>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Ekstraklasy 15.04 - 17.04.2011

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak sobie przypomnę ważne mecze z tej rundy to gra fenomenalnie.
Zwłaszcza w Bradze gdzie wyszli bez jaj ???? zwłaszcza w tamtej rundzie w Warszawie gdzie na druga połowę wyszli jak zespól z C-klasy.
Mecz może być ciekawy bo dla jednych i drugich to nie jest zwykłe spotkanie.
Oba zespoły w tragicznej formie choć Lech lekko lepszy na ten czas na plus jest to że grają u siebie.Mi tu się widzi remis.Lech beż ważnego zawodnika jakim jest Stilić.Ostatnich 17 meczy Lech - Legia w lidze czy pucharze rozgrywanych w Poznaniu to 6 zwycięstw Lecha 7 remisów i 4 wygrane Legii.
Zaledwie dwa z tych meczy zakończyły się overami.
Dodam żebyście za dużo nie inwestowali w te remisy Widzewa i Arki czy jedynkę na Lecha bo to by było zbyt łatwe żeby cała Polska trafiła takie wyniki ????
Zlituj się z tą dziecinadą, widzisz różnicę między typem na zwycięstwo a tym że gospodarze strzelą więcej niż jedną bramkę??
Piszę że bardziej warto zagrać taki typ z podpórką na 1-0 bo wyższa wygrana to już trafiony główny typ, a i przy wtopie czy remisie można złapać lepszy kurs.
Co do samego meczu to dla Poznaniaków mecz z Legią jest najbardziej prestiżowy w całym ligowym sezonie, bardziej niż mecz z Wisłą a mimo fatalnych wyników powieźli nas 4-1 po dobrej grze ( wcześniej 1 pkt na 5 meczy po wygranej z Wisłą wtopa z Ruchem) A ty tu wyskakujesz z meczem na Estadio Municipal de Braga gdzie odpadły takie drużyny jak Liverpool czy Dynamo K....Jak bystrze zauważyłeś ten mecz to liga i jest w Poznaniu nie w Portugalii.Braga powiozła Dynamo i Liverpool was powożą kelnerzy z ekstraklasy wbijając po 2-3 gole
Jedyny dobry mecz który udało wam się zagrać był we wrześniu właśnie z Lechem....a no sorry nie zagraliście dobrego meczu tylko dobrą drugą połowę, więc przed meczem kompletnie nic za wami nie przemawia, a jaka jest piłka to wszyscy wiemy.Możecie nawet wygrać, potem przyjdzie się mierzyć z Lechią Widzewem czy Koroną i znów będą plecy.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Dziś o godz. 20.00 w Zabrzu rozstanie rozegrane spotkanie 22 kolejki Polskiej Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Lechią Gdańsk.
Obie ekipy spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Zgromadziły do tej pory po 31 oczek co daje 4, 5 miejsce w tabeli.
Ciężko w tym meczu wskazać faworyta ale skłaniałbym się ku gospodarzą.
Dużym atutem jest własne boisko. Zabrzanie bardzo dobrze grają u Siebie co pokazali min. z Lechem, Wisłą, Zagłębiem czy ostatnio z Cracovią.
Lechia na wyjazdach radzi Sobie w kratkę.. Potrafili pokonać na trudnym terenie Legię, Polonie Wa-wa, Jagiellonie przegrywając ze słabszymi zespołami jak w ostatniej kolejce z Cracovią aż 3-0.
O motywacji chyba za dużo nie trzeba mówić. Obie drużyny walczą o podium na które mogą wskoczyć już w tej kolejce.. Jeżeli Legia straci punkty w Poznaniu co wydaje mi się bardzo prawdopodobne.. Zwycięska ekipa z tego meczu wskakuje na trzecie miejsce.
W 1wszym meczu na stadionie w Gdańsku. Górnik po tragicznej grze przegrał, aż 5-1. Piłkarze Adama Nawałki zapowiadają rewanż.
&quot;- Każdy sportowiec po dotkliwej porażce chce się zrewanżować i pewnie trener użyje tego argumentu w celu dodatkowego zmotywowania naszych piłkarzy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas trudne spotkanie. Lechia to silny rywal, który przed tygodniem nie zasłużył na porażkę 0:3 z Cracovią. Chcemy wygrać i przeskoczyć Lechię - powiedział asystent trenera zabrzan Bogdan Zając.&quot;

W składzie Górnika na mecz z Lechią zaszły dwie zmiany : Mariusz Przybylski i Michal Gasparik zastąpili Rafała Pietrzaka i Mateusza Zacharę.

Kadra wygląda następująco -

Bramkarze: Mateusz Sławik, Adam Stachowiak.

Obrońcy: Adam Banaś, Michał Bemben, Adam Danch, Mariusz Jop, Mariusz Magiera, Michał Pazdan.

Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Michal Gasparik, Piotr Gierczak, Robert Jeż, Adam Marciniak, Gabriel Nowak, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Daniel Sikorski, Tomasz Zahorski.

Podkreśliłem zawodników, których chciałbym widzieć w 1wszym składzie.
Ale bardziej prawdopodobna jest gra Marciniaka (Ulubieńca Adama Nawałki) zamiast Przybylskiego.


Osiemnastka Lechii -

Bramkarze: Sebastian Małkowski, Paweł Kapsa.
Obrońcy: Levon Airapetian, Vytautas Andriuskevicius, Krzysztof Bąk, Deleu, Rafał Janicki, Marcin Pietrowski, Luka Vućko.
Pomocnicy: Marko Bajić, Paweł Nowak, Jakub Popielarz, Kamil Poźniak, Łukasz Surma, Abdou Razack Traore.
Napastnicy: Bedi Buval, Tomasz Dawidowski, Ivans Lukjanovs.


Dodam jeszcze, że motywacja kibiców na to spotkanie jest duża i na trybunach zasiądzie najprawdopodobniej komplet publiczności czyli 10 tyś.


Propozycje :
Górnik Zabrze (6/10)
Górnik Zabrze DNB (8/10)
Górnik Zabrze strzeli (9/10)
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Aha już czaję.Czyli dla tego Lech gra dobrze ważne mecze bo Was powieźli 4-1 ????
Wyskakuję z meczem przeciwko Bradze bo Braga wtedy była słaba jak borszcz ???? Zresztą tacy jak ty nie dali sobie przegadać że Lech nie ma z nimi szans a teraz tacy tłumacza sie dokładnie jak Ty &quot;przecież Braga wyeliminowała Liverpool i Kijów&quot; żenada.
Najlepiej niech Braga wygra Ligę Europy to będzie gadanie że z byle kim nie odpadliśmy.To jest właśnie mentalność &quot;Polaczków&quot;
Byle kelner potrafi nam wbić w bardzo łatwy sposób 2-3 gole a Lech jak wbije jednego to będzie wszystko.
Według mnie Legia miała dwa dobre mecze : drugą połowę z Lechem i mecz z Wisłą przegrany 4-0.
Mówię że jutrzejszy mecz wygra drużyna która będzie lepiej dysponowana tego dnia.
To że Legia gra słabo może miało by do znaczenia jakbym nie wiem Lech lał wszystkich po kolei jak by mu się podobało a tak nie jest.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
bo Braga wtedy była słaba jak borszcz
Braga cały czas gra taki sam futbol jak i w meczu z Lechem, a wczoraj miała jeszcze gorzej, bo braki kadrowe i 3/4 meczu z czerwoną kartką, więc z tą słabą jak &quot;borszcz&quot; Bragą to nie przesadzaj.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dość ciekawie powinno być dzisiaj na Reymonta. Lider zmierzający po mistrzostwo podejmie Bełchatów, któremu raczej nie grozi spadek. Goście mogą się jednak realnie włączyć do walki o puchary. Wszak strata do trzeciej Legii do ledwie dwa punkty. Gospodarze będą dzisiaj poważnie osłabieni. W ich szeregach zabraknie pauzujących za kartki: kapitana Radosława Sobolewskiego i Patryka Małeckiego. Nie zagra także Wojciech Łobodziński, który został zawieszony przez zarząd klubu, w związku z aferą korupcyjną. Oczywiście na boisku nie pojawią się także Boguski i Bunoza, jednak Wisła już od dawna radzi sobie bez tych piłkarzy. Goście z kolei zagrają bez kontuzjowanych Popka, Buzały i Sawali. Lider świetnie gra na swoim obiekcie gdzie jest niepokonany (8-2-0). Wiosną Biała Gwiazda na Reymonta odniosła pewne zwycięstwa nad Ruchem, Widzewem i Jagiellonią. Dużym handicapem dla miejscowych są ich kibice, którzy pełnią rolę dwunastego zawodnika. Odblokował się w końcu Genkow co może cieszyć trenera Maaskanta jak i wszystkich sympatyzujących z krakowianami. W dobrej formie są też Melikson czy też Kirm także ofensywa gospodarzy wygląda naprawdę dobrze. W miejsce Sobolewskiego zagra Wilk a Małeckiego zastąpi zapewne ktoś z trójki Siwakow, Rios, Garguła. Goście ostatnio dwa mecze zremisowali, kolejno z Lechią w Gdańsku i Górnikiem na własnym obiekcie. Statystyki jasno pokazują, że chłopcy Bartoszka znacznie lepiej radzą sobie u siebie niż na wyjazdach. Bełchatów na wyjazdach gra bardzo słabo (1-3-6). Gorszy bilans mają jedynie dwa ostatnie ekipy w tabeli, czyli Cracovia i Arka. Gości nie stać na otwartą grę w dzisiejszym meczu, zapewne nastawią się na solidną defensywę i będą szukać swoich szans w kontratakach. Wisła już nieraz pokazała w tym sezonie, że z tak nastawionymi rywalami potrafi grać. Na pewno gospodarze odczują brak dwójki swoich liderów, ale nie aż na tyle żeby nie wygrać tego spotkania. Mam nadzieję, że z wysokości trybun znowu obejrzę zwycięstwo Białej Gwiazdy.
Wisła Kraków 1.50
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja to już Lecha widziałem za burtą w eliminacjach do grupy ligi Eu i nie dawałem im szans na wyjście z grupy więc mi nie wpychaj w usta jakichś farmazonów że bronie Lecha bo nie jestem jego kibicem a prywatnie nie lubię ich bardziej niż Legii, która mi zresztą zwisa.Konsekwentnie do meczu z Juve byłem oponentem Lecha po awansie odpuszczałem granie i wyrażanie opinii bo byli nieobliczalni w grze, w Bradze uszło powietrze i tyle, nie zawsze gra się super mecze.
No ale to było 2 miesiące temu, kto w lidze obecnie rozlewa barszcz do gara dobrze wiemy
,,Wygra drużyna która będzie lepiej dysponowana,,
no ameryki nie odkryłeś, ale co przemawia za dobrą dyspozycją Legii po tej padace co pokazuje od początku rundy? Widzisz tam jakieś przebłyski na przełamanie bo ja nie, to nie jest zespół tylko kilku kopaczy którzy coś tam potrafią, nie widziałem w tym sezonie Legii która zagrała przyzwoicie cały mecz, ma 30-40 min dobrej gry.
Lech też nie gra fajerwerków, ale potrafią przeprowadzać ciekawe akcje i tu wystarczy impuls by się wszystko zazębiało.Jak mają spiny z trenerem to jutro go zwolnią i tyle w temacie.
Ty podchodzisz do tego meczu z klapkami na oczach i zbędna jest tu dyskusja.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Typ: Polonia Bytom nie strzeli bramki
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Podczas 22 kolejki Polskiej Ekstraklasy w Bytomiu spotykają się dwie Polonie: gospodarze będą podejmowac zespół Czarnych Koszul. Drużyna z Bytomia jest 14 w tabeli i do końca sezonu będzie bronic się przed spadkiem, natomiast po ostatnich dwóch zwycięstwach stołecznej drużynie zmienił się cel z utrzymania się w lidze na... awans do europejskich pucharów! Moim zdaniem w sobotnim spotkaniu drużyna z Górnego Śląska nie zdobędzie bramki strzeżonej przez Sebastiana Przyrowskiego, dlaczego? Drużyna z Bytomia będzie miała w swoich szeregach tylko jednego napastnika - 20 letniego piłkarza - Roberta Wojsyka - chłopak nie strzelił jeszcze bramki w seniorskiej piłce. Inni napastnicy są albo kontuzjowani: Przemysław Trytko ( zerwane więzadła krzyżowe ) a występ Grzegorza Podstawka stoi pod znakiem zapytania ( sprawa jego występu w meczu z Warszawiakami rozstrzygnie się przed meczem ) za kartki pauzuje także defensywny pomocnik Michal Hanek, który strzelił bramkę w 1rundzie na Konwiktorskiej. Teraz trochę statystyki: Polonia Bytom w 21 dotychczas rozegranych kolejek strzeliła tylko 21 bramek! Z czego u siebie na 10 spotkań strzelili 11bramek. Jest to marna liczba bramek i wyprzedzają w tej statystyce tylko Arkę Gdynia. W składzie stołecznej drużyny zabraknie kontuzjowanego prawego obrońcy - Jakuba Tosika, środkowego obrońcy - Macieja Sadloka oraz pauzującego za kartki Ebiego Smolarka, wraca za to kapitan drużyny Radek Mynar, który załata dziury w obronie pod nieobecnośc Sadloka i Tosika. Stołeczna drużyna Czarnych Koszul, która za czasów Jacka Zielińskiego miała najlepszą defensywę w Ekstraklasie. W przeciągu ostatnich 2spotkań stracili tylko jedną bramkę (z Koroną Kielce po wykonaniu stałego fragmentu gry na początku spotkania).
Jak wszyscy dobrze wiemy - mecze w Bytomiu są bardzo trudnymi pojedynkami, w których jest wiele walki, mało składnych akcji, mało sytuacji podbramkowych a co za tym idzie bardzo mało bramek. Moim zdaniem drużyna stołecznej Polonii nie straci bramki w tym pojedynku, Bytom nie ma siły rażenia, natomiast linia defensywna Czarnych Koszul jest mocna i zgrana ze sobą, szczególnie po ostatnich niezwykle udanych grach z Koroną oraz Lechem.
Ciekawostka:
Godnym odnotowania jest fakt, że Jacek Zieliński miał już okazję poprowadzić Polonię Warszawa w jednym spotkaniu z Polonią Bytom. Miało to miejsce za jego pierwszej kadencji przy Konwiktorskiej, w rundzie jesiennej sezonu 2008/09. Warszawianie odnieśli wówczas przekonujące zwycięstwo 4:0, a &quot;wejście smoka&quot; zaliczył Daniel Mąka, który pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania i skompletował hat-tricka.
Inne propozycje:
under 2,5 - 1,55
under 1,5 - 2,65
Polonia Warszawa wygra nie tracąc bramki - 3,80
DNB: Polonia Warszawa - 1,67
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wisła bez polaków w składzie czyli szrot z całego świata w dzisiejszym meczu.
Ten szrot z calego swiata na razie jest najlepszy w naszej lidze, lepszy od tych tak brakujacych Ci Polakow wiec w takim razie jak okreslic ich poziom skoro w tabeli nie potrafia poradzic sobie ze szrotem?
Ja osobiscie wole over pograc w dzisiejszym meczu, defensywa Bialej Gwiazdy wciaz mnie nie przekonuje a Belchatow jak na nasza lige ma niezla sile razenia (Zewlakow w dobrej formie i Nowak ktory moze mniej strzela jak jest wystawiany na skrzydle ale robi duzo wiatru i potrafi madrze podac. Czekam na sklady i jak obaj wyjda od poczatku to gram over bo Wisla u siebie cos strzeli na pewno.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przypuszczalny skład GKS (według oficjalnej strony):
Sapela – Fonfara, Drzymont, Lacić, Jarmuż – Nowak, Baran, Mysiak, Komołow, Małkowski, Żewłakow.
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Długo się wstrzymywałem, żeby napisać kilka zdań.
Myślałem i czekałem co zrobi Kafar...
gramy totalny piach na wiosnę, zresztą rok temu było to samo.
To że w bramce będzie Kapsel byłem pewny ale i tak za późno,
nie mamy prawego obrońcy w Krakowie zagrał Pietrowski, lepszy niż Deleu
pewnie bo gorzej już grać nie można i się nie da.
Liczyłem na zmiany w składzie ale ten skład pokazuje tylko jedno w/g mnie
oszczędzanie sił m.in. Bajica ale nie tylko na środę.
Dziś po cichu liczyłem że zagra Bajic, Levon, Popielarz łudziłem się że może Bąk
pójdzie na prawą i szanse dostanie Janicki.
Jednak prawda mnie powaliła
Wyjściowy skład Lechii na mecz z Górnikiem: Kapsa – Pietrowski, Bąk, Vućko, Andriuskevicius – Poźniak, Surma, Nowak – Traore, Lukjanovs, Buval.
Oczywiście sercem za LECHIĄ
moje typy dziś
Górnik oraz under 2.5
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa Typ: 1 Legia w kryzysie, a Lech będzie miał za sobą ok. 40 tys kibiców gospodarzy. Dla Lecha to już chyba ostatnia szansa, by włączyć się do walki o puchary. Co prawda jest jeszcze Puchar Polski, ale odpuszczanie ligi to już zbyt wielkie ryzyko.
Dla Legii to również ważny mecz jesli chcą w lidze zająć miejsce premiowane pucharami. Legia również ma jeszcze puchar i również odpuszczenie ligi to zbyt duże ryzyko. Czyli jedyny atut to 40 tysięczna publiczność ?
Według Twojej analizy, ofc.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W pierwszej połowie nie było widać, żeby to Wisła miała jakąkolwiek przewagę. Mieli dwie, można śmiało powiedzieć, stuprocentowe sytuacje, z których przynajmniej jedną powinni zamienić na bramkę. Szczególnie mogła podobać się jedna akcja, w której, w obrębie pola karnego zawodnicy czterokrotnie wymieniali między sobą podania, jednak (bodajże) Genkov nie zdołał wykończyć tej akcji. Od początku drugiej połowy Wisła od razu ruszyła do natarcia i przyniosło to efekty bardzo szybko. Melikson po raz kolejny pokazuje, że nie na darmo mówi się o nim, jako jednym z najlepszych transferów tej rundy. Co do czerwonej kartki dla zawodnika Bełchatowa - Wróbla, z pewnością niesłuszna. Żółta kartka jak najbardziej powinna zostać pokazana, jednak sędzia znacznie się pomylił, wyjmując czerwony kartonik.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
rzepek1 - wspomniałeś o tej akcji a&#39;la Barcelona z pierwszej połowie. Faktycznie, super to wyglądało, ale znowu muszę przyczepić się do Genkowa. Takich setek nie wypada po prostu marnować. A Bułgar nie dość, że źle przyjął, to jeszcze niezbyt mocno i precyzyjnie uderzył. Ma szczęście, że Wisła ma tak silną drugą linię i tym samym może mieć tyle fajnych podań w meczu dosłownie &quot;na dostawienie nogi&quot;. Wisła dopisuje kolejne trzy punkty. Czy to już mistrz? Nie wiem.
Podobało mi się z tego meczu, że Małecki poszedł do młynu i poprowadził doping,
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W pierwszej połowie nie było widać, żeby to Wisła miała jakąkolwiek przewagę.
To chyba inny mecz oglądaliśmy. Można sie przyczepić do ilości sytuacji ale Wisła praktycznie cały mecz kontrolowała sytuacje. Do 60 minuty grala dobrze , wreszcie może doczekamy sie , że drużyna z naszej ligi bedzie umiała prowadzić atak pozycyjny.
W 1 polowie mimo iz wielu sytuacji nie miala to kilka ladnych akcji mialo miejsce , a posiadanie pilki o ile sie nie myle oscylowało w granicach 60-65%.
Warto tez wyróżnić kilku piłkarzy. Wreszcie boki obrony zaczynają grać, po bocznych obrońcach widac świetne(najlepsze w lidze?) przygotowanie motoryczne zawodników. Cikos bierze udział w niemal każdej akcji zespołu , gdy poprawi umiejetnosci czysto techniczne będzie z niego pożytek. Dragan tez ustabilizował forme często łamie do środka dobrze współpracuje zarówno ze środkiem jak i z Kirmem.
Co bardzo ważne nie było za bardzo widać braku Sobola czy przede wszystkim Małeckiego to cieszy.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No tak, masz oczywiście rację, powinien był wykończyć tą sytuację, jednak po raz kolejny źle przyjął piłkę. Można powiedzieć, że Wisła pewnie wygrała spotkanie, jednak, każdy kto oglądał ten mecz, zgodzi się, że na boisku nie było widać aż tak wielkiej różnicy między obydwoma drużynami. Oczywiście, po czerwonej kartce dla Wróbla, gra Wisły była bardziej uporządkowana i znacznie częściej znajdowali się w okolicach pola karnego przeciwnika. Jednak dwie bramki można przypisać przede wszystkim bramkarzowi z Bełchatowa - Łukaszowi Sapela. Pierwsza bramka, puszczona między nogami, nie powinna paść; tym bardziej, iż ten zawodnik (ponoć?) był przymierzany do naszej Reprezentacji. Kolejna puszczona bramka po wrzutce Meliksona była również jego zasługą. Wydawało się, że już pewnie chwycił futbolówkę, jednak nie zdołał jej utrzymać w rękach. Tak jak wspominałem kilka postów wyżej, możliwe, że czerwona kartka dla Wróbla trochę ustawiła mecz, jednak została pokazana zdecydowanie zbyt wcześnie i niesłusznie. Tak, czy siak, krakowska ekipa zdobyła kolejne 3 pkt i wydaje się, że tytuł mistrzowski zbliża się do nich wielkimi krokami.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Tak na szybko, bo przed chwilą wróciłem z Reymonta. Bardzo dobrze to Wisła na pewno nie zagrała, ale dobrze już chyba tak. Najlepszy na boisku Tomek Jirsak, kapitalnie rozdzielał piłki i dyrygował poczynaniami drugiej linii. Tak grającego Czecha chce się oglądać jak najczęściej. Bardzo dobre zawody rozegrał Melikson, który przeprowadził kilka fantastycznych rajdów. Już od początku jego przygody z nasz ligą widać, że to grajek przewyższający całą Ekstraklasę. Kolejny dobry mecz w wykonaniu Pareiki, znowu trafił Genkow co naprawdę cieszy. Coraz pewniej wygląda para Chavez - Jaliens. Jest jeszcze mnóstwo rzeczy do poprawienia, ale wszytko idzie w jak najlepszym kierunku. Trochę pomógł dzisiaj chyba Sapela, bo dwie bramki zdecydowanie obciążają jego konto. Co do czerwonej kartki to nie będę się wypowiadał dopóki nie obejrzę skrótów w internecie. Sędzia nie podyktował za to ewidentnego karnego w pierwszej połowie, kiedy to bodaj Drzymont robił wślizg i piłka trafiła go ewidentnie w rękę. Tak jak mówiłem: jest naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o letnie transfery to nie ma się czego bać, bo taki fachowiec jak Valcx już na pewno ma kilka celów na oku. W zimie pokazał, że za niewielkie pieniądze można przeprowadzić bardzo dobre wzmocnienia.
No i brawa dla Małego za prowadzenie dopingu. Trochę można to zrozumieć, bo debiutował w tej roli, niemniej fantastycznie próbował zagrzewać kibiców do śpiewania swoim ochrypłym głosem ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Bramkarze to jest klapa jak nigdy w Legii.Ale bronic ktoś musi dla mnie moga nawet Dowhania postawić....Co do fartownych goli to ileż to strzelił ich Lech Wisła Śląsk Polonia itd.Jak dla Ciebie gol na 2-2 w meczu z Zagłębiem był fartowny to proponuję iść się leczyć tak samo w przypadku bramki w Gdańsku.Fartowny gol to był drugi dla Zagłębia czy pierwszy w meczu z Cracovią.....
Wystarczy że Lech zagra na własnym poziomie ---&gt; VICE VERSA wystarczy że Legia zagra jak w meczu z Polonią Warszawa i po Lechu ????
Jak widać to wystarczy w przypadku Lecha nie może się potwierdzić od meczu nie wiem z Juventusem w Turynie czy z City w Poznaniu ????
Po prostu Lech jest mniej więcej tak samo słaby jak Legia w tym czasie i widać tam nieudolność trenera Bakero.
Co w tym meczu mają atuty ???To mecz szczególny dla obu zespołów i pieprzenie o atutach i miejscu w tabeli jest beznadziejne.W poprzedniej rundzie Lech miał rozjechać Legie w Warszawie atutem miał być Rudnevs bo strzelił Juventusowi 3 bramki i co??I wielkie G w drugiej połowie grali jak C-klasowcy nie przekraczając połowy.
Masz rację że Legia jest słaba i teraz tylko frajerzy z nią nie wygrywają więc jak Lech nie wygra to kompleksy się znowu powiększą.
Moim zdaniem ani Lech ani Legia nie graja teraz dobrze.Nie ma tak żeby sobie na luzie zdobywali punkty za punktami i według mnie o wyniku zadecyduje dyspozycja dnia danego zespołu a nie ostatnia forma tabela atuty
Fartowny chodzi mi że grają cały mecz piach jak nie całą rundę a w końcówce pada gol . W Gdańsku obydwie drużyny grały piach ale jedna bramka zaważyła na wyniku . Tylko problem w tym że Legia zagrała tylko z Polonią dobre spotkanie a reszta piach , piach i jeszcze raz piach .
Dobrze że tę nieudolność zauważają kibice a w Legii nie ufają nieudacznikowi a winę zwalają na kibiców . W Lechu dobrze wszystko grało jak grała żelazna jedenastka do tego 4-5 z ławki tak jak to będzie na Euro u Dyzmy . Jednak atuty są po stronie Leszka . Murawa rodem z Okręgówki gdzie murawa lata zamiast piłki no i kibice czy tam jak oni wolą kibole jak zwał tak zwał . Forma dnia ok tylko jak Legia wygra to znów będą przechwałki och ach mamy szanse na mistrza tylko jak widać było w Derbach jedna jaskółka wiosny nie czyni .
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Lech Poznań - Legia Warszawa
Szlagier 22. kolejki Ekstraklasy. Co ciekawe, TVP zdecydowało się na pokazanie tego meczu w &quot;Dwójce&quot;, co jest sporym wyróżnieniem, gdyż stacja ta ma wykupione prawa do pokazania jedynie dwóch meczy w przeciągu jednej rundy. Duże wyróżnienie i myślę, że będzie na co popatrzeć. Spotkanie drużyn, które miały walczyć o mistrza, jednak szanse na zrealizowanie tego celu z kolejki na kolejkę maleją. Teraz trwa walka o wicemistrza kraju. Obie drużyny dzielą 4 pozycje, jednak w przypadku wygranej Lecha ekipy zrównają się pod względem punktowym.
W Poznaniu coraz głośniej mówi się o trenerze Bakero - niestety, nie są to dobre nowiny. Przede wszystkim Hiszpan nie ma poparcia kibiców, którzy powoli zaczynają z niego drwić. Na pewno nie buduje to dobrej atmosfery w zespole. Do tego słabe wyniki drużyny, remisy ze Śląskiem i Podbeskidziem oraz ostatnia porażka z Polonią Warszawa. Lechici mają też problemy kadrowe - nie od niedawna kontuzjowani są przecież Bandrowski i Drygas, dodać należy jeszcze absencje za kartki, które na nieszczęście dla Poznaniaków skumulowały się akurat na ten mecz - a zawieszeni to Huber Wołąkiewicz, Marcin Kikut i przede wszystkim Semir Stilić. Nie zagra także Gancarczyk, który choruje. Do zespołu podobno wrócili Rudnevs z Kiełbem, jednak ich dyspozycja jest zagadką. Wydaje mi się, że gra gospodarzy w tym meczu może opierać się w dużej mierze na Krivets&#39;u.
Legia w podobnych nastrojach jak ich rywal. Także bardzo słaba forma w ostatnich meczach (tylko 1 punkt zdobyty w 4 meczach!). Co może cieszyć, to przede wszystkim powrót Hubnika. Tylko pojawił się na boisku w poprzednim meczu i już zdołał zdobyć gola dającego remis Legionistom. W stołecznej drużynie zdecydowanie najbardziej wyróżniał się Michał Kucharczyk - gra naprawdę bardzo mądrze i do tego skutecznie. Powołany na ten mecz został też Kiełbowicz, który notuje powrót po kontuzji. Na pewno przyda się dodatkowy obrońca, bo Skorży brakuje jakiejś alternatywy na wystawienie obrony - niektóre błędy tej formacji aż rażą w oczy. Do tego kibice są coraz bardziej zdenerwowani, miała być przecież nowa Legia, nowy styl i dobra gra, a tu póki co klapa.
Obie ekipy potrzebują zwycięstwa by przywrócić dobrą atmosferę, złapać trochę oddechu. We wrześniowym meczu na Łazienkowskiej triumfowali Legioniści, wygrali 2-1. Jednak tym razem mecz w Poznaniu, zapewne zasiądzie kilka tysięcy na trybunach, a to jest bardzo duży atut. Jestem ciekaw jak stoi sprawa z murawą, ostatnio była zmiana i co chwilę jakaś spora kępa odrywała się od płyty. Chciałbym zobaczyć ładny mecz, z dużymi emocjami.
Moje propozycje:
Obie strzelą --- 1.91 @ 6/10
Over 2.5 --- 2.16 @ 3/10
Legia DNB --- 2.45 @ 2/10
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Forma dnia ok tylko jak Legia wygra to znów będą przechwałki och ach mamy szanse na mistrza tylko jak widać było w Derbach jedna jaskółka wiosny nie czyni .
A jak Lech wygra to nie będzie przechwałek???hahaha wtedy dopiero stary będą bo przecież oni maja kompleksy Legii jak mało kto.Jak byś raz na 20 lat zdobywał mistrza a na ostatnie 18 sezonów przez 17 oglądał plecy Legii to też byś je miał..... ale nie w tym rzecz.
Mecz jest o coś więcej niż o 3pkt.Ja dziś rano się obudziłem jeszcze na fazie i zgadnij co pierwsze pomyślałem.A co dopiero w takim Poznaniu chłopaki pewnie już na stadionie czekają.Cieszy mnie że taki hit w naszej skromnej lidze będzie miał duże zainteresowanie.fajnie by było jakby wpadło te 40 tysięcy na stadion ......
Legia szans na mistrza już nie ma żadnych tak samo jak Lech czy inna drużyna.Mistrza zdobyła Wisła i im trzeba gratulować.
Dzisiaj jak Legia wygra to może przegrać wszystkie mecze do końca......no może oprócz tego z Widzewem.Zobaczymy jak to będzie za kilka godzin a Wam życzę powodzenia w typowaniu choć czarno widzę to wasze 1 na Lecha :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom