>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2.5 * 2.5...

bandita 84

bandita

Użytkownik
witam,jak w temacie,chodzi o to ze gramy kursy zblizone do 2.5 i przy podwojnym
trafieniu kurs wynosi(2.5*2.5) 6.25 wiec powiedzmy ze gramy 10 kuponow po 10 zl na kazdy kupon i trafiajac dwa z dziesieciu razy pod rzad te ako mamy zysk na poziomie 2.5j bo 6.25*2= 12.5
prosze o wasze opinie(osobiscie czasem tak gram ale nie zawsze)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Grając te kupony AKO 6.25 po 10zł i trafiając 2z10 , zysk wyniesie nie 2.5zł a 25zł - gdyż łączny koszt to 100zł a za 2 trafione kupony odbierzesz 2*( 10*6.25)=125zł bo Twoja gra to nic innego jakbyś grał AKO 6.25 po 10zł.

P.s: stosując tu opisaną kiedyś przeze mnie technikę &quot;Przerzutki stawki&quot; , nic nie zmieniasz w zakresie prawdopodobieństwa wygranej , grając po kolei 2 single z kursami 2.5 i zaczynając od stawki 10zł a następnie ze stawką z takiej wygranej 25zł kolejny singiel z kursem 2.5 - w relacji do grania tego od razu jako AKO 6.25 ze stawką 10zł.
Takie rozłożenie gry w czasie , może być jedynie uzasadnione długą przerwą w terminach meczów które chcemy zagrać lub też graniem np. tylko 1 drużyny itp. sytuacją .

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skoro następnie i tak po wygranej grasz zdarzenie z kursem 2.5 - to nie ma to żadnego znaczenia czy grasz oddzielnie 2 single po 2.5 czy razem jako AKO 2.5*2.5 , bo dla wygranej MUSISZ trafić je oba!

Rozważ grę coverem , 2z3 typów z kursami po 2.5 i ze stawką po 50zł - trafiając masz 125zł , które równie dobrze można wygrać grając za 100zł zdarzenie z kursem 1.25

.
 
adept 1

adept

Użytkownik
Witajcie,
przeglądając relacje Wudara na over2,5 i zagląjąc tu przyszła mi na myśl. Jak mówi też Edi8: &quot;takie rozłożenie gry w czasie , może być jedynie uzasadnione długą przerwą w terminach meczów które chcemy zagrać lub też graniem np. tylko 1 drużyny itp. sytuacją &quot; -można więc grać:
-progresje na over 2,5 co tydzien konkretną druzynę (np10 szt.)
-mozna by grać losowe ako jak w tytule napisał kolega bandita (2,5*2,5 @6,25)
A gdyby zadowolić się kursem @ 4,0 i grać Ako 2*over2,5. Dwie druzyny - (kluczem jest ich dobór ofcoz), i co tydzien te same dwie grać ? licząc , że w końcu obie dadzą over 2,5 trochę sie narażamy , ale kurs 4,0 pozwoli zrobić troche więcej szczebli progresji. I oczywiście takich progresji kilka (10?) Ryzyko adekwatne do ew zarobku ?
 
adept 1

adept

Użytkownik
Kolega Bandita pisze o Ako @6,25 - dwa typy , kurs ok 2,5 da nam takie Ako,
jednak żadne z tych zdarzeń nie będzie nigdy powiązane z drugim. Jedyną drogą i aspektem kluczowym jest tu odpowiedni dobór tych zdarzeń, tj dwu dobrych typów które nam wejdą.
Ja troche się wpieprzyłem z moim pytaniem (sorrki;)
Chodzi mi o to , by troche usystemtyzować takie coś,
i zamiast grać zdarzenia z sobą nie powiązane - grać zdarzenia w pewnym stopniu związane z sobą.
Tak jak gra sie progresje na Remis - co tydzień jedna druzyna i próbujemy ten remis znaleść - na tej samej zasadzie - wybrać dwie drużyny i próbować znaleść wynik nas zadowalający, rozumiesz emBoy ;) Mogło by to być 2x over 2,5 ale mogłt by to byc również dwie wygrane (druzyn powiedzmy ze środka tabeli) Sęk w tym by spotkały się te dwa wyniki, które nas interesują - na tym samym kuponie.
No i takich progresji oczywiście kilka a nie jedna, by w razie lipy jednej - inne pokryły straty.
To takie mój luźny zamysł, nie wiem czy miało by to sens,
sam przyznam że grałem jak na razie progresje na remis , ale jest to faktycznie bardzo męczące psychicznie, i jak tylko wyszłem na ok zero , to dałem spokój..
Co do samego pytania autora , kolegi Bandita - uważam , że tylko dobre typowanie dało by tu efekt, tak samo jak by grać single @2,5 i trafiać , podobnie z Ako 6,25 - co do samego prawdopodobieństwa to sie nie bede wymądrzać , niech powie ktoś mądrzejszy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
kto jak kto ale ty edi8 powinienes wiedziec ze kursow nizszych niz 2 nie oplaca sie grac a juz napewno nie 1.25
Zapoznaj się np. z &quot;Bikwadratem&quot; i kursami tam podanymi w schemacie gry:
1.07-1.21-1.39-1.57
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Niczego co masz grać Ci nie sugerowałem a wskazałem jedynie , że gra na niskie kursy może być opłacalna - wbrew temu co do mnie napisałeś:
&quot;kto jak kto ale ty edi8 powinienes wiedziec ze kursow nizszych niz 2 nie oplaca sie grac&quot;.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Grając ako 2.5 na podwójne kolejne trafienie , tak czy siak grasz na kurs 2.5*2.5=6.25 , zaś grając zdarzenia z kursami po np. 1.45 grasz na łączny kurs 1.45*1.45=2.1 a zatem masz tu zdecydowanie większe prawdopodobieństwo na trafienie tego niższego kursu...

W tym linku znajdziesz tabelę kursów i ich prawdopodobieństwa trafienia*:
http://www.betshoot.com/probabilities-of-odds/

*choć nie uwzględnia ona marży buka , to jeden rzut okiem powie Ci , co jest łatwiej trafić.

.
 
adept 1

adept

Użytkownik
mniejsza presja twki w czlowieku jak sie gra niskie kursy
W moim przypadku najlepiej to wygląda jak gram niskie, ale stawki.
Mam powiedzmy na koncie (jako przykład) 576,32 gr. Najlpiej zawsze mi wychodzi pomnażanie tych końcówek typu (j.w) 6zł 32 gr. Mała presja - dobry typ i wygrana. Potem druga , trzecie. Z takiej końcówki nie raz zrobiłem stosunkowo większą sumę ale potem chęc szaleństwa , postawienia więcej i na koncie zostało powiedzmy te 570zł.
Wniosek - drobne kroczki, a nie skoki przez płot, bo jak to ktoś tu juz powiedział - to nie bieg na sto metrów , a maraton gdzie liczy się wytrwałość i konsekwencja , wraz z ostrożnością , rozwagą i odpowiednim podejściem.
Żeby nie spamować i coś do tematu wnieść apropos tych kursów 2,5 * 2,5
zastanawiam się nad takim czymś:
Bierzemy 2 spotkania hokeja , hokeja ponieważ remisy padają rzadziej niż w piłce , kwestia czy aby na pewno gra była by warta swieczki.
Dwa spotkania gdzie kursy na druzyny rozkładają sie w miarę równo , a więc 2coś i 2 coś, zaś remis poniżej 4.
Przykład na dzisiejsza noc z NHL:
Montreal C. k.2,75 vs St Louis k.2,4 (remis 3,5)
i drugie spotkanie podobne np Carolina H. vs Philadelphia F.
Jedno spotkanie:
A- drużyna pierwsza
B- drużyna druga
drugie spotaknie:
C- druzyna trzecia
D- druzyna czwarta
Tworzymy 4 Ako:
AC 1j
AD 1j
BC 1j
BD 1j
z 4j , które postawimy da nam to wygraną ponad 6j, czyli na czysto ponad 2j.
Jeden problem : remis w przynajmniej 1 spotkaniu i czapa - dlatego napisałem , iż nie wiem sam czy gra była by warta świeczki, (odrobienie wtopy czyli jednego remisu to dwa kolejne kupony , które muszą wejść) Być moze to przetestuje w niedalekiej przyszłości .
No i drugi problem - jest to granie typowo na kursach, a kursy jak wiadomo nie grają..
Ale jeśli ktoś mysli o jakichkolwiek systemach to zawsze w jakimś stopniu gra na kursach. Przeciewieństwem tego jest dobre typowanie z value, wiedza i skuteczne typy..
 
A 498

addam44

Użytkownik
W moim przypadku najlepiej to wygląda jak gram niskie, ale stawki.
Mam powiedzmy na koncie (jako przykład) 576,32 gr. Najlpiej zawsze mi wychodzi pomnażanie tych końcówek typu (j.w) 6zł 32 gr. Mała presja - dobry typ i wygrana. Potem druga , trzecie. Z takiej końcówki nie raz zrobiłem stosunkowo większą sumę ale potem chęc szaleństwa , postawienia więcej i na koncie zostało powiedzmy te 570zł.
Wniosek - drobne kroczki, a nie skoki przez płot, bo jak to ktoś tu juz powiedział - to nie bieg na sto metrów , a maraton gdzie liczy się wytrwałość i konsekwencja , wraz z ostrożnością , rozwagą i odpowiednim podejściem.

Żeby nie spamować i coś do tematu wnieść apropos tych kursów 2,5 * 2,5
zastanawiam się nad takim czymś:

Bierzemy 2 spotkania hokeja , hokeja ponieważ remisy padają rzadziej niż w piłce , kwestia czy aby na pewno gra była by warta swieczki.
Dwa spotkania gdzie kursy na druzyny rozkładają sie w miarę równo , a więc 2coś i 2 coś, zaś remis poniżej 4.

Przykład na dzisiejsza noc z NHL:
Montreal C. k.2,75 vs St Louis k.2,4 (remis 3,5)
i drugie spotkanie podobne np Carolina H. vs Philadelphia F.

Jedno spotkanie:
A- drużyna pierwsza
B- drużyna druga

drugie spotaknie:
C- druzyna trzecia
D- druzyna czwarta

Tworzymy 4 Ako:
AC 1j
AD 1j
BC 1j
BD 1j

z 4j , które postawimy da nam to wygraną ponad 6j, czyli na czysto ponad 2j.
Jeden problem : remis w przynajmniej 1 spotkaniu i czapa - dlatego napisałem , iż nie wiem sam czy gra była by warta świeczki, (odrobienie wtopy czyli jednego remisu to dwa kolejne kupony , które muszą wejść) Być moze to przetestuje w niedalekiej przyszłości .

No i drugi problem - jest to granie typowo na kursach, a kursy jak wiadomo nie grają..

Ale jeśli ktoś mysli o jakichkolwiek systemach to zawsze w jakimś stopniu gra na kursach. Przeciewieństwem tego jest dobre typowanie z value, wiedza i skuteczne typy..
Hehe.
To nie prosciej za te 4j zagrac po prostu ako z tych dwoch meczy ze wygra 1 lub 2(remis przegrywa)-wiekszosc bukmacherow oferuje taka mozliwosc.
A wyjdzie to samo.
 
adept 1

adept

Użytkownik
Heh, w sumie to prawda kolego ;)
zaś po dzisiejszych testach w nocy - looknij ile remisów w NHL - śmiem wątpić w sensowność tego ???? odrabianie strat zajęło by wieki..
 
Do góry Bottom