>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Do znawców:
Anazlizuje liczbę punktów koszykarzy USA linie dość nisko np.
Chauncey Billups 10,5
Eric Gordon 10,5
Derrick Rose 9,5
Kevin Durant 17,5

jak wy widzicie te linie ?

Gordon w ostatnich dwóch meczach rzucił 21 i 17 grajac 21 i 25 min i wydaje mi się że powinien rzucić 11 ptk sądzę że USA dziś też około 100
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Do znawców:
Anazlizuje liczbę punktów koszykarzy USA linie dość nisko np.
Chauncey Billups 10,5
Eric Gordon 10,5
Derrick Rose 9,5
Kevin Durant 17,5

jak wy widzicie te linie ?

Gordon w ostatnich dwóch meczach rzucił 21 i 17 grajac 21 i 25 min i wydaje mi się że powinien rzucić 11 ptk sądzę że USA dziś też około 100
tak, linie bardzo nisko sugerowane tylko średnią z całego turnieju, moim zadaniem opłaca sie grać overy na billups, gordon, durant, ruski będą bronić kosza więc pozostaja rzuty z dystansu.

moj główny typ: Billups over 10.5pkt. 1.833✅ (15 pkt.)
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Argentyna - Litwa
typ: Litwa

Cala Litwa zyje dzisiejszym pojedynkiem z Argentyna. Moim zdaniem bedzie to bardzo wyrownane spotkanie.Gra dwuch wielkich liderow swoich zespolow Scola i Kleiza w dzisiejszym meczu beda miec duze znaczenie. Argentynczycy uspakajaja siebie, ze sa najstarsza druzyna na MS, totez najbardziej doswiadczona. A w czym jest sila Litwy?
Agresywnosc, intensywnosc i dluzsza lawa rezerwowych. Szybka gra to moze byc dobrym rozwiazaniem, bo jezeli Argentyna narzuci swoja gre litwinom-to z tej &quot;Pajeczyny&quot; nie wydostana sie.
 
money 52

money

Użytkownik
Ostatnie 10 meczow ekipy USA

86,77,86,87,106,99,70,88,92,121,

Daje to srednią 91,2 pkt,dodam ze tą srednią podwindował mecz z cieniutką Angolą,gdzie Usa zdobyła 121 pkt .Linia jest ustawiona na 94,5 pkt,mysle ze warto grac✅

mam nadzieje ze ktos skorzystal
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Litwa gra bardzo słabo pierwsze kwarty meczów, rzucają mało punktów, Argentyna nie pozwala na za wiele innym ekipom. Wg mnie warto zagrać na Argentynę z handi na pierwszą kwartę albo na under punktowy Litwy w 1 kwarcie, bo to dobre typy po prostu.

Poza tym w Bwinie ciekawy zakład na Scola over 36.5 (punkty + zbiórki + asysty) po 1.75 czyli bardzo wysoki kurs. Scola dominuje pod tablicą więc zbiórek koło 8 pewnie uzbiera, 1-2 asysty dołoży i myślę, że znowu rzuci coś pod 30, bo Litwa pod koszem nie jest mega mocna, będą łapać faule na Scoli (zwłaszcza pewnie Javtokas) więc dodatkowo okazje z wolnych będą do powiększenia dorobku punktowego.

A poza tym to dziś mi się podoba typ na over 4.5 asyst Ponkrashova. Bardzo mi się podoba jego gra, myślę, że 5 asyst zaliczy spokojnie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Argentyna-Litwa
typ; - 11.5 pts Argentyna
3.45
Bet365
Analiza:
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym mistrzostw swiata mezczyzn w koszykowce odbywajacych sie w turcji Argentynczycy spotkaja sie z Litwinami . Litwini na tych mistrzostwach meczu jeszcze nie przegrali . Lecz poza Hiszpanami nie mieli zbyt wymagajacych przeciwnikow . Np. Dwupunktowa wygrana z Kanada nie jest napewno szczytem marzen . Argentyna przegrala jedno spotkanie w grupie , z Serbia , lecz bylo ono bardzo wyrownane (82-84) . Ponadto Argentynczycy w pokonanym polu pozostawili takie druzyny jak Brazylia , Australia czy Niemcy . W moim odczuciu druzyna z ameryki poludniowej posiada duzo wiekszy potencjal od naszych wschodnich sasiadow , ktorych to przeciez nasza reprezentacja na ubieglorocznym eurobaskecie ograla . Argentyna napewno celuje tu w conajmniej medal , do czego nie zbedne jest dzis zwyciestwo .
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Argentyna -1,5 handi 1 kwarta 1.90
Szukałem dobrego typu na mecz Argentyna - Litwa i nie mogłem coś znaleźć, aż nagle mnie olśniło ???? Litwini źle rozpoczynają mecz, Argentyńczycy wręcz przeciwnie, jak wygrywać to wygrywać cały mecz. Chociażby pierwsza kwarta z Serbią, jechali ich aż miło. Typ wydaje się być sensowny.
Do tego polecam:
Carlos Delfino over 17,5 1.83 - z Brazylią 20, to dlaczego Litwie ma nie wrzucić tyle ? Prymitywne myślenie, ale jako jeden z liderów na pewno będzie brał na siebie grę.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Litwa - Argentyna. Mecz zapowiada się jako pojedynek dwóch super strzelców Kleiza - Scola. Nie należy jednak zapominać o pozostałych zawodnikach w obu drużynach. Oczywiście Argentyna na tych MŚ to głównie trio Prigioni-Scola-Delfino, ale nie należy zapominać o Fabricio Oberto występującym tutaj w roli centra. Oberto borykał się z problemami żołądkowymi i na MŚ zagrał tylko w dwóch meczach. Z Niemcami - 11pkt [5/8 2pkt] oraz z Brazylią 7pkt [3/6 2pkt]. Oberto ma już swoje lata więc na parkiecie przebywa ok 25 minut. Nie mniej jednak jest klasowym zawodnikiem, a jego zmiennik Roman Gonzalez z całą pewnością nie jest tak dobrym i pożytecznym koszykarzem jak Oberto. Wobec przypuszczalnego planu zneutralizowania Delfino i Scoli to Oberto musi przejąć w pewnym sensie ciężar zdobywania punktów na siebie. Myśle, że może być dzisiaj często wykorzystywany przez Prigioniego czy Delfino przy akcjach Argentyńczyków i przekroczy linię 7,5pkt.
Fabricio Oberto @ over 7,5pkt - 1,75 w Tobet ⛔ 4pkt..
edit: szacunek dla reprezentacji Litwy... ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Stany Zjednoczone - Rosja (-23.5/+23.5) --&gt; 2 - 1,85 ✅
Może być i tak, że USA łatwo to wygra 30 pkt. Ale mam wrażenie, że Turcy nie jako grając już na luzie będą chcieli godnie się pokazać. Twarda obrona może być ciężka do przełamania dla USA - bynajmniej początkowo. Jeśli tylko atak siądzie Rosjanom, a z tym różnie bywa - to myślę, że przegrają ( to pewne ???? ) ale być może mniej niż 24. Dla Rosjan to też taki mecz promocji i pokazania się. W końcu kiedy to zrobić jak nie z USA, także myślę, że nawet w wypadku wysokiego prowadzenia USA nie będą chcieli zrobić klapy i będą walczyć o jak najmniejsze rozmiary porażki. Dla USA będzie to 1wszy przeciwnik tak twardo broniący.
Litwa - Argentyna (+3.5/-3.5) --&gt; 2 - 1,85 ⛔
Ciężko mi tu wytypować zwycięzce...Oba zespoły mają swoje plusy oba minusy. Scola gra fantastyczny turniej. Kleiza też, ale pod koszem jednak ciężko będzie Litwinom powstrzymać Scole...Wydaje mi się, że Argentyna wygra 4-6 pkt.
No, Litwa mnie dzis totalnie zaskoczyła ???? To co im siedziało za 3 to naprawde szok. Mysle, ze nawet USA dzis z Litwa mialoby duzy problem ???? no i mam wrazenie, ze to byl mecz tego turnieju dla Litwy i z USA gladko polegna...
A Rosja jak przewidywalem powalczyla, choc byly momenty, ze myslalem, ze USA pojedzie na +30. Rosjanie ciekawa druzyna. I to bez lidera kontuzjowanego Chriapy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dzisiejsze handi na Słoweńców i kurs na Rosje to jedno wielkie przegięcie... Rosja pokazała sie z naprawde dobrej strony z USA i miała o jeden dzień wiecej przerwy.Nie była też wywierana ogromna presja na ekipe Blatta tak jak na Argentyne podczas całego turnieju.Dlatego motywacji raczej im nie zabraknie... do tego dochodzi już zmeczona ekipa Argentyny ze Scola który wkońca napotkał mur i sie na nim zatrzymał.Handi na Rosje + może nawet Rosja za drobne ;) o Słoweńcach nawet nie bede pisał.. bo niby w czym aż tak Hiszpania dominuje by stawiać ich w roli 9punktowego faworyta?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja jeszcze raz zapytam czy granie 5-8 to tylko o 5miejsce? Czy może to 5m. coś daje? Bo mam ochotę na słoweńców zagrać, oni na pewno będą mieli motywacje, u hiszpanów może być różnie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Na Igrzyska to dopiera chyba kwalifikacje będą w przyszłym roku, tzn, zawsze tak było, że 3 pierwsze drużyny z Mistrzostw Europy grały na Igrzyskach. Po za tym oczywiście gospodarz igrzysk i najlepsze drużyny z innych mistrzostw kontynentalnych. No i trzy drużyny z dodatkowego turnieju kwalifikacyjnego. To tyle, bo przecież na Igrzyskach gra tylko 12 drużyn.
Na dzisiaj polecam Słowenia +8. Często jest tak, że drużyny, które myślą tylko o końcowym triumfie albo przynajmniej o finale (czyli Hiszpania), jak odpadną wcześniej to już potem nie mają takiej motywacji.

E: Jeszcze kolega klose 11 napisał, że mistrz świata ma zapewniony udział na Igrzyskach.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Koszykówka Mistrzostwa Świata 20:00
Spotkanie: Rosja - Argentyna
Typ: Rosja
Kurs 2,55
Buk: Bet365
Dzisiaj bedziemy mieli okazje zobaczyc mecz o miejsca 5-8 a jednym z nich bedzie spotkanie Rosjan z Argentyna. Rosjanie odpadli wczoraj z USA, natomiast Argentyna z rewelacyjnymi Litwinami, ktorzy okazali sie czarnym koniem tego turnieju.
Rosjanie.... Hm na poczatku MŚ bylem sceptycznie nastawiony do tego zespolu, jednak z biegiem czasu zaczalem nabierac do nich coraz wiekszego zaufania. Poczatek mieli kiepski, porazka z Turkami, ale pozniej juz wszystko wygrywali, zatrzymali ich wczoraj dopiero Amerykanie ale Rosja napedzila im sporo strachu, mecz w pierwszej polowie byl wyrownany ze wskazaniem na Rosjan ktorzy zagrali dobry mecz. W drugiej czesci jednak przewaga kondycyjna Amerykanow ktorzy sa nie do przejscia przez nikogo dala o sobie znac i Rosja przegrala ale pozostawila po sobie bardzo dobre wrazenie. Turniej zycia rozgrywa Khvostov, 21 latek zaczyna pokazywac ze bedzie w przyszlosci gwiazda swiatowego formatu, jego asysty sa po prostu mistrzowskie, Amerykanie nie wiedzieli wczoraj co sie dzieje gdy ten perfekcyjnie obslugiwal kolego. Z dobrej strony pokazuja sie rowniez Kaun i Ponkrashov. Rosja prezentuje bardzo dobra koszykowke , napewno dojrzalsza od Argentynczykow i zdecydowanie bardziej dynamiczna.
Argentyna natomiast w tym turnieju ma sporo szczescia, w grupie zaliczyli kilka szczesliwych wygranych, na ziemie sprowadzili ich wczoraj Litwini ktorzy ograli ich 104:85, momentami majac ponad 30 punktowa przewage. W Argentynie dobrze gra jedynie Scola, ktory notabene wczoraj nie mogl sobie poradzic z obrona Litwinow i widac ze odczuwa juz zmeczenie turniejem. Argentynczycy nie zachwycaja, sa ociezali w swojej grze i sadze ze nie poradza sobie z dobrze dysponowanymi Rosjanami. Kurs na wygrana Rosja bardzo dobry wiec gram zdecydowanie na nich.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Dzisiejsze mecze ( w tym już jeden trwa i jest zacięty) są tak naprawdę meczami o prestiż. W moim odczucia w takich meczach gra się wysokie wyniki i zwycięstwa zespołów na które jest lepszy kurs. Wszystkie 4 zespoły są zbliżone poziomem. Hiszpanie - Słowenia i Rosja - Argentyna to tak naprawdę można byłoby pokazać jako półfinały... to była najlepsza 8 tego turnieju i tak to zostanie ustawiony.

Dziś zagrałem tylko over 83,5 pts Hiszpanii i over 159,5 w meczu Rosji na przekór wszystkiemu co tak naprawdę wskazuje na under która tak naprawdę sam czuję, jednakże...

CO do meczu Litwa - Argentyna to byłe pod wielkim wrażeniem przemyślanej obrony Litwinów i niesamowitej skuteczności w ataku. Myślę bardzo podobnie jak Dawczan tylko że w takiej formie jak wczoraj Litwini to byliby mistrzami świata :cool:.

Co do jutrzejrzych półfinałów których nie będę mógł obejrzeć :? to czuję że to będzie jedno niesamowite wydarzenia, a mianowicie Serbia - Turcja - zatem porównajmy obydwa zespoły zaczynając od trenerów :cool: :

Ivkovic vs Tanjevic - ah ta serbska szkoła koszykówki, można tylko rozpływać się nad ich pracą. Czasy brane w najważniejszych momentach, zmiany które dokonują wychodzą drużynom na plus. Obydwaj czują zespoły. Tanjevic od 3 lat w Turcji dlatego tak dobrze ich poukładał, znał realia, widać efekty pracy długofalowej. Ivkovica podziawiałem już w Polsce i nie tylko i to jak potrafi swoim autorytetem poukładać tych grajków robi ogromne wrażenia. Tutaj jest remis...

OBWÓD : Onan, İLYASOVA, Tunçeri, Güler, Arslan VS Teodosic, Tepic, Bjelica, Markovic, Safanovic, KESELJ - tutaj moim zdaniem przewaga powinna być po stronie Serbii. Moim zdaniem już tak spokojnie Turcy nie będą hasać.. Bjelica pokryję Ilyasovę który ma niesamowitą rękę do trójek. Guler jako zmiennik odpala trójki z kątów i na to trzeba zwrócić uwagę szczególną. Arslan i Tunceri niczym tak naprawdę nie imponują oprócz wyuczonego rzemiosła. Co do serbskiego obwodu - wszystko jest w ich głowach jeżeli nie będą się podpalać to będzie dobrze. Trzeba długo rozrzucać piłkę po obwodzie grać , penetrować bo Turcy w kryciu 1na1 już tacy szybcy nie są a Serbowie posiadają minięcie na koźle.

DESKA : nie wiem czemu ale tutaj widzę przewagę delikatną Turcji która będzie niesiona niesamowitym dopingiem... Krstic i Perovic vs Erden, Aşık i dochodzący Savas - on będzie robił przewagę przy zmęczeniu 2 Serbów. Jakoś nie przekonuje mnie gra podkoszowych serbskich w przeciwieństwie do turków. Bardzo dobre izolacje i manewry w tych półhakach itp.

Specjalnie nigdzie nie wymieniłem : TÜRKOĞLU - ciężko mi powiedzieć kto i jak może go odciąć od podań, czy zrobić plaster i bronić go od piłki... To niesamowity gracz i powstrzymanie jego będzie kluczem do sukcesu (może faule bo on czasem ma takie mecze że szybko łapie głupie faule..)

Zobaczymy. Liczę na niesamowite widowisko i wygraną Serbii i finał SERBIA - USA...

Ps. Dawczan masz rację to był najlepszy mecz Litwy i z USiA :grin: myślę ze już nie będzie takiej skuteczności a penetracja amerykańców plus Durant da im przekonujące zwycięstwo i wysoki over 174,5 pts. (mecz może być bez obrony)
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
no nie mam pytań co zrobili Słoweńcy w ostatniej kwarcie, przegrać różnicą prawie 20 pkt prowadząc 9 na takim poziomie to raczej wstyd

33-18 ostania kwarta to chyba jakiś żart, 38 Hiszpanie rzucili w 1połowie ::przeklina::przeklina:

zagrałem bezpieczniej +11,5, ale nawet to nie wystarczyło
zero pomysłu na grę, pudła, rzuty przez ręce, przez 4-5 minut nie zdobyli pkt

dla mnie to jakaś pomyłka????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
NIE NIE NIE ........ żaden over w tym meczu a tym bardziej gdzie granica skoczyła na 163, ten mecz to tak naprawdę defensywa, zmęczenie Argentyny, talent młodzików u ruskich...... Cholera... tak bardzo zabolała mnie porażka Argentyny że boję się zagrać czysto na sbornę a i tak to siądzie ;-). W tym meczu przestrzegam przed tak wysokim overem. Argentyna gra długie akcje, po pierwszym meczu buki widzą że tutaj będzie też wysoko, a to zonk i nisko ;-)

33-36 połowa :) jak na tą chwilę to idzie nieźle na under. Hm... to było piękne :cool: jak Blatt po ostatniej akcji w której Argentyna zdobyła pts w 3,7 sekundy szedł do szatni za zawodnikami i ich opier... :grin: Liczę na tą wielką charyzmę tego trenera i zwycięstwo Rosji z niesamowicie słabą Argentyną (wczoraj Litwa to pokazała a dziś Rosja wymęczy).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom