>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Kolejka Ligi Mistrzów 30.09.2015 - środa

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
CSKA Moskwa - PSV Eindhoven
Nikt jeszcze nie pisał o tym meczu, a o nim trzeba jak najbardziej wspomnieć. Holendrzy po sprawieniu niespodzianki w 1 kolejce i wygranej z faworytem Manchesterem United jedzie do Rosji. Szczerze nie spodziewałem się takich kursów na ten mecz, obie ekipy spotkały się już w lidze mistrzów i to właśnie na rosyjskim terenie PSV wygrało wtedy 0:1. Nie widzę sensu grać po 1,6 na gospodarzy idę w stronę gości, bo tam widzę value.
x2, 2.43 4/10 Ónibet
PSV DNB, 4.4 3/10 Ónibet
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Manchester U. vs. VFL Wolfsburg
Typ: BTTS i/lub over✅✅
Kurs: 1.70
Dzisiaj kieruję się w stronę bramek dla obu drużyn w tym meczu. Powody są prozaiczne. Wygrana ManU jest tak pewna jak to czy spadnie orzeł czy reszka. Myślałem o grze w kierunku VFL bo kurs kusi ale jednak na wyspach może być ciężko. Jak czytam wypowiedzi co poniektórych wyżej to stwierdzam, że meczów Bundesligi to na pewno nie oglądają, a piszą o słabej grze graczy z Wolfsburga. W meczu z Bayernem po pierwszej połowie powinni prowadzić 2:0 i tylko słupek uratował Bawarczyków po nieudanym wyjściu na środek Neuera. To, że Lewy strzelił im potem 5 bramek w 9 minut to już trochę inna sprawa. Drużyna bez De Bruyne wcale źle nie wygląda, a na pewno lepiej niż on bez drużyny ???? Remis z H96 to wypadek przy pracy i jakieś tam odbicie drużyny z dołu.
United ostatnio też nieźle sobie pogrywa i jest już liderem PL. Jednak coraz bardziej mam wrażenie, że najbardziej przepłacana liga świata ma coraz mniej do zaoferowania pod względem sportowym. Napompowane budżety wyspiarskich klubów nijak się przekładają na ich grę w pucharach. No ale jeżeli nadal będą grali grę prostą jak cep rodem ze średniowiecza to nie mają co liczyć na nic więcej.
No ale podsumujmy i dojdźmy do sedna. Obie drużyny bramki potrafią strzelać i je tracić. Nie wierzę aby w tym meczu obaj bramkarze nie wpuścili przynajmniej po jednej. Po prostu nie ma takiej możliwości. Draxler w ostatnich meczach pokazuje, że od Kevina gorszy nie jest i jeżeli będą go omijały kontuzje to może niedługo stać wyżej w futbolowej hierarchii od Belga. Liczę na ciekawy, ofensywny mecz z wieloma bramkami z obu stron alle skromne 1:1 też byłoby mile widziane.
P.S.
A co do grania na United to wolałbym już zagrać x2 czy VFL +1. Nie ma takiej różnicy klas aby grać MU po takim kursie w LM. Szczególnie patrząc na poczynania innych potentatów tej ligi w pucharach.
Pozdrawiam ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Manchester United vs. Vfl Wolfsburg Diabły wygrają, 1.77 Unibet 2/10 ✅ 2:1
Jak wiemy, gospodarze dzisiejszego meczu ulegli w pierwszej konfrontacji z PSV 1:2. Mecz był dość wyrównany, ale Czerwone Diabły nie potrafiły skutecznie wykończyć akcji co się ostatecznie zemściło. Od tamtej pory Manchester wygrał trzy mecze z rzędu strzelając przy tym dziewięć bramek. Pokonali Southampton, Ipswich oraz Sunderland. Van Gaal opanował nieco sytuację i skomponował niezłą ofensywę z Martialem, Depayem i Rooneyem na czele. Widać postępy i dzisiaj, by poważnie liczyć się w walce o awans powinni wygrać z Wolfsburgiem. Martwi jednak sytuacja kadrowa gospodarzy. Czterech piłkarzy może dzisiaj nie zagrać: Rojo, Valencia, Herrera oraz Carrick. Holender ma dość szeroką ławkę, ale i tak w defensywie ponownie będzie problem, co już jest normą w zespole lidera Premier League. Szczególnie warto zwrócić uwagę, że w szeregach gości są takie postaci jak Dost czy Draxler. Jeśli oni zostaną zatrzymani, Manchester powinien spokojnie zwyciężyć. Morale Wilków są mocno nadszarpnięte po fatalnej, drugiej połowie z Bayernem (1:5) czy remisem z Hannoverem 96. Sądzę, że Diabły opanowały sytuację i jeśli w obronie nie popełnią zbyt wielu błędów powinno być dobrze. Niemniej stawka płaska, z tego względu że angielskie zespoły grają wręcz tragicznie w Lidze Mistrzów.
A Wy co sądzicie: @robson United, @Kuba86 :?:
Drugi typ pod value:
Astana vs. Galatasaray o2, 1.58 Pinnacle 3/10 ✅ 2:2
Tutaj kurs na o2 zdecydowanie przesadzony. Astana na pewno będzie chciała powalczyć o historyczne punkty czy choćby bramkę w Lidze Mistrzów. Turkom natomiast zależy tylko i wyłącznie na triumfie po przegranej z Atletico w pierwszym meczu. Liczę na sporą liczbę goli.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Atl.Madryt - Benfica Lizbona

Typ: X2 kurs: 2,06 ✅ Bah

Taki kurs na Atletico w meczu z Benfą? Nie przesadzajmy. Zresztą od wczoraj sukcesywnie wzrasta kurs, i słusznie. Atleti osłabione (nie zagra Koke). Benfica w pełnym składzie. Nie będę na siłę szukał argumentów przeciwko gospodarzom, tym bardziej, że mają super passę w europejskich pucharach u siebie, jednakże, kursy przeszacowane w ich stronę. Może i Benfica nie gra nic specjalnego w tym sezonie na wyjeździe, ale w realiach LM w grupie może być zupełnie inaczej, tym bardziej, że zepną się na taki trudny mecz. Powalczą o remis z całą pewnością. Czysto teoretycznie faworytem istotnie jest Atletico, ale nie odbierałbym szans Benfice na ugranie tutaj czegoś. Pierwsze spotkania drużyny powygrywały 2-0 (wiadomo Atleti mieli znacznie cięższy mecz). Tak kolokwialnie bym to ujął: Benfica to nie jest jakaś drużyna, która przyjedzie na ten mecz do Madrytu i dostanie trójkę do zera ???? Jeśli przegrają to po zaciętym meczu. A realnie powalczą o zdobycz punktową. Myślę, że mecze między tymi drużynami mogą być istotne w kontekście walki o 1 miejsce w grupie i sam awans do 1/8 finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
O 19

ober88

Użytkownik
Astana vs. Galatasaray
Tu tylko wspomnę, że Astana mecze eliminacyjne rozgrywała na sztucznej nawierzchni. Nie znalazłem informacji, czy coś się zmieni w tej kwestii.
CSKA Moskwa - PSV Eindhoven
Tutaj idę w stronę kartek. Mecz sędziuje Ruddy Buquet, który w tym sezonie nie zszedł jeszcze poniżej 4 kartek. CSKA po porażce w pierwszej kolejce z Wolfsburgiem nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Spodziewam się dużej ilości walki.

Powyżej 3,5 kartki @1,72 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qn7 159

qn7

Użytkownik
Atletico - Benfica
powyżej 4,5 żk @ 1.70 ✅
fortuna
Dzisiaj postanowiłem zagrać u naziemnego buka, gdyż z tego co widzę, internetowi bukmacherzy wystawili na to spotkanie linie 5,5 po nieco wyższym kursie. Wiadomo, u &quot;ziemniaka&quot; pobiorą jeszcze podatek, ale mimo to wybieram dzisiaj fortune, z racji niższej linii.
Spotkanie drużyn, które wygrały swoje pierwsze spotkania. Atletico pokonało na wyjeździe 2-0 Galatasaray, Benfica również wygrała 2-0, tyle że grając u siebie przeciwko Astanie. Faworytem grupy jest Atletico, o drugie miejsce wydaję się, że walczyć będą pomiędzy sobą Galata oraz Benfica, jednak to drużyna z Lizbony wydaję się być faworytem do wyjścia z grupy. Myślę, że oni nawet będą chcieli walczyć z Atletico o wyjście z pierwszego miejsca. Linia na żółte kartki w tym spotkaniu, jaką proponuję uważam, że jest jak najbardziej do grania. Atletico na pewno będzie chciało dzisiaj wygrać jednak przeciwnik wydaję się być dobry. Benfica oczywiście też na pewno chciałaby dzisiaj wygrać, ale ich głównym celem, wydaję się wywiezienie chociaż 1 punktu z Madrytu. Zapowiada się więc, ciekawe spotkanie, w którym na pewno nie zabraknie walki. Atletico &quot;lubi&quot; w tych ważniejszych spotkaniach złapać kilka kartek, Benfica też w tych ważniejszych spotkaniach te 2-3 kartki łapie. Pewnie jakieś faule taktyczne w tym meczu też zobaczymy. A więc uważam, że ten typ można śmiało grać.
Dodatkowo ku zagraniu właśnie tego typu, zachęca mnie sędzia dzisiejszego,a będzie nim Włoch - G. Rocchi,a ten pan &quot;lubi&quot; wyciągać kartki z kieszeni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Taki dubelek z mojej strony:

over 2,5 kartki Sevilla @ 2,2 ⛔ 0
over 2,5 kartki Shakhtar @ 2,08 ⛔ 0

AKO @ 4,58 U nibet Edit: smiech na sali...pytanie gdzie podzialy sie jaja chlopakow z Sevilli. Donieck wyraznie ma dosyc wojny i postanowil zagrac mecz przyjazni z PSG, tak na zgode, by pokazac, ze nie taki wilk straszny jak go maluja :/

Sevilla w duzym dolku, na boisku niewiele pokazuje, duzo sie mecza w srodku pola, duzo marnuja sytuacji, chaos po calosci w tej ekipie. Dzisiaj graja na wyjezdzie z Juve i mysle, ze narastajaca frustracja da o sobie znac. W tym sezonie w meczach wyjazdowych Sevilla dostawala sporo kartek: z Las Palmas 4, z Levante 3, z Malaga 5, z Barca 3, wiec linie pokrywala w kazdym meczu wyjazdowym. W pierwszym meczu LM z Mjunszengladbach dostali tylko 2 ale rywale nie przetestowali defensorow Sevilli w takim stopniu w jakim zrobia to zawodnicy Juve. Mysle, ze linie Sevilla pokryje.

Shakhtar dokladnie to samo. Graja u siebie, z PSG ktore tez ma zawodnikow ktorzy porafia sie zagotowac. Nie rozumiem kursow na kartki w tym meczu, bo spodziewam sie tutaj sporo walki i fauli. Jedyne pytanie to czy sedzia bedzie rozdawal kartoniki czy tez nie, bo fauli z pewnoscia bedzie sporo. Shakhtar w swoich meczach domowych w tym sezonie dostawali 0 kartek ze Stala cos tam cos tam, 3 z Metalurgiem, 5 z Dnipro, 1 z Hoverla cos tam cos tam, 1 z Oleksandrja. W LM z Realem dostali 5 i do tego jedno czerwo. Po porazce z Realem spodziewam sie, ze dadza z siebie wiele by ugrac chociazby 1 pkt na wlasnym stadionie z PSG.

Do tego Krychowiak dostanie kartke + Srna dostanie kartke @ 8 w Unibet ⛔ ale nie zapominamy i przekladamy na anstepna kolejke

I jeszcze taki tripel:

Shakhtar vs PSG o8,5 kornera @ 1,61 ✅ 11
Real Madryt o5,5 kornera @ 1,59 ✅ 7
Man City o1,5 gola @ 1,81 ✅ 2

AKO @ 4,63 ✅ :] nice

Jesli chodzi o kornery to w meczu Shakhtara i PSG spodziewam sie, ze obie ekipy sa w stanie dolozyc do wspolnego licznika. Shakhtar w 5 meczach domowych w tym sezonie zbieral 7, 11, 6, 10 i 5 kornera. PSG w dwoch ostatnich meczach tez stukalo sporo kornerow bo 7 z Nantes i 9 z Reims, 9 z Guingamp czy 12 z Malmo. Licze na gre od bramki do bramki a wiec kornery powoli powinny wpadac. Realu chyba nie trzeba tlumaczyc. Madryt powinien prowadzic gre, bedzie zdecydowanie czesciej pod bramka Malmo, po ostatnim remisie beda pewnie chcieli sie przelamac a mecz z cieniasami w LM jest do tego dobra okazja. Malmo nie powinno miec problemow z wybijaniem pilki na rzuty rozne, wkoncu lepiej wybic na rog niz stracic bramke. Linia powinna jakos peknac. Co do Man City, to wiem, ze ostatnio graja przecietnie, ale moze ich to zmobilizuje do dobrego wystepu w LM. Dwie porazki na plecach z PL + przegrana w pierwszym meczu z Juve powinna zmobilizowac City do ofensywnej gry. Choc z tyl City wyglada slabo, to mysle, ze nadrobia to z przodu strzelajac conajmniej 2 bramki.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 1,3K

osiek

Użytkownik
CSKA Moskwa - PSV Eindhoven (3-2) (Doumbia i Musa... :cool:) ;)
Typ: BTS - TAK 1,68 ✅
Według mnie kurs 5,5 na PSV jest lekko przesadzony. Zobaczcie co działo się wczoraj...
Oba zespoły w swoich ligach radzą sobie bardzo dobrze jednak jak wiadomo LM to zupełnie inna bajka. U siebie można sobie nie radzić a tu wygrywać lub na odwrót... Holendrzy na pewno wielu z nas zaskoczyli wygrywając z Manchesterem United. CSKA natomiast swój mecz przegrało z Wolfsburgiem, jednak jeszcze nic straconego. Dzisiaj liczę na duet Dumbia- Musa którzy jak dla mnie na boisku rozumieją się rewelacyjnie i potrafią to wykorzystać. Rosyjski zespół nie może pozwolić sobie na kolejna porażkę ponieważ wtedy ich sytuacja bardzo się skomplikuje. PSV również na pewno nie odpuści dlatego też liczę na ciekawy mecz i przynajmniej po jednej bramce z obu stron na Ariena Chimki gdzie zostanie rozegrane dzisiejsze spotkanie.
Przewidywane składy:
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Juventus - Sevilla Under 2.5 @ 1.94 Marathonbet ✅
W dzisiejszym meczu pomiędzy Juventusem, a Sevillą mam wrażenie, że padnie mało bramek - dlatego postaram się zagrać coś w kierunku underu bramek w tym spotkaniu. Juventus na własnym stadionie gra bardzo dobrze i traci mało bramek za sprawą bardzo dobrej defensywy. Z drugiej strony mamy Seville, która ostatnimi czasy jest w dość dużym kryzysie (ostatnio udało im się wygrać w lidze z Rayo) i nie sądzę żeby właśnie dzisiaj kolejny raz nastrzelali kilka bramek drużynie z Włoch.
Juventus jeśli chodzi o spotkania u siebie lubi kontrolować grę i stara się atakować atakiem pozycyjnym. Sevilla pewnie ustawi się na kontry i postara się wykorzystać kontry. Oczywiście drużyna z Hiszpanii moc w ataku ma całkiem pokaźną ale ostatnimi czasy zdobywanie bramek z ich strony wyraźnie kuleje. Juventus charakteryzuje też dość spory minimalizm i częste wygrywanie jedną bramką i ja uważam, że dzisiaj będą szukać tej jednej szansy, a potem rozpoczną swoją obronę absolutną i postarają się doprowadzić dowiezienia tego wyniku do końca spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xavy 386

xavy

Użytkownik
Juventus - Sevilla
powyżej 3,5 kartek @ 1,49 Ónibet

Moja dzisiejsza propozycja to co najmniej 4 kartki w meczu Turyńczyków z Sevillą. Myślę, że ta linia spokojnie pęknie tym bardziej, że obie drużyny są - delikatnie mówiąc - w nie najlepszej formie, dlatego i jedni i drudzy skupią się na przeszkadzaniu przeciwnikowi. Pięknej piłki w tym meczu na pewno się nie spodziewam, będzie to brzydki mecz z potężną ilością fauli co będzie sprzyjać mojemu typowi.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Champions League
Atletico - Benfica
Griezmann strzeli
@ 2,43 Unibet ▶ 2,70 DOŁOŻONE na tym samym buku, kurs wzrósł :!:
⛔ Ajj nic się nie stało ????
Hulk się nie postarał w zdobyciu bramki (2 asysty zdobyte mimo wszystko w ładnym stylu), ale no nie wolno się zniechęcać idziemy, znowu w stronę strzelców tym razem do playerka o numerze 7 z Atletico!
Jeszcze jakiś czas temu o Griezmannie pisałem tak:
Griezmann to zawodnik, który jest &#39;&#39;bystrzakiem&#39;&#39; zwinny, szybki, dobrze pracujący z piłką przy nodze. Do tego lewa noga, która jest wręcz wrogiem dla bramkarzy z przeciwnej drużyny. Młody Francuz na razie ma jedną bramkę na koncie. Sezon się jeszcze na dobre nie zaczął, ale ja tam wierzę w talent Griezmanna, który z meczu na mecz się rozkręca i gra na najwyższych obrotach. Jest z pewnością najlepszych z zawodników Atletico i na pewno nie można mu zarzucić sprytu, ani tego że potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Do tego jest zdradliwy dla obrońców i potrafi przechodzić ich jak na treningu. Tak pisałem na Griezmanna stawiając na jego bramkę z Getafe.
Podpisuję się pod tym po raz kolejny. Teraz kurs jeszcze większy, a choćby dlatego że Benfica to nie chłopcy do bicia. Czeka Atletico ciężkie starcie, mimo że są faworyzowani przez bukmacherów. Griezmann znowu będzie grać od pierwszych minut i z pewnością będzie miał wiele okazji na zdobycie gola. Przedrze się przez każdą obronę i to że jest nieustępliwy na pewno pomoże mu w dążeniu do celu. W Stambule, wszyscy mówili że Atletico będzie grało na stadionie &#39;&#39;Piekła&#39;&#39; i nie da rady w tym meczu wywieźć chociażby punktu, a jak już to na prawdę po wielkich mękach. Ale kto jak nie Griezmann postawił szalę na swoją korzyść? oczywiście Francuz, który zdobył dwa gole i to nie byle jakie. Zdemolował ich defensywę na ich terenie, a na swoich śmieciach #7 czuję się jak ryba w wodzie. Dlatego zaufam mu, a jeśli nawet się nie uda to nie będę miał do niego pretensji bo dał zarobić nie jeden i nie dwa razy... ????
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Ciekawi mnie czemu rosną kursy na PSG, teraz jest już ponad 2. Jakieś absencje, ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Ciekawi mnie czemu rosną kursy na PSG, teraz jest już ponad 2. Jakieś absencje, ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
Może dlatego że, Shakhtar gra u siebie, przegrali tylko 3 z ostatnich 16 meczach w pucharach ( na własnym stadionie ), wygrali 5 ostatnich meczy u siebie w lidze nie tracąc przy tym bramki.
Jak dla mnie powalczą....
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Astana - Galatasaray
Typ: BTS i Galata
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

/f43/typy-dnia-29-09-2015-wtorek-125506-2.html#post5652169

Wczoraj wyczułem BTS i Porto dlatego dzisiaj szukałem podobnego typu, trafiło na Galate chociaż długo zastanawiałem się czy nie zagrać BTS i PSG. Doświadczenie w LM po stronie Turków, dużo lepszy skład, prawdopodobnie tak wyjdą:

Galatasaray: Muslera - Carole, Denayer, Semih Kaya, Sabri Sarıoglu, Sneijder, Emre Colak, Hakan Balta, Selcuk İnan, Podolski, Umut Bulut.

Jeśli Galata myśli o zajęciu przynajmniej tego 2 miejsca w grupie to po porażce z Atletico trzeba ograć Astanę bo to będą dla nich kluczowe pkt.

Co do Astany to myślę, że tą jedną bramkę wbiją, jak spojrzałem po strzelcach w lidze to w Astanie bramki strzela prawie każdy. Ustawienie Kazachów niby obronne 4:4:eek:ne:1 ale z kontry przynajmniej tą jedną bramkę wbiją, źle dla nich, że mimo wszystko 3pkt powędrują do Turcji.





Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monchengladbach - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Możecie pisać, że City ma spadek formy nawet się z tym zgodzę ale dawać taki kurs na City z BM, który w tym sezonie nic nie gra to dla mnie spore value. Borusia niby ostatnio wygrała dwa mecze no ale z kim? Stuttgart, który tonie w lidze. Manchester na 100% wyjedzie z 3 pkt z Niemiec, nie widzę tutaj innej opcji, po porażce z Juve nie mogą tracić pkt z takimi rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Do wszystkich którzy tak ochoczo widza punkty dogow.Proponuje podać typ a nie tylko przestrzegać palcem.PSG moim zdaniem dzisiaj idzie po 3 punkty ale jak zdobędą punkt na tak trudnym terenie jak Ukraina to tragedii nie będzie.Moim zdaniem PSG wygra a dzisiaj Ci co tak ochoczo zagrają przeciwko faworytom straca pieniądze.W zyciu bym nie gral na Szachtar lub remis co najwyżej remis jak juz Szachtar tego nie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Witam,

Wczorajsze specjały się udały, więc dlaczego nie powtórzyć dziś? ????

Wednesday Enhanced Specials (Betfair)

1. No 0-0 in any CL games @2.1 ✅✅✅

Wczoraj kurs wynosił 2.0 więc jak widać delikatnie wzrósł, znaczy się prawdopodobieństwo 0-0 w którymkolwiek meczu Betfair uważa za ciut większe. Wczoraj najbardziej obawiałem się o mecz Maccabi-Dinamo a okazało się, że wszedł jako pierwszy już po kilku minutach :cool: no ale to nie argument na dziś.

Wczoraj księgowanie już w przerwie, ale nie zawsze będzie tak pięknie. Dziś największe wątpliwości mam co do meczu Astana-Galata, pozostałe znów wydaje się, że nie powinny zakończyć się bezbramkowo, a poza tym można ewentualnie skontrować na live, jeśli nie wejdą wszystkie znowu już w pierwszej połowie ;)

2. Drugi specjał od Betfair, który pobieram ze świadomością ryzyka podobnie jak wczoraj:

Over 1.5 gls in all CL games @8.0 ✅✅✅ od dziś lubię CR7 ???? po golu Juve można było kontrować, kto wytrzymał do 90 min? :p

Wczoraj siódmy meczyk wszedł około 80. minuty i dzięki temu ładna kontra (@1.60) weszła na live, w związku z czym można uznać, że bet do przodu.
Jednak trzeba pamiętać, że jest to de facto akumulator 8-meczowy (podobnie jak pierwszy zakład powyżej zresztą), więc polecam pobierać tylko ze świadomością ryzyka, lecz kurs 8 z pewnością zachęca, żeby się za drobne pobawić.

3. Dziś wezmę sobie jeszcze trzeci specjał, który mi przypadł do gustu:

Man City &amp; Man U both win @3.75 ✅✅✅ Udał się tydzień w LM pięknie ???? :cool:

Wczoraj angielskie teamy z Londynu zanotowały porażki, szczególnie zabolała ta Arsenalu (choć mi akurat wszedł bet na Sancheza), mam jednak wrażenie, że zespoły z Manchesteru sobie dzisiaj poradzą, fachowe analizy piszą tu lepsi znawcy ode mnie więc odpuszczę, natomiast podrzucam zakład (de facto dubel) z ładnym kursem na podwójnie zwycięski Manchester dziś wieczorem, jeśli ktoś chce zagrać taki bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Juventus vs Sevilla x/1 @5,00 Unibet

Juventus w lidze nie zachwyca.....
No bo chyba, 15 lokata po 6 kolejkach ich nie może zadowolić?!
W 6 spotkaniach zdołali odnieść zaledwie 1 zwycięstwo, 3 razy schodzili z boiska przegrani i odnieśli zaledwie 1 zwycięstwo.
Warto dodać że, na własnym stadionie, zanotowali dwa remisy i jedną porażkę.
Ich dzisiejsi rywale podobnie zaczęli sezon...
Zajmują 16 lokatę, w 6 meczach zanotowali zaledwie 1 zwycięstwo , 2 remisy i 3 porażki.
Na wyjazdach graja tragedie, ( 2 remisy i 1 porażka ).
Widać że, w lidze obie drużyny grają fatalnie ( w lidze ).
W LM obie drużyny zanotowały po zwycięstwie, Juve na wyjeździe wygrało z City, a Sevilla u sibie uporała się z gladbach.
Co do tych meczy trzeba przyznać, że szczególnie Juve zaskoczył bo zwycięstwo na gorącym stadionie, chociaż tam gospodarze byli stroną przeważającą, Juve udało się zagrać solidnie w defensywie i wyprowadzić kilka groźnych ataków.
Sevilla miała łatwiejsze zdanie, i wygrała pewnie.
Atut własnego podwórka na pewno pomógł.
Po za tym gole padły z rzutów karnych z czego jednego nie wykorzystali.
A przeciwnicy nie byli tacy wymagający jak dzisiejszy rywal.
Sevilla z pewnością nie zagra w Turynie otwartego meczu więc i o gole może być trudniej niżeli w poprzednim meczu.
Głównym problemem zespołu są jednak kontuzje, grać nie mogą np: Carrico, Pareja, Rami, Kakuta, pierwsi trzej to podstawowi gracze defensywni zespołu.
W Juve też ładny szpital ale mimo tego i tak jest mocniejsze niż Sevilli.
Juventus nie przegrał 13 ostatnich spotkań u siebie w europejskich pucharach, co może robić wrażenie i nie sądzę że, dziś może być inaczej.
Oby dwa zespoły grają słabo ale obecny skład, atut własnego boiska , no i ostatnie pojedynki w LM to skłania mnie na zagranie zwycięstwo Juve.
Jednak myślę że, gole padną dopiero w 2 części spotkania bo goście prawdopodobnie ustawią busika na polu karnym, a to wystarczy tylko na jakiś czas.

Suchary:

FC Astana vs Galatasaray 1 połowa x @2,15 Betsson
Atl. Madryt vs Benfica 1/1 @2,75 Unibet
CSKA Moscow vs PSV x2 @2,38 Unibet
Manchester Utd vs Wolfsburg over 2,5 @1,90 Betsson
Monchengladbach vs Manchester City City -1,5 3,20 Bet365
Shakhtar vs PSG 1x @1,88 Unibet
Malmö vs Real Madryt Real -1,5 @1,57 Bet365
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Manchester United - VfL Wolfsburg
Typ: Liczba bramek: powyżej 2.5
Kurs: 1.95
Buk: Betsson
Wynik:

Nie zwalniamy tempa i jedziemy dalej...
Szybko i na temat. Obie ekipy bardzo dobrze sobie radzą w obecnie trwającym sezonie. To, że Manchester u siebie jest overową ekipą wiemy nie od dziś. Zobaczcie sami:
26.09.15 PRE Manchester Utd Sunderland 3 : 0
23.09.15 CAP Manchester Utd Ipswich 3 : 0
12.09.15 PRE Manchester Utd Liverpool 3 : 1
22.08.15 PRE Manchester Utd Newcastle 0 : 0
18.08.15 LIG Manchester Utd Club Brugge 3 : 1
Wyniki same mówią za siebie. Gospodarzy przystąpią do dzisiejszego meczu trochę osłabieni, gdyż zabraknie min. Carricka, Valencii, Herrery czy też obrońców Shaw i Rojo. Jednak Van Gaal ma na tyle szeroką kadrę, że spokojnie te dziury załata młodymi zdolnymi chłopakami jak min Depay.
Goście również są w niezłej formie. W lidze zajmują 4. miejsce. Ich gra może się podobać, a z taką grą na pewno są w stanie coś ustrzelić na Old Trafford. Dlatego też gram over 2.5 po fajnym kursie i polecam wszystkim ten Typ. Dodam, że obie ekipy spotkały się dotychczas tylko dwa razy i oba spotkania kończyły się over 2.5 gola!
 
P 8

patrykus24

Użytkownik
Ja na United bym nie grał, Arsenal wczoraj też miał wygrać po porażce z Dinamo Z. i co? Dostał drugi raz w dupe, a z grupy i tak wyjdzie.
@Wolsfburg 5.25 Bet365

Co do Szachtara to sytuacja rok co rok sie powtarza, u siebie nie można ich ograć. Na Ukrainie ciężko się gra, pamiętacie Bayern w tamtym roku? 0:0 a pożniej 7:1 bodajrze. Wczoraj podobnie było z Bate na Białorusi. Ja bym nie grał na PSG.
MAN CITY dla mnie pewny mecz.
@Man City 1.95 Bet365
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Juventus - Sevilla 1 1.80 Bet365 2:0 ✅✅

Oba zespoły w lekkim kryzysie co dla mnie i większości kibiców jest sporą niespodzianką, patrząc na rewelacyjny poprzedni sezon w wykonaniu tych zespołów. Jednak Juventus u siebie jest drużyna bardzo trudną do złamania bez względu na ludzi których posiada w swojej jedenastce, szczególnie w rozgrywkach tak elitarnych jak Liga Mistrzów, w poprzednim sezonie na Juventus Stadium poległy takie firmy jak Borussia Dortmund, Real Madryt czy tez rewelacja z Francji, As Monaco. Krótko mówiąc liczę na magię stadionu Starej Damy, zdecydowanie większe doświadczenie w Champions League i kibiców, którzy głodni zwycięstw będą żywiołowo dopingować swoich ulubieńców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom