>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa w sezonie 2023

Status
Zamknięty.
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Rzeszów +2.5 kurs 2.01 STS
Opole jedzie świetnie i trochę ponad stan ,dziś mecz na styk i na żyletki i coś czuję że forma Opola musi się kiedyś skończyć i jeśli Rzeszów się spasuje to może by ciekawie,zwłaszcza liczę na Thorsella i Pieszczka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +655
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
K.Pieszczek over 7.5 kurs 1.8 Fortuna
P.Miesiac under 8.5 kurs 2.01 STS
J.Pickering under 8.5 kurs 1.5 STS
Tak to widzę jeszcze w tych meczach....stawki mocne,myślę że można zaryzykować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rawicz - Piła
Rawicz - 6,5 pkt
STS
2.38

W mojej opinii STS lekko przeszarżował. Na moje prawe oko Rawicz dziś powalczy o bonus. na moje lewe Pokryje ten handicap.
Stolica więziennictwa w Polsce ma dziś trudne zadanie, ale łatwego do tego rywala. Trudne bo dla bonusa potrzebują 14 pkt, ale nie niemożliwe bo przyjeżdza do nich słaba na wyjazdach Piła. Oczywiście nie patrzę na początek bo wtedy skład był 3 ligowy, ale Piła to tak chimeryczny zespół że nie wiem jak go Wam opisać. Bo nie da się racjonalnie wytłumaczyć remisu w trudnej Daudze a potem porażki u siebie z Łotyszami nie robiąc 40 pkt.
Jedyna przekonywująca wygrana to był... Rawicz

ALe serio taki kurs na Rawicz u siebie? z takimi torpedami jak Dauglas Balon Dróżdż Przecież oni na spokojnie robią 10 + Kurcze nie ma czasu na rozrysowanie tego, ale ten skład z Nichollsem objechał Rzeszów. Klucz to tor jedyny niepowtarzalny w Polsce - PIĘKNY pamiętający jeszcze Florka Kapałe

Jak dla mnie dzis mocni liderzy rozjadą chimeryków w postaci Mroczki Ljunga a sam Cyfer to za mało. Może pierwsza dwójka u siebie. ale Ljung z brzuchem na technicznym torze? Zobaczymy jak będzie ale jak dla mnie Piła nie robi 40 pkt a bonus na horyzoncie
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Rzeszów - Gniezno (+10.5 pkt.) [2] 1.55 etoto

Mecz na szczycie 2 ligi. Gniezno wróciło na właściwe tory. W ubiegłym tygodniu zdemolowali Opole. Atmosfera w zespole poprawiła się i w końcu też drużyna jedzie w optymalnym składzie. Pierwszy mecz w Gnieźnie między obiema ekipami zakończył się minimalnym zwycięstwem Rzeszowa, gdzie wydawało się, se Gniezno ma mecz pod kontrolą. Dzisiaj optymalny skład gości, więc liczę, że powalczą do końca, a wynik będzie rozstrzygał się w biegach nominowanych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +856
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
J.Pickering under 9.5 kurs 1.62 STS złapałem, teraz under 8.5 kurs 2.01 Fortuna
Zagrałem to i to...typ na przełamanie,po kontuzji pickering jedzie ponad stan tak uwazam
Pieszczek over 8.5 kurs 1.75 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1523
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
M.Lewiszyn over 9.5 kurs 1.57 STS
Jeśli pojedzie 5 biegów co do końca nie jest pewne,bo myślę że Unia dziś wysoko wygra to powinien spokojnie linie pokryć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
D.Drozdz under 9.5 kurs 1.58 Fortuna
T.Orwat under 5.5 kurs 1.72 Fortuna
O.Polis under 12.5 kurs 1.75 Fortuna

Tak to dziś widzę....orwat albo bartochy miałem dylemat ale bartoch ma lepsze starty więc bardziej mi orwat pasuje na under, polis no to cóż tu liczę na 4 starty jego bo pewnie będzie oddawanie bo wynik będzie mega wysoki zapewne pytanie kto odda bieg...
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
A 3,1K

Antongno

Użytkownik
Gram mocniej Opole -22,5 1.75 Fortuna
Rawicz bez swoich czołowych zawodników. Mają spore problemy, w przyszłym sezonie bardzo prawdopodobne, że nie będzie żużla w Rawiczu. Myślę, że mogą mieć spory problem żeby wyjść z 30.
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Zagralem Majewski mniej 7.5 a na sportwych faktach nie uwzglednili biegu 7 gdzie pojechal jako rezerwa i kupon do kosza to jest parodia
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Zagralem Majewski mniej 7.5 a na sportwych faktach nie uwzglednili biegu 7 gdzie pojechal jako rezerwa i kupon do kosza to jest parodia
A co do tej sprawy mają SyFy? Oni mogą napisać nawet, że Rawicz wygrał 60:30 a Majewski komplet.
Jeśli zagrałeś w buku, gdzie masz liczone 5 biegów, to trafiłeś.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W kilku źródłach widać, iż jechał w 7 biegu. SFy pewno tego nie wyłapały. Odkąd zmienili interfejs, często zdarzają im się błędy. Strona mniej czytelna jest.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Typy podstawowe:
E.Matjuszonok under 5.5 kurs 1.7 sts
Win Tarnowa około 1.35 STS do dubla

Typy dodatkowe:
Lewiszyn over 8.5 kurs 1.57 Sts
P.Ljung under 8.5 kurs 1.75 Sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Michajłow over 3,5 @2,01 sts

Świetna linia, jak i kurs. Do tej pory Oleg wielki zawód, ale kiedyś musi się przełamać. Bieg dziś całkiem przyjemne. Dziś w składzie jest też słaby Jędrzejewski i jeśli z RZ ma jechać Knudsen to prędzej za niego. Dla porównania forbet ma na Łotysza linię 6,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom