>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Mam kilka pytań o te przelewy24. Korzystacie z tej metody? Ile trwa wypłata? Automat jak mb, że w kilka minut od podjęcia środków kasa na koncie czy trzeba czekać dłużej? Jak ktoś wypłacał to niech to opisze będę wdzięczny. Jeszcze bym chciał wiedzieć jakie tam są dane nadawcy jak ten przelew przyjdzie.
Po akceptacji kasę masz od razu na koncie. A dane są firmy z Poznania dial coś tam Poznań kanclerska chyba
 
madridista91 166

madridista91

Użytkownik
Mam kilka pytań o te przelewy24. Korzystacie z tej metody? Ile trwa wypłata? Automat jak mb, że w kilka minut od podjęcia środków kasa na koncie czy trzeba czekać dłużej? Jak ktoś wypłacał to niech to opisze będę wdzięczny. Jeszcze bym chciał wiedzieć jakie tam są dane nadawcy jak ten przelew przyjdzie.
Osobiście korzystam z przelewy24 i jestem mega zadowolony ???? Po kilku minutach od akceptacji wypłaty hajc jest na koncie ????
 
K 0

kudlacz96

Użytkownik
Właśnie otrzymałem odpowiedź że mają problemy techniczne i wypłaty mogą trwać z opóźnieniem.
Prosimy uzbroić się w cierpliwość xd ciekawe jak długo...
Dodam że trustly zawsze miałem na drugi dzień na koncie.
Dzisiaj również nie otrzymałem środków które wypłacałem przy użyciu trustly, napisałem do nich na chat i potwierdzili to co napisałeś wyżej, że mają problemy techniczne ale nie ze wszystkimi wypłatami tylko z niektórymi i oczywiście zapewnienie że pieniądze dojdą blablabla...
EDIT. Pieniądze po 3 dniach trafiły na moje konto bankowe, z lekkim opóźnieniem względem poprzednich wypłat, ale najważniejsze że są.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Trustly pracuje w weekendy? Mam konto w Raiffeisen czyli przelew natychmiastowy, nie mogę znaleźć informacji czy wysyłają kasę w soboty czy tylko w robocze dni.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Ja dziś rano zleciłem wypłatę przez trustly i w 4 godziny na koncie (Raiffeisen). Nie ma żadnego problemu z wypłatą, nigdy nie trwało to dłużej niż dzisiaj więc +
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Ja dziś rano zleciłem wypłatę przez trustly i w 4 godziny na koncie (Raiffeisen). Nie ma żadnego problemu z wypłatą, nigdy nie trwało to dłużej niż dzisiaj więc +
A moglbys sprawdzic z jakiego banku oni robia przelew? Napewno bedzie ich numer konta w szczegolach przelewu
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Osobiście korzystam z przelewy24 i jestem mega zadowolony ???? Po kilku minutach od akceptacji wypłaty hajc jest na koncie ????
Ja bym się tak mimo wszystko nie cieszył, bo 1xbet to nielegalny bukmacher, a Przelewy24 to polska firma. Może zakablować, bo ma obowiązek odciąć możliwość płatności do nielegalnego hazardu, a tego nie robi.
 
A 0

apeex

Użytkownik
Witam potrzebuje pomocy
Chcąc dzisiaj wypłacić pieniadze z 1xbet poproszono mnie od zdjęcie dowodu, wysłałem i nagle moja ostatnia wygrana live z kursu &quot;47&quot; została zmniejszona do &quot;15&quot;. Miał już ktoś z was taka sytuacje ? Taka odpowiedz dostałem od 1xbet gdy zapytałem dlaczego został zmieniony moj zaklad po uwaga 2dniach od rozliczenia zakładu
&quot;Pana zakład został wypłacony. Kurs został zmieniony zgodnie z punktem regulaminu 2.20 W przypadku,jeśli w naszych współczynnikach był błąd, to stawka będzie rozliczona według ostatniego wyniku z aktualnym współczynnikiem, zgodnym z danym marketem.&quot;
Są jeszcze jakieś szanse na odzyskanie wygranej ?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Chyba nie ma się co łudzić że coś wywalczysz. Musieli mocno dać dupy z kursem, w takich przypadkach jednak mają swój regulamin i koniec końców mogą coś zmienić na swoją korzyść. Szkoda oczywiście ale chyba lepiej się pogodzić ze stratą, przynajmniej Ci tego zakładu całkiem nie anulowali.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Trustly zniknęło faktycznie, PSC jakiś czas temu nie przyjmowało wypłat więc chyba nie uległo to zmianie. Próbuję P24 czy dalej wypłacają.
e: ktoś pytał o trustly - konto w raiffeisen, stamtąd wypłacali. P24 śmiga, ale uwaga bo w pt-nd czasami nie działa
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Jaki bank jak mozna wiedzieć? Bo to troche smieszne ze jedni dostaja wypłate w 10min a mi wisi jedna wypłata trustly od 1.09 a druga wypłata przelewy24 od 7.09
ing
Są obecnie chyba jakieś problemy z depozytem przez p24, pobrało mi pieniądze z konta, a wpłaty nie ma na 1xbet.
 
Do góry Bottom