>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Grand Prix Malezji [23-25.03.2012]

Status
Zamknięty.
yama46 0

yama46

Użytkownik
Ja poszalałem i oto moje typy na kwalifikacje ;)
grałem w toto więc kursy niższe
Hamilton - Button ✅ - 1.45 - Hamilton w obydwóch treningach pokazał się z lepszej strony oraz zwyciężył qual w Australii
Vettel - Webber ⛔ - 1.25 - Vettel raczej nie zawodzi i powinien być w top3 w qualu, poza tym zeszły sezon wiele mówi o różnicach w qualach pomiędzy tą dwójką
Rosberg - Schumacher ✅ -2.00 - Schumacher jest dla mnie jakby w większej dyspozycji
W pierwszym treningu bardzo blisko siebie byli, natomiast w 2 różnica już była na korzyść schumiego
Alonso - Massa ✅- 1.17 - chyba nikt nie ma wątpliwości
Raikkonen - Grosjean ⛔-2.00- Sercem za IceManem rozumem za Grosjeanem ;) Francuz niestety (tzn dla mnie ;) ) narazie lepiej odnalazł się w F1 niż Kimi i treningi też na to wskazują
Maldonado - Senna -✅ 1.45 - Senna do końca sezonu nie będzie jeździł na 1 treningu. To myślę, że pokazuje jego umiejętności i rolę w zespole


Robson/ Jeszcze jakbyś kursy i buka wpisał byłoby super ;) Pzdr
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Francuz niestety (tzn dla mnie ) narazie lepiej odnalazł się w F1 niż Kimi i treningi też na to wskazują
Kimi ma od początku sezonu problem ze wspomaganiem kierownicy, stąd też trochę zaciemniony obraz w poczynaniach Fina.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Panowie jak ktoś chcę to może dubel w Fortunie puścić na to, że nie dojedzie Karthikeyan i De La Rosa. Po odjęciu podatku wychodzi kurs 3.1 - tylko nie wiem jak liczeni są jak nie wystartują w wyścigu... Bo w wynikach nie mogę tego znaleźć.
O(M) ; po 1.76 na HRT:!::?:????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nico - Kimi 1 @ 1.35 ⛔:?
Fernando - Felipe 1 @ 1.17 ✅
Pastor - Bruno 1 @ 1.40 ✅
ako 2.21 Expekt
-Mercedesy bdb się spisują na tym torze, o czym można było przeczytać wyżej, tor im sprzyja...
-Massa 2 klasy słabszy od partnera z zespołu
-Pastor opisany przez innych, dużo lepsze czasy kręci, lepszy kierowca.
Może ktoś zdąży pograć jeszcze, bo wygląda db i oby jednak nie padało w Q...
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Osobiście z typowaniem zaczekałbym do jutro aż do samej relacji polsatowskiej żeby się dowiedzieć faktycznie czy będzie lało. Jednak bez względu na pogodę warto będzie postawić na Schumachera. Drugi raz w tym sezonie wygrywa bezpośrednią walkę w kwalifikacjach z Rosbergiem. Pierwszy raz od czasu powrotu na konferencji prasowej po kwalifikacjach. Jeżeli spadnie deszcz jestem w stanie nawet postawić na wygraną Schumachera, wszyscy wiemy dlaczego.
Poza tym:
Maldonado - points finish⛔
Kurs:2,1 Gamebookers
11 miejsce w kwalifikacjach. Jeżeli nie spadnie deszcz to szansa na top 10 ogromna według mnie. Nie zużyte opony plus bardzo dobre tempo, które pamiętamy z Australii.
I jeszcze jedno
Winning Constructor ( Race)
Lotus Renault ⛔
Kurs: 67 !!
Zespół właściwie nie odkryty jeszcze. W Australii każdy z kierowców tego teamu miał pecha czy to w kwalifikacjach czy wyścigu. Raikkonen miał jednak co najmniej dobre tempo wyścigowe i nawet Alonso zwrócił przed obecnym GP na nich uwagę. Tu obaj startują z czołowej dziesiątki. Postawił bym ten zakład nawet przy suchym wyścigu a przy tym co zapowiadają na jutro synoptycy biorę ten zakład w ciemno.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Szacunek dla Kovalainena, który jechał Pietrowa pokonał. ;)
Jutro scenariusz podobny jak tydzień temu przewiduję, czyli win Buttona, spadek formy Mercedesów.
Schumacher - Webber: 2 @1,85 Tobet ✅ 10-4
O powodach, dlaczego warto stawiać na Red Bulla w wyścigu tutaj. Mercedes w wyścigu może nie mieć okazji do wykorzystania swojego pasywnego kanału F.
Kovalainen - Pietrow: 1 @1,95 Tobet ⛔ 18-16
Pietrow albo się rozwali po drodze, albo mu bolid nawali. A nawet jeśli nie, to w czystym tempie Fin jest jakieś 0,5 sekundy szybszy od Rosjanina. Wcale się nie zdziwię, jeśli już po starcie Heikki będzie wyżej od Witalija, bo poprzedni sezon pokazał, że Kovalainen na starcie potrafi wykorzystać zamieszanie i wbić się nawet na moment na 11-12 miejsce.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Ok, każdy pisze, że chłopaki z HRT dadzą ciała (oni albo ich bolidy) i nie dojadą to mety. Jednak zrobiła się z tego taka masówka, że pewnie jak zawsze z takimi zdarzeniami będzie odwrotnie. Dziś miało padać na kwalifikacjach, a było zupełnie inaczej ładna pogoda, nie mal idealna do ścigania. Jutro, też ma lać i to dość sporo zobaczymy jak z tym będzie, ale zapowiadane są ulewy i to spore. Czytałem ostatnio, że w Malezji nawet najlepsze prognozy mogą się nie sprawdzać, ale przypominali oni rok 2010, w którym Ferrari i McLaren mieli informacje o pewnym suchym popołudniu podczas kwalifikacji, a było straszne urwanie chmury. Z tego morał, taki że jak się rozpada to w ciągu kilku minut może zalać ten cały tor i to niemiłosiernie.

Same HRT liczy na taki obrót sprawy, gdyż jak podaje formula1.pl mają onie problem z chłodzeniem. Niżej cały artykuł:
Ekipa HRT świętuje zakwalifikowanie się obydwu kierowców do wyścigu o GP Malezji. Hiszpański zespół ma jednak problemy z odprowadzaniem ciepła z HRT F112 i jak przyznaje Narain Karthikeyan, deszcz podczas wyścigu byłby mile widziany.

Pedro de la Rosa
„To był dobry dzień. Już od pierwszego okrążenia podczas porannej sesji czułem, że samochód znacznie się poprawił, tak samo jak czasy okrążeń. W porównaniu z wczorajszymi sesjami udało się nam urwać sekundę i za każdym razem, gdy coś zmieniamy, bolid jest coraz szybszy. Podczas kwalifikacji mogliśmy jeszcze poprawić rezultat. Zdążyłem pokonać tylko jedno okrążenie, ale to wystarczyło. Ważne było zakwalifikowanie i to nam się udało. Zespół udowodnił, że potrafi bardzo szybko przygotować DRS i poprawić wspomaganie kierownicy, a także inne obszary w bolidzie. Wykonaliśmy ogromny krok naprzód, z czego jestem bardzo dumny. Jutro przekonamy się jak sprawy poukładają się na dłuższym dystansie, ponieważ to będzie pierwszy raz, gdy pokonamy tyle okrążeń na raz. Przy takiej pogodzie nie będzie to łatwe”.

Narain Karthikeyan
„Warunki zmieniły się w porównaniu z poranną sesją, a nawierzchnia zaczęła być zdecydowanie bardziej śliska. Udało się nam jednak zakwalifikować do wyścigu, co było naszym podstawowym celem i krokiem naprzód w porównaniu z Australią. Zmieniliśmy dziś nieco naszą strategię z powodu problemów z upałem, co przyniosło pozytywne skutki, ale teraz musimy wyeliminować te problemy i celować w ukończenie wyścigu. Z naszej perspektywy deszcz byłby pomocny, ponieważ bolid byłby wtedy nieco chłodniejszy – bez względu na warunki damy z siebie jednak wszystko i postaramy się o dobry występ”.
Według mnie nie opłaca się grać tych typów na nie ukończenie wyścigu przez de la Rosę i Karthikeyana. Co jak co ale de la Rosa to nie jakiś świeżak i trochę doświadczenia ma, więc jak się rozpada i zrobi się ciekawie to może pokrzyżować wszystkim szyki i dojechać i wtedy będą jaja. Taka moja opinia może się komuś przyda ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Według mnie nie opłaca się grać tych typów na nie ukończenie wyścigu przez de la Rosę i Karthikeyana. Co jak co ale de la Rosa to nie jakiś świeżak i trochę doświadczenia ma, więc jak się rozpada i zrobi się ciekawie to może pokrzyżować wszystkim szyki i dojechać i wtedy będą jaja. Taka moja opinia może się komuś przyda ????
Co z tego, że de la Rosa ma dowiadczenie, skoro bolid w kawałku do mety nie dojedzie? Gdzie oni testowali swój model, w treningach w Australii i Malezji? Dla mnie to za mało.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Od razu mówię, że się nie znam na F1 za bardzo ;)

Massa - Maldonado 1.75⛔
Bwin
3/10
Felipe słabo jeździ, Pastor lepiej. Na 6 treningów, 2 kwalifikacje i wyścig, Massa tylko raz był przed Maldonado na treningu w Australii. Tutaj w Malezji 3 treningi dla Pastora, o jedno miejsce, o 5 i o 11. W kwalach oczko wyżej.
Ja się nie znam na F1 w sumie tak za bardzo, ale zawsze Maurycy mówi, że ta nieparzysta strona toru jest lepsza, bo czystsza i się lepiej startuje. A Pastor ma 11 miejsce, więc po tej niby czystej. Jeszcze może łyknie Pereza na starcie, bo Perez też po brudnej stronie. Choć nie wiem czy Maurycy ma rację, ale jak nie on to kto.

Schumacher to win 15.00⛔
Unibet, Tobet, Sportingbet
2/10
Mikael umie jeździć w deszczu, wiadomo. A jak mówią ma padać. W ten łikend nieźle sobie radził, wysoko w treningach. W wyścigu przed nim Hamilton i Button. Przyciska to może na starcie łyknie jak dobrze pójdzie. Generalnie trochę wysoki kurs wg mnie biorąc pod uwagę pogodowe prognozy.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Fernando Alonso - Kimi Räikkönen - 2 1.80 Betsafe ⛔
Alonso mnie zupełnie nie przekonuje w Malezji. Treningi średnie, tylko na drugim udało mu się uplasować na 6 pozycji. Ciągle Hiszpan wspomina o problemach z bolidem, KRES mu nie działa poprawnie. Wcześniej pojawiły się jakieś słuchy, że ma być nowy bolid, na następne GP, jednak sam Fernando zaprzeczył. W ostatnim wywiadzie ciągle podkreślał, że wiele jest do poprawy, a sam bolid jest daleko od ideału. Kimi za to co raz lepiej, tydzień temu 7 pozycja, jutro, żeby nie wymiana skrzyni to z pewnością mógłby walczyć nawet o podium moim zdaniem. Jak dla mnie z każdym okrążeniem przejazdy Fina są lepsze i szybsze. Sam podkreśla, że jest zadowolony, a nawet bardzo z przygotowanego bolidu na te GP. Jak dla mnie Kimi powinien być przed Hiszpanem.

Michael Schumacher - Mark Webber - 1 1.90 Tobet⛔
Z McLarenami Schumi raczej nie ma szans, bo widać dość wyraźnie różnicę między tymi ekipami. Jednak w walce z RedBullem ma większe szansę. Już w ubiegłym tygodniu, było widać potencjał w Niemcu, jednak przejażdżka po trawniku skończyła się fatalnie. Podczas tego GP widać, że lider Mercedesa ma chrapkę co najmniej na pierwsze punkty, a nawet na pierwsze podium w tym sezonie. Webber jak to Webber powinien przysnąć na starcie i Vettel będzie chciał to wykorzystać i wbić się przed kolegę z zespołu. Merce wyglądają na szybsze i Niemiec powinien dać radę i pokonać Webbera.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Patrzę właśnie na pogodę z ostatnich 2h z Malezji. Wilgotność wzrosła z 51% do 63% i powoli powoli rośnie. Wiatr też się trochę wzmógł. Temperatura jest obleśnie wysoka toru aktualnie 41 (a było 46) i powietrza 31 (było 32). Czyli jak widać ochładza się, zaczyna wiać wiatr i rośnie wilgotność, czyli na 80% będzie padać. Warto spróbować zagrać na Safety Car, bo kursy są przyzwoite, a jak zacznie padać to tam nie ma mżawek, tam są od razu ulewy, wiadomo jeden drugi trzeci piruet i Bernd Maylander będzie musiał liderować bolidom.
Safety Car? Tak @1.66✅
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Prawie na pewno będzie padało wię warto zagrać że Massa nie dojedzie i Button przed Hamiltonem. Massa kompletnie bez formy, a jak jeszcze spadnie deszcz to już w ogóle, co do drugiego typu, wiadomo że Button jeździ bardzo dobrze podczas deszczu, a Hamiltom wiadomo jak jeździ podczas deszczu.
 
M 11

mody18

Użytkownik
Znajdę gdzieś w internecie aktualizowaną listę po każdym okrążeniu? Na polsacie sport, nie czytelne są dla mnie skróty, bo nie znam tych dalszych zawodników. Dzięki.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
2.GP w tym sezonie za nami. Tym razem rządziła pogoda, która spowodowała przerwanie wyścigu po 9.okrążeniu i restart dopiero w momencie, gdy skończył padać rzęsisty deszcz, co stało się po blisko godzinnej przerwie...
Forumowa brać w większości na ⛔ ze względu na masóweczkę w postaci niesklasyfikowania HRT, a obaj ukończyli wyścig:?
Oprócz tego Narain Karthikeyan stał się jednym z &quot;bohaterów&quot; wyścigu, gdyż najpierw na 15.okrążeniu miał kolizję z Jensonem Buttonem, w wyniku której Anglik uszkodził przednie skrzydło, zjechał do boksu i tym samym pogrzebał swe szanse na dobry rezultat. 9 &quot;kółek&quot; przed końcem Hindusa napotkał na swej drodze Sebastian Vettel, który z kolei przebił przednią oponę i tym samym stracił szanse na zapunktowanie...
Jakby ktoś nie oglądał, to tu ma opis wyścigu
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Przecież z tym HRT to są jakieś jaja. Nie, nie stawiałem na to że nie dojadą do mety ale przecież oni nie rywalizują tylko sobie jeżdżą na tym torze bez żadnego celu i do tego jeszcze przeszkadzają. Taki Karthikeyan zepsuł wyścig dwóm kierowcą którzy walczą o mistrzostwo...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Przecież z tym HRT to są jakieś jaja. Nie, nie stawiałem na to że nie dojadą do mety ale przecież oni nie rywalizują tylko sobie jeżdżą na tym torze bez żadnego celu i do tego jeszcze przeszkadzają. Taki Karthikeyan zepsuł wyścig dwóm kierowcą którzy walczą o mistrzostwo...
Ale że komu przeszkadzają? Button sam popełnił błąd, a Vettel to taki z niego miszcz, że jak jedzie w środku stawki to się gubi.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
O taki dokładnie mistrz z Vettela - http://youtu.be/99T-o6D9bVw nawet klasy nie ma. ;)
Forumowa brać w większości na ⛔
To chyba jestem w mniejszości. ;)
Ogólnie to strasznie się cieszę z wygranej Alonso, pod nieobecność Roberta to jemu najbardziej kibicuję, a tym wyścigu pokazał klasę i opanowanie przede wszystkim. Sam wyścig cholernie ciekawy, wystarczy trochę deszczu i już widać, kto jest majster. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom