>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Ekstraklasy [13-15.03.2009r.]

Status
Zamknięty.
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie:Polonia Warszawa - LKS Lodz
Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś o 17:45 rozegrane zostanie na Konwisktorskiej spotkanie pomiędzy miejscową Polonia a lódzkim LKS-em. Mecz z podtekstem - jak wiadom Świr był do końca lutego zawodnikiem PW. Goście na wiosnę wywalczyli komplet punktów: 1-0 na wyjezdzie z Odrą i słynne 4:3 z Craxą. PW: 0-0 z Legią u siebie i 1:2 z Brożkeim na Wyjeżdzie. 6 pkt vs 1pkt. Co prawda to ŁKS to Rycerze WIOSNY ale nie sadze by stać ich było na zwycięstwo nad gospdarzami. jakieś 1-1. Ciężko ocenaic PW bo mecze ani z Legią ani z Wisłą nie był miarodajne. Tak więc remis niedajacy nic gospodarzom i przedłużajacy passę meczów bez porażki na wiosnę gości. TAKI rewanż za zwycięstwo PW jesienią.
 
K 0

kamil64

Użytkownik
Aktualna tabela ekstraklasy z rozkładem par (tym samym kolorem drużyny rozgrywające mecz se sobą w ramach tej kolejki)​
1. Lech Poznań
2. Legia Warszawa
3. Wisła Kraków
4. Polonia Warszawa
5. WKS Śląsk Wrocław
6. PGE GKS Bełchatów
7. Arka Gdynia
8. Ruch Chorzów
9. Polonia Bytom
10. Lechia Gdańsk
11. ŁKS Łódź
12. Jagiellonia Białystok
13. Piast Gliwice
14. Cracovia Kraków
15. Odra Wodzisław
16. Górnik Zabrze

Piątek: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa Typ:2 Kurs:1,85⛔
Legia zajmuje drugie miejsce w tabeli, a Jagiellonia 12. Różnica 10 miejsc pozwala łatwo osądzić kto jest faworytem tego spotkania. Mecze obu drużyn w rundzie wiosennej:

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1:0
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:0

Legia Warszawa - Odra Wodzisław 4:0
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:0

Jagiellonia wzmocniona Frankowskim i Grosickim będzie chciała urwać punkty lekko osłabionej Legii (brakuje Wojciecha Szali i kilku innych zawodników), lecz do składu legii wraca jeden z najlepszych piłkarzy ekstraklasy Takesure Chinyama. Myślę że po wysokim zwycięstwie z Odrą Wodzisław Legia znowu wygra.

Sobota: PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków Typ:2 Kurs:2,10⛔
Będzie to pojedynek 3 i 6 drużyny polskiej ekstraklasy, Wisła jest o trzy oczka wyżej od GKS. Bełchatowianie rozpoczęli wiosnę od porażek z Piastem i Lechem, natomiast Krakowianie zremisowali z Polonią Bytom i wygrali z Polonią Warszawa. Wyniki obu drużyn w rundzie wiosennej:

Piast Gliwice - PGE GKS Bełchatów 1:0
PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań 2:3

Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:1

Obecnie lepszą formę, choć nie rewelacyjną posiada Wisła Kraków. W dodatku drużyna Macieja Skorży musi wygrać to spotkanie, aby liczyć się w walce o mistrzostwo. Stawiam tutaj na Wisłę, lecz jeśli odniesie zwycięstwo to na pewno niewysokie.

Niedziela:Górnik Zabrze - Lech Poznań Typ:2 Kurs:1,90
Pojedynek pierwszej i ostatniej drużyny ekstraklasy - Lech jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Wiosną Lech wygrał dwukrotnie - z Jagiellonią i i PGE GKS Bełchatów, natomiast Górnik zremisował i wygrał. Wyniki obu drużyn w rundzie wiosennej:

Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2:2
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0:1

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1:0
PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań 2:3

Lech jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Po odpadnięciu z Pucharu UEFA drużyna Franciszka Smudy nie musi tracić sił na te rozgrywki i może spokojnie zająć się ligą. Myślę że Górnik nie jest w stanie zagrozić walczącemu o mistrzostwo Lechowi.
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
No i kurs dnia, czyli ŁKS, do przerwy wygrywa. Kujawa. Naprawdę bukmacherzy przesadzili z kursem na 2. ŁKS gra ciekawą piłkę w tej rundzie, Polonia zaś to dla mnie w tej rundzie przecietna drużyna. Sam grałem x2 i powoli załuję ze nie grałem czystej 2 ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Polonia Warszawa 1-3 ŁKS Łódź

pierwszy i ostatni raz typuje spotkania polskiej ekstraklasy... szkoda czasu na obstawianie &quot;kopaniny&quot; w doslownym tego slowa znaczeniu.
W takim razie zrezygnuj z obstawiania meczy piłkarskich. Ten mecz pokazał cos w co kazdy wątpil ale bylo to mozliwe; bezbarwna Polonia ktora z kazdym meczem oddala sie od czolowki przegrala z ŁKS ktory juz teraz jest wielka niespodzianką tej rundy.

I taka sugestia do ktorej sam czasami sie nie stosuje.. Dzial ten sluzy do podawania swoich typów, opini na ten temat a nie do spamowania zazaleniami i wlasnymi odczuciami ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Śmietnik zrobił się w tym temacie... Doskonale rozumiem frustrację po przegranej Polonii Warszawa z ŁKS-em Łódź, ale taka już jest piłka nożna, bo jaki niby miałaby sens gdyby nie było w niej niespodzianek ? Większosc w tym meczu upatrywała wygranej Polonii, w tym nie będę ukrywał, że i ja także. Zawiedliśmy się no ale trudno, trzeba się z tym pogodzić - bywa i tak... przecież nie zawsze można wygrywać.

Ja tą kolejkę już odpuszczam i będę ją obserwował jako kibic ;) Mam nadzieję, że wyciągnę wnioski z gry poszczególnych drużyn i może w przyszłym tygodniu uda się coś zarobić na Ekstraklasie.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
dokładnie Jaga sprowadziła Gorsika i Franka i kilku latynosow i laicy sądzą że zobaczą futbol z innej planety , u nas po jednym meczu wszyscy wpadają w hurraoptymizm i po zwycięstwie Jagi 3:0 nad Arką wszyscy już piali z zachwytu nad Jagą...
Sorry, że po fakcie, ale wcześniej mnie nie było. Nie zgodzę się tutaj z Tobą. Owszem Jagiellonia sprowadziła paru piłkarzy (nie przeciętnych jak na Naszą Ligę), ale nie można powiedzieć, że to jest jakiś hurraoptymizm, ponieważ w każdym meczu Jaga gra ciekawy futbol i moim zdaniem jak najbardziej zasługują na pozostanie w Ekstraklasie. Ciężko jest jeszcze oceniać ich grę, ale myślę, że zmierza ona w dobrym kierunku. Nie mówię, że Jagiellonia stanie się od razu kandydatem do tytułu, ale myślę że na pewno nikt nie będzie uważał piłkarzy Jagi za &#39;chłopców do bicia&#39;. (Ja osobiście byłem skłonny zagrać w tym meczu 1X za drobną kwotę, ale wiem że po fakcie to nie ma znaczenia.) Sądzę, że na razie jest za wcześnie jeszcze, aby oceniać tą drużynę, ale na pewno widać postęp w ich grze. :spokodfhgfh:

Jutro postaram się wrzucić moje przypuszczenia odnośnie pozostałych meczów Ekstraklasy :spokodfhgfh:

Co do postu wyżej, to również się zastanawiałem nad pomysłem utworzenia specjalnego tematu do dyskusji na temat Ekstraklasy. W końcu większość kibiców piłki nożnej ma na ten temat coś do powiedzenia, a chociażby w odpowiednim temacie w Hyde Parku w czasie meczów Polskiej Ekstraklasy jest pełno rozmów na ten temat.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Odra Wodzisław - Śląska Wrocław
Typ : 2
Kurs : 2,20
Buk.: Bwin
Analiza : Dzisiaj o godzinie 14:45 na stadnionie w Wodzisławiu Śląskim , Odra Wodzisław , będzie podejmować Śląsk Wrocław . Dzisiejsi Gospodarze czyli Odra , aktualnie w lidze zajmuje dopiero 15 pozycje i mają na swoim końcie zaledwie 17 pk . Na własnym boisku mają bilans 3 zwycięstwa , 3 remisy , oraz 4 porażki a ich bilas bramkowy wynosi 10:8 . Runde wiesenną Odra rozpoczeła badzo słabo . W pierwszym spotkaniu przegrali 0:1 z ŁKS Łódzi na własnym boisku , oraz w 2 spotkniu zostali rozjechani przez Legie Warszawa na wyjeździe i to aż 4:0 . Z tego co oglądałem spotkania ligowe to moge powiedzić tylko tak : Odra aktualnie gra nasłabszą piłke w naszej lidze , i jak dla mnie są głównym pretendentem do spadku . Do Wodzisławia , przyjeżdza Śląsk Wrocław . Śląsk , aktualnie lidze zajmuje 5 pozycje . Mają na swoim końcie 34 pk , a ich bilans w spotkaniach wyjazdowych wynosi 2 zwycięstw , 5 remisów i tylko 2 porażki . A wiec jak widać ich gra nie zachwyca na wyjeździe , ale jak dla mnie dziisaj powinni spokojnie wygrać to spotkanie . Runde wiesenną zaczeli od remisu na cięzkim terenie w Gadńsku , gdzie zremisowali z Lechią 1:1 , oraz w drugim spotkaniu na włąsnym boisku pewnie ograli Polonie Bytom 3:0 . Śląsk napewno jedzie do Wodzisławia po komplet punktów , ponieważ wczorajesze potknięcie Poloni Warszawa napewno Sląsk wykorzysta i napewno przy dzisiejszym zycięstwie ich przeskoczy , oraz po porażce wczoraj Legi z Jagiellonią , Śląsk może sie zblizyć na 3 pk do Legi . A wiec mogą mieć Europejskie puchary na wyciągnięcie ręki . Dlatego gram dzsiaj na Śląsk , króry powinien pewnie wrócić z Wodzisławia z kompletem punktów . Polecam grać , ponieważ bukmacherzy całkiem dobry kurs wystawili na Śląsk !
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#1 Polonia Bytom - Ruch Chorzów 1 (2,30) ⛔ / Polonia -1 (5,25) ⛔ (0-3)

Już dawno nie było Derbów o tak dużą stawkę. Wczorajsze wyniki w Ekstraklasie (wygrana ŁKS-u oraz Jagi) spowodowały, że to spotkanie nabiera bardzo dużego rangę. Sytuacja w dolnej części tabeli jest tak wyrównana, że spadkiem zagrożony może być nawet obecnie 7 zespół ekstraklasy. Dzisiejsi rywale to odwieczni konkurenci, dwie zasłużone firmy, obie drużyny z fanatycznymi kibicami. Gospodarze po bardzo dobrej jesieni, wiosnę zaczęli falstartem. Bardzo dobra postawa przeciwko Wiśle zaowocowała 1 pkt, jednak wyraźnie przewagę mieli w tamtym meczu Krakowianie. Później zimny prysznic Bytomianom zrobili zawodnicy Śląska Wrocław, którzy wygrali 3-0. Widać, że porażka Polonii troszkę ostudziła zapędy zawodników ze śląska. Każdy wie, że Derby rządzą się swoimi prawami, więc emocji na pewno dziś nie zabraknie. Trener Motyka zrobi wszystko, żeby dzisiejsze spotkanie zostało wygrane. Ze względu na wczorajsze wyniki, wygrana to priorytet, lecz jeszcze lepiej, gdyby była ona dwubramkowa. Jesienią Ruch wygrał 2-1, więc dwu bramkowe zwycięstwo może mieć niebagatelne znaczenie pod koniec sezonu, jeżeli obie drużyny miałyby tyle samo punktów. Na dzień dzisiejszy właśnie tak jest. Ruch zajmuje 10 miejsce z 22 punktami, a tuż za nim jest Polonia mająca taką samą ilość punktów. Do składu Ruchu wraca dziś Marcin Zając, który z powodu kontuzji nie grał w początkowych meczach. Jednak dużo również się mówiło, że raczej chodziło o pieniądze niż o kontuzję. Na pewno jest to najlepszy zawodnik obecnie występujący w Ruchu i jego powrót jest dużym wzmocnieniem. Ruch podobnie jak Polonia rozpoczął rundę wiosenną falstartem. Przegrana w Derbach z Górnikiem 0-1, później porażka w Gdańsku z Lechią 2-0. Obie porażki mogą mieć duże znaczenie, gdyż obaj przeciwnicy są właśnie z dolnej, walczącej o utrzymanie części tabeli. Do Bytomia zawita 1500 kibiców Niebieskich, zaś Polonię oficjalnie dopingować ma 6000 kibiców. Jak to zawsze na takich meczach bywa kibiców obu drużyn może być więcej. Na koniec przedstawię jeszcze przewidywalne składy obu drużyn.

Skład Polonii:
Peškovič - Hricko, Dziółka, Broniewicz, Sokolenko - Trzeciak, Grzyb, Brzęczek, Jaromin – Jugović, Podstawek

Skład Ruchu:
Pilarz - Grzyb, Grodzicki, Nykiel, Jakubowski - Zając, Baran, Brzyski, Balaz - Fabuš, Jezierski.

Emocji na pewno nie zabraknie, serce podpowiada tylko jeden możliwy wynik. Osobiście gram 1, lecz za małą stawkę spróbuje także zagrać handicap -1.5 na Polonię.

Kurs z: Bet365

Przewidywalne składy wzięte z serwisu: www.olimpijska2.pl
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Zabrze - Pyrki
Typ:2
kurs: zależy ale około 1,8 - 2

Więc jak dla mnie pewny typ. Legia wczoraj dostała 2:1 od gospodarzy z Białegostoku. Bezpośredni i chyba jedyny rywal w walce o mistrzostwo (zobaczymy co z Wisły będzie) zgubił 3 ważne punkty. To jest wspaniała okazja żeby odskoczyć na 5 punktów i uczynić wielki krok ku mistrzostwu. Nie wiem tylko czy zagra Stlilić ale chyba zagra. Górnik gra trochę lepiej po przerwie ale obronę ma cienką. Nie sądzę aby stanowił zagrożenie dla Lecha.

Polonia - Ruch
zanosi się na 1 ale ja postawie tylko że Polonia strzeli bramkę

Odra - slask
1 albo Odra strzeli

Cracovia - Lechia
ten sam typ. Cracovia strzeli
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
W tym meczu jak dla mnie dojdzie do małej niespodzianki, mianowicie uważam, że Wisła tego spotkania nie wygra. Kiedy Bełchatów w 1wszej kolejce całkiem sensownie zagrał z Lechem, w następnym meczu z Piastem szła na nich masówka, i Bełchatów na wyjeździe wtopił 1-0. GKS jednak teraz gra u siebie, i musi zdobyć w końcu jakieś punkty. Sądzę, że zdobędą dzisiaj, Wisła nie zachwyca, remis z Polonią Bytom, i wygrana z Polonią W-wa dzięki Brożkowi kibiców Wisełki w zachwyt wprawiać nie może. Na jesień Wisła wygrała u siebie 2-1. Prawdopodbne jest, iż zagra w dzisiejszym meczu nareszcie Dawid Nowak, jeśli się to stanie będzie to całkiem mocne wzmocnienie Bełchatowskiej ekipy. Reasumując, widać, że ten sezon nie jest sezonem Wisły i myślę że dzisiaj zostaną zatrzymani przez GKS.
Propozycje :
Bełchatów lub Remis ✅
Over 2,5 ⛔
Obie strzelą ⛔
Inne propozycje bez analiz :
Cracovia - Lechia : X2 ⛔
Polonia B. - Ruch : 1
Polonia B - Ruch : under 2,5
EDIT : Głowna mysl ok, czyli Wisła stracila punkty, aczkolwiek myslalem ze ujrzymy tu bramki ; )
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Grą w Bytomiu nikt nie zachwycał i nie mówie tu o graczach Białej Gwiazdy bo chyba wiesz doskonale ze przegrała tam Legia czy zremisował Lech co do meczu z Polonią Warszawa to Wisła zagrała bardzo b.dobre spotkanie byłem na tym meczu to wiem :p Pierwsza połowa zdominowana w 100% przez Wisłe, Polonia nie istniała.
Na drugą połowe Wiślacy wyszli troche mniej zdeterminowani i Polonia wyrównała Wisła wzieła sie do roboty i odrobiła straty także wygrała zasłużenie a kibice byli bardzo zadowoleni z postawy grajków ????
Jezeli chodzi o Bełchatów to bez Garguły tracą sporo na wartości w tej chwili GKS to zwykły szaraczek który coś tam może czasami szarpnąć gdy przeciwnik na to pozwoli...
Co do przełamywań to zauważ że nie tylko GKS- ale WIsła ma cos wiecej do udowodnienia poniewaz nie wygrała wyjazdu od Listopada ????
Ja tu nie prognozuje jakiegokolwiek wyniku (z wiadomych celów) jednak prosil bym troche wiecej obiektywizmu ???? Mecz meczowi nie równy a w Bełchatowie Wiśle przewaznie zle sie nie grało ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ale sam dobrze wiesz że Wisła jest słaba na wyjazdach. Remisu w Bytomiu bagatelizować nie należy, bez względu na to kto tam przegrywał lub też remisował. To nie powinno się przytrafić mocnemu zespołowi bo Polonia raczej do pięt Wiśle nie dosięga...
Teraz jadą do Bełchatowa, który walczy o 5-6 pozycję w tabeli. Szczeniaczkiem to raczej nie jest mimo ostatnich słabszych meczy. Brak Garguły istotnie będzie odczuwalnym osłabieniem i Wiślacy są faworytem ale remis naprawdę nie będzie niespodzianką. Ja typuje 1-1
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
NIe twierdze że WIsła zmiecie Bełchatów i nie wykluczam także remisu
Mecz w Bytomiu był fatalny w ich wykonaniu, powoli jednak gra Wisły wygląda lepiej i mogą w każdej chwili zacząc grać (swoje) nie wykluczam ze znów bedzie kiszka ale to tylko 35% z moich przpuszczen obserwując dokladnie poczynania WIsły ;)Myśle ze nadchodzi powoli moment wejscia na włąsciwe tory.Do Gry Wisły dołozyli sporo ludzie odpowiedzialni za klub bo jak pilkarz ma myslec o grze jak za kilka tygodni konczy mu sie kontrakt ???? Takze po dobrym momencie znów może przyjsc dekoncentracja
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie: Gornik Zabrze - Lech Poznan
Typ: 2(-1,0)
Kurs: 4,20
Buk: Bet365

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa goscie. Lech Poznan to lider tabeli polskiej ligi w pilce noznej i zagraja z broniacym sie od spadku Gornkiem Zabrze, ktory zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Mysle, ze w tym meczu nie bedzie niespodzianki i lider tabeli poradzi sobie z Gornikiem. Gracze Lecha Poznan prezentuja ostatnio bardzo dobra forme w osattnich 6 spotkaniach wygrali wszystkie mecze i mysle, ze podtzymaja ta dobra passe.Natomiast gracze Gornika Zabrze prezentuja sie ponizej oczekiwan w ostatnich 6 spotkaniach wygrali 2 mecze, 1 zremisowali i 3 przegrali. Dodam, ze do skladu lecha poznac powraca wazny zawodnik Simir Stillic.Stawiam na wysokie zwycestwo lecha Poznan.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W dzisiejszym meczu pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań nie powinno być niespodzianki . Jak narazie , to Górnik okupuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy , a Lech Poznań jest liderem i zmierza po tytuł . Gracze z Zabrza ostatnio prezentują bardzo niski poziom , przegrywają mecz za meczem , starają się co prawda , ale coś im nie wychodzi . A wiadomo , jak grają Poznaniacy . Odpadli z Pucharu Uefa , który był ich priorytetem , to teraz nie pozostaje im nic innego , jak tylko skupić się na polskiej lidze.
 
N 0

new_user

Użytkownik
W dzisiejszym meczu pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań nie powinno być niespodzianki . Jak narazie , to Górnik okupuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy , a Lech Poznań jest liderem i zmierza po tytuł . Gracze z Zabrza ostatnio prezentują bardzo niski poziom , przegrywają mecz za meczem , starają się co prawda , ale coś im nie wychodzi . A wiadomo , jak grają Poznaniacy . Odpadli z Pucharu Uefa , który był ich priorytetem , to teraz nie pozostaje im nic innego , jak tylko skupić się na polskiej lidze.
Ty wiesz w ogóle o czym piszesz ?
Dwa ostatnie mecze Górnika to zwycięstwo i remis, wiec nie wiem o jakich ciągłych porażkach mówisz ?
Górnik gra coraz lepiej i według mnie, dziś bardzo zmotywowani urwą punkty Poznaniakom.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: Arka - Piast
Typ: (hand. 0:1) 1
Kurs: 3.30
Buk: sportingbet
Spotkanie 20 kolejki ekstraklasy. Zajmująca 7 miejsce przed tą kolejką Arka Gdynia podejmie o godzinie 14:45 przy ulicy Olimpijskiej Gliwickiego Piasta, zajmującego 13 miejsce. Ogromne znaczenie w tym pojedynku będzie odgrywać fakt, iż Piast bardzo słabo spisuje się na wyjazdach, w 12 spotkaniach zdobyli zaledwie 5 punktów, strzelając 2 bramki a tracąc 12, Arka u siebie gra bardzo dobrze wygrała 5 z 9 meczów rozgrywanych w Gdyni, bilans bramkowy 13:8. Gliwiczanie zapowiadają, że chcą z Gdyni wywieźć 3 punkty, jeśli faktycznie spróbują walki o pełną pulę mogąc ten mecz przegrać wyraźnie, Arka u siebie to bardzo groźna drużyna, a po tylu błędach w obronie w 2 ostatnich spotkaniach przyjdzie w końcu lepszy mecz i nie stracą bramki, w końcu z kim jak nie z Piastem który tych goli na wyjazdach zdobywa średnio nawet nie 0,2 na mecz. Arka by spokojnie podchodzić do kolejnych spotkań musi ten mecz wygrać, ponieważ w kolejnych kolejkach może być o punkty ciężko, grać będą z: Lechem, Legią, ŁKS i Wisłą. U gospodarzy zabraknie na pewno Łabędzkiego, który pauzuje za kartki a niepewny jest występ Andersona i Płotki, którzy byli w tygodniu chorzy. Arka jedyne swoje zwycięstwo wyjazdowe odniosła właśnie w pojedynku z Piastem w pierwszej rundzie kiedy to wygrała 2:1 po dwóch golach Zakrzewskiego (który wraca do gry po przerwie za kartki). Goście zagrają w dzisiejszym meczu bez jednego bardzo ważnego gracza - ostoi defensywy Pawła Gamli. Trener Piasta Dariusz Fornalak w roli trenera gości wystąpił w Gdyni raz (dokładnie jako asystent) w 2004 przyjechał do Gdyni z Ruchem i przegrał 0:2
 
D 0

damafi

Użytkownik
No to niezłe wyniki na zakończenie kolejki...

Górnik-Lech 1:1 w 90minucie samobójczy Strąk i to ratuje Lecha przed porażką a szkoda,że nie przegrali...
Arka-Piast 0:1 kupon mi przez to nie wszedł,niespodziewałem się w tym meczu akurat takiego wyniku.... Co sądzicie o tej kolejce?
Pozdrawiam
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Moje typy:
Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 1 ⛔
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2 ⛔
Cracovia - Lechia Gdańsk 1 ✅
Polonia Bytom - Ruch Chorzów Polonia strzeli ⛔
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1X ✅
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa Over 2.5 ✅
Kolejny raz zawiodła Wisła. Nie wiem do czego teraz beda dazyc i o jakie cele walczyc bo wyniki są kiepskie a kontuzja Brożka moze powaznie oslabic druzyne spod Wawela. Cieszy za to druzyna ŁKS na ktora nikt nie stawial przed runda wiosenna a jak widac radzi sobie wrecz swietnie. Zobaczymy jak dlugo podtrzymają taką forme i czy wystarczy im to na pozostanie w lidze. Jak narazie wydaje się ze tak.
No i najciekawsze spotkania dla mnie: Górnik - LEch. Typ wszedl, dobrze ze szczesliwie dla LEcha tylko remis bo chialem a w sumie nie postawilem 1 na Zabrzan^^
Jakie Wy macie odczucia po tej kolejce?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom