>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Primera Division [13-16 luty 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Real po blamażu w derbach z Atletico tym razem zagra u siebie z Deportivo La Coruna więc nie wiadomą wydają się tylko rozmiary porażki beniaminka z El Riazor. Na rozkładzie brakuje hitowych starć, ale z pewnością takie mecze jak Malaga- Espanyol czy Rayo - Villareal zapowiadają się doprawdy ciekawie, szczególnie starcie ekipy Paco Jemeza z Żółtą Łodzią Podwodną może być bardzo efektowne ze względu na styl prezentowany przez oba zespoły.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
F 52

fejser

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka, najbardziej przykuwa kurs na Atletico. Kurs na Atletico cały czas spada więc łapcie go dopóki jest wysoki. Celta to bardzo słaby zespół bez jakiś specjalnych wyników w ostatnich kolejkach
Celta-Atletico 2 1,95
Do dubelka polecam mecz Malaga-Espanyol. Po ostatnim blamażu jaki doznała Malaga z Levante na wyjeździe 4:1 nie pozostaje im nic innego jak wygrać ze zmęczonym po meczu pucharowym Espanyolu. Zauważyłem, że mecze w środku tygodnia mocno przekładają się na wyniki w weekend. Wystarczy spojrzeć na ostatnie porażki Sevilli i Realu. Moim zdaniem Espanyol po meczu pucharowym nie wygra z Malagą. Będą zmęczenie mecze pucharowym z Athletic gdzie udało im się zremisować 1:1 i przybliżyć się do finału pucharu króla gdyż rewanż będą grali u siebie.
Malaga - Espanyol 1 2,0

Dla mniej odważnych polecam potrójny zakład:
Sevilla-Cordoba 1 1,32
Valencia-Getafe 1 1,4
Celta-Atletico 2 1,95

kursy pobrane z STS
Powodzenia !!

Robson// Wskazane dopisanei kilku słów do tego posta, podanie jakichś argumentów odnośnie swoich typów. w przeciwnym razie czeka go usunięcie.
pozdrawiam
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Kurs na Atletico z tego co ja zauważyłem to wzrósł zamiast spaść.W tej chwili 2,10 w bet365. Mecz z Realem na pewno pozostanie wielu na długo w pamięci,kojarzyć nam się będzie z tym sezonem LaLiga.Jednak to meczami takimi jak ten z CeltąVigo zdobywa się mistrzostwo.Atletico juz chyba nikt nie traktuje jako zespół jednego sezonu,który lada chwilę straci formę i stanie się kolejnym ligowym przeciętniakiem.O nie...przynajmniej nie za Simeone już on o to zadba jak mało kto.Koncentracji najlepszej ekipie z Madrytu nie powinno zabraknąć.Kurs na Celte zawyżony po raz kolejny.Remis to wszystko na co ich stać w tym meczu,ale i o to będzie im piekielnie ciężko.Pięć ostatnich meczów między tymi zespołami to 4 wygrane Atletico i jeden remis.U siebie Celta grała dwa razy ulegając rok temu 0:2 ,a dwa lata temu 1:3.


Celta Vigo - Atletico 2 ____2,10 bet365 ⛔⛔⛔

Przypomniał mi się mecz Tottenham-Chelsea 5:3,pozniej Tottenham grał na wyjezdzie z Crystal Palace tam też kazdy dawał czysta dwóje a tu wtopa 3;1.Teraz podobnie po świetnym meczu przychodzi słabszy...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Almeria - Real Sociedad
Powyżej 2,5 bramek ::: 2,37 ::: Pinnacle ::: 2/10
Strefa spadkowa zaczyna się od 19 punktów, a Almeria ma ich 23, goście 24. Więc to będzie teoretycznie mecz by jak najbardziej oddalić się z miejsca degradujące zespół do niższej ligi. Liczę tutaj na zacięty fajny mecz, bo z Almerią w tym sezonie to tylko siedzieć i popcorn można jeść, oglądając grad bramek. U siebie są trochę bardziej groźni niż na wyjazdach więc o tą jedną bramkę z ich strony byłbym raczej spokojny. Co prawda nie zgra u gospodarzy Zongo (14/1), ale to otwiera zawodnikom z ławki czas na pokazanie swoich umiejętności. Do tego brak podstawowego bramkarza Rubena (15/0).
Goście od 15 meczów wyjazdowych są bez zwycięstwa, a Almeria to świetna okazja na przełamanie. Real Sociedad doskonale wie, że gospodarze mają dziurawą obronę jak szwajcarski ser. To samo można powiedzieć o gościach który dostaje 4:1 od Realu czy 4:0 od Villarrealu. Braki w Sociedad to Martinez (10/0), Vela (20/7), Canales (21/2). Liczę też na to, że obie drużyny szybko strzelą po bramce, a następny gol to już będzie tylko kwestią czasu.
H2H na ostatnich 7 spotkań pomiędzy tymi drużynami, aż w 6 padły przynajmniej 3 bramki.
Wynik: 2:2 ✅ @Edit: Przebieg meczu sprawdzony w 100%!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
furman19 928

furman19

Użytkownik
Barcelona v Levante
Suma goli /obie strzelą
Powyżej 2.5 gola i Nie 2,05 5:0 ✅ na luzie

Takie mecze to zwykła formalność ,tu zbytnio nie ma co się rozpisywać.
Levante przyjeżdża tylko i wyłącznie na trening, przegrana wkalkulowana przed sezonowo.Barcelona popełnia czasami głupie błędy w obronie , ale nie sadze aby taki zespół jak Levante coś strzelił .Dla mnie sprawa prosta minimum 3:0 i w 70 minucie zabijam zdarzenie Levante strzeli ,kurs wtedy kosmiczny stawka niewielka a i tak cokolwiek by się wydarzyło jestem na plus.Takie drobne zabezpieczenie .
Polecam

Bez analizy
Real Madrid v Deportivo La Coruna 2:0 ⛔
Suma goli /obie strzela
Powyżej 2.5 gola i NIE 2.37

Taka sama sytuacja ,w przypadku gdy real strzeli już 3 gole i będzie wysoki kurs na zdarzenie Deportivo strzeli ,wtedy się zabezpieczam niską stawka a kurs powinien być wysoki.

Polecam

b e t 3 6 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Co prawda nie zgra u gospodarzy Zongo (14/1), ale to otwiera zawodnikom z ławki czas na pokazanie swoich umiejętności. Do tego brak podstawowego bramkarza Rubena (15/0).
Braki w Sociedad to Martinez (10/0), Vela (20/7), Canales (21/2).
Co mecz to masz jakieś wyimaginowane absencje. Co prawda w tej analizie większość się zgadza, ale jak już podajesz, to dawaj pełne info.
Braki w Almerii: Ruben, Zongo i chyba najważniejsza to brak Trujillo.
U gości zagra Canales, za to nie będzie Veli, Martineza i Mikela Gonzaleza. Pod znakiem zapytania występ Markela.
Ważne, że wróci Hemed. U siebie mogą ze spokojem pokonać gości, którzy grają słabo w ofensywie. Myślałem, że Moyes sobie lepiej da radę w Sociedad, ale póki co to tragedia. Zespół z takim potencjałem kadrowym nie powinien grać tak słabo, a co ważniejsze walczyć o utrzymanie w tym sezonie. Szkot niestety nic nie poprawił z gry. Lekko polepszyła się gra defensywna, ale nic poza tym. Stratę mniejszej ilości bramek może zawdzięczać Rulliemu.
Ciekawe kursy na gospodarzy, można pograć w ich stronę, choć bardziej live.
Real i Barca bardzo łatwe spotkania i powinny być pogromy. Królewscy muszą zapomnieć o ostatnich starciach, o złej formie i zabawić się trochę, nabrać pewności siebie, szczególnie Cristiano, który powinien coś dołożyć od siebie.
Levante co prawda wzmocnili defensywę. Do Hiszpanii powrócił ex piłkarz RCD Mallorca Ivan Ramis. Swego czasu podpora defensywy teamu z Balearów. W Anglii choć nie śledziłem jego kariery to pewnie sobie nie dał rady. Barral w dobrej formie strzeleckiej, ale faktycznie Blaugranie strzelić będzie niezwykle ciężko.

Valencia - Getafe
Getafe +2EH @1.65 betsson
✅ ✅ eh ten karny;)
Ciekawi mnie postawa Nietoperzy, bo typ ewidentnie przeciw ich zespołowi. Póki co więcej szczęścia niż ciekawej gry. Wczoraj rozegrali dodatkowo sparing z Zenitem, notabene wygrany 1-0, ale zagrali tam niemal całym składem. Nie obyło się bez urazów, ale prawdopodobnie je wyleczą na czas. Co nie zmienia faktu, że drużyna Nuno potrzebuje motywacji do gry, a na pewno takim nie jest mecz z Getafe... Nie lubią grać z takimi zespołami, a Getafe musi to wykorzystać, bo ich sytuacja w lidze staje się coraz gorsza. Strata punktów w Valencii u siebie mnie nie zdziwi. Kursy @1.40 niestety ale nie skorzystam. Ważny będzie powrót Otamendiego do defensywy, bez którego ani rusz, co pokazał dobitnie ostatni mecz z Espanyolem. W Getafe też większość już powróciła po kontuzjach, pauzach. Jednobramkowa, wymęczona wygrana to max co widzę w tym meczu dla gospodarzy. Chyba, że czymś zaskoczą, bądź goście negatywnie.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Real Madryt - Deportivo La Coruna [1:0 HT; Isco, Benzema]
Typ#1 : Cristiano Ronaldo powyzej 1,5 bramki - 1,90 [Fortuna] ⛔
Typ#2 : powyzej 1,5 bramki w I polowie - 1,57 [Totolotek] ⛔

Real siegnal dna. W meczu przeciwko Atletico po prostu nie istnial. Tak zalosnego meczu w wykonaniu jakiejkolwiek druzyny o zblizonej klasie nie widzialem. Nie chce umniejszac zaslug Atletico ale Real zagral okropnie co wreszcie znalazlo odzwierciedlenie w wyniku. Np z Cordoba niedawno tez grali tragicznie ale Cordoba to nie podopieczni Simeone i ostatecznie przegrala tamto spotkanie. W meczu derbowym liczylem na sportowa zlosc Ronaldo ale sie przeliczylem. Bardzo zle ogladalo sie Portugalczyka w tym spotkaniu. Majac w pamieci popis glupoty z meczu z Cordoba nie poprawil on swoich notowan zachowaniem tydzien temu. Fatalna gra, placzliwe rozkladanie rak nawet gdy nie bylo faulu. Oj nie tak to sobie wyobrazalem. Ale tak jak wspomnialem, caly Real a z nim i Ronaldo, gorzej zagrac juz nie moze. Kibice po ostatnim meczu przelykajac gorycz porazki zostali dodatkowo potraktowani zdjeciami z imprezy urodzinowej Ronaldo, dokladnie w dniu meczu. Jak zareaguja na kolejny tragiczny wystep CR7? Jak zareaguja na kolejny fatalny wystep calej druzyny? Nietrudno sobie wyobrazic.
Rywal na przelamanie tej serii jest idealny. Na Santiago Bernabeu przyjedzie La Coruna. Niby wygrali 2 ostatnie mecze ale w sobote moga spodziewac sie istnej nawalnicy ze strony gospodarzy. Podraznieni (mam nadzieje) porazka z Atletico, pilkarze Realu musza ruszyc do ataku od pierwszych minut, jesli nie, to z kazda kolejna moga spodziewac sie coraz gorszej reakcji zgromadzonych na stadionie kibicow. Na odkupieniu win powinno najbardziej zalezec Ronaldo. Cala ofensywa gra ostatnio beznadziejnie ale wszystkie wydarzenia sprawily, ze to na Portugalczyku kolejny raz skupi sie cala presja. Nie biore nawet pod uwage, ze Deportivo moze powalczyc. Real 4-5 bramek powinien strzelic spokojnie wiec licze, ze przynajmniej 2 dopisze sobie wlasnie Cris.
Co do drugiego typu to podobnie jak pisalem przed starciem z Sevilla i identycznym typem, jaki polecalem - po meczu z La Coruna, przed Realem ciezki mecz. Wtedy bylo to Atletico, teraz bedzie Schalke w Lidze Mistrzow. Argumenty za typem sa podobne: chec jak najszybszego rozstrzygniecia meczu i odpoczynku, na brak ktorego ostatnio skarzyli sie Krolewscy. Dodatkowo czynnikiem motywacyjnym powinna byc &quot;skrucha&quot; za ostatnie poczynania a co za tym idzie, chec zrekompensowania kibicom ostatnich upokorzen. Wtedy udalo sie dorwac kurs 1,80, tym razem 1,57 ale uwazam, ze wejdzie spokojnie. 2-3 bramki do przerwy, przynajmniej 1 Ronaldo, po przerwie doklada jedna lub dwie kolejne i oba typy wchodza. W kazdym razie obie opcje do gry, typ nr2 oceniam jako pewniejszy stad tez zagram zdecydowanie mocniej
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Piątek, 20:45
Almeria - Real Sociedad 1dnb @ 2,1..3/10

Sociedad chyba prędko nie ruszy. Zawiodłem się na nich jak grali z Realem. Stawialiśmy wtedy na rzuty rożne. Przez pierwsze 15 minut byli aktywni, a potem... było coraz gorzej.
Czemu napisałem, że raczej prędko nie ruszą do przodu? Kontuzja Carlosa Veli w meczu z Realem - dwumiesięczna! Dla nie oglądających zbytnio La Liga powiem, że Vela to, już trzeci sezon, najlepszy strzelec drużyny Sociedad. W 2012/13 trzeci był Griezmann, którego już nie ma w drużynie, a w 13/14 Griezmann był Eq Eequo z Velą (po 16 goli). Na 3 miejscu kręcił się Agirretxe, ale teraz zdobył dopiero 3 gole i jest drugim strzelcem. Odszedł Griezmann, przyszedł Finnbogason, który absolutnie nie wgrał się w ligę Hiszpańską. W Heerenveen 29 goli w sezonie, czyli prawie gol na mecz, a tu na 550 minut zero. Teraz dostanie więcej minut, ale nie widzi mi się, aby godnie zastąpił Griezmanna. Teraz jest tylko jeden napastnik(Agirretxe) i to ten, który &#39;zawsze&#39; był trzecim strzelcem w drużynie.
Od kilku kolejek sobie zdałem sprawę, że Almeria nie jest tylko do bicia. W meczu z Cordobą stawiałem na remis, taki mecz bez faworyta, ale jednak Almeria znów zaskoczyła! Wygrali 1-2 na wyjeździe, tracąc gola z bezpośredniego rzutu wolnego. Bramkarz nie miał żadnych szans. Socieda z Celtą zagrał... średnio po prostu. Tak jak i Celta w sumie. Z Realem, jak wspomniałem fatalnie. Z Eibar wygrali 1-0, ale ten gol... możecie obejrzeć, fartowny nieco. Poza tym Eibar nie wykorzystało m.in sam na sam, a w innej sytuacji w ostatnim momencie wybili piłkę spod nóg napastnikowi, który miał już tylko bramkarza przed sobą. Mecz ten był na remis raczej.
Nie pamiętam kiedy Sociedad ostatnio zagrał dobry mecz ligowy. Może z Barcą coś tam im wychodziło, ale na zwycięstwo też niezasłużyli.
A Sociedad na wyjeździe to po prostu dno. Wystarczy spojrzeć na tabelę wyjazdową. Na 10 spotkań 5 remisów, 5 punktów. Czyli można się domyślić, że jeszcze nie wygrali. Głównie grali z górną połową tabeli. Jednak zdobyć 1 gola w pięciu spotkaniach z miejscami 1-9 to jednak słabo. Remisowali też z Celtą, Deportivo i drużynami z dna tabeli.
Almeria, jak już zdążyłem wspomnieć, wcale nie jest fatalną ekipą. Z Cordobą opisywałem nieco mecz. Dodam, że grali bez swojego najlepszego strzelca, który wraz z zawieszenia na mecz z Sociedad.
Dobry mecz Almerii z Getafe gdzie trójka do jaja nawet mogła wejść. Porażka 3-0 z mocnym u siebie Espanyolem, porażka po wymianie zdań z Valencią 3-2 i to na wyjeździe. Wygrana wyjazdowa z Malagą. I dalej - grudzień, to nie będziemy brnąć.
Zagrali od stycznia 6 spotkań ligowych, w tym 4 wyjazdowe. W obu domowych spisali się dobrze albo na tyle na ile mogli. Porażka z Sevillą 0-2 i wygrana 1-0 Getafe. Nie da się powiedzieć, że z Sevillą zagrali słaby mecz. Patrząc na siłę rywala to naprawdę Almeria pozytywnie!
Wydaje mi się, że na Sociedad bez Veli będzie można zarobić


Niedziela godz 19:00
Rayo - Villarreal
goście over 1,5 gola @ 2,0...3/10
goście over 3,5 gola @ 11,0...0,3/10

Raczej nie zagram na Villarreal, ponieważ boję się tego zbyt otwartego spotkania. Tak właśnie wyglądają zazwyczaj te ich mecze (bezpośrednie starcia). W ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy tymi zespołami wpadło 17 goli. Tak, 17 goli w trzech ostatnich meczach pomiędzy Rayo, a Villarreal! I wcale nie było tak, że te gole brały się jedynie z wykorzystywania setek, fartownych goli, błędów bramkarzy. Nie! Z tych 17 goli raczej niewiele było przypadkowych goli, błędów bramkarza. Głównie gole wpadały dla Villarreal (13 z tych 17) i dużo z nich było strzelone po otrzymaniu prostopadłej piłki za obrońców lub z kontry. To jest siła Villarreal!
Obejrzyjcie najlepiej te dwa skróty:
www . youtube . com/watch?v=HXovDcGmNxY
www . youtube . com/watch?v=d6jKLCa4VIM
(usuńcie odstępy)
... z jaką łatwością oni tworzą te sytuacje, głównie Villarreal.
Trudno uwierzyć, ale Rayo ma prawie (bo Elche) najwięcej goli straconych ze wszystkich drużyn La Liga! Elche ma 42. Trzecia drużyna wg. straconych goli to Levante - 38, a reszta 35 i mniej. Rayo i Elche odstają defensywnie od reszty drużyn.
Czemu trudno uwierzyć, że Rayo tyle goli traci? Bo są drudzy, jeśli chodzi o procent posiadania piłki. Mają piłkę średnio 58-59% czasu, a tracą bardzo dużo goli! Trzeba przyznać, że sporo goli tracą sami przez siebie, kiwając się czasem na 15-30 metrze od swojej bramki.
W poprzednim sezonie było przecież podobnie. Rayo, niezła ekipa, 12 miejsce na 20 drużyn, a najwięcej goli straconych (uwaga! aż 80 goli straconych w 38 meczach!!! ), gdzie drużyny takie jak
Malaga, Levante, Getafe, Espanyol, Elche, Granada (drużyny 10-16) miały nie więcej, niż 56 straconych. KOSMOS!
W tym sezonie może nie poprawią tego wyniku, ale myślę, że do 70 straconych dolecą. 22 kolejki za nami, a Rayo 40 straconych. A terminarz nie należy do najłatwiejszych.
Villarreal pozytywnie w meczach z Barceloną. Dwa mecze wyjazdowe z Blaugraną i 3 gole zdobyte. Wiele zespołów może pozazdrościć ???? Fakt, że gol w tym meczu pucharowym to dzięki ter Stegenowi, ale i tak swoje sytuacje mieli, a z Barcą nie łatwo się je kreuje. Villarreal wydaje mi się lubi grać z takimi otwartymi drużynami jaką jest Rayo. Już widzę tu co kilka minut świetną kontrę! To jest moc Villarreal! Pamiętam ostatni mecz Barcy z Rayo (jeśli chodzi o Rayo to właśnie ten mecz zapadł mi w pamięć szczególnie; pewnie dlatego, że jestem za Barcą ;) ). Czyli wysoko ustawiona cała drużyna, czasem nawet z pressingiem na 20 metr bramki Bravo. 41% posiadania. W meczu z Barcą drużyna poziomu Rayo (czyli średniak) bardzo, bardzo rzadko ma takie posiadanie piłki. A Rayo jednak się udało...udało się zrealizować plan, a nie fart! Rayo potrafi długo kopać piłkę między sobą.
We wrześniu 2013 roku mieli nawet więcej posiadania piłki od Barcelony. Uwierzycie? A w lutym 2014 dali Barcelonie &quot;tylko&quot; w 59% czasu utrzymywać się przy futbolówce. Tylko oni, w przeciwieństwie do Barcy, niewiele mają z tego przetrzymywania piłki. W dwóch wyżej wspomnianych meczach padły wyniki 0-4 i 0-6. A jeśli chodzi o ostatnie spotkanie Rayo z Barcą, gdzie mecz zakończył się wynikiem 0-2 było sporo sytuacji pod bramką Rayo.
Ale czemu o tym wspominam... bo Barca, która raczej gra atakiem pozycyjnym, stworzyła w tamtym meczu sporo sytuacji z ... kontr! (którymi nie często grają)... lub też z prostopadłych piłek. Miejsce na przedpolu bramki Rayo było mega dużo! Aż nie chce się wierzyć, ze tam tylko 0-2 padło.
Villarreal wydaje mi się wykorzysta co najmniej tyle sytuacji co Barca w październiku.
Dla potwierdzenia tego co tu wypisuję, żeby nie było, że bajkę piszę, proszę, skrót z ostatniego meczu Barca - Rayo:
www . youtube . com/watch?v=XeJ_4YZkbx0
Szczególnie sprawdźcie minuty:
1:05
1:28
2:34
... jakie piły szły.
Villarreal też sporo tego robił. Może nie tak inteligentnie jak Barcelona, ale sytuacji chyba nawet więcej tworzyli od Katalończyków przeciwko Rayo.


Niedziela, godz 21:00
Celta Vigo - Atletico 2 @ 2,0...2,5/10

Odświeżyłem sobie nieco pierwszą potyczkę tych ekip. Pamiętałem, że to był fartowny remis dla Celty. Do tej pory wydaje mi się, że nikt w czasie 22 kolejek nie zdobył punktów na takim fuksie.
Gole Celty: z karnego (który faktyczne był słuszny; jednak jak by tego faulu nie było, zawodnik Celty [jak dobrze pamiętam to Nolito] nie stworzyłby raczej dobrej okazji bramkowej. Przynajmniej moim zdaniem. To był gol na 2-0 - z karnego. Na 1-0 to dopiero był fuks...Hernandez strzelił głową. A dokładniej to piłka odbiła się od jego głowy, on nawet nie wiedział gdzie znajduje się piłka, ale tak farciarsko spadła mu na głowę, że zmyliła bramkarza Atletico i ... wpadło.
Atletico strzeliło 4 gole, ale dwa ze spalonych + 3-5 setek... Tam 4-1 / 5-1 mogło być, a nie 2-2 ???? Głównie sytuacje Atletico oczywiście z rzutów wolnych, rożnych. Naprawdę groźne! Celcie tym razem szczęście nie dopisze ????
Oczywiście nie jest tak, że typ opieram jedynie na jednym meczu z pierwszej rundy. Widzieliśmy Atletico w meczu z Realem... pogrom! Atletico z Eibar 3-1, a gol Eibar nieco przypadkowy. Wcześniej słaby mecz z Barcą, jeszcze wcześniej dobry z Rayo. W sumie to tylko jeden mecz słaby - ten drugi pucharowy z Barcą.
Celcie brakuje w ostatnim czasie szczęścia i oby był tak i tym razem.
Mają problemy w ofensywie, z wykańczaniem sytuacji, a grając z Atletico zbyt dużo ich nie będą mieć.
Kurs fajny, stawiamy.
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Sevilla - Cordoba
Znów mamy fajną linie na rożne w meczu Sevilli . Tak jak ostatnio z Espanyolem tak i teraz powinni ją pokryć z Cordobą - która nie powinna sie za bardzo zapędzać pod bramke andaluzyjczyków. A Sevilla bedzie cisnąć i nabijać kornery jak to ma w zwyczaju u siebie.
Handi azjatyckie -4 całkowicie do pokrycia
Sevilla - 4 rożne 1.80 bet 365✅✅✅

Valencia gra w południe jak bedzie sie meczyc to kornery tez pojda w ruch a linia na handi tylko -2. Moją uwage przykuły też rożne w meczu Celta - Atletico . Gracze Simeone w tym sezonie nie nabijają dużo rogów , powod jest prosty - skrzydłowych u nich jak na lekartstwo , dodatkowo szkoleniowiec Los Colchoneros dobrze wie że na Celte wystarczy gra z przyczajki a to jego druzynie wychodzi doskonale. Wiec po swojemu sie cofną i pozwolą graczom z Vigo prowadzic grę . Może byc tak że Celta bedzie nabijac rożne a Atletico ładować gole.
Podsumowując
Sevilla handi azjatyckie na rozne -4 1,80 stawka 7/10
Valencii chyba jednak nie ruszam bo jak szybko strzela to z roznych pewnie nici.
Celta handi europejskie na rożne -1 2,10 bet 365 stawka 4/10✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Real Madrid - Dep. La Coruna
Obie strzelą ::: 2,10 ::: Bet365 ::: 2/10
Każdy kto choć odrobinę interesuje się hobbystycznie ligą hiszpańską, ten wie, że Real Madryt od początku roku 2015 nie zachwyca formą. To podkreśla również każdy ekspert piłkarski. Obrona Realu nie dość, że nie zachwyca formą to jeszcze wypadli z niej czołowi gracze. Efekt? Real tylko w dwóch meczach w 2015 roku nie stracił bramki, w pozostałych siedmiu stracił po kilka bramek (4:0 z Atletico Madryt, 2:1 z Valencią, 4:1 z Real Sociedad itd.). H2H mówi wyraźnie, że Deporitvo dość regularnie strzela bramki na Stantiago Bernabeu. Nie zdziwi mnie remis w tym meczu i pierwszy Realu np. 1:1, albo 2:2. Również typ wejdzie nawet przy wysokim wyniku Realu np. 5:1.
Deporotivo to okropnie ambitny zespół, Real mocno osłabiony i z dużymi anty-morałami wśród kibiców za szum medialny po 4:0 w derbach z Atletico Madryt i urodzinach Cristiano Ronaldo. W tym meczu widzę wysoki wynik.
Wynik: 2:0 ⛔
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Sevilla - Cordoba
Typ. Sevilla / @1.37 / Bet365 ✅✅

Faworyt tutaj jest tylko jeden. Sevilla ten mecz musi po prostu wygrać jeśli chcę zachować swoją pozycję gdyż Villareal depcze im po piętach. Ostatnie dwa spotkania to porażki z Realem i z Getafe. O ile z Realem można się było spodziewać o tyle z Getafe na pewno ciężko było przeboleć (choć pisałem już kiedyś, mieli z nimi naprawdę niekorzystne H2H na ich boisku). Dziś będą podejmowali słabą Cordobę i nie wyobrażam sobie trzeciej porażki z rzędu. W obu zespołach zabraknie kilku graczy (min. podstawowego bramkarza w Sevilli - Beto) ale moim zdaniem i tak dysponują składem, który powinien sobie na swoim stadionie spokojnie poradzić z Cordobą. Bilans ich bezpośrednich spotkań to 5 wygranych i 1 porażka. Bramki 12 do 2. U siebie jeszcze nie stracili bramki z Cordobą.



Malaga - Espanyol
Typ: Espanyol DNB / @ 2.50 / Bet365 ✅✅✅
(Espanyol więcej szczęścia niż rozumu, ale siadło ładnie)

Tutaj idę w stronę Espanyolu, który nie wygrał na wyjeździe od kilku spotkań ale pisałem o tym wcześniej, że rywali mieli z górnej półki. Jakiś przebłysk był ostatnio w spotkaniu pucharowym z Athletic Bilbao gdzie zremisowali. Dziś oczekuję od nich zwycięstwa. Jako ciekawostka, jeśli Espanyol u siebie remisował z Malagą w pierwszym spotkaniu ligowym, drugie spotkanie na wyjeździe kończyło się ich zwycięstwem. Dziś liczę na podtrzymanie tradycji i ich zwycięstwo. Do bramki wraca podstawowy bramkarz Casilla.

 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie na tę kolejke tylko dwa typy mianowicie biore na rozklad spotkanie Barcy z Levante. Faworyt jest tylko jeden i Barcelona z tego zadanie wywiąże sie bez dwoch zdan, dlatego gram w tym spotkaniu na strzelców goli. Typuje raczej do przewidzenia Leo Messiego, który gra w tym roku fantastycznie, strzela i asystuje, jest prawdziwym liderem Barcy i udowadnia każdym meczem kto jest najlepszym piłkarzem świata. Drugim typem jest Luis Suarez który co prawda powoli ale aklimatyzuje sie w Hiszpanii i mimo że wiele bramek nie strzela to jednak przyczynia sie w znacznym stopniu do wygranych meczy Blaugrany. Camp Nou więc o bramki możemy być spokojni. Powodzenia;)
Barcelona - Levante typ: Messi strzeli TAK @1,4 Unibet✅
Barcelona - Levante typ: Suarez strzeli Tak @1,6 Fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Deportivo ma słabą siłę ognia, dlatego powinni przegrać do 0. Pamiętacie szalony mecz z pierwszej części sezonu (2:8)? Nie chcę źle wróżyć, ale tu możliwe, że skończy się podobnie. Druga kwestia, że Real w ostatnich meczach prezentuje się naprawdę fatalnie. Na Bernabeu powinni dać sobie radę i wygrać mieć cały mecz pod kontrolą. Deportivo może nawiązać walkę ze słabymi/przeciętnymi drużynami, ale z drużynami z wyższego szczebla, nie mają argumentów:
vs Barcelona 0:4
vs Villarreal 0:3
vs Atletico 0:2
vs Sevilla 1:4
vs Valencia 3:0 (grali wtedy koncertowo, ale u siebie)
Królewscy ostatnimi wynikami mogą być lekko zdenerwowani. Kibice wylewają na nich pomyje, że idą imprezować u Ronaldo po porażce z Madrytem. Dziś odkupią winy wysokim zwycięstwem.
Real - Deportivo 2:0
Real -4 (AH) 3,55 Bet365 ⛔
Real wygra do zera 1,66 Bet365 ✅

Kolejne dwa mecze powinny krążyć na pograniczu overa. Twarda fizycznie Granada u siebie zagra z Baskami, którzy grają dobrze w zależności od poszczególnych faz księżyca. Ostatni pucharowy mecz z Espanyolem powinni przegrać w końcówce, a trzeba zauważyć, że grali dobrym składem. Papużki przeciągnęły ich solidnie i to może odbić się na tym meczu. Z drugiej strony Granada w tym sezonie nie potrafiła wykorzystywać takich rzeczy, dlatego uważam, że będzie blisko remisu bramkowego. Ktoś może wygrać jedną bramką.
Granada - Bilbao
2 lub 3 gole 2,00 Bet365 ⛔ 0:0

Malaga u siebie powinna wygrać z Espanyolem. Są wyraźnym faworytem, ale tylko ze względu na to, że są gospodarzami. Papużki na wyjazdach grają dużo słabiej. U siebie potrafią wygrać prawie z każdym, chociaż jak pokazał mecz z Bilbao, na wyjazdach też potrafią stwarzać groźne sytuacje - większy problem jest z ich wykorzystywaniem. Mają kilku takich czarnoskórych irokezów, którzy pod bramką zachowują się jak zaklinacze deszczu, a nie jak Sergio Garcia, którego obraz mam już na ścianie. Malaga jak ma wynik do przodu to lubi go trzymać. Espanyol na wyjazdach podobnie.
Malaga - Espanyol
2 lub 3 gole 1,95 Bet365 ✅ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betinos 200

betinos

Użytkownik
Sevilla-Cordoba
Poniżej 4,5 kartki
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Napiszę krótko, bo mecz za chwilę....Typ opieram na statystykach sędziego głównego tego spotkania, którym jest
Iñaki Vicandi Garrido.Arbiter ten na ostatnie 10 meczy które prowadził tylko jeden raz przekroczył linię 4,5.To jest mój główny typ na ten mecz.Do tego zagram over 1,5 bramki Sevilli , która u siebie spisuje sie wysmienicie i te dwie bramki słabej Cordobie powinni lekko strzelić.Kurs:1.50.
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Co myślicie o meczu Granda- Atl. Bilbao warto zaryzykować i pograć w stronę gospodarzy ? Atl. Bilbao grało w środę z Espanyolem więc mogą odczuwać lekkie zmęczenie, a Granada musi szukać pkt żeby wydostać się z linii spadkowej .
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Granada - Athletic Bilbao
Dziś ponownie doszukuje się dużej ilości kartoników. Nie mam czasu zbytnio na długą analizę więc postaram się przedstawić najważniejsze argumenty przemawiające za tym typem.
Dlaczego właśnie to spotkanie?​
  • Granada zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, potrzebują łapać punkty, dziś grają przed własną publicznością więc wypadałoby wygrać, ale przeciwnik nie należy do zbyt łatwych, jest to drużyna Bilbao z którą nie gra się łatwo, tak więc będzie to na pewno spotkanie obwite w dużą ilość przewinień. Bo przecież presja ciąży w tym spotkaniu na gospodarzach.
  • Sędzią tego spotkanie będzie Carlos Clos Gomez, który lubi pokazywać kartki. W 2015 roku sędziował 7 spotkań w których pokazał 42 kartki. Daje nam to średnią 6 kartek na spotkanie.
  • W rundzie jesiennej w spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, sędzia pokazał 6 kartek.

Moje propozycje:
Liczba pkt karnych - Powyżej 50.5 @ 1.65 ✅
Liczba pkt karnych gospodarzy - Powyżej 20.5 @ 1.65 ✅
(ż.kartka - 10 pkt, cz.kartka - 25 pkt) Unibet
Skończyło się na 8 żółtych i 1 czerwonej ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W pierwszym meczu dnia widzę over. Valencia u siebie powinna zrobić swoje. Jak dobrze pójdzie to sami wykręcą overa, choć dla widowiska mam nadzieję, że Getafe złapie jakiś kontakt. W ekipie z Madrytu spore braki, więc gospodarze muszą to wykorzystać. Getafe co prawda zagrało świetny mecz z Sevilla u siebie, ale na Mestalla będzie trudno o cokolwiek. Dlaczego over? Valencia u siebie gra ofensywnie, a rywale często trafiają do siatki. Mecze dobrze się ogląda i pada sporo goli. Jutro powinno być podobnie.
25.01.15 PRI Valencia Sevilla 3 : 1
17.01.15 PRI Valencia Almeria 3 : 2
07.01.15 PUC Valencia Espanyol 2 : 1
04.01.15 PRI Valencia Real Madrid 2 : 1
16.12.14 PUC Valencia Vallecano 4 : 4
Valencia - Getafe
Powyżej 2,5 gola 1,85 Bet365

Rayo gra źle, więc ciężko mi zwiastować ich przełamanie. Ostatnie 3 mecze w plecy i tak powinno ciągnąć się dalej. W ich grze jest masa chaosu, w przodzie są bezproduktywni i nawet w posiadaniu nie potrafią dominować, jak miało do miejsce do tej pory. Villarreal bez kilku ważnych graczy, ale mimo wszystko powinni dać sobie radę i wygrać nawet minimalnym nakładem sił. Trzeba brać pod uwagę, że grali pucharowy mecz z Barceloną, ale są na tyle zorganizowaną drużyną, że klepną Rayo, które jest w wyraźnym dołku.
Ostatnie dwie wizyty Żółtej Łodzi w Madrycie:
06.01.14 PRI Vallecano Villarreal 2 : 5
25.03.12 PRI Vallecano Villarreal 0 : 2
Rayo - Villarreal
Villarreal 2,20 Bet365
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽Valencia - Getafe
Typ #1: powyzej 1,5 bramki w I polowie - 2,55 [Totolotek]​

Zgadzam sie z Ramzesa co do overa ale dodatkowo wybieram typ na over 1,5 bramek w I polowie. Kurs wiecej niz atrakcyjny. W 4 ostatnich 4 domowych meczach Valencii w lidze (5 byl z Barca, zakonczony 0:1) 3 na 4 razy I polowa konczyla sie przynajmniej 2 bramkami. Jedynie gdy podejmowali Real bylo 0:1 do przerwy. Wiec z rywalami, z ktorymi moga walczyc szybko strzelaja bramki. Jutro mecz w poludnie, licze na radosny football i po 2,55 biore to i polecam bo warto zaryzykowac
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dobra, macie:
Takie coś wyszukałem. Kartki na &#39;wyczyszczenie&#39; z Atletico:
Zagrożeni:
Juanfran @3.70 betsson
Miranda @2.95 betsson

Siqueira @3.00 betsson
Griezmann @3.35 betsson
Ja zagrałem tylko dwóch pierwszych. Są bardzo ważni, wręcz niezastąpieni w układance Simeone. Może Miranda trochę spuścił z tonu, ale nie daj Boże kontuzje złapie Godin/Gimenez.
Griezmanna bym grał, ale kurs jakiś taki średni, a wiadomo z ofensywnymi piłkarzami to trochę inaczej. Siqueira do gry, aczkolwiek nie jest on aż tak ważnym ogniwem.
Celta ma mocne skrzydła. Nolito - Mina/Orellana. Nawet jeśli nie będą mieli zamiaru się czyścić to te żółtka są w jakimś stopniu prawdopodobne. Celta na Balaidos stawia ciężkie warunki. Atletico osłabione w środku pola (brak Koke i Turana), więc gra może być lekko szarpana. Sędzia też z tych co lubią pokazywać kartki.
Atletico musi się czyścić, a przynajmniej powinni, bowiem za tydzień łatwy mecz z Almerią na VC. Natomiast później Sevilla na wyjeździe, Valencia u siebie i Espanyol na El Prat. Ciężkie mecze i tam bardziej wskazana obecność w/w zawodników. W dodatku kursy kosmiczne jak na obrońców. Nie rozumiem tego.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Podobnie jak Ramzesa, uważam, że Villareal powinni zgarnąć dzisiaj komplet punktów. Rayo pod formą, do tego ich obrona to farsa, a może mieć to kolosalne znaczenie przy bardzo aktywnej w ostatnim czasie ofensywie Żółtej Łodzi Podwodnej. Nie mają większych problemów z przedostaniem się pod pole bramkowe rywala, zatem przy niepewnej defensywie Vallecano powinno być im znacznie łatwiej. Do tego bardzo korzystne h2h dla Villareal

Jak widac raptem 1 wygrana Rayo.
W tym sezonie Estadio del Rayo Vallecano jest bardzo gościnne, przyjezdni w 7 z 10 przypadków wywozili stąd komplet punktów.
Villareal 2.20- kurs zaczerpnięty z b365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom