>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2. Liga Żużlowa w sezonie 2023

Status
Zamknięty.
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Typy podstawowe na dziś:
T.Orwat under 4.5 kurs 1.84 Fortuna
T.Sorensen over 9.5 kurs 1.94 Fortuna
Typy dodatkowe na luzie:
D.Balinski under 8.5 kurs 2.01 Fortuna
R.Douglas under 10.5 kurs 1.7 Fortuna
Liczę przede wszystkim na Gniezno że po dołku na początku sezonu ogarnęli się na tyle że pojadą tu na maxa i do końca,w końcu Masters oraz Pickering będą chcieli coś udowodnić,plus temat prezesa Rawicza więc też nie do końca atmosfera tam pasuje w Rawiczu,jest trochę nerwowo i liczę że zwłaszcza Orwat który ma trudne biegi nie zrobi overa,a Sorensen ostatnio spory postęp...a kursy przyjemne...rozważam jeszcze over Mastersa który jeśli pojedzie te 5 biegów to powinien linie pokryć... zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +534
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Nie będę się rozpisywał bo kurs nie warty czasu, jednak gdyby ktoś szukał mocno uargumentowanego typu do dubla czy innych taśm to Unia po 1.32 w Sts

Ranga tego meczu dla Tarnowa jest kosmiczna. Powiedzieć że jadą o życie to nic nie powiedzieć. I nie chodzi tu o awans do Play off. To jest mecz czy Tarnów za rok będzie na mapie żużlowej Polski. Azoty mówią wprost drugi raz na ostatnią lub przedostatnia drużynę w Polsce pieniędzy nie dadzą. Jasno określili cel jakim jest Po. Dziś nie jada o punkty dziś jadą o przyszłość o istnienie a jeśli dziś polegną niech ostatni nie zapomni zgasic światła

W takich chwilach całym sercem za Tarnowem


Już nie będę udzielał się w temacie ekstraligi ale próbuje dziś Toruń. Paweł ma bardzo latwe pierwsze dwa biegi musi podjąć rękawice. Motor dalej bez Holdera no i z pobijanym rowerowo i z syndromem Crumpa po grand prix. W obliczu kontuzji Thomsena i raczej małej szansy na pokonanie Częstochowy zostaje dla Torunia korespondencyjny pojedynek z Lesznem gdzie wygrana jest na wagę złota. Pogoda nie sprzyja każdemu bo nie pamiętam kiedy nasze gwiazdy jechały i tej porze a to jest zupełnie inna jazda. Co więcej podobno w Toruniu dziś bardzo przyczepnie a motor sprawdza czy ma w busach śrubokręty

To tylko moje luźne myśli ale 3.75 w Unibet na wygraną Torunia to przesada dla przykładu opodatkowany STS na 2.98
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś szybka próba,mecz na szczycie w Rzeszowie😉😉 celuje w 4 starty liderów przy tym pogromie....taki mam wymysł.... zobaczymy
NowakKildemandPieszczekundery 11.5 zagrane na fortunie
Każdy na oddzielnym kuponie...liczę że 2 wejdzie i wtedy będę zadowolony 😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1131
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Mam nadzieję że ktoś połapał te undery,dawno takiej promocji nie było u buka jak dziś 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Myślę że powalczą😉coś jakby się zacięło w Opolu...mecz telewizyjny więc wydaje mi się 14.5oki....ale.to nie jest mój główny bet...
Kierunki :
Ljung under 8.5 kurs 1.84 Fortuna
A.Cyfer over 10.5 kurs 1.75 Fortuna
Typy poboczne:
O.Polis under 11.5 Kurs 1.94 Fortuna
J.Knudsen under 5.5 kurs 1.57 STS
Cyfer wraca na stare śmiecie i powinien ostro pociągnąć Pile,Polis ma ciężkie biegi zwłaszcza 13 a linia bardzo wysoka
Ljung w zasadzie liczę że potrąci ze swoimi trochę...może być na styk,ma łatwy 12 bieg ale może go gdzieś wrzuca z taktycznej...no sam niewiem ale tak jakoś czułem...STS ma kurs 1.57 a Fortuna 1.84 taka ciekawostka...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1239
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Stal - Unia Dziś wyjazd do Rzeszowa, a następnie do Częstochowy sponsoruję STS :)
Stal -8.5
STS
2.22

Dziś idę w pełne zwycięstwo Stali klub z takimi asami ledwo idzie ale na przekór wierzę że dziś będzie pogrom. Gdzie jak nie dzis pokazać sąsiadowi miejsce w szeregu. Tarnów swoje zrobił najprawdopodobniej czeka ich pofinal w Rzeszowie więc to mecz bez żadnej wagi Rzeszów ma większe możliwości i potencjał od Tarnowa co według mnie dziś skończy się wymiarem kary ponad 10 punktów

Derby czas zacząć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1607
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Mroczka over 6,5 STS 1,80 (2, 0, 2, 2, 2)

Artur wraca na dobre tory ostatnie dwa mecze odpowiednio 9, 10 punktów dają nadzieje na pokrycie dzisiejszej linii, która moim zdaniem nie jest za wysoka. Tor w Gnieźnie przypomina w dużej mierze tor w Grudziądza [Twardy Beton] na którym Artur się wychował i tutaj widzę kolejny pozytyw. Numer 4 daje możliwość stosunkowo łatwego rozpoczęcia zawodów od startu w biegu nr 4 z juniorami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1893
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
P.Ljung under 8.5 kurs 1.8 Fortuna rano
Wydaje mi się że mimo tego że coś jedzie ostatnio i nawet walczy,tor nie do końca będzie mu pasować ,Gniezno ma mocnych zawodników a biegi poza jednym łatwym dosyć trudne
I teraz ciekawostka....wariant rzeszowski przewiduje,buki chyba tego nie odczytały...przyjeżdża Rawicz nawet bez Majewskiego ....ostatni mecz sezonu...idę o zakład że liderzy Loko oddadzą swoje biegi...tzn muszą😉tu będzie wynik coś w stylu 70;20
Kostygow under 12.5 kurs 1.7 Fortuna
Worrall under 11.5 Kurs 1.75 Fortuna
Podzouks under 11.5 Kurs 2.01 Fortuna

Typ dodatkowy na luzie
K.Gomolski under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3556
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gomólski - Mroczka (-0.5 pkt.) [2] 1.75 forbet

Gomólski po kontuzji jedzie bez szału. Dzisiaj dość łatwy przeciwnik, ale i tak będzie miał co robić, by te punkty przywieść. Mroczka coś tam ciuła tych punktów i liczę, że dziś pojedzie 6 biegów, co powinno ułatwić wejście zakładu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2067
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
jak oceniacie handi w strone piły na poziomie 16 lub 14 ? powalcza według mnie cyfer , mroczka ,cos dołozy jung i kndusen i jakies defekty ?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Gomólski - Mroczka (-0.5 pkt.) [2] 1.75 forbet

Gomólski po kontuzji jedzie bez szału. Dzisiaj dość łatwy przeciwnik, ale i tak będzie miał co robić, by te punkty przywieść. Mroczka coś tam ciuła tych punktów i liczę, że dziś pojedzie 6 biegów, co powinno ułatwić wejście zakładu.
Gdzie znajde taki typ, bo nie widze?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dziwne, że mają inna ofertę na stronie, a inna w aplikacji. Na stronie były do obstawienia tylko punkty i jeden zakład kto z trzech zawodnikow zdobedzie najwiecej punktow w meczu.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
K.Pieszczek over 8.5 kurs 1.55 Fortuna
W.Rafalski over 2.5 kurs 1.75 Fortuna
M.Ivacic under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
Tak to generalnie dziś widzę,będzie ostry mecz na styku gdzie przeważa juniorzy obu ekip...liczę na doświadczenie Pieszczka ,a Rafalski ostatnio wygrał turniej zaplecza i chłopak ma spore pojęcie a linia niska...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom