>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

20e + 100e Bez depozytu.

Status
Zamknięty.
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Teraz się własnie dowiedziałem, ze wyplaty po uwolnieniu calego bonusa.. taki maja regulamin. Edytowałem w pierwszym poscie co i jak.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Ich wypłaty na mb idą 4 dni robocze ???? czyż to nie brecht ?
Nie no mam po całym dniu grania 138 punktów, wiadomo że nie wyrobie całego 100 e tylko wcześniej wypłace i nie będę się z wami wdawał w polemikę ????
 
L 0

lanca

Użytkownik
Ich wypłaty na mb idą 4 dni robocze ???? czyż to nie brecht ?

Nie no mam po całym dniu grania 138 punktów, wiadomo że nie wyrobie całego 100 e tylko wcześniej wypłace i nie będę się z wami wdawał w polemikę ????
zebys sie nie zdziwil bo nie wyplacisz ???? nie masz takiej mozliwosci bez wyrobienia bonusu
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Jak już tak gadamy to zwrocie uwage na turnieje tam..
najlepsze sa o 1000e gra ok 30 osob.. ;) poziom wiadomo jaki..
dobre tez sa np. turniej o 70e gra 8 osob, top 3 :p
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Rownież wydaje mi sie, że oni tak gadają tylko po uwolnieniu calego bonusa.. watpie szczerze w to troche. Pewnie piszą tak zeby tylko zatrzymac graczy, a ni odrazu wypłatki.. ;)
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
a jednak.. maja takie zasady bo nie chca zeby od razu ludzie wyplacali...
czekajcie z kaska, bo jutro bede wiedział co do wyscigu o kase.. szczegoly na pierwszej stronie.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
4 dni to śmiech, nawet w b2b robią to pare h ;) ja mogę czekać max 1 dzień i jak ugram coś to wypłacę ;)
chłopcze jesteś śmieszny z takim podejściem
nawet bwin przy pierwszej wypłacie trzeba czekac 3 dni minimum
Promo jak najbardziej w porządku. Polecam innym
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Dzisiaj już mogą nie dawac, bo ta godzina.. jutro od rana ich nekajcie na chatcie ????
jutro dam info co z tym wyscigiem,
dobranoc ????
 
R 0

ramman3

Użytkownik
wyplata jest po 10 dniach od aktywacji 20 e bonusu - 100 euro drugiego bonusu sluzy tylko do grania do momentu uwolnienia calego 100 euro , a wyplacac mozemy tylko kwoty ugrane z 20 euro nd łącznie z tym nd
Po uwolnieniu 100 e caly bonus rowniez do wyplaty.
ps - jak oni to wylicza??? na to pytanie oraz czy majac 100e w tym 20e uwolnione dalej gram kwota no deposit czy rowniez bonusem juz nie odpowiedzieli.Zamieszane to jest delikatnie mowiac...
In fact there are 2 conditions here:
1. first cashout 10 days after the last &quot;deposit&quot; (here: your €20 instant credit)
2. Unless you have cleared the €100 bonus you can only cash out an amount deducted by the €20 instand credit
And no, you do not need to deposit in order to cash out.
Kind regards,
Roger
McPoker Cashier

Edytowalem , bo wczesniej niedokladnie to ujalem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom