>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
no nie mam pytań co zrobili Słoweńcy w ostatniej kwarcie, przegrać różnicą prawie 20 pkt prowadząc 9 na takim poziomie to raczej wstyd - dla mnie to jakaś pomyłka????
co do tych słów... na tym poziomie to może się zdarzyć wystarczy kilka akcji i dobra obrona i widziałeś co się stało. Tak teraz będą wyglądać mecze...przewaga 10-12pts to nie przewaga w koszykówce na tym poziomie.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Niestety ale Rosja już nic nie wymęczy raczej. Wogle po dniu dzisiejszym te mecze o miejsca 5-9 lepiej opuśćić, bo kiepsko, bardzo kiepsko to wygląda. Jutro mamy 1.40 na Turków. Wygląda interesująco. Serbowie grają falami, raz bardzo dobrze, raz fatalnie. Turcy grają równo. Jeśli kibice stworzą takie piekło jak ostatnio, to Turcja powinna łatwo wygrać.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Rosjanie zrobili to co Słoweńcy w ostatniej kwarcie
sytuacja nawet podobna, kilka minut bez pkt, kilka trójek Argentyny i pozamiatane
jutro USA 11,5 i Turcja -5,5 wyglądają nieźle
gospodarze miażdżą pod każdym względem, Serbowie natomiast ostro falująjak pisał Kostuch, do tego hala i kibice
a Litwini, chyba nie zagrają drugi raz tak powalająco, zresztą USA chyba im na to nie pozwoli
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Koszykowka MŚ 20:30
Spotkanie: Serbia - Turcja
Typ: Serbia
Kurs 3,30
Buk Bet365
Juz jutro polfinal miedzy Serbami a gospodarzami turnieju Turkami. Spotkanie 2 zespolow ktore zaskakuja na MŚ. Serbowie do tej pory przegrali tylko 1 mecz z Niemcami po dogrywce natomiast Turcy sa bez porazki.
Serbia zachwyca i to widac. W 1/8 wyeliminowali Chorwatow, z ktorymi ciezko im sie zawsze gralo, natomiast w cwierfinale pokonali Mistrzow Europy sprzed roku Hiszpanow. Swietnie Serbowie rzucaja za 3 punkty, sa nie do zatrzymania z tej pozycji warto wspomniec ze w meczu z Hiszpania w pewnym momencie mieli 8 na 8 zza lini rzutow za 3 punkty. Automatem u Serbow jest Kisljac ktory z niesamowitych pozycji zdobywa punkty.
Turcy natomiast fantastycznie graja na MŚ ale nie ma co sie dziwic w koncu to gospodarze. Sadze jednak ze polfinal to i tak juz ogromny sukces i do finalu nie przejda, nie wyobrazam sobie nawet ich w finale. Serbowie dysponuja zelazna obrona a to moze Turkom przeszkodzic w zdobywaniu punktow. Coz z tego ze Turcy swietnie rowniez graja w obronie jak Serbowie mecze wygrywaja rzutami dystansowymi wiec na niewiele zda sie ich praca pod koszem. Sadfze ze Serbowie sa duzo dojrzalsza druzyna i pokonajajutro Turkow. Konsekwencja i doswiadczenie Serbow przewyzsza to po stronie ryali. Kurs bardzo ciekawy wiec korzystamy.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Serbowie dysponuja zelazna obrona a to moze Turkom przeszkodzic w zdobywaniu punktow. Coz z tego ze Turcy swietnie rowniez graja w obronie jak Serbowie mecze wygrywaja rzutami dystansowymi wiec na niewiele zda sie ich praca pod koszem. Sadfze ze Serbowie sa duzo dojrzalsza druzyna i pokonajajutro Turkow. Konsekwencja i doswiadczenie Serbow przewyzsza to po stronie ryali. Kurs bardzo ciekawy wiec korzystamy.
A co jak im rzuty nie siądą ? To co opisałeś to ... tak jakbyś opisał plusy Turcji i obnażył słabości Serbii.

Konsekwencja i doświadczenia po stronie Turków zdecydowanie.
Rzuty z dystansu przy obydwu obronach - hm. Koledzy grają zbiórki i tutaj można zagrać jakiś over :cool: sporo niecielnych, niski wynik ...
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Koszykowka MŚ 20:30

Spotkanie: Serbia - Turcja
Typ: Serbia
Kurs 3,30
Buk Bet365

Juz jutro polfinal miedzy Serbami a gospodarzami turnieju Turkami. Spotkanie 2 zespolow ktore zaskakuja na MŚ. Serbowie do tej pory przegrali tylko 1 mecz z Niemcami po dogrywce natomiast Turcy sa bez porazki.

Serbia zachwyca i to widac. W 1/8 wyeliminowali Chorwatow, z ktorymi ciezko im sie zawsze gralo, natomiast w cwierfinale pokonali Mistrzow Europy sprzed roku Hiszpanow. Swietnie Serbowie rzucaja za 3 punkty, sa nie do zatrzymania z tej pozycji warto wspomniec ze w meczu z Hiszpania w pewnym momencie mieli 8 na 8 zza lini rzutow za 3 punkty. Automatem u Serbow jest Kisljac ktory z niesamowitych pozycji zdobywa punkty.

Turcy natomiast fantastycznie graja na MŚ ale nie ma co sie dziwic w koncu to gospodarze. Sadze jednak ze polfinal to i tak juz ogromny sukces i do finalu nie przejda, nie wyobrazam sobie nawet ich w finale. Serbowie dysponuja zelazna obrona a to moze Turkom przeszkodzic w zdobywaniu punktow. Coz z tego ze Turcy swietnie rowniez graja w obronie jak Serbowie mecze wygrywaja rzutami dystansowymi wiec na niewiele zda sie ich praca pod koszem. Sadfze ze Serbowie sa duzo dojrzalsza druzyna i pokonajajutro Turkow. Konsekwencja i doswiadczenie Serbow przewyzsza to po stronie ryali. Kurs bardzo ciekawy wiec korzystamy.
Pozwolę sobie na lekką polemikę z kolegą.

Po pierwsze - Serbowie wygrali mecz z Hiszpanią rzutami za 3, to fakt, lecz w pewnym momencie zamiast odskoczyć Hiszpanom na 8-10 pkt ( były 3 min do końca meczu), oni mając 6 pkt przewagi i dwa posiadania. Nie potrafili jednak tego wykorzystać i ostatecznie Teodosić musiuał szczęśliwie traifac za 3 z 9 metra aby to zywcięstwo dowieść do końca. Dlatego nie wiem gdzie widzisz to doświadczenie w Serbii. Może w starym Krsticu, który wali airballe spod kosza i nie trafia osobistych. Z Hiszpanią liczyłem na jego dobry mecz lecz zawiódł na całej lini, więc jutro chce widzieć co zrobi z nim Asik czy Savas.

Co do grania na obwodzie - tutaj jest raczej po równo, lecz Turcy srasznie cwano bronią i wątpię aby Serbowie trafiali tyle trójek co z Hiszpanią. Turcy mają przecież Hedo Turkoglu, mają niesamowitego Ilyasovę, po prostu mają kompletny skład i nie jest powiedziane, żeby np Tunceri przegrywał z Teodosicem, gdyż ten w ostatnim meczu poza trójką na sam koniec, nic nie pokazał, poza tym walił bezsensowne straty. Ja skłaniam się zdecydowanie ku Tucji w jutrzejszym meczu.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Pobieram typ na Rosję która według mnie dzisiaj pokona Słoweńców. Rosja wie jak grać przeciwko dobrym ekipom pokazali to w meczu USA gdzie zagrali dobre zawody zrobił ina mnie spore wrażenie. Niby mecz o nic ale znając mentalność Ruskich oni nie odpuszczają. Ok Słowenia ma dwóch znanych nawet bardzo znanych graczy ale to Rosja ma młody skład który gdy zagra dobrze w obronie nie łapiąc fauli powinni pokonać Słoweńców. Kurs 2,75 oferowany przez bwin to dla mnie spore volue bo różnica aż tak wielka między tymi zespołami nie jest. Liczę, że znowu usłyszę Mozgow ! emejzing ha ha ha !!!!!
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Rosja nie zdąży się zregenerować ... kończyli o 22 a zaczynają o 14... słowenia może i nie gra o nic ale uważam że jest bardziej wyrównaną ekipą. Mecz za chwilę.. więc zobaczymy.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
mam sure beta na dziś:

w Tobecie Derrick Rose poniżej 3,5 asysty 2,1
w Betssonie Derick Rose powyżej 3,5 asysty 2,1


kto pierwszy skorzysta, ten będzie miał $, bo potem pewnie obniżą kurs

w Tobecie U3.5 jest 1.65 - nie wiem czy źle popatrzyłeś czy był błąd buka
Baqu



ps. dobrze mówię- w Tobecie over 3,5 2,1
w Betssonie under 3,5 2,1

-ano fakt, masz rację - napisałem odwrotnie niż miało być, ale surebet dalej jest
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Według mnie stawianie na Turcję nie opłaca się, buki dziwnie niskie kursy dały bo dla mnie powinno być 1.60-70 do 1.90-2.0. Także kurs na Turcję jest zbyt niski by go grać, już wolę Serbów obstawić bo zbyt wysoki na nich kurs a szanse oceniam 55-45%. Ja osobiście kibicuje Serbii i na nich wolę postawić za mniejszą kaskę.
 
Baqu 782,9K

Baqu

Forum VIP
Finał: USA - Turcja

http://www.youtube.com/watch?v=gk_OkA7MgtY&amp;amp;feature=player_embedded

USA - Litwa 89:74 (23:12, 19:15, 23:26, 24:21)

USA: Kevin Durant 38, Lamar Odom 13, Russel Westbrook 12, Andre Iguadala 9, Kevin Love 6, Chauncey Billups 3, Stephen Curry 3, Eric Gordon 3, Rudy Gay 2, Derrick Rose 0, Tyson Chandler 0, Danny Granger 0

Litwa: Robertas Javtokas 15, Martynas Pocius 13, Mantas Kalnietis 10, Jonas Maciulis 9, Tomas Delininkaitis 8, Martynas Gecevicius 6, Simas Jasaitis 5, Linas Kleiza 4, Paulius Jankunas 4, Renaldas Seibutis 0

- - - -

Gospodarze pokonali wicemistrzów Europy po znakomitym, zaciętym widowisku, w którym emocje trwały dosłownie do ostatniej sekundy. Serbowie kontrolowali przebieg walki i prowadzili przez większą część meczu, ale w decydujących momentach spotkania nie potrafili zatrzymać dopingowanych przez ponad 15 tysięcy fanów Turków.

http://www.youtube.com/watch?v=DRcGMJqSQrU&amp;amp;feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=W2dr0UD1wIw&amp;amp;feature=player_embedded

- - - -

dzisiejsze spotkania i kursy:

14:00 Spain - Argentina 1.35 - 3.57 165.5
18:00 Serbia - Lithuania 1.54 - 2.5 165.5
20:30 Turkey - USA 5.41 - 1.98 165.5

a Wy na kogo stawiacie ? na Hamburgery czy Kebaby ?

&amp;
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie od pisania. Zaraz po meczu Turcji z Serbami, gdzie kilka decyzji sędziowskich pod gospodarzy i ogłuszający doping tureckiej publiczoności dało awans Kebabom do wielkiego finału miałem w planie zagranie dodatniego handi na ekipę z nad Bosforu. Wg mnie handi powinno byc ok 15-16 pkt. Tym bardziej, że to cały czas Turcja goniła wczoraj wynik, pewnie w innym miejscu na świecie nie miałaby prawa tego meczu wygrac.
Dla Turcji wicemistrzostwo świata jest na pewno ogromnym sukcesem. Dla USA finał nie jest żadnym sukcesem, liczy się tylko mistrzostwo świata. Amerykanie pozbawieni największych gwiazd ligi (Lebrona, Bryanta i kilku jeszcze) w meczach grupowych grali leniwie i lekceważąco. Jednak z meczu na mecz, kiedy ranga spotkań wzrastała zaczynali grac bardziej na poważnie, choc nie mam najmniejszych wątpliwości, że gwiazdki zza oceanu grają na conajwyżej 50%, zdarzają im się także przestoje w grze.
Zastanawiałem się jak będzie wyglądac doping w dniu jutrzejszym, czy również ze strony kibiców będzie tyle gwizdów i wrogości pod adresem koszykarzy USA? zapewne tak, taki to już naród. Jestem zdania, że atmosfera w hali powodowana rangą spotkania jak i kibiców doda agresji, koncentracji i mobilizacji spotkania ekipie USA w każdej sekundzie. Zagrają na maxa, wiedzą, że są najlepsi na świecie, grają w najlepszej, najlepiej opłacanej lidze świata, muszą to jutro potwierdzic. Ze strony Turcji sprawa wygląda tak. Nie wierze, że wierzą w mistrzostwo, buńczuczny naród ale bez przesady. Jedynym ich zawodnikiem, który może nawiązac skuteczną walkę z Amerykanami jest Turkoglu, choc nie jest w najwyższej formie, a samemu trudno coś zdziałac. Iliasova pokazał podczas tego turnieju, że jak narazie do bycia prawdziwym liderem mu daleko.
Nie będzie jutro otwartych pozycji pod &quot;trójeczki&quot; dla Turków, tak jak to miało miejscie w spotkaniach z Francją i Słowenią. Dzisiaj Serbia mocniej broniła niż wspomniane wcześniej przeze mnie zespoły i zamiast happy endu Turcy mogli miec dramat.
USA ma więcej zawodników mogących wygrac pojedynek 1:1, ponadto grają szybciej i mają to coś, geniusz który objawia się u tych chłopaków nierzadko niewyobrażalnymi zagraniami, nie do przewidzenia do rywali. Na dodatek a może przede wszystkim mają więcej wartościowych zmienników z których można by było stworzyc drugi zespół.

Na rozegraniu Billups (D.Rose) kontra Tunceri...

Strzelcy: Durant, Iguodala, a z ławki mogą wejśc Westbrook, R. Gay czy Granger, który nie wiem czemu gra tak mało w Turcji. Z kolei w ekipie gospodarzy oprócz Turkoglu i Iliasovy może coś rzucic jeszcze Onan, o ile ma czystą pozycję rzutową.

Pod koszem Odom (Curry) kontra średniacy: Asik, Savas, czy Gonlum (oczywiście nie wszyscy naraz ????

Jestem przekonany, że jeżeli USA zagra jutro chocby na 80% umiejętności i koncentracji to skonczy się wyraźną wygraną ekipy zza Atlantyku
Ja gram handi ujemnie na Amerykanów, bo linia wg mnie jest ustawiona za nisko

Co do samego typu moja propozycja brzmi:
USA -10.5 do grania w zasadzie wszędzie (ja Bwin)

zapraszam do kulturalnej dyskusji ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Turcja zagrała wczoraj szopke i w żadnym wypadku nie zasłużyla na ten finał.Cały mecz praktycznie im sie nie układał.Serbia dominowała przez cały czas.Ale fanatyczna psychopatyczna publika która napewno by wbiegła na parkiet gdyby nie obecność refs. dodała im skrzydeł końcówce.Katastrofalne zachowanie sedziów przy faulu na Velickovicu,kretyńskie zachowannie Asika który udawał kontuzje tylo dlatego by nie rzucać wolnych - idz pan w cholere~! .Ten mecz powienien zakończyć sie zupełnie inaczej ale jak zwykle śedziowie musieli mieć wpływ na wynik.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Turcja zagrała wczoraj szopke i w żadnym wypadku nie zasłużyla na ten finał.Cały mecz praktycznie im sie nie układał.Serbia dominowała przez cały czas.Ale fanatyczna psychopatyczna publika która napewno by wbiegła na parkiet gdyby nie obecność refs. dodała im skrzydeł końcówce.Katastrofalne zachowanie sedziów przy faulu na Velickovicu,kretyńskie zachowannie Asika który udawał kontuzje tylo dlatego by nie rzucać wolnych - idz pan w cholere~! .Ten mecz powienien zakończyć sie zupełnie inaczej ale jak zwykle śedziowie musieli mieć wpływ na wynik.
i własnie przez to sędziowanie i zwierzęce wycie na trybunach dzisiaj z niekłamaną ogromną przyjemnością obejrze finał i będę się napawał minami zawodników i kibiców tureckich, gdy Durantula będzie prowadził USA pogromu, i nawet sędziowie nie będą w stanie pomóc ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chyba zamiast grać jakieś śmieszne handi -10, to już bardziej opłaca się zagrać USA do przerwy o kursie 1,40. Dla USA nie liczy się nic więcej niż mistrzostwo świata, a Turcja i tak tutaj już za dużo osiągnęła. Według mnie powinni się cieszyć z tego drugiego miejsca, a nie celować w najwyższą pozycję, bo w meczu z Serbią sędziowie wypaczyli wynik. USA wygrywa każdy mecz gładko i myślę, że dzisiaj również będzie podobnie. Do przerwy powinno być już wszystko jasne. Jedyne co przemawia za Turcją to właśnie atut własnego boiska, ale to dzisiaj może się okazać za mało.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hmmm no, ale co Wy oczekujecie, ze kibice tureccy beda klaskac jak USA bedzie rzucalo ?? To sa fanatyczni kibice, a w koszu nic tak nie deprymuje jak ogluszajace gwizdy 15 tys ludzi. Wiec jak dla mnie kibice pomagaja Turkom i jest to całkowicie normalne.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Heh no wczoraj było ładnie nie powiem...

Dziś jakiekolwiek większe granie sobie odpuszczę. To jest finał, tu się moga zdarzyć cuda. Turcy mają iwsparcie swojej publiki. Nie zapomnijmy, że w USA tego nie, więc zawodnicy mogli miec problemy z zaaklimatyzowaniem się. Mecz jednak odpuszczę, bo wczoraj z Serbią Turcy zagrali jak dotąd jedyny słaby mecz na tych MŚ, natomiast USA jedzie równo, lecz widać że miejscami to wszystko nie jest do końca poukładane. Ciężko mi o jakiś sensowny typ.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Bardzo piekny półfinał,cóż jak to często w koszykówce bywa decydujące są ostatnie sekundy,i właśnie dzięki tym Turcja w finale,Serbia cóż przysnęła w ostatnich 4 sekundach strasznie i tylko dzięki gapiostwu w obronie zagrają o 3 miejsce.
I co z tego ,że w przekroju całego meczu byli lepsi i prowadzili non stop to jest koszykówka.........a Turcy naprawdę zagrali bardzo dobrze ,nie odpuszczali cały czas konsekwentnie gonili wynik noi się opłaciło.......
Co do sędziów było trochę pomyłek na niekorzyść Serbów ale najważniejsze jest to ,że na pewno nie wypaczyli wyniku a Serbia przegrała na własne życzenie
Na dziś Turcja +10,5 hcp ,myślę , że są w stanie powalczyć z USA co wczoraj udowodnili,grają do samego końca,jak będzie zobaczymy......
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wydaje mi się, że warto dziś zagrać jakieś handi ujemne na USA. Są oni zespołem o dwie klasy lepszym niż Turcja. Gdyby ten turniej odbywał się gdzie indziej, to Turcy mogliby nawet nie dojść do 1/4 finału. Poza tym gospodarze mogą być troszkę zmęczeni psychicznie wczorajszym bardzo ciężkim meczem. Dzisiaj powinna być dominacja Amerykanów od samego początku i spokojne, przynajmniej kilkunastopunktowe zwycięstwo USA.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
USA - Turcja
Typ: USA wygra różnicą 21pkt lub więcej
Kurs: 3.60
Buk: Bet365

No i po dwóch tygodniach emocji mamy na to na co czekaliśmy. Wielki finał Mistrzostw Świata w koszykówce. Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zagra z gospodarzami imprezy Turcją. Na początku trzeba przyznać że USA przyjechało tutaj wygrać, dla nich tylko zdobycie Mistrzostwa Świata się liczy każdy inny wynik będzie porażką, są tak pewni swego że nawet nie przysłali tutaj pierwszego składu a mimo to nie przegrali tutaj żadnego meczu. Turcja na pewno liczyła na finał ale nie byli faworytami do tego finału, przecież kto się spodziewał że tak słabo spiszą się jeszcze aktualni Mistrzowie Hiszpanie czy Brazylia. Zawodnicy USA idą jak burza w pierwszym meczu pokonali Chorwtów 106-78 ( 28pkt ), w następnym meczu Słoweńców 99-77 ( 22pkt ) w następnym meczu grupowym tylko 2 pkt wygrali z Brazylią ale to przez to że grali za bardzo na luzie i zdobyli tylko 70pkt a Brazylia 68. Czwarty mecz wygrali 88-51 ( 37pkt ) z Iranem a w ostatnim meczu grupy pokonali 35pkt Tunezje 92-57. No ktoś może powiedzieć ale to nie Turcja jednak Słowenia czy Chorwacja to nie są chłopaki do bicia a przegrywali wysoko a przecież USA na pewno nie grali na maksa bo to było widać że czekają tylko na finał. W 1/8 finału pokonali 121-66 Angole, w ćwierćfinale Rosje 89-79 a wczoraj w pólfinale 15pkt Litwe 89-74. Mogli wczoraj wygrać wyżej ale już po połowie mieli sporą przewagę. Turcja takze świetnie wygrali wszystkie mecze po kolei z WKS, Rosją, Grecją, Puerta Rico, Chinami, Francją, Słowenią i Serbią. Jednak wygrali np. tylko 2pkt z Puerta Rico a wczoraj wielkim szczęsciem z Serbią 83-82. Bardzo wiele kosztował ich ten wczorajszy mecz. Najważniejszymi ogniwami obu ekip na pewno będą Kevin Durant i Turcoglu. Jednak uważam że Amerykanie którzy czekali na ten finał od początku, Amerykanie którzy dysponują moim zdaniem najlepszymi zawodnikami na tym turnieju, Turcja która już świętuje finał i porażka nie będzie niesmakiem i Turcja zmęczona po wczorajszym bo Amerykanie przez turniej idą bardzo lużno, te argumenty mówią za siebie. C&#39;mon Americano ( oby to był piękny mecz ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom