>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka 1. Bundesligi (28-30.01.2011)

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
20. kolejka
28-30.01.2011

Po rozgrywkach pucharowych w środku tygodnia czas zacząć Bundesligę. Pierwsze spotkanie otwierające tą rundę już w piątek.
Na BayArena Leverkusen podejmie rewelację rozgrywek Hannover 96. Najciekawsze spotkania to z pewnością potyczka Wilków z Borussią i Werderu z Bayernem.Ciekawie również powinno być w Lautern gdzie gospodarzę zmierzą się z Mainz , które zaliczyło fatalny start w drugiej części sezonu przegrywając dwa pierwsze spotkania.Zapraszam do pisania analiz i komentowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
W tej kolejce bede dopatrywał sie niespodzianki w meczu Wolfsburga z Borussia.
Po pierwsze Wolfsburg u siebie jest zdolny do wielkich rzeczy, poza tym Dortmund juz w zeszlym tygodniu zremisowal 1:1, wiec....
W dodatku Borussia doznala powaznego oslabienia poniewaz ze skladu wypadl Kagawa.
Mysle ze mozna pokusic sie o postawienie na Wilki 1X.
Wolfsburg-Borussia 1X
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Myśle że warto postawić na Kolonie. St Pauli ostatnio zremisowało z Hoffenheim, natomiast Kolonia wygrała u siebie z Werderem i to wysoko bo aż 3:0. Moge odnieśc sie do meczu St Pauli z Hoffenheim, w tym meczu St Pauli grało lepiej ale Hoffenheim nie jest w takiej formie co pokazał ostatni mecz w pucharze niemiec przegrany z Cottbus 1:0. Natomiast FC Koln wygląda z meczu na mecz coraz lepiej, ma znanych piłkarzy w składzie jak reprezentant Niemiec Lukas Podolski, czy dwaj dobrzy reprezentanci Polski Łukasz Matusczyk czy Sławomir Peszko. Ich gra wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu, a mają o co grać bo jak wygrają to odskocza od St Pauli i strefy spadkowej na 3 pkt. Kurs zachęcający 3.10
St. Pauli - FC Koln 2 3.10
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W dodatku Borussia doznala powaznego oslabienia poniewaz ze skladu wypadl Kagawa.
29 stycznia jest finał Puchar Azji: AustraliaJaponia to i tak Kagawa by nie grał, zresztą już jakiś czas przebywa w Qatarze na tym turnieju i Borussia radzi sobie bez niego.

Jeszcze się nie zastanawiałem co by tu postawić ale na pierwszy rzut oka VFB wygląda pewnie.
 
legia 122

legia

Użytkownik
uprzedziliście moje myśli ;)
Kurs na Borussie mocno nieadekwatny także w zupełności popieram 1x.
Także po głowie chodzi mi wygrana Kolonii.
ale proponuje bardziej asekuracyjny wariant do grubszego pogrania :
Wolfsburg w Azji +0.5, +1 po 1,675 kurs tylko nieznacznie gorszy od 1,95 na zwykłe 1x a mamy ubezpieczenie na zwrot połowy stawki w przypadku gdyby BVB wygrała jedną bramką co nie sądzę że się wydarzy ale przy wyższych stawkach należy jednak zachować pewną awersję do ryzyka.
+ Kolonia która czuję podskórnie że wygra z St Pauli , ale nie gram 2 , nawet nie x2 a z dużą dozą bezpieczeństwa Azja +0.5, +1 po 1,475
Ten odpowiednio zabezpieczony dubel daje kurs 2,5.
Szanse na wejście bardzo wysokie, zabezpieczenie również bardzo solidne.
Kurs i relacja wygranej do ryzyka bardzo korzystne. Także polecam.
Powiem nawet więcej uważam że ani Borussia ani St Pauli nie wygrają , ale w najbardziej czarnym scenariuszu zakładam że jedna z tych drużyn może wygrać ale nie jakiś pogrom tylko skromne jednobramkowe zwycięstwo co najwyżej.
Więc jeden typ wchodzi za drugi zwrot więc tracimy jakieś 20 kilka % wkładu zaledwie. Tak to wygląda w mojej subiektywnej ocenie. W najgorszym wariancie jaki się może wydarzyć wg mojej oceny tracimy niewielką część wkładu, zaś w przypadku trafienia zyskujemy 150% wkładu !
relacja racjonalnie ponoszonego ryzyka do hipotetycznej wygranej jest w tym przypadku bardzo korzystna dla typujących.
handicapy azjatyckie wzięte z Bet365
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Leverkusen - Hannover⛔
Leverkusen to jedna z 5 drużyn, która ma jakiekolwiek szansę dogonić rewelację jesieni, Borussie Dortmund. Tak się składa, że Hannover także zalicza się do tej piątki. Mają o 2 punkty mniej od aptekarzy i wielką chrapkę na wskoczenie na 2 miejsce po tej kolejce.
Leverkusen gra u siebie. Wydawałoby się, że to bardzo ważny atut przemawiające za nimi. Jednak jeśli spojrzeć na dotychczasowe osiągnięcia aptekarzy w tym sezonie przed własną publicznością to wcale żaden atut. Leverkusen tak dobre miejsce (2) zawdzięcza jedynie wynikom na wyjazdach. W tabeli &quot;away&quot; zajmują 2 miejsce (7-2-0). W tabeli &quot;home&quot; zaledwie... 15 pozycja w lidze (3-4-3). Grają u siebie bardzo mizernie. Na wyjazdach zdobyli 23 punkty, a u siebie ... 12.
Hannover w tym sezonie gra bardzo bezkompromisowo. W każdym meczu walczą o pełną pulę punktów. Na 19 meczy tylko 1 raz dzielili się punktami. 11 razy zdobywali komplet i 7 razy schodzili z boiska pokonani. Prezentują podobną formę na własnym boisku jak i na boiskach rywali. U siebie zdobyli póki co 19 punktów, a na wyjeździe 15 punktów.
Reasumując Leverkusen gra słabo na swoim boisku. To dopiero 15 siła ligi jeśli chodzi o mecze u siebie. Hannover to rewelacja rozgrywek (obok Borussii) i dobrze spisują się na wyjazdach. Tracą tylko 2 punkty do aptekarzy i za wszelką cenę będą chcieli zniwelować tą stratę, a w najgorszym wypadku jej nie powiększyć.
Hannover lub remis (x2) - 2.30
over 2.5 - 1.65
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
poza tym Dortmund juz w zeszlym tygodniu zremisowal 1:1, wiec....
To , że Dortmund zremisowało zawdzięczają fatalne skuteczności Lewandowskiego. Jak to w piłce często bywa nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było właśnie ze St uttga rtem. W meczu ze Stuttgartem widać było , że ta żelazna obrona powoli zaczyna już pękać choć Wolfsburg nie ma takiej siły ofensywnej jak VFB i różnie może z tym być. Wilczki trochę lepiej grają ale nie na tyle by mnie przekonać do typu na nich. Dla mnie NO BET to spotkanie po prostu wszystko może się zdarzyć...
+ Kolonia która czuję podskórnie że wygra z St Pauli , ale nie gram 2 , nawet nie x2 a z dużą dozą bezpieczeństwa Azja +0.5, +1 po 1,475
Kolonia nie jest na tyle mocną ekipą żeby im zaufać . Zobacz na wynik Pauli z Freiburgiem. Do Pauli jak pojedzie ktoś z mocniejszych można wtedy grać na gości. W meczu z Werderem Kolonia zagrała dobre zawody ale na tle Werderu , który nic nie gra.
Hannover lub remis (x2) - 2.30
Kurs na Leverkusen nie ciekawy. Hannover w ostatnim meczu z Schalke zagrał dobre zawody parę dobrych sytuacji sobie stworzyli i spokojnie mogli zremisować z &quot;niebieskimi&quot; ale zabrakło szczęścia i skuteczności. Spojrzałem w H2H tych ekip i wygląda to jednoznacznie na korzyść Bayeru. Według mnie Hannover może zapomnieć o walce o czołówkę. Punktów nabili sobie trochę ale teraz powinni zacząć je tracić tym bardziej , że inne ekipy powoli biorą się do roboty.
Jeszcze się nie zastanawiałem co by tu postawić ale na pierwszy rzut oka VFB wygląda pewnie
Osobiście też widzi mi się to spotkanie z Azjanem na gospodarzy. Stuttgart się obudził i zaczął wreszcie grać dobrą piłkę. Ostatnie dwa wyniki z Mainz i Borussią to potwierdzają. Tutaj jeszcze poczekam na składy i przyjrzę się kursom bo może trochę podskoczą.
Na tą rundę warte gry to na pewno Bayern , Stuttgart oraz Schalke.Jeśli chodzi o tych trzecich to trochę się boję ich występów po pucharze gdzie lubią zagrać totalną padakę ( Kaiserslautern 5:0 po LM ). Z drugiej strony Wieśniacy , krótko mówiąc są lekko nie ogarniętą ekipą po odejściu Rangnicka.

A jakie zdanie mają inni panowie o Schalke z Hoffenheim ? :cool:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fajnie, że dyskutujecie.


Cieszy mnie to też, że pogramy razem bo mam takie samo zdanie co do Waszych betów :p.

Przede wszystkim to o czym wspomniał bayern91 też już na początku tygodnia myślałem o VFL i to będzie mój bet weekendu, a i liczyłem na świetny kurs taki też jest.BVB w meczu ze Stuttgartem bardzo ospale grali i tak od niechcenia.Lewandowski to nie jest to samo co Kagawa i widać, że często gra tak na chama [ w sensie wymuszenie ] i nie wygląda to ciekawie.Nie upatruję tutaj jakiejś słabszej formy, ale niejakiego przebudzenia Wolfsburga.Dziś zakontraktowali Mbokaniego i podobno ma już w sobotę zagrać w pierwszej jedenastce, zobaczymy.Szersza analiza do tego meczu jutro późnym wieczorem.

Kolejna sprawa to zgadzam się z Tomsonem i odradzam typ na Hannover.Tylko z tego względu, że Bayer jest silniejszy, a H96 raczej w kratkę ma mecze, ale jak już jest do gry z silniejszymi to az tak kolorowo nie jest.W dodatku za kartki wypadł Schmiedebach oraz kontuzje ma Schlaudraff.


Myślałem, że na Stuttgart będzie w granicach 2,00, ale jest znacznie mniej także szkoda zachodu bo jak wygrają to nie będzie fajerwerków.Można jedynie próbować Pogrebniaka bądź Harnika na to score.

Ogólnie ciekawa kolejna do typowania.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Werder Brema - Bayern // Bayern @ 1,76 ✅ Typ , który pobrałem trochę wcześniej ze względu na możliwość spadku kursu i tak też się właśnie stało. Szczerze myślałem , że Werder się przebudzi po przerwie ale nic na to nie wskazuję. Dziwi mnie , że zespół z takim potencjałem zajmuję tak odległą lokatę i nie potrafi sobie radzić ze średniakami. Ostatni mecz Bremeńczyków utwierdził mnie żeby zagrać przeciwko nim. Obrona spisuję się fatalnie nie ma sensu wymieniać nazwisk bo kto tam nie zagra to i tak wygląda to tragicznie. Gra w ofensywie też nie idzie rewelacyjnie w dodatku nie zobaczymy Arnautovica w tym spotkaniu co jest kolejnym + dla Bayernu. Ostatni występ Pizzaro mnie trochę zaskoczył, Peruwiańczyk wydaję się być bez formy a to przecież kluczowa postać w napadzie &quot;zielonych&quot;. Wygrana ze słabym Hoffenheim miała być zielonym światłem dla Bremy w dalszych meczach ale najwyraźniej w tamtym meczu było więcej przypadku a niżeli przemyślanej gry. Bayern na pewno nie gra najlepszej piłki ale na Werder to co obecnie prezentują spokojnie starczy. Najważniejsza informacje to występ Robbena , który pokazał w ostatnim meczu pucharowym jak ważną postacią jest dla tej ekipy. Jednym podaniem i swoimi rajdami potrafił wypracować klarowne sytuacje albo sam wpakować piłkę do siatki rywala. Jedyne co mnie martwi to obrona Monachijczyków , która nie jest jakimś pewnym punktem ale z drugiej strony patrząc na postawę Werderu jakoś specjalnie mnie to nie martwi bo bez problemu mogą pokryć Handicap dzięki ofensywie. Wydaję mi się , że będzie to podobny scenariusz a niżeli w meczu Pucharowym czyli bramka dla Bayernu, następnie zmuszenie Werderu do gry otwartej piłki i ostatnie zniszczenie rywala ze strony Bayernu co powinno być łatwym zadaniem przy obecnej formie obrony Bremy.
Osłabienia:
Werder Bremen:
Boenisch, Naldo, Wesley,Arnautovic , Borowski ( rezerwa raczej nie zagra)
Bayern:
Ribery, Olic, Kroos, Contento
Składy może sobie każdy zobaczyć na kicker.de Go go Robben

Podsumowując wszystko przemawia na korzyść gości a kurs nie jest taki tragiczny , który złapałem i myślę ,że można spokojnie zagrać ale bez kombinowanie z Handicapami bo to jednak mecz na wyjeździe choć na Asiana jakiegoś na siłę można by się skusić ale jak chce się pewnie wygrać to czyste WIN BAYERNU.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

mazur02

Użytkownik
Spisałem kursy na faworytów jeszcze przed zakończeniem ostatniej kolejki, teraz porównałem i kursy spadły, średnio koło 10 groszy, będę stratny 10 zł...

Co do Schalke Mają na prawdę dobry skład, dobrze wychodzi im rozgrywanie, nie gubią piłki, nawet Raul gra przed polem karnym, dogrywa w uliczkę, cofa się po piłkę. Oglądałem ich 3 ostatnie mecze. W pucharze byli od Nurnberg lepsi pod każdym względem, ale przeszkadzały im słupki, a do tego stracili 2 bramki trochę pechowo (nie były to składne akcje), przez pewien czas cyklicznie co 10 minut stwarzali sobie sytuacje. Ostatecznie wygrana w karnych. Muszą w końcu zacząć więcej punktować, bo mogą ogrywać najlepszych
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Hannover 96
Typ: Obie Drużyny Strzelą: Tak 1.65 Betsafe
⛔

Przed nami pierwsze spotkanie 20 kolejki Bundesligi. Na przeciwko siebie staną Bayer Leverkusen oraz Hannover 96 czyli będzie to spotkanie drugiej z trzecią drużyną Bundesligi. Obie drużyny mają przed tym spotkaniem postawiony jakiś cel. Leverkusen powalczy o pierwsze punkty na BayArena w rundzie wiosennej. Natomiast Hannover przyjeżdża z celem pokonania przeciwnika i wskoczenia tym samym na drugie miejsce w ligowej tabeli. Od początku rundy rewanżowej podopieczni Jupp Heynckes prezentują słaby poziom. Na początek przegrali na własnym stadionie z Borussią Dortmund, a następnie mimo wygranej z Moenchengladbach 3:1 kibice &quot;Aptekarzy&quot; nie do końca byli zadowoleni z postawy sowich zawodników. Natomiast zawodnicy Hannoveru na początek rundy pokonali na Commerzbank-Arena tamtejszy Eintracht 0-3. W następnym spotkaniu już na AWD-Arena dość niespodziewanie ulegli Schalke 0-1. Jeśli chodzi o braki kadrowe to w drużynie gospodarzy zabraknie Benedikta Fernandeza, Patricka Helmesa, Larsa Bendera oraz Tranquillo Barnetty. Do składu powraca Sami Hyypia. Trener Mirko Slomka natomiast w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z Jana Schaudraffa, Carlitosa i Andreasena. Osobiście spodziewam się zaciętego spotkania, ale uważam, że kilka bramek w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć. Bowiem obie drużyny wiedzą o co grają (drugie miejsce na koniec sezonu gwarantuje grę w Lidze Mistrzów) Tak, więc dla Hannover bezpośrednie spotkanie z Leverkusen będzie bardzo ważne w osiągnięciu celu, a zawodnicy Bayeru z pewnością myślą o odskoczeniu rywalom na pięć punktów. Przypomnę, że w rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami zakończył się remisem 2-2. Podsumowując nie wydaje mi się, aby było to jedno stronę spotkanie stąd typ na Obie Drużyny Strzelą.​
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wolfsburg-Dortmund // Dortmund (AH - 0,75) @ 2,06 ✅
Ostatni typ na ta rundę , którego miałem nie grać ale w związku z problemami w kadrze gospodarzy nie pozostaje nic innego jak pobrać pewną wygraną Dortmundu.
Ostatnie spotkania Wilków to remis z Bayernem , następnie wygrana z Mainz na wyjeździe.Po odejściu Dzeko jak na razie widać było , że współpraca Grafite - Mandzukic układa się dobrze a co najważniejsze sama gra wygląda lepiej a niżeli w poprzedniej części sezonu gdzie sprawiali wrażenie &quot;ospałych graczy&quot; , którym nawet się nie chciało biegać po boisku. Kluczowa informacja - Wilki przystąpią do tego spotkania prawdopodobnie bez Kjaera, Mandzukicia, Cigercia, Riethera ,Grafite i oczywiście Hasebe , który jest na rozgrywkach w Azji więc wygląda to najmniej dramatycznie. Wszyscy ci gracze , których wymieniłem mają zapewnione miejsce w podstawowej 11 więc oczywiste jest jakimi ważnymi postaciami są dla tej ekipy. Jutro przyjdzie zmierzyć się z Borussią , której ambicje lekko podrażnił Stuttgart , który powinien przegrać tamto spotkanie najmniej dwoma bramkami ale nie wykorzystane sytuacje Lewego się zemściły w samej końcówce. Stuttgart w tamtym spotkaniu atakował potrafił sobie stworzyć sytuacji dzięki mocnej ofensywie , jutro w Wolfsburgu tego zabraknie a w dodatku Ci co zagrają będą zmuszeni mierzyć się z najlepszą defensywą w lidze. Nie ma się co oszukiwać i upatrywać jakiejś niespodzianki. Wilki nie mają po prostu tak mocnej ławki żeby zastąpić tych podstawowych graczy,któych zabraknie na ich pocieszenie dodam , że może wystąpi nowy nabytek Mbokanim sprowadzony z Monaco ,który zaledwie po jednym treningu może wyskoczyć jutro w podstawowej 11 McClarena co jest pewnego rodzaju dowodem na bezradność Wolfsburga bo rzadko się zdarza aby świeży gracz zaliczał taką &quot;partyzantkę&quot;. W Borussi było wiele szumu ostatnio po remisie ze Stuttgartem , Lewy w tym meczu siądzie na ławce na całe szczęście i na szpicy zagra Barrios , który musi udowodnić jutro coś Klopowi i utwierdzić go , że to on a nie Polak zasługuję na grę w podstawowej 11. Podsumowując Wolfsburg mocno osłabiony w tym spotkaniu ma marne szanse na nawiązanie walki z BVB , które będzie sobie musiało radzić bez Kagawy ale bez niego Dortmund w tym spotkaniu powinien sobie poradzić.
Średnie te info z brakami ale mimo to dali radę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vinc_ 17

vinc_

Użytkownik
Dołączę się trochę do dyskusji na temat obecnej kolejki Bundesligi. W tej kolejce jest parę spotkań które można spróbować grać.
VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund | typ: Borussia Dortmund 1,80
Ekipa Wilków nie przegrała od 8 spotkań notując w tym czasie aż 7 remisów i 1 wygraną. Jutro przyjdzie im zagrać z rewelacją ligi Borussia która w ostatniej kolejce zremisowała ze Stuttgartem tracąc gola w 87 minucie meczu. Wynik wygląda na słaby aczkolwiek gdyby Borussia trochę bardziej zmotywowana podeszła do tego spotkania i kończyła te sytuacje które miała mogła spokojnie wywieść 3 pkt. Jutro zawodnicy z Wolfsburga wyjdą mocno osłabieni ponieważ najprawdopodobniej na boisku nie zobaczymy Grafite, Mandzukicia, Cigerci i Kjaera który w ostatniej kolejce strzelił zwycięską bramkę da VfL. Do tego brak Hasebe który jest na pucharze Azji. Po odejściu Dzeko właściwie na spotkanie z Borussia gotowy jest tylko jedyny nowo opzyskany nominalny napastnik Mbokani który przyszedł z Monako gdzie w tym sezonie w 10 spotkaniach strzelił raptem 1 gola, tym bardziej ciężej będzie mu to zrobić w tym spotkaniu. Borussia w zasadzie w optymalnym składzie, jedynie bez Kagawy aczkolwiek podopieczni Juregna Kloppa już jakiś czas sobie radzą bez niego i najprawdopodobniej będą musieli do końca sezonu. Do składu wraca Barrios który mam nadzieje zagra z lepsza skutecznością niż Robert który w ostatniej kolejce miał 2 bardzo dobre sytuacje po których powinny paść bramki. Moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie aczkolwiek patrząc na braki w linii ataku Wolfsburga myślę że Borussia powinna to spotkanie wygrać może nie jakoś znaczącą ale jednak. Do tego trzeba zaznaczyć że Borussia gra bardzo dobrze na wyjazdach gdzie wygrali 9 z 10 spotkań.
Werder Brema - FC Bayern Monachium | typ: FC Bayern Monachium 1,65
Drugie spotkanie to mecz Wederu Brema z Bayernem Monachium. Gospodarze tego spotkania grają w tym sezonie strasznie. W ostatniej kolejce zostali wręcz rozjechani przez FC Koeln, gdzie bardzo dobre zawody zagrali zawodnicy z polskimi korzeniami ;p. Podolski, Matuszczyk i Peszko. Bardzo łatwo wchodzili w obronę która gra tragicznie. Silvestre lata dobre gry ma już dawno za sobą, widoczny brak Naldo. Frings bez formy tak samo jak Pizzaro. Bayern natomiast powoli stabilizuje formę, do składu powrócił już Robben który już strzela gole. Bayern ostatnio wygrał zdecydowanie 2 spotkania 5:1 i 4:0 i myślę że również z ekipą Werderu spokojnie są w stanie wygrać. A kurs co jak co ale całkiem zachęcający.​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Popieram typ Tomsona Werder w tym sezonie to totalne cieniasy w dosłownym tego słowa znaczeniu, nie grają ani porywającej piłki ani skutecznej, jeszcze jak był Almeida to jako tako ich gra się kleiła i raz na jakiś czas zagrali jakiś dobry mecz, teraz grają jakby by byli outsiderami Bundesligi, przed sezonem myślałem, że to będzie sezon Werderu; w składzie Marko Marin - okrzyknięty nowym Messim, transfer Arnautovićia piłkarza uznanego za super talent. Brema wyglądała jako faworyt do mistrzostwa, minęła połowa sezonu i wygląda nadal jako faworyt ale już do spadku...

Wolfsburg-Dortmund chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki BL. Wolfsburg drużyna która w tym roku poprawiła swoją grę, zanotowała dwa dobre wyniki:remis z Bayernem po bardzo ciężkim meczu i wygrała na wyjeździe z zaskakującym Mainz, drużyna która w okienku transferowym straciła najlepszego piłkarza możliwe że będzie grać lepiej bez niego niż z nim w składzie ;). Mimo to Wilki nie przekonują mnie żeby typować na to że Borussia z nimi przegra bo chyba tak trzeba teraz typować czy Borussia przegra czy nie ;). Mimo że mecz odbędzie się na terenie VFL to i tak za faworyta uważam BVB, według mnie drużyna Jürgen Klopp nadal gra bardzo dobrą piłkę i nic się nie zmieniło poza tym, że japońska gwiazda BVB Shinji Kagawa nie gra, w ostatnim spotkaniu w VFB gra Borussii była nie adekwatna do wyniku, Borussia przeważała w całym spotkaniu i myślę że wynik 2-1 bardziej wynikał by z gry, niż ten który był. Trzeba też zaznaczyć, że Klopp eksperymentował trochę ze składem i zamiast Lewandowskiego, który wyszedł w podstawowej jedenastce na ławce usiadł Barrios, który według mnie gdyby grał 90&#39; na pewno poprowadził by BVB do zwycięstwa, oprócz tego Blaszczykowsk zagrał najgorszy mecz w swoim życiu i oba te czynniki wpłynęły na niekorzystny na BVB wynik spotkania, bo mogli wygrać. Podsumowując uważam, że Borussia wyjdzie na to spotkanie w roli faworyta, będąc w dobrej formie powinna strzelić bramkę. Lecz z uwagi na to, że Wilki mają nieciekawą sytuację i potrzebują punktów włożą w ten mecz wszytko i najprawdopodobniej będzie remis, choć skłaniał bym się ku gościom.


Schalke-Hoffenheim tu sytuacja jest jasna S04 nie może pozwolić sobie na stratę trzech punktów, musi po prostu wygrać zwłaszcza, że graja przed własną publicznością. W ostatnim spotkaniu w Pucharze Niemiec Schalke, że mimo grało dogrywkę to pokazało się z bardzo dobrej strony, Raul najlepszy zawodnik S04, widać że jest w formie i będzie chciał doprowadzić swoją drużyną do ważnego zwycięstwa, wręcz bardzo ważnego bo Hoffenheim jest konkurentem w walce o europejski puchary. Wiosną podopieczni Marco Pezzaiuoliego nie odnieśli jednak jeszcze zwycięstwa i można zauważyć że zmiana trenera negatywnie wpłynęła na postawę zespołu.

Stuttgart-Freiburg tu krótko spotykają się dwaj rywale w walce o utrzymanie; Stuttgart ostatnio łapie wiatr w żagle i powinien sobie spokojnie poradzić z Freiburg który ostatnio notuje tylko remisy.

Moje typy: Bayern/ Borisia X2/ Schalke/Stuttgart
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Werder - Bayern
Gospodarze nie zaliczają udanego sezonu. Słabo im poszło w lidze mistrzów, a na dodatek nie zachwycają w lidze. 14 pozycja po 19 kolejkach to delikatnie mówiąc &quot;dramat&quot; dla tego klubu będącego od lat siłą napędową Bundesligi.
To, że Werder odpadł z LM może temu zespołowi jedynie pomóc. Mogą skupić się wyłącznie na lidze i powoli zacząć odrabiać straty, nie będące przesadnie duże. Muszą się przebudzić bo strefa spadkowa tuż, tuż...
Werder w tym sezonie gra totalną klapę na wyjazdach. Zdołali wygrać na 10 meczy tylko 1 raz. A więc co oni robią na 14 miejscu skoro na wyjazdach uzbierali tylko 4 punkty? Oczywiście. Zagadka jest prosta do rozwiązania. Werder pomimo słabego sezonu, u siebie gra przyzwoicie. Na 9 meczy wygrali 5 spotkań, 1 raz dzielili się punktami i 3 razy przegrali. Jeśli chodzi o tabele &quot;home&quot; to są 6 siłą ligi.
Bayern również w lidze nie rozpieszcza swoich kibiców. Jeszcze u siebie ich gra wygląda dobrze, a co najważniejsze są skuteczni. W tabeli &quot;home&quot; pewne 1 miejsce z bilansem 7-2-1. Jednak liga to nie tylko mecze u siebie. Trzeba grać również dobrze na wyjazdach, a ta sztuka Bayernowi nie wychodzi za dobrze. 9 meczy wyjazdowych i... tylko 2 zwycięstwa. Nie potrafili sobie poradzić z ostatnią drużyną w tabeli M&#39;Gladbach jak również z K&#39;Lautern, Schalke, Wolfsburgiem, Hamburgiem, Leverkusen i Dortmundem. Wygrali tylko z Hoffenheim i beznadziejnym Stuttgartem.
Reasumując. Obydwie drużyny potrzebują punktów jak tlenu. Werder aby odbić się od dołu tabeli, a Bayern żeby gonić Borussie. Atut Werderu to gra na swoim boisku gdzie jeszcze idzie im w miarę dobrze. A także to, że Werder odpadł z LM więc wszystkie swoje siły będzie wkładał w mecze ligowe.
Za Bayernem przemawia... jedynie niezła forma w ostatnich tygodniach i... na tym by się skończyło bo na wyjazdach Bayern gra słabo. Nie ma co tego ukrywać. Jeżeli wywiozą z Bremen 3 punkty to na pewno nie po łatwym meczu. Ja jednak nie liczyłbym na Bawarczyków.

Werder +2 gole
1.44
Bet365
⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja tam gram dzisiaj na Leverkusen ;)
Bayer Leverkusen - Hannover @ Bayer - 1,52 Unibet ✅ 2:0
Z jednej strony Bayer u siebie traci mnóstwo bramek i gubi sporo punktów. Na 10 domowych spotkań wygrali zaledwie 3. Moją uwagę zwracają jednak zawodnicy, którzy wrocili po długich kontuzjach i po krótszych występach w poprzednich spotkaniach już są gotowi do gry w pierwszym składzie. Wraca Hyypia, Ballack, już od pewnego czasu w pełni sił jest Rolfes. W dzisiejszym meczu zabraknie Barnetty, ale o sile ofensywnej będą stanowili Sam, Renato Augusto czy też powolny, ale skuteczny Kiessling.

Dlaczego mimo słabej domowej postawy gram na Leverkusen? M.in z uwagi na rywala - Hannover. Kapitalna pierwsza runda podopiecznych Mirko Slomki i chyba trzeba przyznać, że ten wynik jest ponad stan. Z drużyny odszedł Mike Hanke i teraz pierwszym napastnikiem jest sprowadzony jeszcze latem Norweg Abdellaoue. Istotne informacje co do dzisiejszego spotkania to fakt, że nie zagra Schlaudrauff dotąd podstawowy zawodnik, a obrońca Pogatetz miał problemy ze zdrowiem i nie trenował przez cały tydzień. Jego występ jest wątpliwy i gotowość do gry zgłasza rezerwowy Egimann.

Uwagę zwraca bezkompromisowość Hannoveru. W 19 ligowych kolejkach zremisowali zaledwie jeden raz. W dniu dzisiejszym uważam, że statystyka zostanie podtrzymana. W mojej ocenie to Leverkusen, a nie Hannover jest gotowe aby w rundzie wiosennej walczyć o najwyższe cele m.in za sprawą doświadczenia Rolfesa, Ballacka czy Hyypii, którzy mogą okazać się brakującym dotąd ogniwem. Nadszedł czas na domowe zwycięstwo.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
20 Kolejka Bundesligi
Bayer Leverkusen - Hannover 96 ✅ 2:0

Bardzo ciekawa sprawa, mecz drużyn sąsiadujących w tabeli, na drugim i trzecim miejscu. Jak Leverkusen już w zeszłym sezonie spisywało się bardzo dobrze, tak miejsce Hannoveru jest kompletnym zaskoczeniem. Należy nadmienić, że jest to Bundesliga. Często się zdarza, że jakaś drużyna gra bardzo dobrze jesienią, a wiosną spisuje się dużo gorzej, i spada w tabeli. Tak było z Hoffenheim dwa sezony temu, z Leverkusen w poprzednim. Sądzę że tak samo będzie w tym roku, Hannover, Mainz czy Freiburg to są mocno przeciętne drużyny, nikogo już nie zaskoczą, może być tylko gorzej. Hannover już zaczął tracić punkty. W zeszłym tygodniu przegrał na własnym boisku z Schalke. Leverkusen będzie wzmocnione wracającymi po kontuzji Michaelem Ballackiem, Simonem Rolfesem i Sammi Hyypią. Nie zagra za to Tranquillo Barnetta i Patrick Helmes. Zdrowi i w pełni sprawni są także pozostali kluczowi gracze Leverkusen, Renato Augusto, Stefan Kiessling, Arturo Vidal i Rene Adler.
Tak jak pisałem wcześniej, Hannover to przeciętny zespół. Zaszli tak wysoko solidnością, i słabością innych. Na pierwszy plan wysuwa się napastnik Didier Ya Konan, i stoper Emmanuel Pogatetz. Wydaje mi się, że zgodnie z niemiecką tradycją, sensacyjne drużyny spuszczą z tonu, i zaczną przegrywać. Leverkusen jest w stanie spokojnie dzisiaj zwyciężyć.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : FC Schalke 04 - TSG 1899 Hoffenheim
Typ : over 4,5
Kurs : 6,50
Bukmacher : bet365
Data: 2011-01-29 15:30
Analiza
Bardzo dziwne kursy na overy w tym spotkaniu. Schalke moze w ostatnich meczach za duzo nie strzelali ale grają dzis z Hoffenheim,a z nim nie da sie grac defensywnie bo to jest ciągła wymiana sił. Cieżko zawsze typować mecze Hoffenheimu bo oni zawsze graja ofensywnie a wszystko zalezy od szczescia , skutecznosci w danym dniu,która moze być fatalna jak i bardzo dobra.
Mimo tego ze ostatnio Schalke mało strzela to warto zaznaczyć ze w tym sezonie mieli na 19 meczy az 12 razy over co daje 63%, dokładnie tyle samo ma Hoffenheim.
Ostatnie 3 mecze gosci kończyły sie kolejno 2-2 ,2-1,2-2. Gospodarzy 3-0,1-0,1-0.
Schalke maksymalnie przed sezonem wzmocniło ofensywe co długo nie dawało rezultatów ale już pod koniec rundy zimowej było widac ta moc napastników.
Zdecydowanie widze dzis w tym meczu wysoki wynik, kto wygra ,ciezko powiedzieć ale z pewnoscia bramek nie zabraknie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Schalke - Hoffenheim @ 1 - 1,90 w Unibet ⛔ 0:1
Mała rewolucja w Hoffenheim póki co nie wychodzi klubowi na dobre. Drużyna w lidze przegrała 1:2 z Werderem, zremisowała 2:2 u siebie z St.Pauli i przegrała w Pucharze 0-1 z Cottbus. Wszystko m.in za sprawą odejścia trenera Rangnicka, który zrezygnował z posady na znak protestu wobec sprzedaży Luiza Gustavo do Bayernu. Co prawda w zamian przybyli Alaba i Braafheid, ale nie są to zawodnicy tej klasy. Z drużyny w minionych dniach odszedł również Demba Ba, a przybył Ryan Babel.

Schalke zapowiada marsz w górę tabeli. Ponownie skuteczny jest Raul, w meczu pucharowym nie grał Huntelaar, ale dzisiaj jest gotowy do gry. Dużą stratą Schalke jest sprzedaż Rakiticia, do Sevilli. W dniu dzisiejszym z ważniejszych graczy zabraknie pomocnika Schmitza.

Sytuacja w Hoffenheim jeszcze się nie unormowała, a Schalke z młodym Daxlerem na skrzydle i duetem Huntelaar-Raul powinno zwyciężyć rewanżując się tym samym za porażkę z jesieni 0:2.

Werder - Bayern @ 2 - 1,70 w Tobet ✅ 1:3
Werder przez caly sezon boryka się z wielkimi problemami kadrowymi. I tak oto do grona kontuzjowanych dołączył podstawowy gracz ofensywy Arnautović. Jego miejsce w pierwszym składzie zajmie z pewnością Marko Marin. Poza nie grającym praktycznie od początku sezonu Boenischem i Naldo, nie wystąpią dzisiaj Wesley i Jensen oraz sprzedany w okienku transferowym do Besiktasu Almeida. Wiele wskazuje na to, że sezon dla Werderu jest stracony.

Bayern stracił Van Bommela, ale sprowadzony Luiz Gustavo już zaczyna się wkomponowywać w zespół. Ponownie urazu nabawił się Ribery, nie zagra także Kroos. Bayern jednak jest bardzo mocny, co prawda zaliczył już wpadkę w postaci remisu z Wolfsburgiem, ale efektowne wygrane z Kaiserslautern 5:1 i pucharowe 4:0 z Aachen robią wrażenie. Stawiam na Bayern
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
WERDER BREMA - BAYERN MONACHIUM
Typ : Over 3 @ 1,943
Pinnacle✅1:3​
Werder ciągle z problemami, szczególnie w defensywie. Dlatego też zaraz po Gladbach maja najwięcej straconych goli w lidze! Z przodu zawsze są w stanie coś strzelic i wykrzesac z siebie sporo, wkońcu mają Pizarro i Marina.
Bayern bez Ribery&#39;ego, ale Robben wrócił i z każdym meczem powinien byc coraz groźniejszy, a nie trzeba mówic jak mało zwrotni są Prodl i Silvestre na których dzisiaj Arjen ma zagrac. Sporo ludzi dzisiaj inwestuje w wygraną Bayernu, ale to jest Bundesliga, taki papierowy faworyt często zawodzi, sądze, że lepszą opcją w tym meczu może byc granie na conajmniej 3 gole. Ponadto mecze Werder- Bayern to coś więcej niż tylko mecz, powinno byc ciekawie i obficie ;)
WERDER : Wiese - Fritz, Mertesacker, Prodl, Silvestre- Frings, Bagfrede- Kroos, Hunt , Marin - Pizarro
BAYERN : Kraft- Lahm, Breno, Badstuber, Pranjic - Tymoszczuk, Luiz Gustavo - Robben, Schweinsteiger, Muller - Gomez
VS
WOLFSBURG - DORTMUND
Typ : Dortmund @ 1,855 Pinnacle✅0:3
Wolfsburg już bez Dzeko, ponadto bez Grafite, Mandzukica, Hasebe, Riethera i Kjaera. Dortmund mógł, a nawet powinien wygrac ze Stuttgartem, ale zremisowali 1:1. Kozłem ofiarnym zrobiono Lewandwoskiego za niewykorzystane dwie setki, teraz już wraca Barrios do podstawowego, a Lewy na ławke. Reszta składu ta sama co zawsze, Bender wraca. Nie ma Kagawy, ale do tego trzeba się przyzwyczaic na dłuższy czas. Wilki żadnego szału nie robią, sporo absencji i słaba gra. Licze na 3pkt BVB!
WOLFSBURG : Benaglio, Pekarik, Friedrich, Schafer - Josue, Kahlenberg - Dejagah, Diego, Cicero- Mbokani
DORTMUND : Weidenfeller- Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Sahin, Bender - Błaszczykowski, Gotze, Grosskreutz - Barrios
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom