>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25$ Free

punkix91 0

punkix91

Użytkownik
a cos ty sie spodziewal ze zagrasz za 10$ na kurs 1.30 i wygrasz 1000$ jak ci siądze to wygrywasz tak naprawde 11$
?? Jeszcze mnozyc umiem: 10x1,3=13$ chyba ze oni maja jakis podatek ogromny....

@down: ???? Tos mnie teraz rozbawil... Jak mozna cos zaokroglic co wychodzi w calosciach?! Czlowieku, wez sie zastanow co ty piszesz!
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
ja postawilem na Williams po kursie 1.31 10$ i do wygrania mam 3...a to że zaokrąglają to ładnie jestem wkur....wczoraj wygrałem kilka meczy w mlb po kursach powyżej 2.00 a rozliczyli mi jakby było po kursie 2.00 to co jest ponad kurs 2.00 a to co jest ponizej rozliczaja jako 50proc stawki...co za shit
dam przykład postawilem na oakland 2$ po kursie cos 2.26 wygrali i zamiast dostac 2.5$ dostałem tylko 2
na detroit po kusie 1.90 postawilem 2$ i zamiast wygrać 1.80$ dostałem tylko 1$
nie wiem ale to jakieś żarty są w tym buku
oferta mlb bardzo szeroka ale z tymi kursami jest lipa, zagadam do supportu jak znajde chwile

konradk18 no dokładnie to wynika1!!!:kwasny4565:
spróbowałem teraz postawić 1$ po kursie 2.7 i patrze potencjalna wygrana zamiast 1.7 .....1$ hmmm czyli tak na dobrą sprawe trza grać kursy 2.00 i nie wieksze bo to to samo
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Czyli z tego wynika że kurs 1.1, a 1.90 niczym się nie różni w tym buku ;)
obczaiłem o co w tym biega...kursy są zaokrąglane jeśli nie stawia sie minimalnej stawki tylko jej poniżej ..minimalna stawka to 5$
teraz sprobowalem wpisac 5$ po tym kursie 2.7 i do wygrania mialem 8 ..czyli wszstko jasne..kursy są ok przy stawce 5$ i wzwyż:spokodfhgfh:

@damianinho jeszcze ani razu nie obróciłem bo stawiam na razie mniejsze kwoty żeby to pomnożyc, jesli sie uda to potem pogram za 5$ i wzwyz
Bourne500, wiem że do obrotu liczy sie tylko stawka 5$ lub wieksza ale zauważ że możesz postawić najmniej 1$ tylko że przy stawce mniejszej niz 5 rozliczają kursy na ich korzyść patrz moje przykłady powyżej
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
macie w mailu napisane wyraźnie ze min stawka 5$ ????
No widzisz, w mailu wszystko jest napisane, ze min. stawka 5$, ze obrot 10x, ze nie mozna grac dubli, ale tu niektorzy po 10 razy zadaja te same pytania. Nie dosc ze nie czytaja maili, to nawet nie czytaja tematu i ciagle sie powtarzaja.
Pozdrawiam ????
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Ej jesli ja zagralem za ten bonus w kasynie a widz, ze co niektorzy takze nie dopelnili obowiazku i zagrali bonusem za mniej niz 5 $ wiec chyba nie bedzie po promocji??
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Ej jesli ja zagralem za ten bonus w kasynie a widz, ze co niektorzy takze nie dopelnili obowiazku i zagrali bonusem za mniej niz 5 $ wiec chyba nie bedzie po promocji??
dla Ciebie pewnie będzie po promocji bo zagrałeś w kasynie, a na pewno nie wliczą tego do obrotu.
Po co wy kombinujecie, jest regulamin, dają darmowe 25$ to trzeba korzystać, potem wszyscy się dziwią, że kolejna promocja nie dla Polaków.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Ej jesli ja zagralem za ten bonus w kasynie a widz, ze co niektorzy takze nie dopelnili obowiazku i zagrali bonusem za mniej niz 5 $ wiec chyba nie bedzie po promocji??
bonusem na zakladach mozesz grać za mniej niz 5$ minimalna stawka to 1$ ale po prostu te kupony nie bedą wliczać sie do obrotu
TO MóJ OSTATNI POST NA TEN TEMAT olewka
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
A zauwazyliesie w regulaminie to zdanie???
&quot;All clients must be at least 21 years of age&quot;
&quot;Kazdy klient musi miec powyzej 21 lat&quot;
Ci poniezej tego wieku beda mieli problemy z wyplata.Tak to jest jak sie nie czyta regulaminu w euforii bonusu.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
TO MóJ OSTATNI POST NA TEN TEMAT olewka
Patrzac na poziom niektorych wypowiedzi (nie wiem ile niektorzy maja lat, 14?), patrzac na w kolko zadawane te same pytania, na ktore juz po 10 razy byly odpowiedzi, przylaczam sie do Ciebie. Nie wiem dlaczego Admini/Modzeratorzy nie zrobia porzadku i nie zaczna ostrzegac/karaca/zwracac uwage... robic cokolwiek, by temat taki jak ten mial jakis poziom i zeby nie musial miec 10 stron, tak jak ma obecnie. W tym momencie wg. mnie powinny byc juz tylko informacje o wyplacie (jezeli juz ktos tego dokonal), ewentualnych problemach (ale nie takich, o ktorych 10 razy byla mowa) i o niczym wiecej. Wszystko inne juz nie ma sensu powtarzac.
Pozdrawiam i licze na to, ze w koncu zapanuje tu porzadek ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma jak to 3 razy w dzień i jeszcze w nocy kasować beznadziejne posty. Ludzie!!! Zanim zadacie jakieś pytanie poczytajcie temat! To przez Was co non stop pytają o to samo ten temat ma 10 stron!
doniooo tutaj uprawnienia mają wyłącznie ModTeam i Admini. Ciągle ktoś nie będzie tutaj siedział i kasował posty userów, kótrzy zadają ciągle te same pytania.
Ostrzeżenia dane. Jak tak dalej pójdzie to niektórzy dostaną bana za udział w tym temacie bo mają tyle warnów...
Tutaj odpisze- Ci co pisali do mnie pytania na PW dotyczące promocji. Nie znam odpowiedzi na te pytania. Livechat jest ciągle off line. Więc nie mogę się zapytać.
Zasada prosta-
NAJPIERW PRZECZYTAJ TEMAT, JEŚLI NIE MA ODPOWIEDZI WTEDY PYTAJ!!!

 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Śmiech na sali...
Zobacz, że mój błąd jest natury przestawienia kolejności liter. A nie błąd wynikający z braku znajomości języka polskiego.
Co do mojego języka polskiego nie musisz się martwić- daje sobie radę. Uwierz mi, że codziennie sporo piszę. I nie mam na myśli tutaj forum bukmacherskiego. Pomyśl nad sobą.
Jako, że masz mało postów na forum szybko mogłem znaleźć Twój &quot;kwiatek&quot;. Dla Twojej informacji. W końcu pisze się oddzielnie ;) Nie wkońcu jak napisałeś w poście niżej.
BAH może byś powiedział wkońcu gdzie mam wpisać ten kod???
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=521303&amp;amp;postcount=14
Zawsze możesz powiedzieć, że spacji nie dałeś... jasne. Tak jak ja mówię, że pomyliłem kolejność liter.
Pozdrawiam,
Żegnam,
Vader
 
Do góry Bottom