>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Ekstraklasy [12.03 - 14.03.2010r.]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

Piątek 12/03/2010
Odra Wodzisław - Piast Gliwice
1,85 3,30 4,40

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

3,40 3,20 2,15

Sobota 13/03/2010
Cracovia Kraków - Korona Kielce
2,05 3,25 3,65
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
2,15 3,20 3,40
Polonia Bytom - Legia Warszawa
3,80 3,25 2,00
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
2,00 3,25 3,80

Niedziela 14/03/2010
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
2,30 3,20 3,10

GKS Bełchatów - Lech Poznań
3,05 3,15 2,35

kursy - Betsafe​
Zachęcam do dyskusji na temat zbliżających się spotkań oraz do pisania analiz. Ostrzegam, że posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane.​
 
Q 0

quello

Użytkownik
Odra Wodzisław - Piast Gliwice
Odra wygrała z Legia i będzie chciała wyjść z strefy spadkowej.Gra na własnym obiekcie co jest plusem.Moim zdaniem 1. +
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Jaga u siebie gra dobrze .Wisła przegrała 2 mecze i nie pokazali nic szczególnego.Moim zdaniem bezpiecznie 1x. +
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
Bez Niedzielana Ruch będzie miał ciężko ale jak nie będzie padać to moim zdaniem ruch wygra.x2
Polonia Bytom - Legia Warszawa
Legia traci 2 pkt do lidera i będą walczyć tera o każdy punkt.2
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Spotkają się 2 rozpędzone drużyny lecz sądzę ,że Lech wygra minimalnie.2
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak dla mnie pefffunia to stawianie na Jage. Oglądałem dwa ostatnie mecze Wisły. Grają tragicznie, zero zaangażowania ani walki o piłkę. Brożek &quot;chodzi&quot; po boisku myśląc że jest gwiazdą,a dużo robić nie musi bo i tak ma miejsce w podstawowej 11. Jaga gra u siebie, a ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nad Śląskiem tylko doda im pewności siebie i przekonanie że mogą wygrać z każdym. Jak dla mnie kurs 3,40 to prezent od buka ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jak dla mnie pefffunia to stawianie na Jage. Oglądałem dwa ostatnie mecze Wisły. Grają tragicznie, zero zaangażowania ani walki o piłkę. Brożek &quot;chodzi&quot; po boisku myśląc że jest gwiazdą,a dużo robić nie musi bo i tak ma miejsce w podstawowej 11. Jaga gra u siebie, a ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nad Śląskiem tylko doda im pewności siebie i przekonanie że mogą wygrać z każdym. Jak dla mnie kurs 3,40 to prezent od buka ;)
Tak tylko Wisła to i tak naszą miarą drużyna ze ścisłej czołówki i przebudzić sie powinna nie wierze w 3 porażke z rzędu absolutnie. Gorzej być nie może a poza tym nawet po tak beznadziejnym meczu jak z Arka Wisła mogła wygrac jakby nie nieskuteczność , Arka praktycznie jedna taka akcja i juz 3 pkt co zdarza sie niezbyt często, także nie podniecał bym sie jedna wygrana czy przegrana zespołów, swoje typy podam później.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Również widzę 1x na Jagę , Wisła w obecnej formie może conajwyżej remis wywieźć z tego trudnego terenu. Słabo wyglądają motorycznie !!! dużo strat , w przypadku pressingu Wisła zachowuje się jak ślepy we mgle . Jaga po analizie dwóch ostatnich meczów Wisły rownież zagra wysokim pressingiem , a mają dobrych ludzi do kontr. Wisła fatalnie wygląda pod względem motorycznym i to zaważy.



jeszcze opcja DNB warta rozważenia
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A to ciekawe po czym wnioskujesz?
BRak im wykonczenia akcje są za wolne brak ostatniego podania to przyczyny. Motoryka nie jest źle. Żeby sie co niektórzy nie zdziwili w meczu z Jaga.

Oto moje typy mam nadzieje, że skutecznośc podtrzymam ????

Bytom - Legia

Obie drużyny na starcie prezentują sie słabo, Legia nie wykorzystała szansy na bycie liderem zagrała nieskutecznie i sie skompromitowała. W pojedynkach obu drużyn nigdy nie padało wielu goli sądze , że tak bedzie i tym razem najbardziej prawdopodobny jest dla mnie wynik 0-1 lub 1-1. Legia ma na papierze najlepsza defensywe w lidze tracila najmniej goli jednak w ataku ciągle grała w kratke i czegos jej brakowalo. Bytomianie jednak mimo wszystko swoją gre w defensywie poprawili ale z ofensywa jest słabo.
Dlatego patrzac na gre obu ekip proponuje under 2.5 po kursie .1.60
✅
Jaga- Wisla

Tu upatruje mimo wszystko niespodzianki co do mojego typu ale o tym ponizej.
Wisla ma za sobą najgorszy start od wielu, wielu lat drużyna jest nieskuteczna , akcje rozgrywa wolno , brakuje ostatniego podania. Jednak sadze , że i tak na naszym podwórku jest to zbyt klasowa druzyna zeby przegrac po raz 3 . Do kadry powinien wrócic Issa Ba , który dysponuje dobrym podaniem. Jaga lepiej gra u siebie , natomiast Wisła , która zawsze królowala przy Reymonta w tym sezonie lepiej gra na wyjazdach i co widac gra overowo : 1-3 z Ruchem, 1-3 z Odrą czy 2-3 z Koroną z poprzedniej rundy dobitnie to pokazują. Sądze , że Jaga widzi wieksza niz zazwyczaj szanse pokonania Wisly w obecnym kryzysie i zagra bardziej otwarcie a Wisla wkoncu strzeli swojego premierowego gola w tej rundzie . Typuje wynik 1-2 ????
Typ ma w sobie dozę ryzyka jednak jak juz podkreslalem Wisla mimo fatalnej gry razila nieskutecznością , gdy ją przełamie może byc całkowicie inaczej, a Jaga tez umie swoje dołożyc. over 2.5 kurs :2.06⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
BukmacherTSW podoba mi się Twoje podejście do meczu Jagiellonia - Wisła, a konkretniej rzecz ujmując to popieram typ na over 2,5.

Widziałem Jagiellonię przez ok 60 minut meczu ze Śląskiem Wrocław gdzie ich grę z przyjemnością można było oglądać. Rafał Grzyb, El Mehdi Sidqy od razu wkomponowali się w zespół i bardzo ich gra mi się podobała. Maycon jeszcze trochę nieopierzony, Burkhardt jakby odstawał szybkościowo, a Lato jeszcze chyba nie w najwyższej formie. Nie mniej jednak Jaga ma kim grać i Wiśle będzie niezwykle trudno. Wisłę w tym meczu interesuje tylko zwycięstwo, więc trzeba strzelać bramki. Nieskuteczność to był ich problem w meczach z Arką i Bełchatowem. Ok, może i nie grali porywającej piłki, ale po tych kilka dobrych sytuacji mieli lecz ich nie wykorzystywali. Tym razem cos powinni ustrzelić. Issa Ba w środku pomocy, może być ważnym zawodnikiem w tym meczu. Ogółem spodziewam się dobrego meczu i kilku bramek. Wynik? w dwie strony np. 2-1..1-2.. Dobrym typem wydaje się być także obie strzelą.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Bez przesady z tą Jagillonią jutro spodziewam się pewnego zwycięstwa Wisły


Jagiellonia Białystok vs Wisła Kraków​

Wisełka fatalnie zaczęła rundę wiosenną. Dwie porażki pod rząd, zwłaszcza domowa ze słabą Arką nie przystoją obecnemu Mistrzowi Polski i liderowi Ekstraklasy. Co więcej obie porażki zasłużone i po fatalnej grze.

Nie czas to i miejsce na rozwodzenie się nad brakiem szybkości taktyki i pomysłu na grę Krakowian, ale fakt jest taki że tak słabo grającej Wisły już nie pamiętam ( nawet w sezonie, w którym zajęła 8 miejsce gra wyglądała lepiej ).
Pomimo tych niespodziewanych wyników atmosfera w drużynie raczej bojowa niż przygnębiająca. Skorża zarzeka się że na rozmowie z Cupiałem ultimatum nie dostał. Ok może i się Cupiał zmienił przez te wszystkie lata niech będzie że to prawda. Nawet jeżeli nie dostał ultimatum to swoje na pewno usłyszał, a i piłkarzom zapewne niezłe pranie mózgów w szatni zrobił.

Choć tak fatalnej postawy Wisły jej kibice dawno nie widzieli to trzeba wiedzieć że nie wzięła się z nikąd. Piłkarze nie zapomnieli w kilka miesięcy jak prosto kopnąć piłkę i jak ją przyjąć żeby nie odskoczyła na 3 metry.

Wisłę wciąż trapi masa kontuzji, która spowodowała że jej najlepsi zawodnicy nie byli w stanie przepracować w pełni całego okresu przygotowawczego. W czasie zgrupowań kontuzjowani ( mniej lub bardziej ) byli: Marcelo Sobolewski, Pa. Brożek, Boguski, Łobodziński, Głowacki a to i tak pewnie nie wszyscy. Teraz z meczu na mecz powinni grać coraz lepiej.

Maciek Skorża mówił ostatnio że zespół potrzebuje przełamania, jednej zdobytej bramki i wszystko wróci na właściwe tory. Pominę milczeniem takie tłumaczenia dotyczące Mistrzów Polski ale jeżeli to przełamanie ma nadejść to teraz jest na to odpowiedni czas.

Białej Gwieździe z Jagą grało się do tej pory dobrze. Piłkarze sami chyba rozumieją że przekroczyli pewną granicę przyzwoitości (jak to zrobili po porażce z Pasami na jesień ) i podobnie jak wtedy się chłopaki ogarną i powiozą gospodarzy różnicą co najmniej 2 bramek. Inaczej może drużynę czekać rewolucja a tego by pewnie nikt z nich nie chciał. Jeszcze dostaną kolejnego Dana Petrescu i będą musieli biegać biedaczki.

-------------------------------------------------------------------------

Co do Odry to ciężki mecz o 6 punktów się szykuje. W razie wygrnej Odra wydostanie się ze strefy bezpośredniego spadku i zepchnie w to miejsce Piasta.

Nie zgodzę się że w przypadku Odry atut własnego boiska to atut. Największym problemem Odry może być to że występuje w roli gospodarzy i jak by nie było faworyta. W takiej sytuacji to Odra będzie zmuszona prowadzić grę i grać atakiem pozycyjnym a w tym aspekcie sztuki piłkarskiej to u nich kiepsko.
Bronić się i kontrować - od tego mają ludzi ( Cantoro na DM i Onyszko na bramce to kalsa w porównaniu z resztą ) ale kreatywności w ataku to tam u nich nie widziałem do tej pory.
Piast pewnie nastawi się na kontry co może spowodować że będziemy widzieć typową kopaninę w środku pola z nieudolnie grającą atak pozycyjny Odrą i rozbijajacą te ataki Piastem.

Mam nadzieję że się mylę i zobaczymy ciekawy i emocjonujący pojedynek ????

Tak czy inaczej mam nadzieję że Odra jutro wymęczy zwycięstwo. Jakoś nie widzę Ekstraklasy bez jej symbolu niezatapialności ;)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Typ na under 2.5 w meczu Polonia B. - Legia wydaję się być dobrą opcją.
Bytomianie jak mówią w wywiadach, będą chcieli grac podobnie do Odry.
Legia ma grac atak pozycyjny, a Polonia starać się ukuć z kontry.
A ponieważ &quot;piłkarze&quot; Legii grać atakiem pozycyjnym nie umieją, to i bramek zbyt wiele być nie powinno.
Legia w obronie osłabiona brakiem Choto i Szali, więc w środku zagra Wawrzyniak, a na boku defensywy Kiełbowicz.
W bramce Polonii Bytom nie ujrzymy Wojciecha Skaby, który z powodu zapisu w kontrakcie grac przeciwko Legii nie może, za niego zagra Szymon Gąsiński.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Już nie przesadzajcie z tymi kontuzjami Wisły. Nie w takich składach potrafili się kompromitować. Problem jest w mentalności tych gwiazdorów. Cupiał zagroził cięciem pensji. Nie wiem na ile faktycznie by to zrobił ale wiem że nasze pazerne hieny (czyt. nasi kopacze) nie pozwolą żeby zmniejszyć im zarobki. Dlatego jutro będzie może nie cudowne ale przebudzenie Wisły. Przypomną sobie że coś (no bo wiadomo że niewiele) jednak potrafią i powinni wygrać ten mecz.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia - Wisła
Typ: Jagiellonia
Kurs: 3.75
Buk: BAH
Analiza:


Ciekawy mecz szykuje nam się dzisiaj w Białymstoku. Tamtejsza Jagiellonia zagra pierwszy raz w rundzie wiosennej na własnym stadionie. I to nie byle z kim. Do Białegostoku zawita mistrz kraju Wisła Kraków.
Faworytem na papierze jest drużyna gości ale ja widzę tu wygraną gospodarzy. To oni obecnie są na fali, dzięki pierwszemu od kilku lat zwycięstwu na wyjeździe. Wisła zaczęła od dwóch porażek z Bełchatowem i Arką co potwierdza, że w drużynie z grodu Kraka nie dzieję się najlepiej.
Mecz ma dodatkowy podtekst, którym jest osoba Tomasz Frankowskiego. Popularny Franek po raz kolejny staję przed szansą strzelenia gola drużynie dzięki której stał się jednym z najlepszych strzelców w historii polskiej ligi.
Jaga u siebie grać potrafi. Wygrywała tutaj z wieloma dobrymi ekipami. Przy zwycięstwie na pewno awansują przynajmniej o jedną pozycję w ligowej tabeli. Osobiście liczę na wygraną 2-0 i dwa gole Franka co byłoby bardzo ciekawym wydarzeniem.

&lt;analiza na potrzeby TD&gt;
 
legia 122

legia

Użytkownik
@Assitalia
Według mnie postrach w szeregach Wisły będzie siał Grosicki ;)
Jeżeli miałbym grać na zwycięstwo którejś z ekip to wskazałbym na Jagiellonię .
Ale bezpiecznie 1x pobiorę i myślę że z dużym komfortem psychicznym będzię się oglądało to spotkanie bo Wisła raczej na prowadzenie nie wyjdzie w tym meczu !!!
Wisła tak fatalnie nie grała nawet w sezonie w którym zajęła 8 miejsce , ale wśród kibiców Wisły nadal panuje megalomania i brak pokory , to nic że mało kto pamięta tak fatalną postawę Wisły oni nadal noszą różowe okulary i widzą łatwe zwycięstwo na wyjeździe...a Jagiellonia to u siebie mocna ekipa z czołówka gra jak równy z równym...wygrana z Legią...prowadzenie już 2:0 z Lechem mieli ale skończyło się pechowo , teraz trochę świeżej krwi doszło , morale wysokie bo przełamali pewną niemoc. Zagrają tu z olbrzymią determinacją i wolą walki tak jak z Legią jak grali niesamowitym pressingiem i walką o każdy milimetr boiska.
A jak się gubi Wisła którą rywal atakuje wysokim pressingiem pokazały ostatnie mecze...
Jaga 1x 10/10
 
K 0

kamil_1986_

Użytkownik
Witam panowie ???? tak się składa ,że mam wujka związanego z telefonika z tego co z nim gadałem to dla trenera dzisiaj bedzie ultimatum nie może przegrać jak dostana w dupe teraz to idą im po premiach a trener koniec kariery w wiśle.Wieć motywacja jest ogromna nie przegrają napewno a informacje które napisałem to są z scisłęgo kręgu zarzadu ???? Więc panowie X2 pewniak 100% ja daje 2 a przypuszczam ,żę możę być 2 dla wisły do przodu ???? pozdrawiam
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Ciekawy mecz to prawda , ale ja znam mentalność Jagi i sądzę że Wisła dziś pewnie wygra . A Wisła ,która walczy o mistrzostwo nie może pozwolić sobie na kolejną 3 z rzędu porażkę .Szczególnie ,że Lech i Legia tracą tylko 2 ptk .Jaga czuje szansę i będzie chciała wykorzystać słabą formę Wisły i to ich zgubi .

Jagiellonia-Wisła Kr. 2 kurs 2,25




GKS Bełchatów-Lech P. 2 kurs 2,30
P. Bytom-Legia 2 kurs 2,05
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Spokojnie....Wisła nieraz pokazała że w spotkaniach gdy ma nóż na gardle gra dobrą piłkę..... wbrew dotychczasowym meczom w tej rundzie gdzie Jaga sprawiała dużo korzystniejsze wrażenie.... myślę, że Wisła nie przegra tego meczu.
Zreszta myślę że mecz jest niejako z góry ustawiony ????
 
D 0

damafi

Użytkownik
Według mnie remis najbardziej prawdopodobny jest w tym meczu patrzac po tym jak wygladaly 2 ostatnie spotkania...Wisla w meczu z Arka to dno kompletne...Jagiellonia wygrana na wyjeździe naprawde duzy +. Wiec X jak najbardziej do wziecia albo 1Xbo Franek ma checi do zdobycia bramki i upokorzenia Wisly do Tego Grosik Mu pomoze i napewno ten duet strzeli bramke;) Co do Wisly to jakos nie widze tam szans na zdobycie 3 pkt a Brozek ze swoim gwiazdorzeniem to szalu nie zrobi w tym spotkaniu i ogolnie zla sytuacja w klubie presja na zwyciestwo nie tylko ze strony prezesa ale i kibicow i bedzie bardzo bardzo ciezko...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Nie ma bata. Wisła dzisiaj przegra to Skorża out i śmiech i kompromitacja na całą Polskę , że mistrz Polski przegrywa 3 spotkanie z rzędu i to ze słabymi drużynami a ponadto nic nie wskazuje na poprawę. Nie wierzę. Wisła dzisiaj pewny Win. Choćby miała to być wymiana ciosów to nie zdziwię się jak padnie tu pełno bramek. Ale równie dobrze może paść 0:1. Widzę Win Wisły i nic innego .
Nie mogą sobie pozwolić na przegraną to za mało. Oni muszą szturmować bramkę Jagi od pierwszych minut.
Over 2,5 fajny typ ale o wiele pewniejszy dla mnie Win Wisły. Nikt nie będzie z zawodników Wisły bawił się z piłką tylko będa chcieli umieścić ją co najmniej raz w siatce gospodarzy.
podobna sytuacja jak z Lyonem. Wg jakże obiektywnych kibiców Realu Lyon ostatni mecz zagrał cieniutko tzn że w następnym napewno się nic nie zmieni. Jak się skończyło wszyscy widzieli. I teraz znowu Wisła ostatni mecz zagrała na dennym poziomie tzn że w następnym też tak zagrają. Brawa dla tych obiektywnych typerów. Zobaczymy dziś jak ich &quot;obiektywizm&quot; się sprawdzi
podchodź tak do każdego meczu to napewno zarobisz. Real to nie Wisła. U nas wszyscy grają fatalną piłkę w porównaniu do Ligi BBVA. Real nie przegrał 2 meczów z rzędu ze słabeuszami . Wisła tak. Ja tam na wygraną liczę. I patrzę na to czysto obiektywnie.
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Typ : Wisla Krakow wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
W spotkaniu tych dwóch drużyn typuję zwycięstwo drużyny przyjezdnych,którzy po dwóćh porażkach w tej rundzie nie mogą sobie pozwolić na dalsze straty punktów.Wisła w rundzie wiosennej nie zdobyła jeszcze bramki,lekiem na to ma być Senegalczyk Issa BA,który najprawdopodobniej zagra z Jagą.Na pewno piłkarzom Wisły nie będzie łatwo z uwagi na fakt że Jaga na swoim boisku spisuje się znakomicie,poza tym w ostatniej kolejce wygrała po raz pierwszy od 2 lat spotkanie wyjazdowe,co na pewno wpłynie mobilizująco na piłkarzy gospodazry.Ostatnie spotkania pomiędzy tymi piłkarzami kończyły się zwyciestwami Wisły i tym razem tez postwię na zwycięstwo mistrzów Polski
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
podobna sytuacja jak z Lyonem. Wg jakże obiektywnych kibiców Realu Lyon ostatni mecz zagrał cieniutko tzn że w następnym napewno się nic nie zmieni. Jak się skończyło wszyscy widzieli. I teraz znowu Wisła ostatni mecz zagrała na dennym poziomie tzn że w następnym też tak zagrają. Brawa dla tych obiektywnych typerów. Zobaczymy dziś jak ich &quot;obiektywizm&quot; się sprawdzi
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
podobna sytuacja jak z Lyonem. Wg jakże obiektywnych kibiców Realu Lyon ostatni mecz zagrał cieniutko tzn że w następnym napewno się nic nie zmieni. Jak się skończyło wszyscy widzieli. I teraz znowu Wisła ostatni mecz zagrała na dennym poziomie tzn że w następnym też tak zagrają. Brawa dla tych obiektywnych typerów. Zobaczymy dziś jak ich &quot;obiektywizm&quot; się sprawdzi
Nie wiem gdzie ty widzisz podobna sytuacje do meczu o ktorym piszesz.
Mecze Jagielloni ciezko wytypowac bo graja w kratke,w meczu z Korona zagrali fatalnie i przegrali zasluzenie,by tydzien pozniej zagrac duzo lepiej wywozac trzy punkty z Wroclawia.Ja bym jednak postawil na Wisle,bo dawno nie mieli takiej motywacji i checi odniesienia zwyciestwa,a jak bedzie przekonamy sie po meczu.
Jagiellonia - Wisla Typ -2 @ 2,15 Sportingbet
Edit:O moja umiejetnosc czytania sie nie martw,tylko sytuacja jest zupelnie inna.Z mojej strony koniec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom