>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Premier League [2-3 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Sunderland - Aston Villa Typ: 2 @ 3.34 Pinnacle
Bitwa pomiędzy murowanymi kandydatami do spadku. Aston Villa traci 11 punktów do siedemnastej Swansea, zaś Sunderland 7. Mimo, że gospodarzom bliżej do zachowania ligowego statusu, to jednak Aston Villa gra ostatnio lepiej. Ekipę z Birmingham ciągną za uszy bracia Ayew, zaś reszta kadry także jeszcze nie składa broni. Tylko dwie porażki w ostatnich pięciu starciach, przy komplecie takowych u gospodarzy pokazują dysproporcje. Nikt na pewno w tym starciu nie będzie kalkulował i gra będzie o komplet punktów. Kolejny remis Aston Villi nic nie da. U gospodarzy dodatkowo zabraknie ważnych zawodników: Rodwella, Fletchera i Kaboula, zaś występ O&#39;Shea i Coatesa stoi pod znakiem zapytania. Niewykluczone, że Allardyce będzie musiał zestawić eksperymentalną defensywę.
Ponadto Swansea DNB @ 6.00 Unibet,
to typ obok którego nie można przejść obojętnie. United grają ostatnio strasznie słabo [tylko punkt w czterech ostatnich grach], podczas gdy rywale są niepokonani od trzech starć, w których to dodatkowo nie stracili żadnej bramki. Nie bez znaczenia jest również to, że Łabędzie wygrały wszystkie trzy ostatnie bezpośrednie starcia pomiędzy tymi ekipami.
 
Psychosocial 833,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sunderland - Aston Villa Typ: 2 @ 3.34 Pinnacle
Bitwa pomiędzy murowanymi kandydatami do spadku. Aston Villa traci 11 punktów do siedemnastej Swansea, zaś Sunderland 7. Mimo, że gospodarzom bliżej do zachowania ligowego statusu, to jednak Aston Villa gra ostatnio lepiej. Ekipę z Birmingham ciągną za uszy bracia Ayew, zaś reszta kadry także jeszcze nie składa broni. Tylko dwie porażki w ostatnich pięciu starciach, przy komplecie takowych u gospodarzy pokazują dysproporcje. Nikt na pewno w tym starciu nie będzie kalkulował i gra będzie o komplet punktów. Kolejny remis Aston Villi nic nie da. U gospodarzy dodatkowo zabraknie ważnych zawodników: Rodwella, Fletchera i Kaboula, zaś występ O&#39;Shea i Coatesa stoi pod znakiem zapytania. Niewykluczone, że Allardyce będzie musiał zestawić eksperymentalną defensywę.
Witam. A Villa ma ważne absencje w postaci braku : Jordan Amavi , Gary Gardner, Ashley Westwood i Jordan Ayew . Niepewny jest występ Sancheza i Agbonlahora..
Gram 1DNB Pzdr !
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Dziś króciutko bo wciąż dochodzę do siebie.

Watford - City​


Niezaprzeczalnie type, który podoba mi się najbardziej na tę kolejkę jest handicap na rożne dla City. Obywatele z reguły nabijają ich sporo podczas gdy przeciwnicy niekoniecznie. Szczególnie Ci, których &quot;kultura&quot; gry jest zdecydowanie gorsza. Nie zrozumcie mnie źle. Nie stawiam Watfordu na straconej pozycji. Ba, uważam, że spokojnie mogą tu ugrać jakieś punkty. W związku z tym dorzuciłem w tym spotkaniu Ighalo gol @2.87 tak czy inaczej mój główny typ na to spotkanie

City -2 rożne @2.20

WBA - Stoke​


Nie będę tu powtarzał - Stoke ewidentnie jest w gazie i nie wiem dlaczego z dnia na dzień miałoby się to zmienić. Obrona mega solidna a przód nie wykazywał żadnych oznak zmęczenia. WBA nie bez powodu jest w tabeli tam gdzie jest.

Stoke @2.9

Do tego pograłem Swansea DNB @5.5 ale tylko ze względu na kurs. Zachęciła mnie też linia, że słaba forma Łabędzi spowodowana była straceniem przez Monka szatni.

Pozdrawiam
????????????????????????????????
bet365
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Polecam Zagrać w singlach i ako
Manchester United -Swensea - 2/over 2.5 @17 1/10
Wba-Stoke -2 drużyna over.1.5 @3.05 7/10
Ako @51.85 Fortuna 1/10
Do meczu kilka minut więc będę się strzeszczać , WBA - Stoke : Drużyna gości jest w gazie , grają przyjemną dla oka piłkę i sprawiają coraz lepsze wrażenie , ostatnie 2 mecze wygrali strzelając przy tym sporo goli , WBA mimo że ostatnio grało underowo nie będzie w stanie powstrzymać Stoke . kurs na to zdarzenie mega i biorę go otwarcie. Manchester United -Swensea : Obie drużyny potrzebuje goli i to od zaraz . Van gaal musi pokazać że jego zespół stać na coś więcej niż obrona która ostatnio również zaczeła zawodzić . Swensea tez bez formy lecz liczę na ich przełamanie , dodam że 3 ostatnie spotkania kończyły sie wynikiem 2:1 w strone Swensea , powodzenia
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Crystal Palace - Chelsea
Under 2,00 &amp; 2,31 &amp; Pinnacle ⛔⛔⛔

Wynik : 0:3
No można w sumie i tak ????​

Spójrzmy pierw w historię meczów drużyn, już na pierwszy rzut oka widać że Orły to trudny i niewygodny przeciwnik dla The Blues. Tylko w sezonie 05/06 Chelsea wygrywało pewnie 4:1 u siebie 0:2 na wyjeździe. W poprzednich dwóch sezonach Chelsea wygrywało trzy razy, ale za każdym razem tylko jedną bramką różnicy, dodatkowo w sezonie 13/14 Orłom udało się wygrać u siebie 1:0. W tym sezonie w czwartej kolejce Orły wygrały 1:2.

Teraz spójrzmy na formę obydwu drużyn, Orły w tym sezonie mogą pochwalić się jedną z najlepszych defensyw w lidze, tylko 16 bramek straconych, dzięki temu zajmują świetną siódmą pozycję w lidze(grały już Czerwone Diabły i Młoty, oba wygrały dlatego prześcignęły Orły, tak to były na piątej pozycji przed rozpoczęciem tej kolejki). Chelsea natomiast, no każdy śledzący PL, wie jak to z nimi w tym sezonie, ostatni mecz cóż, ciężko tutaj coś wywnioskować, Hazard już trochę lepiej, ale koledzy nadal jeszcze nie to, wraca Costa do zespołu, ale grać w stronę niepewnej Chelsea po 2,00 to opłacalne na pewno nie będzie. Bilans na wyjazdach The Blues 1-3-5 (8:15), Orły u siebie 4-2-4 (12:9).

Dlaczego taki typ, kursu już lecą w dół, Chelsea w ostatnich czterech meczach na wyjazdach bilans 3:1 w bramkach, wychodzi jedna na mecz bramka. Orły ostatnie dwa mecze 1:0 bilans.

Orły mają problem z atakiem, bardziej chodzi o kontuzje graczy które te bramki mają strzelać, kontuzjowani :
Bolasie - 17/4
Wickham - 9/1
Gayle - 10/4
Sako - 9/2
Cabaye - 19/5

Wszyscy to napastnicy albo pomocnicy

Wydaję mi się, że Orły wyjdą na ten mecz mocno cofnięci, skupieni na obronie i kontratakach. Jeśli dodamy do tego Chelsea, która ma problem ze zdobywaniem bramek, wychodzi nam underowe spotkanie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bardzo dobry typ kolego powyzej bardzo prawdopodobny jak i mój stawiam na gospodarzy .
Chelsea w lidze nie wygrała na wyjezdzie od bardzo dawna nie potrafili wygrać spotkania do tego jedyna wygrana jaką mieli w ostatnich 10 wyjazdowych spotkaniach to wygrana w LM 0-4 Maccabi po za tym w każdym innym meczu nie potrafili wygrać remisy i porażki. Crystal Palace na swoim stadionie grają całkiem przyzwoicie notują bilans 3-2-1 co jest naprawdę dobrym wynikiem,są też w lepszej formie od Chelsi (2-3-0) The blues notują (1-2-2) Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli padnie w tym meczu remis.
CP:CHE typ:1x,Kurs:1,83 -&gt; Całkiem fajny kurs.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 316

jarekrk

Użytkownik
Everton - Tottenham
W dzisiejsze po południe zagram typ bardziej ryzykowny ale myślę, że kurs jest tego wart, do tego zawsze lepiej się ogląda takie mecze, ale od początku.
Everton podejmuje u siebie Tottenham, więc szykuje nam się bardzo dobry mecz z dużą ilością goli, mam taką nadzieje chociaż po ostatnich tego typu hitach w Premiership chyba więcej było nie wypałów i wyników 0-0, 1-0.
Najpierw trochę historii, czyli przypomnę, że Everton ostatni mecz wygrał z Kogutami 3 lata temu, później były 3 remisy i 3 porażki, ale to wszystko historia i serie które kiedyś się muszą kończyć.
Tottenham gra w tym sezonie bardzo pięknie, na wyjeździe przegrali tylko raz w 1 kolejce z Man Utd jak dla mnie SZOK!
Everton z kolei ma pecha i po pewnej wygranej 4-0 z AV przyszły remisy z Norwich 1 : 1, z Crystal Palace 1 : 1 i z Bournemouth 3-3 o ile przyznam, że nie widziałem meczu z CP, tak z Bournemouth to były cuda, wystarczy powiedzieć, że Everton wygrywał do połowy 2-0 i odpuścił zupełnie w 2 połowie, by w 95 min strzelić na 3-2 i gdy myśleli, że wygrali gospodarze w 98 minucie wyrównali!!
Tak samo z Norwich Lukaku sam powinnien mieć jeszcze 2 gole więcej bo to co on zmarnował w 1 połowie to się właśnie zemściło i znów po przerwie jakoś uszło z nich powietrze co skrzętnie gospodarze wykorzystali i wyrównali.
Ostatnio doszły 2 mecze u siebie przegrane widowiskowo z Lisami i Stoke, sądzę, że Everton będzie dziś mega pobudzony i chciał się przełamać, bo liczyli na dużo wyższą pozycję na półmetku rozgrywek, a jakby wygrali oba te mecze wyjazdowe które mieli w garści to dziś by walczyli o pozycje premiowaną pucharami a nie tak niską jak na nich.
Kadrowo sądzę, że jest to zespół na top 6 spokojnie, a na pewno Tottenham nie jest mocniejszy na tyle na ile wskazuje to tabela.
Oprócz tego w tym sezonie PL pokazuję, że każdy może z każdym wygrać więc dlaczego nie może tu 11 zespół wygrać z 4?
Sądzę, że Tottenham wykorzystał dużo ze swojego limitu szczęścia w ostatnim meczu wygranym z Watford, gdzie cudownie w ostatnich minutach nie stracili bramki na 2-1( goal line pokazał, że brakło chyba 1 cm aby piłka całym obwodem przekroczyła linie) a później ze spalonego gol Son&#39;a i powrót do Londynu z 3 pkt.
Miałem grać po prostu na zwycięstwo gospodarzy ale spróbuje czegoś bardziej ryzykownego, chociaż nie aż tak bardzo jak wskazuje na to kurs.

Everton wygra i oba zespoły strzelą gola @ 5,0 B365⛔⛔ za dobrze by było ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Everton - Tottenham

Najpierw mój post sprzed dwóch lat:
http://forum.bukmacherskie.com/f339/20-kolejka-premier-league-01-01-2014-a-101521.html#post4125964

Sezon 2013/14
Arsenal DWWW
Man City WWWW
Chelsea DWWW
Everton WLWD
Liverpool WLLW
Man United WWWL
Newcastle WWLL
Tottenham WDWW

Sezon 2014/15
Chelsea WWDL
Man City WWDW
Arsenal DWWL
Man United DWDD
Tottenham WWDW
Liverpool DWWD
Southampton WWDW

Jak widać, w ciągu ostatnich 8 sezonów tylko raz zdarzył się przypadek, że zespół wygrał wszystkie mecze z maratonu świąteczno-noworocznego. Teraz przed taką szansą jest Tottenham, który wygrał 3 poprzednie mecze. Stawiam przeciwko Kogutom. Kursy na ten mecz są wyrównane, a nawet lekkim faworytem są goście. Everton ma duży potencjał, ale jest zespołem bardzo nieregularnym. Kwintesencją takiego &quot;typowego Evertonu&quot; był ostatni mecz ze Stoke. Do HT Everton przegrywał 1-2, by w drugiej połowie doprowadzić do 3-2, a ostatecznie skończyło się 3-4 dla Stoke. Jest kwestia tego, żeby Everton w końcu ustabilizował formę, wtedy The Toffees spokojnie mogą walczyć o miejsce w pucharach.

Tottenham imponuje formą na wyjeździe. Koguty mają serię 8 meczów bez porażki, a ostatnią porażkę w delegacji odniosły na inaugurację sezonu, czyli na początku sierpnia. To już prawie 5 miesięcy bez porażki w delegacji. Wg mnie za długa ta seria i najwyższy czas na wtopę.

Do tego gram też rożne, bo obie drużyny potrafią je nabijać.

Everton - Tottenham 1 DNB @ 2,06 Marathonbet ZWROT 1:1
Everton - Tottenham over 10,5 rożnych @ 1,90 Bet365 ⛔ 8 rożnych



Na następną kolejkę widzę fajne value: http://www.oddsportal.com/soccer/england/premier-league/bournemouth-west-ham-C0F7QTy7/
Wczoraj były jeszcze wyższe kursy na West Ham.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
korczus 189

korczus

Użytkownik
Crystal Palace - Chelsea

Ten mecz od razu kojarzy mi się z mała ilością bramek, Crystal będzie bronić i próbować czegoś z kontry, Chelsea nie bardzo lubi ostatnio strzelać, choć mogą się w końcu przełamać tak jak Utd ale szanse niewielkie. Mecz na remis ewentualnie skromne zwycięstwo którejś z drużyn, osobiście chyba postawie na Chelsea czystą 2, lub Chelsea jednym golem wtedy kurs się robi już elegancki ;)

Everton - Tottenham
Mecz weekendu, obie drużyny grają ładny futbol i strzelają bramki, po jednej stronie Lukaku i Barkley, po drugiej Kane i Eriksen.
Liczę na otwarty mecz, Everton ma coś do udowodnienia po ostatnich wpadkach, strzelić 3 gole i przegrać mecz to jest wyczyn.
Tottenham aż za dobrze sobie radzi jak na nich, czas chyba na porażkę na wyjeździe. Gospodarzy raczej remis nie zadowoli i zagrają na max o komplet pkt.
Over 3.5 nawet mnie tu nie zdziwi ale zaryzykuje chyba czystą 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Everton - Tottenham
03.01.2016 godz 17:00
Goodison Park
1:1
Ciekawy pojedynek zapowiada się na Goodison Park, gdzie miejscowy Everton podejmowac będzie zespół z Londynu Tottenham Hotspur. Koguty mają dobrą passę trzech meczy bez porażki z jedna tylko stracona bramką. Zajmują na razie wysokie miejsce licząc się w walce o LM, ale na tym etapie rozgrywek jeszcze za wcześnie o tym mówić. Everton traci do Tottenhamu sporo bo aż dziewięć oczek. The Toffies nie mają najlepszego bilansu z zespołem z Londynu, po raz ostatni pokonali go w 2012 roku. Oba zespoły strzelją sporo bramek więc warto pójść w tym meczu w ta stronę. Mimo osłabień: Nie zagrają:
Everton: Jagielka, Browning, Hibbert, Oviedo, Pienaar, McCarthy (kontuzje)
Tottenham: Pritchard, N&#39;Jie, Dembele (kontuzje)
Sądze że Everton tanio skóry nie sprzeda i strzeli jakies gole w końcu maja w składzie kogoś takiego jak Lukaku, bo mimo osłabień kadrowych Evertonu skład nie wygląda tak tragicznie. Odnośnie Kogutów, tą są faworytem w tym meczu, i gospodarzom będzie bardzo cięzko wygrać w tym meczu, ale takie pojedynki rządzą sie swoimi prawami, co pokazał nie tak dawno sąsiad Evertonu Liverpool , wygrywając pewnie z niedawnym liderem Leicester, czemu o tym pisze? Bo czuje że Everton tego nie przegra. Tottenham ma dobra passe, ale ma juz na koncie 8 remisów i tak wynik według mnie jest prawdopodobny. Najrozsądniej według mnie tu zagrać bts czy over bramkowy bo oba zespoły strzelają sporo bramek.
Przewidywane składy:
Everton (4-3-3): Howard - Baines, Mori, Stones, Coleman - Besic, Barry, Barkley, Kone, Lukaku, Deulofeu
Tottenham (4-2-3-1): Lloris - Davies, Vertonghen, Alderweireld, Walker - Alli, Dier - Lamela, Eriksen, Carroll - Kane
Moje typy:
BTS: Tak ✅
Kurs: 1.62
Bet365
Over 2,5 gola⛔
Kurs: 1.80
Betsson
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Everton - Tottenham over 2.5 Fortuna 1.70
Nie będę dużo opisywał bo wyżej jest wszystko napisane, obie drużyny w tym sezonie bardzo dużo strzelają praktycznie w każdym meczu od dwóch miesięcy padają bramki w pojedynkach z tymi drużynami tylko raz Tottenham miał bezbramkowy remis z Chelsea. Dlatego dzisiaj pokuszę się że w meczu padnie więcej niż 2.5 bramki.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Crystal Palace-Chelsea powyzej 2,5 gola @2.3
A to ja sie wylamie z tego trendu, ze w meczu bedzie malo bramek. Niby Chelsea gra piach, na wyjazdach to maja spory problem zeby w ogole wygrac w tym seoznie, ale postawie mimo wszystko, ze beda minimum 3 gole w meczu, poniewaz ... pilka jest przewrotna. Tak naprawde to wiele na boisku determinuje kto pierwszy strzela bramke, wiec co ja tu mam za mega analizy pisac? Ostatnio ktorys, mimo ze nie bezposrednio, wrzucil mi kamyczek do ogrodka ze na United po @1.55 sie nie oplaca zagrac w ogole, po czym zagral na ilosc bramek ponizej 2,5 po kursie @1.6 ! Hipokryzja czyz nie? To ja wlasnie mowie tym razem, ze na under sie nie oplaca. Kursy mniej wiecej w granicach 1.6-2.3 przy linii 2,5 bramki, wiec sprobuje i tyle.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chce koniecznie wytypować mecz o 14:30 wiec tak:
Początkowo chciałem zagrać w kierunku Chelsea ale czy ten kierunek ma sens? Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe w PL to sierpień!!! I mecz z West Bromem. I ja mam grać po kursie kolo 2 na drużynę ktora gra bez napastnika a na obronę można spuscic kurtynę milczenia?
Crystal u siebie bardzo dobrze w obronie a obecna Chelsea nienawidzi grać przeciwko takim zespolom.Dzisiaj Londynczycy zagrają podobnie bo oni wiedza ze faworytem nie są.
Chciałem grać na Chelsea ale grać na przełamanie wyjazdu ich to można caly sezon.Przy kursach kolo 2.00 to jest absurd jakiś.Byc może Chelsea wygra w tych derbach ale ja wole pierwszy stopień mojej progresji powierzyć Orlom.Nie jest to taki bet jak wczoraj West Ham ale spróbować można.
⛔ przełamanie Chelsea
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
W dniu dzisiejszym dubel @1,94.
Everton - Tottenham
Tottenham powyżej 4,5 RR @1,53
Moim zdaniem w tym meczu może się wydarzyć wszystko. Możemy zobaczyć i grad bramek i ich całkowity brak. Dlatego idę w stronę w rzutów rożnych, a jeszcze ściślej rzutów rożnych Tottenhamu. Tottenham jest drużyną ofensywną - Kane, Lamela, Eriksen, ostatnio Alli pokazuje, że będzie przyszłością Tottenhamu a zdaje mi się, że nawet całej angielskiej piłki a cały przód, jeszcze wspomagany przez bocznych obrońców, którzy mają coś do powiedzenia w ataku (Walker, Davies, Rose) daje nam ładną mieszankę, jeśli chodzi o statystki w ataku drużyny z White Hart Lane. W tym sezonie Tottenham zdobywa wiele rzutów rożnych, we wszystkich meczach (wyjazdowych oraz domowych) średnio 5,74 RR. Tylko w meczach wyjazdowych nie wygląda to gorzej, gdyż liczba rożnych oscyluje wokół średniej 5,56 RR/mecz. W ostatnich meczach pomiędzy Evertonem a Tottenhamem, czy to na Goodison Park, czy White Hart Lane Koguty zdobywały kilka rzutów rożnych, pokrywając linię 4,5, która została wystawiona na dzisiejszy mecz.
Crystal Palace - Chelsea Londyn
Crystal Palace (AH +1,5) @1,27
Dzisiejsze spotkanie zostało już opisane przez parę osób wyżej. Ja również uważam, że w tym meczu nie padnie dużo goli. Braki w ofensywie Crystal Palace moga spowodować to, że nastawią się tylko na grę z kontrataku. Chelsea swoją formą także nie zadziwia. Na wyjeździe, w tym sezonie, wygrali tylko jeden mecz w lidze (z WBA 3:2). Resztę spotkań co najwyżej zremisowali (3). Super widowiska bym się tutaj nie spodziewał, także wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że zobaczymy tu spotkanie obfitujące w bardzo małą liczbę goli.
Everton - Tottenham Tottenham powyżej 4,5 RR @1,53
Crystal Palace - Chelsea Londyn Crystal Palace (AH +1,5) @1,27
AKO:1,94 u..NIbet​
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Crystal Palace - Chelsea Londyn
Nowy Rok, Rooney się przełamuje, Manchester strzela aż 2 bramki w meczu(????), to może teraz czas na przełamanie Edena? Co prawda niektóre rzeczy nadal pozostały tak jak w ubiegłym roku, Liverpool cały czas przegrywa i gra słabo. Wracając do meritum to mój typ całkowicie na przełamanie, Belg chyba ponad 25 spotkań bez gola, coś takiego. Dzisiaj już Costa w pierwszym składzie, ale Hiszpan też ostatnio nie ma dobrego celownika. Rok temu na SB Hazard jednego gola ukuł Orłom, ale to był inny Eden niż teraz. Nie będę wypisywał nieprawdziwych zdań popierających mój typ, bo takich nie ma. Typ tylko i wyłącznie na przełamanie i tyle. Liczę po prostu na Chelsea grającą o niebo lepiej niż w poprzednim roku, wtedy Hazard swoje okazje będzie miał, a czy wykorzysta? To pytanie musicie zadać już jemu. Niech tylko trochę podreguluje celownik i powinno być dobrze.
Dodatkowo idę w korki. Linia na rożne ekipy z Selhurst Park strasznie niska. W tym sezonie w 80% meczów u siebie taką linię pokrywali z łatwością. Ostatnio 5 rogów nie zrobili z Młotami, ale tam zaważyła sporo czerwona kartka dla Gayle&#39;a. Podwyższoną linię także lekko zagram, Chelsea swoje też coś dołoży. Na wyjazdach nastawiają się na kontry a takowe często w rezultacie przynoszą rożne. Na Stamford korków było 14.
Eden Hazard gol @3.60 betsson⛔(????
Crystal Palace powyżej 4,5 rożnych @1.75 betano✅
Powyżej 14 rożnych @6.00 bet365
⛔

Everton - Tottenham

Tutaj idę tylko w rogi pre, bo na bramki nie mam pomysłu. W sumie to jedno zdanie co napisał @bułeczka wystarczy, no bo obie ekipy naprawdę nabijają sporo tych kornerów i zapowiada się żywe, szybkie spotkanie. Mnóstwo razy pisałem o Kogutach i ich potencjale na nabijanie rożków, więc nie ma sensu w kółko pisać tego samego. Jedynie kilka słów o The Toffees. Ostatnio na Goodison Park nabili ich kolejne ze Stoke 6, z Lisami 10 i z Orłami 13. Patrząc na pryzmat tego, że powinniśmy być świadkami dobrego ofensywnego spotkania to tych korków powinno być sporo.

Powyżej 14RR @5.00 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom