>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Kolejka Ligi Mistrzów 30.09.2015 - środa

Status
Zamknięty.
T 0

taxido

Użytkownik
Ja przestrzegam grania na united. Osobiście jestem fanem sądzę że wygrają i mam taką nadzieje, ale ich gra nie zachwyca. Ostatnio strzelają po 3bramki, ale to wg mnie zasługa Martiala, który potrafił 3razy zamarkować w polu karnym ???? . A tak naprawdę to United nie miało dużo okazji w tych meczach gdzie strzeliło po 3gole. Jeśli bierzemy pod uwagę mecze z w miarę dobrymi przeciwnikami to z southampron- 3 strzały celne= 3 gole i tak samo z liverpoolem 3 celne= 3gole.
Osobiście będę grać na
juve-sevilla over kartek
atletico win
city over rożne
może ronaldo gol ;)
Mecze za niedługo wiec już daruje sobie kursy.
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dzisiaj mamy bardzo przyjemne mecze do obejrzenia, miejmy nadzieje także do stawienia. Pierwszy mecz o którym chciałbym napisać to:

Monchengladbach - Manchester City Typ: 2 - 1,95 - Bet365
Jak dla mnie fajny kurs na Obywateli. Ostatnie mecze może City gra słabo ale ostatni mecz z Tottenhamem to 3 bramki ze spalonego - 1 dla City, 2 dla Kogutów ale to ma bardzo małe znaczenie. Pellegrini w tamtym meczu nie wiadomo dlaczego wystawił Caballero w bramce, który popełnił duży błąd przy jednej z bramek, w dzisiejszym meczu z tego co wiem powinien zagrać Hart. Kolejny powód, że idę dzisiaj w stronę City jest powrót Davida Silvy po kontuzji. Uwierzcie, ten gość ekipie Manchesteru daje wielki spokój. Więc przewidywana ofensywa City w tym meczu to Aguero, De Bruyne, Sterling, Silva + defensywny ale bardzo ofensywnie grający Toure - no po prostu zabójstwo dla przeciwnika. O wiele gorzej jest z obroną, nie ma Kompanego(brak Mangali mnie kompletnie nie smuci) bez którego obrona City traci dziwne bramki ale mam nadzieje, że Otamendi pokaże w końcu formę z Valencii. Ekipa gospodarzy wyszła ostatnio z dołka w Bundeslidze lecz mecze te nie były z jakimiś wielkimi drużynami, poza tym moim zdaniem dla nich najważniejsze to wskoczyć na jakieś przyzwoite miejsce w Bundeslidze.
Szachtar - PSG Typ: 2 - 1.95 - Bet365
O formie gospodarzy wiem tyle co z wyników lecz gdyby grali sezon temu pewnie nie grałbym w stronę PSG ponieważ w tym sezonie sprzedali kluczowych graczy - Douglasa Coste do Bayernu i Luiza Adriano do Milanu. Ekipa gości gra bardzo dobrze w tym sezonie, mają potknięcia ale to tak jak każda wielka drużyna. Cavani od początku sezonu przyćmiewa nawet Ibrahimovica. Tak samo jak w ekipie City ofensywnie są po prostu świetni, Di Maria i Lucas na skrzydłach to dobre rozegranie piłki i kontry z szybkością światła, ten mecz stawiam będąc bardziej spokojnym niż mecz City.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Manchester United - Wolfsburg
Manchester @ 1.75

✅
Drużyna z Manchesteru zaliczyła wtopę w inauguracji Ligi Mistrzów, przegrywając dosyć niespodziewanie w meczu z PSV, jednak United w Eindhoven mimo porażki, pokazało się z niezłej strony, długo utrzymywali się przy piłce i stwarzali sobie trochę okazji pod bramką przeciwnika.
Patrząc na ostatnie spotkania Manchesteru w lidze, można śmiało powiedzieć, że ta ekipa powoli zaczyna się rozkręcać, wygrane z Liverpoolem oraz Southampton i mamy lidera.
Co można powiedzieć o drużynie z Niemiec? Drużyna nie jest w formie, najpierw wysoka porażka z Bayernem, w sumie z Lewandowskim, w ostatniej kolejce tylko remis przed własną publicznością w derbach z Hannoverem 1:1.
W tym spotkaniu myślę, że gospodarze zgarną pierwsze 3 pkt w tej edycji Ligi Mistrzów, kurs zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
M&#39;Gladbach-Man.City
Stawka meczu jest wysoka,obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze i przegrany mocno skomplikuje sobie sprawę,gdyż dwa następne mecze rozegrają odpowiednio z Juventusem i Sevilla.Obie ekipy przystępują do meczu w odmiennych nastrojach,M&#39;Gladbach wygrało ze Stuttgartem,a City doznało drugiej z rzędu porażki w PL tym razem z Tottenhamem aż 4:1.W mojej opini City weżmie sprawy w swoje ręce od samego początku i narzucą swój rytm gry.Nie ide w tym spotkaniu w wynik,a rożne.Manchester City zawsze miało sporo kornerów i nie inaczej jest w tym sezonie w siedmiu meczach PL zdobyli już ich 56 co daje średnią 8,natomiast w Champions League 9.M&#39;Gladbach w siedmiu meczach zdobli 30 co daje 4,28 na mecz i 1 w CL.Według mnie tylko szybko strzelona bramka przez City może zagrozić mojemu typowi.

Moja propozycja:
Manchester City więcej rożnych @1.72 bet365✅ 4-11
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Atletico - Benfica over 2 @ 1.925 ✅✅✅ izzunia

Kurs na over to żarty, jak we wczorajszym meczu Porto - Chelsea, gdzie pograłem over 2.5 i 2.40 siadło izzi. Atletico duży potencjał w ofensywie, Benfica również. Dla obu zespołów ma kto strzelać. Kurs pewnie spowodowany porażką Atletico i Benficą odpowiednio z Villareal i Porto. Dziś mecz na pewno będzie otwarty, dużo sytuacji i przynajmniej dwie brameczki powinny wpaść, a wtedy będziemy mieli już zwrot. Griezman i Torres to zabójcy. Mitroglou i Jonas to również bramkostrzelni zawodnicy. Oba zespoły dużo strzelają ze stałych fragmentów gry, a rzutów rożnych też powinno być dziś sporo. Taki kurs to spore value i zachęcam do pobrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Real Madryt + Paris Saint Germain @2.51 Pinnacle ::: 3/10j✅✅✅
Całkiem łatwo ;)
Dubel zabójca? Może tak. Powiem tak - kurs na PSG - prawie 2 - jest zdecydowanie za duży, mimo tego, że grają na wyjeździe. W lidze ostatnio bardzo dobrze im idzie. Pewne wygrane 3:0 z Guinamp i 4:1 z Nantes. Ukraina to wiadomo - wojna. Wielu bardzo dobrych piłkarzy uciekło bojąc się. W lidze rywali mają jakich mają, nie ma co ich porównywać choćby troszkę z PSG. W drużynie z Paryża zobaczymy największe gwiazdy na czele ze Zlatanem, Cavanim czy Di Marią. Ich gra z Malmo mogła się całkiem podobać, a widać, że forma zwyżkowa. O grze Ukraińców po porażce 0:4 z Realem nie można powiedzieć właściwie nic dobrego. Po prostu wjeżdżali w nich jak chcieli i siłą rzeczy parę bramek wręcz musieli zdobyć. Zdecydowanie lepszych graczy ma PSG, formę moim zdaniem też mają lepszą. Jedynie gra we własnym kraju - bo nie na własnym stadionie - jest atutem Szachtara. Według mnie to jednak nie wystarczy i PSG może dzisiaj wygrać. Zresztą - wyjście z grupy jest praktycznie zagwarantowane dla Realu i PSG. Malmo i Szachtar mogą co najwyżej bić się o trzecie miejsce i Ligę Europy.
Jak chodzi o Real to króciutko. Całkiem niezła forma, mimo ostatniego remisu z Malagą wcześniej 5 wygranych z rzędu z o wiele lepszymi rywalami niż dzisiaj. Ronaldo stara się napędzać tą drużynę, zresztą od początku coś strzela ;) Zagra Modrić, co samo w sobie bardzo dużo dla Realu znaczy, bo mało kto potrafi tak rozgrywać jak on. Malmo w lidze całkiem nieźle sobie radzi ale. Ostatnio zacięty mecz z Falkenbergiem, który jednak wygrali 4:3. Ale tracić 3 bramki u siebie z kimś takim to nie przystoi. A zaraz później remis z Halmstad. Raczej forma zniżkowa niż zwyżkowa. Real to moim zdaniem zbyt wysokie progi. Madrytczycy stracili ostatnio w lidze punkty z Malagą. Moim zdaniem to podziała na nich motywująco i będą chcieli udowodnić, że to był jedynie wypadek przy pracy. Takie drużyny jak Real rzadko nie potrafią wygrać w dwóch kolejnych meczach. Moim zdaniem dzisiaj zwyciężą pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Strzelcy goli:
Anthony Martial 2.2
Kevin De Bruyne 2.4
Bwin
Martial gra dzisiaj w ataku United, jest w wyśmienitej formie, nikt od niego nie oczekiwał takiej formy już w pierwszych spotkaniach, a jednak ma niesamowity instynkty strzelecki, umie odnaleźć się w polu karnym i przedryblować obrońców przeciwnika, dziś grają u siebie z drużyną której tydzień temu Robert zaaplikował pięć goli w 9 minut, myślę że defensywa Wolfsburga nie będzie dla niego problemem i strzeli przynajmniej tego jednego gola w tym meczu.
De Bruyne doskonale zna realia Bundesligi, dzisiaj City musi wygrać a Belg wystąpi na skrzydle, dobrze wprowadził się do zespołu z niebieskiej części Manchesteru, umie strzelać z dystansu, z rzutów wolnych, więc jak najbardziej do grania że strzeli gola,mój faworyt jeśli chodzi o strzelca gola w City.
 
I 389

ise

Użytkownik
Malmo - Real Madrid

Są już składy, Real bez Modrica, Marcelo. Zamiast Modrica Kovacic, który z Kroosem i Casemiro, będą tworzyć środek. A zamiast Brazylijczyka Arbeola. Real, nie strzela dużo goli, mało traci. Ostatni mecz z Malagą, 0-0, po stronie Królewskich oczywiście dużo dużo sytuacji, goście wybijali z lini itp itd. Modric i Marcelo, to dla mnie dwa motory napędowe. Jeżeli tylko Malmo, będzie się bronić dobrze, to strzelaniny nie będzie.

Under 1,5gola w 1połowie =1,9 BET365 ✅✅
Real wygra do 0 = 2,3 BET365 ✅✅
Real &amp; under 3,5 = 2,4 BET365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Atletico-Benfica: Andreas Samaris kartka @3,50 Betano✅

Czekałem na skład wyjściowy.Grek jest w 11-tce,więc gramy.Typowy defensywny pomocnik,przecinak,pierwszy doskakuje do rywala.W środku pola z Atletico zawsze jest mocna walka na takim poziomie rywalizacji.Dziś zabraknie Koke i zagra młody Correa,ale to wcale nie musi być osłabienie ofensywy gospodarzy.Po takim kursie myślę,że jest sens to zagrać​
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 135

mhm

Użytkownik
kurs na over Atletico poszedl z 2,05 na 2,63 i to jest mega value. Biore to. 2 druzyny, ktore umieja strzelac, a poszla masowka na under, bez zadnych przeslanek.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Shakhtar - PSG
PSG over 4,5 rzutu rożnego @1,61 5✅
Shakhtar - PSG PSG lub remis @1,25 0:3✅
AKO:2,01
✅✅✅

Jeśli chodzi o rożne, to liczę przede wszystkim na ofensywną grę PSG, które wychodzi dzisiaj w składzie Trapp - Aurier, Silva, Luiz, Maxwell - Verratti, Motta, Matuidi - Di Maria, Zlatan, Cavani. Wszyscy dobrze wiedzą, jaka siłą w ataku dysponuje PSG, więc większa analiza na ten typ nie jest aż tak potrzebna. Jeśli chodzi o PSG lub remis - pierwszy mecz wygrało u siebie 2-0 z Malmo nie pozostawiając żadnych złudzeń Szwedom. Shakhtar osłabiony w ataku sprzedażą Luiza Adriano oraz Douglasa Costa. Bernard, który został zakupiony, jeśli się nie mylę, około 1,5 roku temu, też nie pokazuje zbyt dużo na boiskach. PSG w tym sezonie w Ligue 1 nie rotuje dużo w składzie. Coraz bardziej się zazębiają i jeszcze nie przegrali meczu we francuskiej lidze - 6 wygranych, 2 remisy bilans bramek 17:4. Myślę, że dzisiaj mogą pokusić się nawet o zwycięstwo, jednak biorąc pod uwagę, to że ich przeciwnikiem jest Shakhtar, który jest w miarę doświadczoną drużyną w LM wybieram opcję X2, gdyż jest zwyczajniej bezpieczniejsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom