>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Premier League [19-21 sierpnia 2017 r.]

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
City jak dla mnie ma jakieś 40%szans na zwycięstwo, a kurs jest nadmuchany przez ludzi, którzy lubią takie pewniaczki
pierniczenie o szopenie , nadmuchany to byl kurs na Arsenal ze Stoke , w Millenium byl zaklad MU,Lpoo,Arsenal win po 4.0 : ktos zawiezc musial i bylo pewne,ze Wenger znow wtopi.. ;)
Ale nie dziś : City u siebie ich rozjedzie. City wygra i over 3.5 bramki w meczu 2.8 Fortuna.
City u siebie zawsze solidnie gromi rywali. Takie 4:1 na dzis by stykło.
 
messi777 0

messi777

Użytkownik
Typ:S. Aguero 5+shots on target(strzałow na bramke)
Kurs:12
Book:Ladbrokes
Na wstepie chcem powiedziec ze ten typ opieram glownie na tym ze jesli Kun szczeli dzisiaj gola to stanie sie samodzielnym zawodnikiem spoza europy z najwieksza iloscia goli w Premier League.Czyli wyglada to tak ze wszyscy beda ladowac podania do niego,Everton latwo skory nie odda.Im wiekszy opor Evertonu tym lepiej.Ostatnio jak nie szlo City w lidze to Jezus zszedl a Kun zostal.Ale jest tez maly cwancys dlaczego moze byc cieszko z tym typem.Mianowicie Everton to zespol ktoremu Aguero stzrela sie najtrudniej gole.Powinnien bardzo chciec.Poki nie strzeli 1-ego gola tym wieksze prawdopodobienstwo typu.RYZYKOWNY TYP
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Aguero&#39;s worst five scoring records
&lt;table&gt;&lt;thead&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Opponent&lt;/th&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Matches&lt;/th&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Goals&lt;/th&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Goal ratio&lt;/th&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/thead&gt; &lt;tbody&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Everton&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;11&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;2&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;0.18&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Leicester&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;4&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;1&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;0.25&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Southampton&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;8&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;3&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;0.38&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;Swansea&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;4&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;0.40&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;C Palace&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;5&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;2&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;0.40
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;fantasy.premierleague.com

⛔
ŻÓlw:mysl przewodnia to byla ze beda grali na niego bo jedzie na rekorda.W 1ej polowie naliczylem 4 strzaly Kuna w kosmos.W 44 min ????dla City i to pogrzebalo typ.POZDRO 600????

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;th style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/th&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;text-align: center;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Samego typu nie neguje ale zdanie, ze wszystkie piłki będą leciały w jego stronę jest raczej głupi. Gra City opiera się na wszytskich zawodnikach ofensywnych, a nawet powiedziałbym, ze więcej piłek leci do Jesusa niż do Kuna. Sam typ ciekawy, bo City powinno kontrolować grę i mieć dużo więcej strzałów.
Ja od siebie rzucam kartkę dla Rooneya ✅ po kursie 3 w unibecie. Typ głównie opieramy na tym, ze jednak jego serce jest czerwone, a derby z City zapewne również traktuje mocno osobiście. Przeciwko City w swojej karierze notował 10 kartek w 29 spotkaniach. Jak na moje Everton będzie dzisiaj musiał walczyć na każdym metrze kwadratowym. Rooney często nie przebiera w środkach a do tego sentymentalny mecz przeciwko City. Dla mnie warto grać jego kartkę.
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
Nie mogę pisać w dziale Live więc dam tutaj.
City over 6.5 rożnego LIVE @2.0, sts
Przy stanie 3. Sądzę, że nabiją te 4 w 45 minut.
Over kartkowy zapewnił Kyle, może nie do końca słusznie ale taka gra
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
0:1 do przerwy, czerwona kartka Walker, kursy po 11.0 wzrosly przed meczem .. Dla tych co typowali Everton po takim kursie zwracam Szacun.
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
Over kartek City ✅ (3)
Over 6,5 RR City LIVE ✅ (7), ledwo, myślałem, że wejdzie łatwiej. Szczególnie, że w pierwsze 5 minut 2 połowy było już 5.
Over rożnych nie wyszedł ⛔ (8), zabrakło czegoś więcej ze strony Eve
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
nie żebym się podniecał, ale postawiłem przed meczem za drobne remis - tylko dlatego, że przez 15 wcześniejszych meczy nie było żadnego remisu w PL, a tylko 2 w obu kolejkach razem, aż do tego meczu. To wciąż jest za mały procent remisów, więc możliwe że w następnych kolejkach będzie bardziej remisowo. W każdym razie te 25% spotkań to powinny być remisy
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
@Nadtyper, oczywiście, rozkład wyników nie jest stały. Chciałem zaznaczyć pewien sposób patrzenia na zakłady. Patrzę na to w ten sposób, że jeśli wahadło wychyli się w jedną stronę za mocno, to w końcu wróci w drugą stronę równie mocno. Tak najogólniej, jeśli widzę gdzieś nadreprezentację zwycięstw faworytów albo dogów albo remisów, to staram się grać w odwrotnej tendencji. W piłce, tenisie, czy NBA. W każdym razie łatwiej mi postawić wtedy na czysty win zamiast DNB, czy na czysty X.
Próbowałem tego remisu w PL już od meczy niedzielnych i gdybym był konsekwentny i podwajał stawkę, to tutaj by ładnie siadło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom