>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Kto lepszy, liczy się pięć pierwszych startów Jędrzejewski vs bober - Jędrzejewski 2zl sts

Siopek w ostatnich meczach u siebie robi dwucyfrowki, Oskar w tym sezonie ponad 10 pkt zrobił tylko raz i potrzebował do tego 7 startów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Hansen over 6.5 kurs 1.75 Sts
Mroczka under 11.5 kurs 1.84 Sts
Bober-Jedrzejewski 1 kurs 1.7 kto lepszy Sts
Bober over 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Tak to na szybko dziś widzę ...bez analizy bo mało czasu 🤪 a ładna pogoda
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Potrzebuję opinii speca od żużla, czy Dawid Lampart jest w stanie dziś zrobić over 9,5 pkt? Zamyka mi kupon, kontra mi się średnio opłaca i się nad nią zastanawiam.
 
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
R.Douglas under 8.5 Fortuna kurs 1.75
Dziś derby dwóch kolejarzy,będzie nerwowo,wybieram go choć ryzykownie, to ma bieg po biegu 10 i 11, pierwszy start trudny więc celuje w under,waham się trochę bo linia 10.5 na Pickeringa też fajna na under ale idę jednak w Douglasa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
R.Douglas under 8.5 Fortuna kurs 1.75
Dziś derby dwóch kolejarzy,będzie nerwowo,wybieram go choć ryzykownie, to ma bieg po biegu 10 i 11, pierwszy start trudny więc celuje w under,waham się trochę bo linia 10.5 na Pickeringa też fajna na under ale idę jednak w Douglasa
W Opolu dziś na juniorce jedzie Kowalski i pewnie dostanie 5 biegów, a więc pozabiera trochę punktów liderom
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Podobno wczoraj gdzieś się wypowiadał że pojedzie, do tego w sts jest nawet na niego linia, a więc są przesłanki, że jednak da radę, choć lepiej poczekać na oficjalne info.... Kursy też spadają na Opole, a buki też mają swoje dojścia do składów.... Staramy się jak możemy, żeby być Kroczek przed nimi, ale nie zawsze nam to wychodzi
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Podobno wczoraj gdzieś się wypowiadał że pojedzie, do tego w sts jest nawet na niego linia, a więc są przesłanki, że jednak da radę, choć lepiej poczekać na oficjalne info.... Kursy też spadają na Opole, a buki też mają swoje dojścia do składów.... Staramy się jak możemy, żeby być Kroczek przed nimi, ale nie zawsze nam to wychodzi
Na 99 % w Rawiczu Sadurski, a w Opolu Poczta
 
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
W takim razie Brennan over 3.5 kurs 1.57 Sts
Wydaje mi się że ma potencjał...2 albo 3w młodzieżowym i resztę liczę dokula ,może wejdzie też za seniora,do dubla myślę warto go dac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +509
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
1# Baliński over 6.5 | betcic | 1.85
2# Opole +10.5 | sts | 1.84
3# Ryan Douglas - Ponizej 8.5 | betcic | 1.72


Rozliczone jako zwrot,więc mamy 2/2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
Damian Baliński niezdolny do jazdy. Panowie jak będzie rozliczony zakład na over punktowy Balińskiego? Bo skoro jego pierwszy wyścig został powtórzony, a Damian nie był z niego wykluczony, więc de facto nie rozpoczął żadnego wyścigu i powinien być zwrot?
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Damian Baliński niezdolny do jazdy. Panowie jak będzie rozliczony zakład na over punktowy Balińskiego? Bo skoro jego pierwszy wyścig został powtórzony, a Damian nie był z niego wykluczony, więc de facto nie rozpoczął żadnego wyścigu i powinien być zwrot?
Teoretycznie powinien być wykluczony z powodu przekroczenia czasu dwóch minut w powtórce wyścigu, bo nie ma winnego, więc junior nie mógł za niego wskoczyć.
Przy czym nie jestem pewien 100%, bo każda liga co sezon ma inne przepisy i łatwo się pogubić. Może tego bubla załatali, ale nie mam pewności.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Teoretycznie powinien być wykluczony z powodu przekroczenia czasu dwóch minut w powtórce wyścigu, bo nie ma winnego, więc junior nie mógł za niego wskoczyć.
Przy czym nie jestem pewien 100%, bo każda liga co sezon ma inne przepisy i łatwo się pogubić. Może tego bubla załatali, ale nie mam pewności.
Moim zdaniem może być zwrot, bo grałeś w betcliku, grałem ostatnio u nich zawodu młodzieżowe, które przerwali w połowie i jako jedyni wśród bukmacherów dali zwroty. Chyba najbardziej fair bukmacher że wszystkich.... Choć czekam od czwartku na przelew od nich, dość dziwne mają zapiski w regulaminie i wypłata trwa 1-5 dni, a u większości to nawet 10-15 min
 
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
Damian Baliński niezdolny do jazdy. Panowie jak będzie rozliczony zakład na over punktowy Balińskiego? Bo skoro jego pierwszy wyścig został powtórzony, a Damian nie był z niego wykluczony, więc de facto nie rozpoczął żadnego wyścigu i powinien być zwrot?
Rozliczone jako ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom