>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25$ Free

S 0

successor

Użytkownik
NORWAY TIPPELIGAEN - goals
ROSENBORG 1,95
AALESUNDS 1.87
co to znaczy te -1,5 ( kurs 1,95 ) i +1,5 ( kurs 1,87 ) ?
postawiłem na 1,87 , jakie wyniki muszą być abym wygrał ?
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
DOBRA JUZ WIEM CO I JAK NIEWIEM CZY TO BYLA TEGO PRZYCZYNA ALE NIEWYSTRACZY NP SAMO NAPISAC ZE STAWIAM ZA 5 tylko 5$ i teraz mi normalnie stawia


na tym załaczonym srceenie masz zaznaczone &quot;use same amount for All Bets&quot; to ma być odznaczone i tylko risk Amount zaznaczone ..powinno byc ok

ale stawiajac po kursie -725 nie spodziewaj sie ze wygrasz sume którą postawisz bo to jest kurs 1.275

hej, succesor grasz dopiero od wczoraj czy jak, to jest hc -1.5 gola ....nie mogę już tutaj spadam stąd:zoltakartka:
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Dlaczego jak chce napisac do nich na live chat to mi zamyka sie to okienko.Cchce ich zapytac co sie stanie, poniewz zagralem za bonus w kasynie.
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Kurcze, ale zamiesanie z tym bonusem...
Znowu problem mam z kuponem..
na tym załaczonym srceenie masz zaznaczone &quot;use same amount for All Bets&quot; to ma być odznaczone i tylko risk Amount zaznaczone ..powinno byc ok
Zrobilem tak jak mowiles i wysakuje teraz cos innego: &quot;The Following Error Occurred:

You have to specify a valid amount.&quot;

Nigdy wiecej sie nie polasie na angielskie bonusy...

EDIT: wie ktos co z tym zrobic, abym mogl postawic ten kupon?!
 
midel 189

midel

Użytkownik
Sorki, ale nie chcę przerzucać 10 stron, bo po pierwszych trzech od tyłu widzę kłótnię czy to jest freebet, czy nie.
mam takie pytanie: Czy ma ktoś może przelicznik tych kursów typu: &quot;+250&quot; na ułamki dziesiętne ?
Vader // TAK!!! Już było podane w temacie jak liczy się kursy!!!
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Tylu cfaniaków i &quot;milionerów&quot; i żaden
jeszcze nie zrobił obrotu:jezora:?Ktoś już wogóle ma szanse zlecić wypłatę?A może zlecił?(PS.bo było na czym nabijać wysokie kursy m.in wimbledon i codzienne niespodzianki✅)
 
L 237

lookash

Użytkownik
jeszcze nie zrobił obrotu:jezora:?Ktoś już wogóle ma szanse zlecić wypłatę?A może zlecił?(PS.bo było na czym nabijać wysokie kursy m.in wimbledon i codzienne niespodzianki✅)
prawie wszyscy kase dostali dziś, jak narazie żaden mecz wimbledonu się nie skończył ale już wszyscy według ciebie już powinni x10 obrócić...zastanów się co mówisz zanim coś napiszesz...
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Punkix91 popie....ło mi sie chyba z tym ...jednak trza to chyba zostawic zaznaczone plus do tego risk amount zaznaczone i wpisujesz tam w tym polu stawke naciskasz accept (lub ok - nie jestem pewien) i jedziesz
 
G 0

gargamel999

Użytkownik
Ja mam wrażenie, że to nie jest stawka tylko ewentualna wygrana, przy kursie 1,4 postawiłem w pustym polu 10, a na kuponie wyszło ryzykujesz 24$, możesz wygrać 10$, dostępne środki 1$
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Punkix91 popie....ło mi sie chyba z tym ...jednak trza to chyba zostawic zaznaczone plus do tego risk amount zaznaczone i wpisujesz tam w tym polu stawke naciskasz accept (lub ok - nie jestem pewien) i jedziesz
Nadal to samo... :/ Ja piernicze, zeby miec problemy z postawieniem kuponu... ???? A moze inni powiedza jak oni zrobili ten kupon, bo zaczynam sie denerwowac...

EDIT:kurde, wreszcie poszlo.

Ale cos mi tu nie gra: Stawiam na Villiams przy kursie 1,3 10$ i do wygrania mam 1$. Tak jest napisane... ? O co tu chodzi?!
 
Do góry Bottom