>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Grand Prix Bahrajnu [06 - 08 kwietnia 2018]

Status
Zamknięty.
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ja tylko krótkie sprostowanie do poprzedniego postu.Postawiłem na Ricciardo z Verstappenem i mimo że obydwoje nie zostali sklasyfikowani przez problemy z bolidem na początku wyścigu to STS uznał kupon za przegrany gdyż Verstappen przejechał trochę więcej trasy .Oni już mnie chyba niczym nie zaskoczą
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja tylko krótkie sprostowanie do poprzedniego postu.Postawiłem na Ricciardo z Verstappenem i mimo że obydwoje nie zostali sklasyfikowani przez problemy z bolidem na początku wyścigu to STS uznał kupon za przegrany gdyż Verstappen przejechał trochę więcej trasy .Oni już mnie chyba niczym nie zaskoczą
Zmien tego badziewnego buka i przestań ich dotowac taka moja rada ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja tylko krótkie sprostowanie do poprzedniego postu.Postawiłem na Ricciardo z Verstappenem i mimo że obydwoje nie zostali sklasyfikowani przez problemy z bolidem na początku wyścigu to STS uznał kupon za przegrany gdyż Verstappen przejechał trochę więcej trasy .Oni już mnie chyba niczym nie zaskoczą
lol, no zajął wyższą pozycję końcową, sam wyjaśniłeś sobie dlaczego i masz pretensje jeszcze. Od zawsze tak było liczone wszędzie.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ja tylko krótkie sprostowanie do poprzedniego postu.Postawiłem na Ricciardo z Verstappenem i mimo że obydwoje nie zostali sklasyfikowani przez problemy z bolidem na początku wyścigu to STS uznał kupon za przegrany gdyż Verstappen przejechał trochę więcej trasy .Oni już mnie chyba niczym nie zaskoczą
No właśnie to akurat normalne. Jeden był 19, drugi 20. Zakład normalnie rozliczony. W kolarstwie też, jak zawodnik bierze udział w kraksie nikogo nie obchodzi.
Nie kazdy buk tak liczy Panowie. Millenium i Totolotek w przypadku gdy obaj nie dojada robia zwrot (na pewno jeden z tych bukow tak robi ale chyba nawet oba)
Ok być może. Co do STS jestem pewny, że jest rozliczany na podstawie kolejności wycofania się z wyścigu. Zresztą skoro są wątpliwości może w wolnej chwili dałoby się zrobić jakieś zestawienie tego, jak jest to rozliczane w kolejnych bukach? To oczywiście zadanie dla adminów ;)
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
lol, no zajął wyższą pozycję końcową, sam wyjaśniłeś sobie dlaczego i masz pretensje jeszcze. Od zawsze tak było liczone wszędzie.
No właśnie to akurat normalne. Jeden był 19, drugi 20. Zakład normalnie rozliczony. W kolarstwie też, jak zawodnik bierze udział w kraksie nikogo nie obchodzi.
Nie kazdy buk tak liczy Panowie. Millenium i Totolotek w przypadku gdy obaj nie dojada robia zwrot (na pewno jeden z tych bukow tak robi ale chyba nawet oba)
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Specjalne podziekowania za swoj wklad w ten weekend dla:

szczypior1983
lukas88
kobe28
Juz za tydzien 13-15 kwietnia widzimy sie w Chinach! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom