>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

20 kolejka Premier League [2-3 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Leicester - Bournemouth
typ: Leicester over 1.5
bet and win
1.83
Według mnie najlepszy typ na to spotkanie,dziwią mnie te kursy na zwycięstwo Lisów bo są wiceliderem Premier League i takie mecz to mają obowiązek wygrywać,przegrali tylko z City i Arsenalem jak do tej pory,co można uznać za rewelacyjny wynik. Zdaję sobie sprawę że goście ostatnimi czasy poczynają sobie bardzo dobrze ale Arsenal sproawdził ich na ziemie ogrywając ich 2:0. Wspólnie z Manchesterem City Lisy mogą pochwalić się najlepszą ofensywą w lidze,37 goli w 19 meczach co daje prawie średnią dwa gole na mecz,gdyby dziś strzelili trzy bramki to mieliby dokładnie taką średnią. Można zauważyć że w meczach z City i Liverpoolem grali bardziej defensywnie,to dlatego że już raz w meczu z Arsenalem zostali pokarani za swoje ofensywne poczynania przegrywając 2:5 u siebie. Jednak dziś przyjeżdża drużyna która ma jedną z najgorszych defensyw w lidze,34 stracone w 19 meczach myślę że niezależnie od tego jak wiele bramek padnie w tym meczu to gospodarze te dwie powinni strzelić,mieli trochę tego odpoczynku więc dwa gole dzisiaj jak znalazł
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Manchester United - Swansea 02 Fortuna 2.63
Patrząc na statystyki w pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach to możemy stwierdzić że jednak Swansea nie leży chłopakom z Old Trafford bo United odniosło 4 razy porażkę. Do tego forma jaką prezentują w obecnym sezonie jest żenująca dlatego pokuszę się dzisiaj o wygraną lub remis Swansea.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal - Newcastle

Na win Arsenalu mamy @1,25, a na over 2,5 @1,50. Nie za bardzo opłaca się to grać, dlatego gram zakład łączony 1 i over 2,5. Arsenal spokojnie uporał się z Bournemouth wygrywając 2:0. Dorobek bramkowy Kanonierów spokojnie mógł być wyższy. Bournemouth to nie jest rywal, którego pokonanie może nam coś więcej powiedzieć o formie Arsenalu. Po prostu takiego rywala muszą pokonać i to właśnie zrobili. Widać jednak dużą odmianę w stosunku do fatalnego meczu z Southampton, gdzie Arsenal wyglądał bardzo bardzo słabo. Teraz kolejny rywal z gatunku tych słabszych, a nawet bardzo słabych. Wg mnie Newcastle jest jeszcze słabsze niż Bournemouth. Srokom tragicznie idą wyjazdy, gdzie przegrywają prawie wszystko, tracą sporo bramek i nie potrafią ich zdobywać. W delegacjach goście odnieśli tylko 2 wygrane, w tym jedną właśnie ze wspomnianym wyżej Bournemouth, ale jak ktoś widział ten mecz to wie, że Sroki wygrały go cudem. Arsenal u siebie nie jest aż tak bramkostrzelny jak to bywało w latach poprzednich. Jednak mimo to w większości meczów zdobywa 2-3 bramki. Obrona Newcastle jest bardzo dziurawa, także jeśli Arsenal zagra na swoim poziomie to spokojnie jest w stanie nawet samemu pokryć over.

Arsenal - Newcastle 1 i over 2,5 @ 1,76 Betsson ⛔ 1:0



Sunderland - Aston Villa

Mecz dwóch najgorszych drużyn ligi. Często takie mecze są lepsze niż niejeden hit. Trudno mi wskazać, który zespół ma większe szanse na 3 punkty, ale mam inny typ na to spotkanie. Myślę, że ten mecz będzie obfitował przede wszystkim w kartki i jest za tym kilka argumentów. Po pierwsze - mecz o 6 punktów, także nie powinno zabraknąć walki. Po drugie - oba zespoły sporo faulują i dostają dużo kartek. Obie ekipy mogą &quot;pochwalić się&quot; średnią 2,00 kartki/mecz i dzięki temu są w czołówce najczęściej kartkujących drużyn. Po trzecie - w rywalizacji tych zespołów pada sporo kartek (czerwona = 2): 3, 2, 7, 7, 3, 5, 5, 4, 4, 10, 3, 0, 6, 5, 8. W ostatnich 2 meczach akurat tych kartek nie było zbyt wiele. Również dosyć dużo czerwonych kartek pokazują sędziowie, w ostatnich 16 meczach 7. Arbitrem będzie Craig Pawson, średnia nieco ponad 3 kartki/mecz.

Sunderland - Aston Villa over 4 kartki @ 1,80 Bet365 ✅ 6 kartek



West Bromwich - Stoke

Stoke zagrało dwa świetne spotkania. W Boxing Day wygrana z Man United 2:0, a 28 grudnia 4:3 z Evertonem w szalonym meczu. W ataku widać sporą jakość, co jest zasługą głównie trzech piłkarzy: Arnautovicia, Shaqiriego i Bojana. Wszyscy trzej świetnie ze sobą współpracują. Obrona ostatnio nie popisała się. Rzadko zdarza się Stoke stracić aż 3 bramki w jednym spotkaniu. Generalnie defensywa jest jedną z mocnych stron The Potters. Do tego dobry pressing i twarda, nieustępliwa gra. Stoke potrafi sprawić kłopot każdemu, także mocniejszym zespołom. Niestety problemem tej drużyny są mecze z teoretycznie słabszymi zespołami, z którymi często piłkarze Stoke tracą punkty. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Za Stoke przemawia H2H. Piłkarze Hughesa lubią grać na The Hawthorns: http://www.flashscore.pl/mecz/zLL4vPAi/#h2h;home. Jeśli chodzi o gospodarzy to jest to solidny zespół, który potrafi sprawiać kłopoty każdemu, ale nie aż tak bardzo jak to robią piłkarze Stoke. Jest to po prostu zespół nieco gorszy, choć potrafiący dobrze grać w defensywie i właśnie na tym głównie bazuje. W ataku w tej chwili nie ma za bardzo jakości. W ostatnim meczu męczarnie z Newcastle, wiele zmarnowanych okazji i ostatecznie udało się wygrać 1:0. Napastnicy niewiele dobrego wnoszą. Berahino, Lambert i Anichebe są po prostu bardzo przeciętni w tym sezonie, a Rondon, który również niczym specjalnym się nie wyróżnia, akurat pauzuje za czerwoną kartkę. Porównując atak WBA z atakiem Stoke, zdecydowana przewaga The Potters.

Spodziewam się raczej underowego meczu. Oba zespoły potrafią grać w obronie, ale w ataku dużo większy potencjał drzemie w Stoke i to właśnie ten element może zdecydować o końcowym wyniku.

WBA - Stoke 2 DNB @ 1,93 Marathonbet ⛔ 2:1
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Manchester United - Swansea 02 Fortuna 2.63
Patrząc na statystyki w pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach to możemy stwierdzić że jednak Swansea nie leży chłopakom z Old Trafford bo United odniosło 4 razy porażkę. Do tego forma jaką prezentują w obecnym sezonie jest żenująca dlatego pokuszę się dzisiaj o wygraną lub remis Swansea.
Forma jaką prezentuje w tym sezonie drużyna z Walii też pozostawia wiele do życzenia. od 24 października wygrali tylko 2 spotkania i to z marną Villą i West Bromem, a tak przegrali 5 meczów i zremisowali 3 strzelając w tych wszystkich meczach tylko 6 bramek. Ktoś już u góry pisał chyba robson United że Swansea straciło swój pazur, który mieli przez 2 ostatnie sezony. Czyli kapitalną grę do przodu, ciągły atak, dużo podań i większy % posiadania piłki. Faktycznie United w grudniu było tragiczne co mnie jako fana drużyny od lat bardzo smuci, jednak po obejrzeniu meczu z The Blues nabrałem trochę optymizmu, bo w tym meczu zabrakło po prostu trochę szczęścia. Fakt faktem kurs na United na pewno nie zachęca do grania na nich bo @1.53 to żart, dlatego ja tutaj pokuszę się o zagranie United z handicapem -1 oraz under 2,5gola bo jednak po tym co ostatnio prezentuje Swansea nie widzę tutaj możliwość pokonania De Gei, bardzo solidnego Smallinga czy dobrze prezentującego się w ostatnim meczu Darmiana.
Typy:

  1. under 2,5gola @1.70 bet365 ⛔
  2. Tylko United strzeli bramkę @2.10 bet365 ⛔
  3. United handicap -1 @2.30 bet365 ⛔

Warto się moim zdaniem jeszcze zainteresować korkami w tym meczu bo kurs @2.10 ⛔ na powyżej 10 korków w meczu jest chyba za duży, piłkarze Van Galla nabijają rożne jak szaleni: 5 z Chelsea, 12 ze Stoke, 7 z Bournemouth, 8 z Lisami, 5 z West Bromem.
Powodzenia ! ????
0/4 nie no klasa dzisiaj :-|
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Leicester - Bournemouth
0:0
Leicester w ostatnich meczach nie zachwycił. Porażka na Anfield i remis u siebie z City. Mecz z Liverpoolem miałem okazję oglądać i Lisy zagrali tam słabo. Ale nie można wymagać żeby taki zespół jak Leicester wygrywał z każdym, przed sezonem nikt ich nie stawiał w roli faworyta do mistrzostwa Anglii. A Liverpool i Manchester City, to przecież nie przeciętniaki. Meczu z City nie oglądałem, ale z komentarzy po meczowych Leicester rozegrał dobre spotkanie. Teraz Lisy mają okazję się przełamać bo przyjeżdża do nich średniak, tak to można nazwać Bournemouth, który odziwo nie tak dawno zwyciężył z Chelsea i United. Ale te zwycięstwa wcale do mnie nie przemawiają , jak gra Chelsea w tym sezonie każdy widzi. United też nie gra rewelacyjnie odpadli z LM. Pojedynki bezpośrednie Lisów z Bournemouth to 2 zwycięstwa i remis w 3 ostatnich spotkaniach, a więc na korzyść gospodarzy. Myśle że zimny prysznic dla Lisów dobrze im zrobił, ale teraz trzeba sie obudzić bo Leicester stracił pozycje lidera na rzecz Arsenalu, a tóż za nimi jest przeciez już City i Totenham. Kurs na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu jest wysoki więc warto pograć. Gram też under 3,5 gola, na 5 ostatnich pojedynków z udziałem Bournemouth jak i Leicester tylko raz był over. i Myśle że Mahrez coś strzeli dlatego gram jego bramke.
Moje typy:
Leicester wygra ⛔
Kurs: 2,00
Bet365
Under 3,5 bramki ✅
Kurs: 1,40
Bet365
Mahrez strzeli ⛔
Kurs: 2,60
Betsson
Gdyby Boruc nie obronił karnego wszystkie typy pewnie by weszly, ale to takie wróżenie z fusów...
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Robson ja mówię o stylu jaki Swansea załapała w tym sezonie, tak jak mówisz zmienił się on diametralnie kiedyś nie było to ich domeną, ale ten sezon pokazuje że styl się zmienił na dużo gorszy i o tym właśnie pisałem ????
West Bromwich - Stoke​

Co do tego spotkania to chyba także zanosi się na małą ilość bramek, powiedzmy sobie szczerze że nie będzie tutaj hokejowego wyniku, który ostatnio zaliczyło Stoke w Liverpoolu.
Po przegranej ze Swansea drużyna Pulisa wygrała na własnym stadionie ze Srokami 1:0, gospodarze przeważali i w końcu udało się strzelić bramkę w drugiej połowie spotkania. Mecz z Newcastle nie może być punktem odniesienia w stosunku do dzisiejszego spotkania na The Hawthorns ponieważ Sroki ostatnio wróciły do swojej słabej dyspozycji. Gospodarze mają problemy związane z zawieszeniami, które ciążą na Rondonie oraz MaCleanie. Bez formy jest do niedawna najlepszy z graczy West Bromu Saido Berahino. Wszystkie te fakty składają się na to, że gospodarzy czeka dziś ciężka przeprawa.
Stoke przystępuje do tego meczu w bardzo dobrej dyspozycji, którą potwierdzili w spotkaniach z Manchesterem oraz Evertonem. Świetnie prezentuje się Shaqiri oraz Arnautovic, który pomału zaczyna łapać pewność siebie, w meczu z Evertonem strzelił decydującą bramkę z rzutu karnego oraz zaliczył dwie asysty. Defensywa Stoke w meczu z Everonem może się nie popisała, ale było to szalone spotkanie i tak już w nich często bywa, że zapomina się o defensywie. Stoke na The Hawthorns przegrało w poprzednim sezonie 1:0, ale sięgając głębiej wstecz widzimy pięć kolejnych zwycięstw gości, którzy strzelili 9 bramek tracąc tylko jedną.
Ja w tym spotkaniu skłaniałbym się w stronę Stoke i kurs na DNB wyglada bardzo kusząco. Do tego watro pomyśleć tutaj o Under 2,5 z dobrym kursem do dubla, ponieważ nie wierzę aby przyjezdni mieli tutaj rozgromić West Brom, który co jak co ale na pewno stać na solidny występ w obronie.
Proponuje:
Under 2,5 1,52 2:1 Betclic ⛔
Stoke DNB 1,80 2:1 Betclic ⛔
Sam nie wiem jeszcze co wybiorę, ale na pewno na którąś z tych propozycji się zdecyduję. Jeśli pierwsza opcja to do połączenia w jakiś ciekawy dubel, jeśli druga to do singla.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Sunderland - Aston Villa
Jak dla mnie jedno z lepszych spotkań na obstawienie dzisiejszego dnia...
Pojedynek dwóch drużyn znajdujących się na samym dole tabeli BPL. Na pierwszy rzut oka wskazanie zwycięzcy tej rywalizacji może wydawać się trudny ale czy aby na pewno?Przyjrzyjmy się bliżej obu drużynom...
Sunderland od 5 spotkań nie wygrał spotkania,co więcej nawet nie zremisował,co pokazuje w jakiej formie jest obecnie sunderland ale czy na pewno aż tak słabej aby nie pokonać, równie słabej aston villi. Ostatnich 5 rywali Sunderland miał na prawdę mocnych Liverpool,M City,Arsenal,Watford oraz Chelsea mimo że Ci ostatni grają poniżej oczekiwań to jednak uważam że to byli mocni rywale dla Sunderlandu...
Aston Villa ostatni raz wygrała w lidze na inaugarację z Bornemouth 0-1 pasmo porażek Astonów ciągnie się więc zdecydowanie dłużej,wpadło kilka remisów ale nadal nie widać światełka w tunelu i tego by coś mogło się zmienić na lepsze ich w grze...Nadal kontuzjowany jest G.Agbonlahor,.,a sam J Ayew w przodzie jak pokazują ostatnie i nie tylko ostatnie mecze to za mało,defensywa nie co lepsza niż Sunderlandu ale tylko o 4 bramki patrząc na bilanse w ofensywie 4 bramki więcej Sunderland ale za to 4 więcej stracone,.,tak czy tak u obu zespołów wygląda to katastrofalnie...
Przejdzmy jednak do typowania....Ja osobiście gram dzisiaj na Sunderland. Liczę że Aston Villa to idealny rywal na przełamanie się kotów to raz,dwa jeśli chodzi o porażki u siebie to zła passa nie jest tak długa bo tylko 2 mecze przegrane a przed tym zwycięstwo nad Stoke...Ponad to do składu Kotów wracają S Fletcher co powinno wzmocnić szyki ofensywne,a do defensywy J. Oshea oraz S Coates.Oglądałem ich mecz z Liverpoolem i nie uważam aby grali tragicznie.Są skoncentrowani chwila nie uwagi po przerwie w meczu z The Reeds kosztowała ich niestety utrate punktów,,ale liczę że powrót do składu tych 3 panów wzmocni ich grę a to powinno wystarczyć na pokonanie Astonów dzisiaj...
Sunderland- Aston Villa
Typ:1
Kurs:2,5

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

mrvoo

Użytkownik
w Betssonie od 2 godzin widnieje linia 5 na korki w meczu Młoty-Liverpool. To pomyłka z ich strony przy wystawianiu? Stawiać to? jak się będą potem tłumaczyć?

bułeczka: już zmienili na poprawną linię. Rada na przyszłość: takich rzeczy nie podaje się publicznie na forum tylko po prostu gra. Jak podasz to ludzie się na to rzucą, buk się zorientuje i porobi zwroty. Jak sam zagrasz to jest szansa, że rozliczą zakład normalnie.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Watford - Man City / Over 5,5 RR City @1,80 Bet.365
Ciekawe spotkanie czeka nas na Vicarage Road Stadium, gdzie Szerszenie podejmą Manchester City. Beniaminek nie przestaje zadziwiać i po Leicester to drugie objawienie tegorocznej PL. Obywatele w tym momencie zajmują trzecie miejsce w lidze, Watford znajduje się 9. miejscu.
Moim typem na to spotkanie będą rzuty rożne Manchesteru. Nie od dziś wiadomo, że Citizens to drużyna „rożnolubna” i nierzadko sami śrubują wysokie liczby w tej statystyce. Linia jak na nich też niezbyt wielka, ponieważ standardowa była powyżej 5,5, a podopieczni Pellegriniego zrobili na wyjazdach mniej niż sześć rożnych tylko dwukrotnie. Do tego zabraknie w ekipie Hornets lewego obrońcy Nathana Ake, który pauzuje za kartki, więc być może De Bruyne będzie mógł sobie pozwolić na większą ilość dryblingów na prawym skrzydle. Nie wykluczone, że w drugiej połowie wejdzie Navas, który lubi nabijać rogi. Do tego City musi walczyć o komplet w każdym meczu, jeśli nie chcą zostać w tyle w walce o tytuł, więc powinni często atakować na bramkę Heurelho Gomesa. Wydaje mi się, że linia spokojnie do pokrycia, więc można zagrać.
Leicester - Bournemouth / 1 @2,00 Bet.365

Po ostatnich „wpadkach” Leicester kursy na ich wygraną w tym meczu już rosną. Ale czy naprawdę były to wpadki? Na Anfield ponieśli porażkę, skromną – 1:0 – po świetnej grze The Reds, a remis z Manchesterem City, też złym wynikiem przecież nie jest. Co dziwne dla nich, przez dwa mecze nie strzelili gola, więc mam nadzieję, że w tym odpalą. Bournemouth identyczna forma jak Lisy, trzy wygrane, a po nich remis i przegrana. W ostatnim meczu z Kanonierami nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Dziś również ciężki wyjazd – na King Power Stadium. Komplet wywiózł stąd właśnie tylko Arsenal, a remisy wywoziły tylko takie ekipy jak City, United czy Tottenham. Widać, że każdy poza Wielką Szóstką z King Power wyjeżdżał z pustymi rękoma. Myślę, że i teraz tak będzie. Leicester naprawdę gra dobrze i powinni dzisiaj potwierdzić, że brak punktów w ostatnich meczach to tylko wypadek przy pracy.
B’mouth grało z Lisami zaledwie trzy razy, nigdy nie wygrali, a jedyny mecz – w Leicester zakończony był zwycięstwem gospodarzy 2:1, ale to jeszcze w Championship. Mecz z rundy jesienniej na boisku beniaminka zakończył się remisem 1:1, skoro nie wygrali tam to trzeba wygrać u siebie i na to dziś liczę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Watford - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.70
buk: betsson
Wynik: 1:2 ✅, trochę szczęśliwie, ale udało się


Trochę jestem w szoku, że jeszcze nigdzie się pojawił ten Typ - no chyba że gdzieś go przeoczyłem.
Gospodarze to zespół, który w ostatnim czasie spisywał się dobrze, notując serię czterech zwycięstw i tylko jeden remis w pięciu spotkaniach, ale w ostatniej kolejce w pechowy sposób uległ na własnym stadionie Tottenhamowi. Goście natomiast nie są mistrzami wyjazdów, bowiem nie zdołali zdobyć kompletu punktów od trzech miesięcy. Myślę, że ta zła passa w końcu zostanie przełamana, i MC który chce dalej liczyć się w walce o mistrzostwo musi dzisiaj po prostu wygrać!. Kurs jest naprawdę dobry do gry i grzechem jest z niego nie skorzystać.
Składy:

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
comendador 428

comendador

Użytkownik
Arsenal - Newcastle
Arsenal (-1,5) &amp; 1.77 &amp; Unibet ⛔⛔⛔
Wynik : 1:0
???? Ramsey
Ostatnie spotkanie :
Arsenal po bardzo słabym meczu i wysokiej porażce z Southampton 0-4, wrócił na właściwe tory wygrywając z Bournemouth u siebie, grając na zero z tyłu, wynik 2:0. Ozil świetny mecz gol i asysta, widać, że ta wpadka z Świętymi to jednorazowa pomyłka. Newcastle przegrywa z West Bromem, no ale jak się oddaje dwa celne strzały na bramkę to ciężko nawet o remis.
Po nowym roku na Emirates Stadium przyjedzie drużyna Newcastle której bilans na wyjeździe to 2-1-6, a bilans bramkowy 5:20. Arsenal w tym roku u siebie bilans 5-2-1 (13:6) z czego dwie bramki stracone w pierwszym meczu sezonu z West Ham, i ostatnio trochę traconych po jednej w meczu z Tottenhamem, City, Evertonem i Sunderlandem, bramka może dziwić tylko w meczu z ostatnią wymienioną drużyną, gdzie samobójczą bramkę zaliczył Giroud. Arsenal od czterech sezonów wygrywa z Newcastle, ostatnie osiem spotkań to osiem zwycięstw w tym u siebie odpowiednio 2:1, 7:3, 3:0, 4:1. Więc szykuje się kolejne pewne zwycięstwo Londyńczyków, świetnie grają w obronie i w ataku, więc nic tutaj dodawać nie trzeba.

Watford - Manchester City
BTS &amp; 1,71 &amp; ComeOn ✅✅✅
Watford +2,5 &amp; 1,16 &amp; Unibet ✅✅✅

Wynik : 1:2
Ehh... Typy siadły, ale szkoda Watford, drugi mecz z rzędu i w końcówce tracą punkty, bo w tym meczu remis im się zdecydowanie należał, jak nie zwycięstwo
Ostatni mecz :
City zremisowało bezbramkowo z Leicester na wyjeździe, a Watford przegrało 1-2 z Tottenhamem. Co do meczów, to Watford świetnie się prezentowało, miało szanse na punkty, o zwycięstwo było by na prawdę ciężko, ale remis leżał w ich zasięgu, ale tylko do 63 minuty, w której sędzia pokazał zasłużoną czerwoną kartkę lewemu obrońcy Ake, wślizg z wyprostowaną nogą, trochę nie potrzebny w środku pola... i właśnie po tej akcji Spurs już całkowicie siadło na połowie rywali i w 89 minucie przypieczętowało swoje zwycięstwo, chociaż i tutaj trochę zle się zachował bramkarz Szerszeni Gomes. Ighalo znów bramka, i to w bardzo efektowny sposób, świetnie sobie poradził z obrońcami Tottenhamu. Co do meczu City, przeważało, stworzyło sobie kilka fajnych okazji, ale jak dla mniej to jeszcze nie było coś niesamowitego, nadal jestem zdania, że to Lisy zanotowały lekki spadek formy i City tego po prostu nie wykorzystało.
City od sześciu spotkań bez zwycięstwa na wyjazdach, a rywal ciężki, będący w formie, tej ostatniej porażki nie ma co nawet brać pod uwagę, tak jak wyjaśniłem grać w 10 przeciw Spurs będących w gazie, to bardzo trudne zadanie, a prawie udało się ugrać remis. Szerszenie w tym sezonie u siebie w dziesięciu spotkaniach tylko osiem bramek straconych, to pokazuje jak ciężko o bramki drużynie przyjezdnej, jak do tej pory tylko Arsenalowi udało się wygrać różnicą więcej niż jednej bramki (0:3), aczkolwiek w tą jedną bramkę City wierzę, mają sporą siłę ofensywną, wystarczy tylko zagrać trochę bardziej skuteczniej, a Watford no cóż u nich też myślę, że o tą jedną bramkę nie ma co się martwić, wszyscy którzy choć trochę śledzą PL, wiedzą, że obrona City to nie jest coś nie do przejścia.

I bez analizy - Wszystko wyjaśnił Bułeczka:
Sunderland - Aston Villa
Over 3,5 ŻK &amp; 1,70 &amp; STS ✅✅✅
Wynik : 7ŻK
 
mate.crny 0

mate.crny

Użytkownik
VS

Manchester United - Swansea
Wiele emocji wzbudza ten mecz, w sumie fajnie bo jest okazja podyskutować, a akurat losy Man.Utd są mi bliskie więc najpierw odniosę się do tego co zostało napisane w dziale. Świetną robotę odwalił @Baricchello opisując to jak wyglądał mecz Manchesteru z Chelsea. W zasadzie nic dodać nic ująć, no może tę sytuację Andera Herrery z kilku metrów o której zapomniał wspomnieć..
Cała reszta się zgadza, zabrakło w tej analizie jednak sytuacji o Swansea, o ich ostatnich meczach i wyczynach. A to też ma swoje znaczenie moim zdaniem i to dość duże, ale po kolei.



Wiadomo Swansea musi walczyć o te pkt, ale taki sam punkt widzenia przyświęca Czerwonym Diabłom i one też muszą walczyć o punkty bo top4 ucieka powoli, bo pozycja lidera także ucieka, więc argument taki średnio trafiony, tym bardziej jeżeli spojrzy się na to co zaraz napiszę ;)




Tylko właśnie o jakim stylu Swansea mówisz? Bo jak się spojrzy na ostatnie mecze Swansea to nie jest to ich styl, styl który był ich domeną, dużo podań, długie utrzymywanie się przy piłce i kreowanie okazji, dużo gry po ziemi itp. To był styl Swansea w ostatnich latach i tym podbili serca niejednego fana Premier League bo to się oglądało przyjemnie. Ostatnie dwa mecze Swnasea? Pod względem poziomu gry to tragedia!

Mecz z WBA wygrany po golu Ki, duży błąd/pech Myhilla który nie zdążył złapać piłki, ale Swansea u siebie grajac z takim topornie grającym WBA pozwoliło im sobie stworzyć sporo sytuacji, paradoksalnie WBA zagrało jeden z lepszych meczów, ale nic nie strzeliło. Przebieg meczu jak i statystyki tej gry są porażające i bardzo zaskakujące jak na mecz z tak topornym WBA

Swansea –WBA
Posiadanie piłki 56-44
Strzały 7-9
Strzały celne 2-3
Rrzuty rożne 0-7

Mecz Crystal Palace – Swansea to istny dramat, sam poziom meczu beznadziejny, a gra Swansea bez komentarza, owszem Curtis tam poszalał i dal zmienników kilku, szczególnie Andre Ayew na ławce to duże zaskoczenie było no i zespół w ogóle nie funkcjonował. Dwa strzały z dystansu groźne przy których Hennessey musiał interweniować i tyle z gry Łabędzi.




Punkty może i się zgadzają bo są 4 oczka, ale jak wyżej napisałem sama gra jeszcze gorsza niż ta w wykonaniu Manchesteru, serio obejrzyjcie sobie urywki ich meczów z WBA i Crystal Palace. Wyżej ktoś wspomina o tym, że Gomis zagra na Blinda prawdopodobnie, możliwe, tylko czy Gomis jest w formie?Ja nie byłbym pewny czy Gomis w ogóle zagra, był ostatnio mecz, w którym to Ayew grał na szpicy bo Gomis i Eder są bez formy. Czy ktokolwiek z formacji ofensywnej Swansea jest w formie? Wydaje mi się, że nie. Nawet Ayew zatracił swoje walory w ostatnim czasie, a Montero po świetnym wejściu w ten sezon także gdzieś zniknął.
Przypomnę sobie mecz Swansea na Anfield, przyjechali by przeszkadzać. W grze do przodu beznadzieja, dopiero ostatni kwadrans ruszyli kiedy na tablicy było 0-1 w plecy i po wrzutkach się kotłowało pod bramka Mignoleta. Dużym plusem Swansea ostatnio jest gra w defensywie, trzy mecze z czystym kontem. To na pewno będzie problemem dla Manchesteru by strzelać w tym meczu gole bo jak wiadomo sami maja problemy w ofensywie niestety…

Patrząc przez pryzmat analizy obydwu zespołów to gra w kierunku Swansea już taka ciekawa nie jest, LvG i nagonka w mediach duża, ale włodarze jednak mu ufają, czy coś z tego będzie ciężko powiedzieć, bardzo bym chciał żeby wreszcie wygrywali mecz za meczem i pięli się w górę tabeli… Mecz z Chelsea mnie natchnął nutką optymizmu, były te okazje, których brakowało tak w ostatnim czasie w niektórych meczach, ale jak są okazje to kurcze znowu brakuje wykończenia i tak w kółko. Skład raczej się wykrystalizował, piłkarze wracają po kontuzji powoli. Rooney obiecująco w Stoke w 2 połowie, obiecująco w meczu z Man.Utd choć mógł dostać nawet czerwo za ten faul na Oscarze, ale musi pokazać, że ma jaja, że potrafi pociągnąć ten zespół, a potrafił nieraz! Herrera musi grać, Martial w sumie nie ma zmiennika więc gra ciągle.. Mata by odpoczął, ale nie ma zmiennika także, a formy to brak u niego.


VS

Arsenal - Newcastle

Kanonierzy grają dobrze (nie licząc meczu z Soton), Bournemouth rozstrzelali łatwo, kolejny popis dał Mesut Oezil, kolejna asysta + gol po klepie z Giroud. Pewnie będzie kilka roszad w składzie, m.in Kościelny wróci do gry czy Flamini, ale szkileet zostanie.

Newcastle beznaidzejne jest, ale potrafili ugrać 3 pkt z Tottenhamem i Liverpoolem jakimś cudem. Z WBA ostatnio zadebiutował w bramce Carlow i zawalił mecz bo puścił babola po strzale Darrena Fletchera (wszyscy z Man.Utd strzelaja tylko MU nie strzela ????), ale na ten mecz niby wraca już Rob Elliot, a on bronił kapitalnie w poprzednich meczach więc duże wzmocnienie Srok. Ale czy to starczy? Ciężko w to uwierzyć

Arsenal z czymś do dubla/tripla warto pobrać. @1,30


Luźne pomysły do przedyskutowania do jutra to

Poniżej 2,5 gola WBA - Stoke?
BTS/ ov2,5 West Ham - Liverpool ?

Mile widziane opinie i argumenty ;) Jutro postaram się po 3-4 zdania do tego dopisać, ale mam nadzieje, że do tego czasu ktoś już coś od siebie doda.


Dla mnie mecz West Brom z Stoke over 2,5. Siła ofensywna jaka pokazał w ostatnich dwóch spotkaniach Stoke jest duża. Oglądałem obydwa mecze i z United i z Evertonem. Jasne, mieli trochę szczęścia, ale wpadli w tzw. formę i dla mnie to oni wygrają dzisiaj na The Hawthorns 2:1. Można obstawić po dobrym kursie WIN Stoke and over 2,5. Oczywiście to są przewidywania. Ja tak coś czuje 2:1 dla gości...

A z tym meczem West Ham - Liverpool to dla mnie 1x. Wraca Payet. Co prawda jest gotowy na 20min ale w drugiej połowie na pewno wejdzie. Będzie do dyspozycji Carrol i Valencia. Jestem przekonany, że Młoty strzela gola i tego meczu nie przegrają, a kurs na 1x tez całkiem spoko. Warto zwrócić uwagę, że The Reds zagraj bez takich zawodnikow jak: Henderson(kluczowa postać), Milner, Allen no i oczywiście bez Sturridge’a.
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
West Ham vs Liverpool ✅✅✅
@ West Ham lub remis, 1.91 Ónibet



Do ekipy z zachodniego Londynu wracają powoli kontuzjowani piłkarze, w końcu zanosi się na to że od pierwszych minut zagra Lanzini, a najlepszy piłkarz West Hamu Dimitri Payet będzie dziś przygotowany na około 20-30min meczu, czyli prawie ze stuprocentową pewnością obejrzymy go w 2 połowie. West Ham u siebie całkiem przyzwoita seria, ostatnia przegrana na Boleyn Ground to zabawny mecz z Bournemouth z sierpnia który zakończył się przegraną 3:4 przez gospodarzy. Od tamtej pory 7 meczy bez porażki u siebie ( 3 zwycięstwa, 4 remisy). Liverpool 2 wygrane pod rząd, z Leicester fajnie zagrali i zasłużone zwycięstwo, o meczu z Sunderlandem pisać nie będę bo to drużyna którą leję każda ekipa w BPL. LFC w porównaniu do meczu z Sunderlandem na pewno bez kapitana, Hendersona na dodatek kończyli kolejkę w środę i WHU kondycyjnie ma paręnaście godzin przewagi zawsze jakiś mały plusik ???? . H2H w ostatnich latach pół na pół także mecz pewnie będzie zacięty i grajki dużo się nabiegają, z racji tego że do West Hamu wracają kluczowi zawodnicy to mecz powinien być wyrównany i nie stawiałbym tutaj Liverpoolu w roli faworyta tak jak to robią buki. Spodziewam się remisu po zaciętej potyczce, lub też jakiegoś minimalnego wymęczonego zwycięstwa ze strony Młotów. Powodzenia.

Puszczone za drobne:
West Ham lub remis + City over 5,5 rożnych
AKO: 3,33
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dla mnie bet na 1X2 w meczu Liverpoolu jest nie do gry! Kursy są wystawione poprawnie i w tym meczu może stać się wszystko. Tak samo over/under. Oglądam każde spotkanie &quot;The Reds&quot; i nie odważyłbym się grać takich zakładów w tym meczu. Z Sunderlandem niby byli lepsi ale Mignolet także wybronił parę piłek. Sunderland zagrał lepiej niż Leicester atakując &quot;The Reds&quot;. Zostawić na live granie takich betów. Wypadł Henderson a wrócił Leiva i tutaj dla mnie pojawia się ciekawy bet. Kartka dla tego Pana. Zostanie on tym najbardziej defensywnym pomocnikiem a w środku pola może być sporo walki. Trzeba pamiętać, że Lucas nie przebiera w środkach a także często jest spóźniony, więc na kartkę dużo szanse. Newralgiczny punkt boiska a do tego Leiva, który grając od początku lubi zbierać karteczki. Kursik dość fajny a szansa na wejście tego betu to trochę ponad 50%.

Lucas Leiva - kartka - tak - 3.0/óni
✅ Wyciął Nobla tak jak powinien
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
West Ham-Liverpool
Zgadzam sie z kolegą wyżej że w tym meczu ciężko jest wytypować zwycięzce,gdyż West Ham spisuje się dobrze patrząc na kadre jaką dysponują natomiast The Reds strasznie falują i dziś grają bez kilku zawodników.Ja gram w tym spotkaniu rożne, bo obie ekipy specjalizują się w tym elemencie gry a w meczach z ich udziałem pada ich dość dużo.Młoty u siebie mają średnią 6.15 natomiast The Reds od czasu przejęcia klubu przez Kloppa na wyjeździe notują średnią na poziomie 6.35 rożnego na mecz.

Moja propozycja:
West Ham-Liverpool powyżej 10.5 rożnych 1.6 U.nibet✅✅✅12 ????
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Krótko...
Leicester - B&#39;mouth 1 1,93 milenium 3/10

Szykuje się ofensywny mecz. Gospodarze są lepiej poukładni i solidniejsi w destrukcji. Poza tym para Verdy - Merhez jest na gazie. W ostatnim meczu u siebie z City nie zdobyli gola, mimo że mieli okazje, dlatego teraz muszą dobić do średniej (2-3 gole).

Utd - Swensea 1 milenium 3/10
Przełamanie RD po dobrych ostatnich grach bez zwycięstwa.

Pozdro, szkoda że nie mam więcej czasu.
Próbuję przełamkę Exeter i Alaves HW
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jesli mogę cos wtracic na temat West Ham-Liverpool to nie radze grać na Liverpool.Byc może Live wygra ale granie na nich po takim kursie kolo 2 bo maja medialnego trenera to jakos nie bardzo.Live brakuje jakości a wygrali dwa ostatnie mecze.Kibice zespołu z Anfield swoje wiedza wyniki ostatnio są lepsze niż gra.Moim zdaniem nie wygrają trzeciego meczu z rzędu. ✅

A co do Leicester to nie piszcie ze oni są w gazie bo się zacieli i nic tam z przodu nie trybu masowa leci dzisiaj nie wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom