>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka Ekstraklasy (18.12 - 21.12.2015) + mecz zaległy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Termalica - Ruch Chorzów
Typ: 2X
Kurs: 1.76 0:1 gładko ✅


Podobnie jak w wczorajszy meczu Zagłębie-Górnik 2X, dziś idę w stronę Chorzowskiego Ruchu 2X. Goście to ekipa z 6. miejsca w tabeli. Ich gra pod wodzą Fornalika może się z pewnością podobać. O sile ataku stanowi Stępiński, który jak na swój młody wiek jest w świetnej formie i dyspozycji. Dziś nie zdziwię się jak po raz kolejny coś ustrzeli na święta. Gospodarze po ostatnich porażkach w lidze wydaje się, że wracają na właściwe tory. W dwóch ostatnich spotkaniach zanotowali remis i wygraną. Dziś zapewne będą chcieli podtrzymać tą passę bez porażki i przynajmniej zremisować. Jednak chce dodać, że w tygodniu rozegrali swój zaległy mecz z Jagiellonią, i myślę, że dziś koło 60/70 minuty wyjdzie to zmęczenie w nogach. W pierwszym meczu tych drużyn Ruch wygrał 4:1, i dziś zapewne są w stanie wywieźć choć jeden punkt z Niecieczy.
 
C 14

cise3

Użytkownik
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,20
✅✅ Szybko poszło ????


Pogrążony w kryzysie Górnik Łęczna podejmie dziś Gdańską Lechię, która po fatalnej serii 5 porażek i zwolnieniu trenera odniosła dwa zwycięstwa. Trzeba jednak podkreślić że wygrane te Lechiści zanotowali w domowych meczach ze słabiutkim w tym sezonie Śląskiem oraz Wisłą która po zwolnieniu trenera Moskala przegrywa wszystko.
Przechodząc jednak do mojego typu, w 4 z ostatnich 5 meczów Górnika padało więcej niż 2 bramki. Na 9 rozegranych meczów w Łęcznej tylko trzykrotnie over nie został pokryty. Do tego trzeba dodać statystykę Lechii z której wynika że na 24 stracone bramki aż 15 dostali na wyjazdach.
Po za typem głównym w tym meczu warto też zaryzykować zakład na bramkę w pierwszych 15 minutach po kursie 3,25. ✅✅ Taka sytuacja miała miejsce w aż pięciu na sześć ostatnich gier Łęcznian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ta kolejka 2/2, a więc idziemy za ciosem.

15:30 Korona Kielce - Legia W-wa
Typ: 2
Kurs: 1.60 1:3
✅

Faworytem tego spotkania może być tylko jedna drużyna i jest to Legia. Goście przyjeżdżają do Kielc z myślą wywiezienia stąd trzech punktów!. Legia to obecny wicelider tabeli, który traci do prowadzącego Piasta 5 pkt. Jutro mogą to różnice zmniejszyć, lecz najpierw trzeba wygrać swój mecz i potem liczyć, że Piast straci punkty z Lechem. Gospodarze to drużyna, która w tym sezonie u siebie nie zachwyca. Jedno zwycięstwo na dziewięć spotkań u siebie to naprawdę bardzo kiepski wynik!. Ich forma ostatnio też nie jest najwyższa bowiem nie wygrali od pięciu spotkań. Z taką formą nie daję im większych szans w walce z Legią, a każdy inny wynik niż wygrana gości będzie jutro niespodzianką!
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
witajcie. gdzie mogę znaleźć informacje o dokładnych minutach i sekundach kiedy padła bramka w danym meczu naszej ligi ??
chodzi mi o mecz Jaga- Cracovia.
Postawiłem że bramka padnie przed 10 minutą.
padła w 09:57 a wiec przed 10 minutą a baba z czatu mi nawija makaron na uszy ze padla w 11 minucie i kazała mi ta pani wysłac informacje ze strony federacji albo klubu na temat bramki
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
witajcie. gdzie mogę znaleźć informacje o dokładnych minutach i sekundach kiedy padła bramka w danym meczu naszej ligi ??
chodzi mi o mecz Jaga- Cracovia.
Postawiłem że bramka padnie przed 10 minutą.
padła w 09:57 a wiec przed 10 minutą a baba z czatu mi nawija makaron na uszy ze padla w 11 minucie i kazała mi ta pani wysłac informacje ze strony federacji albo klubu na temat bramki
http://ekstraklasa.tv/skroty/jagiellonia-cracovia-2-2-zobacz-skrot-meczu/4qsh87

padła 9:57 albo 9:58 :cool:
 
M 340

macvas

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
Czyli jak mówię mamie, że będę przed 10 to mam do domu przyjśc maksymalnie o 8:59, bo minute potem bpotem będe po czasie??
w zakładach chyba chodzi, że przed upływem 10 minuty. 10 minuta kończy się chwilę po 9:59.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
Czyli gdyby był zakład &quot;bramka padnie przed pierwszą minutą&quot; to musiałaby paść przed pierwszym gwizdkiem? :grin: :cool:


Czy dysponujecie jakimiś informacjami na temat poważniejszych braków co do dzisiejszego spotkania Korona - Legia ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 340

macvas

Użytkownik
Czyli jak mówię mamie, że będę przed 10 to mam do domu przyjśc maksymalnie o 8:59, bo minute potem bpotem będe po czasie??
w zakładach chyba chodzi, że przed upływem 10 minuty. 10 minuta kończy się chwilę po 9:59.
Czytając Twoje przemyślenia najlepiej zrobisz jak wyjdziesz i wrócisz z mamą.
Przed &quot;upływem 10 minuty&quot; a &quot;przed 10 minutą&quot; należy traktować jako dwa różne bety.
Czyli gdyby był zakład &quot;bramka padnie przed pierwszą minutą&quot; to musiałaby paść przed pierwszym gwizdkiem? :grin: :cool:
Nie ma zakładu &quot;przed pierwszą minutą&quot;.., ale &quot;przed upływem pierwszej minuty&quot; już tak, chyba że buk wyraźnie doda jak należy postrzegać ten konkretny zakład. ????
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
Nie filozofuj, w całorocznym jest zakład na gola przed 10:00, 20:00 itd. minutą, niepotrzebnie się czepiasz :zoltakartka: Każdy wiedział o co chodzi, stawiając na gola przed 10:00, gdy pada gol w 9:57 jest ✅, tak samo uważa buk, bo rozliczył mi ten zakład również jako wygrany..
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Podbeskidzie - Śląsk
Typ: X
Kurs: 3.00

To spotkanie ewidentnie śmierdzi remisem. Oba zespoły okupują dolną część tabeli i wątpię w to żeby dzisiaj rzuciły się do ataku od pierwszy minut. Jestem zdania, że 1 pkt zadowoli tutaj każdą z drużyn...
Nikt z pewnością się nie otworzy. Do końca zostało 9. kolejek plus 7. w kolejnej rundzie i z pewnością tam będzie jeszcze do zdobycia dużo punktów. Śląsk może przystępuje z nożem na gardle (mam tu na myśli kibiców), lecz czy to pomoże?!. Wątpię. Dlatego też dzisiaj idę w stronę remisu. Dodam, że dla graczy którzy patrzą na statystyki niech zobaczą jak wyglądały bezpośrednie mecze obu ekip i sam się przekona do mojego typu.
 
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Podbeskidzie - Śląsk
typ 1, @3.00
1x, @1.60
Ostro popieprzony mecz, kompletna loteria. Dwa zespoły z ostatnich miejsc w tabeli. Podbeskidzie nie wygrało u siebie od... ponad 6 miesięcy. Śląsk na wyjeździe ostatni raz wygrał w sierpniu. W H2H u siebie Podbeskidzie pokonało ostatni raz Śląsk 8 lat temu, ale wiadomo że te bilanse można sobie wsadzić w dupę. Po przyjściu Podolińskiego Podbeskidzie zanotowało serię 6 meczów bez porażki, teraz trwa seria 5 spotkań bez zwycięstwa. Trzeba jednak przyznać, że ostatnie 4 mecze to niełatwi rywale dla Górali: Legia i Ruch w domu, wyjazd do Szczecina i Krakowa. Podbeskidzie potrafiło zremisować i z Legią i z Ruchem u siebie. Wcześniej w domowych pojedynkach urwyali też punkty Piastowi i Jagiellonii. W moim odczuciu Podbeskidzie będzie faworytem tego meczu i przerwą beznadziejny bilans meczów u siebie. Śląsk w tym sezonie wygląda tragicznie - po 12 meczach bez wygranej udało im się pokonać w 19 kolejce Górnik Łęczna. Jedyne zwycięstwo na obcym terenie to także wygrana z tym samym zespołem, który wyraźnie im pasuje. W pierwszym spotkaniu we Wrocławiu padł remis 1:1, dziś nie podejrzewam żeby Śląsk był w stanie ugrać 3 punkty. Bielsko będzie miało problem z zestawieniem solidnego bloku obrony - zabraknie m.in. Sokołowskiego, dlatego skład powinien wyglądać jak ten z meczu z RUchem. W Ślasku prawdopodobnie w bramce zobaczymy znów Jakuba Wrąbla. Dla mnie 1X lub bardziej odważnie czysta 1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom