>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Primera Division [19-21 luty 2016]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Malaga - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.75
buk: betsson
Wynik: 1:1 ⛔
Bardzo ładny kurs do grania na Królewskich. Goście po raz kolejny nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę, aby dotrzymać dalej kroku liderującej Barcelonie. Królewscy pod wodzą Zidane dostali tak jakby nowej energii , i naprawdę czasami ta gra wygląda na Galaktyczną. Real jest w gazie i udowadnia to z każdym nadchodzącym spotkaniem w lidze czy też pucharach. Kurs na nich na dziś jest wysoki, ale powodem takiego kursu są małe braki w składzie, a nie zobaczymy: James Rodriguez, Pepe, Bale (kontuzje), Varane (kartki). Jednak pomimo tych braków, nic mnie nie przekonuje do tego, że w tym spotkaniu padnie remis czy też wygrana gospodarzy. Polecam.
Przewidywane składy:
Malaga (1-4-4-2): Kameni – Torres, Weligton, Albentosa, Rosales – Fornals, Duda, Camacho, Juanpi – Charles, Cop
Real (1-4-2-3-1): Navas – Marcelo, Nacho, Sergio Ramos, Carvajal – Isco, Kroos, Modrić – Ronaldo, Benzema, Jese
18:15 Granada - Valencia
Typ: 2
Kurs: 2.50
buk: betsson
Wynik: 1:2 ✅

Większość osób na forum stawiało przeciwko Valencii w LE, a Ci sprawili nie miła niespodziankę gromiąc swojego rywala 6:0!. Dziś myślę, że pójdą za ciosem i odniosą swoje trzecie zwycięstwo z rzędu. Być może jest tak, że Neville potrzebował trochę czasu żeby poukładać to wszystko?, ale to czy wszystko poukładał okaże się też dziś. W rundzie jesiennej gracze z Walencji wygrali na swoim terenie z piłkarzami Granady 1:0 i dziś liczę na podobną skromną wygraną. Gracze Granady aktualnie zajmują 19. miejsce w tabeli (20 punktów). W tym sezonie piłkarze z Granady zanotowali pięć zwycięstw, pięć remisów i 14 porażek. Valencia to zespół, który plasuje się na 12. pozycji i powoli zaczyna ratować ten sezon. Kurs na gości zachęcający dlatego też go pobieram. Na koniec dodam, że zawodnicy z Granady w pięciu ostatnich meczach na swoim terenie aż cztery razy przegrywali z graczami Valencii.
Przewidywane składy:
Granada: (4-2-3-1) Fernandez - Lopes, Costa, Lomban, Foulquier - Perez, Rico - Success, Rochina, Penaranda - El Arabi
Valencia: (4-3-3) Alves - Cancelo, Mustafi, Abdennour, Siqueira - Gomes, Perez, Parejo - Feghouli, Paco, Cheryshev
Nie zagrają:
Granada: Ibanez, Ruiz
Valencia: brak
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Jeżeli Real zagra cały mecz z Malagą jak drugą połowę przeciwko Romie, to nie ma się co martwić o ich wygraną. Barca wczoraj wygrała przeciwko Las Palmas, może nie w najlepszym stylu, ale jednak - bo przecież jak to mówią - takimi meczami zdobywa się Mistrzostwo.. Dzisiejsi goście jeżeli chcą jeszcze walczyć to nie mogą i to dosłownie pozwolić sobie na stratę punktów, bo w takim przypadku to i o drugie miejsce będzie im cholernie ciężko, bo ich rywal także z Madrytu jest cholernie solidny. Kurs na wygraną podopiecznych Zidane wysoki, co kusi na pewno, bo przecież rzadko kiedy możemy dostać takie kursy na wygraną tego poziomu klubów. Malaga w ostatniej kolejce uległa Villarrealowi 1:0 na ich stadionie, a dzisiaj szykuje się kolejna porażka przeciwko obecnie trzeciej drużynie w tabeli, którą na dobrą sprawę właśnie goni pogromca dzisiejszych gospodarzy z ostatniej kolejki. Ronaldo, Benzema prezentują dobry poziom i myślę, że zapewnią w tym meczu 3 punkty.
Real @1,75 Fortuna ⛔
Real HA -1,5 @2,81 Fortuna ⛔
Real over 1,5 gola w meczu @1,68 Fortuna ⛔
Ronaldo gol @1,75 Fortuna
✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Malaga - Real Madryt
Over 3.5 gola
2.90
Unibet

Na niedzielę wybrałem moim zdaniem najciekawiej zapowiadające się spotkanie w 25 kolejce spotkań w Primera Division. O godzinie 16:00 zmierzy się ze sobą drużyna Malagi i Realu Madryt. Ekipa gospodarzy po 24 meczach jest na 11 miejscu w lidze, a goście ze stolicy są 3 drużyną w tabeli. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze obie ekipy dzieli spora różnica klas. Malaga co prawda gra na swoim boisku dosyć dobrze i sprawia problemy faworytom (Barca wygrała tylko 1:2 kilka tygodni temu), ale Real jest po zmianie trenera w gazie i po wygranej w LM z Romą, dzisiaj powinni pewnie wygrać z Malagą jeśli myślą o walce o mistrzostwo Hiszpanii. Real Madryt w lidze regularnie zalicza wysokie wyniki jak chociażby w ostatniej kolejce z Bilbao 4:2. Łącznie na 24 mecze Real Madryt zaliczył aż 14 razy over 3.5 gola co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem w lidze - ponad 50% meczy Realu kończy się wynikiem co najmniej 4 bramkowym. Dzisiaj moim zdaniem Malaga szybko straci gola i kolejne bramki będą kwestią czasu. Mój typ to 1:3 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
--------------------------

Vallecano - Sevilla

Jeśli chodzi o ten mecz to warto wiedzieć, że Sevilla w tym sezonie jako jedyna drużyna w lidze nie wygrała jeszcze meczu na boisku rywala. Ich bilans wyjazdowy to 0-7-4
W tym spotkaniu upatrywałbym bardziej sporą ilość goli - obie ekipy ostatnio imponują formą strzelecką.Typ na mecz: over 2.5 gola | 1.70
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wg mnie kurs na Real nie poraża, ale chyba warto, bo goście powinni wygrać z Malagą. W walce o mistrzostwo jednak już się nie liczą.
Wczoraj był dzień faworytów, z którego wyłamał się tylko Betis, więc dziś januszowi typerzy łatwego życia mieć nie będą. Sądzę, że Real może być dziś jedynym faworytem, który sięgnie po komplet punktów.
Kurs na Villarrral z rotwailerami Simeone to ogromne nieporozumienie
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Benzema strzeli gola @2,20 Fortuna
Sponsorujesz ?? Benzema nie zagra z tego co podają źródła internetowe.

Jakby nie wczorajszy dzień to bym poszedł -3,5g biorąc pod uwagę grę obronną Malagi + osłabienia Realu + mecz w środku tygodnia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Granie na Atletico za jakieś 1.45 to jakieś nieporozumienie.Ekipy grające w LM mają tendencje do rozgrywania słabych spotkań kilka dni wcześniej, nie mówię że je olewają ale jednak myślami są gdzie indziej:]I tutaj przykład z tego tygodnia Arsenal x, Juve x, męczarnie Barcy, Bayern w plecy do przerwy, PSV jedyny stanął na wysokości zadania zrobił sobie 2-0 do przerwy i kontrolował spotkanie.
Zauważmy że te ekipy nie grały z nikim poważnym, Villareal to jednak nie są ogórki i stać ich w takich okolicznościach na niespodziankę.
To już tu lepiej sobie pyknąć za parę dyszek over 1,5 Gola Villareal za 7.0, czy x2 za 2,80
Villareal over 1,5 gola 8.0 bet365
Villareal win 1 połowa 8.0 bet365
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Sponsorujesz ?? Benzema nie zagra z tego co podają źródła internetowe.

Jakby nie wczorajszy dzień to bym poszedł -3,5g biorąc pod uwagę grę obronną Malagi + osłabienia Realu + mecz w środku tygodnia
Wiem, już pisał o tym @zal28, mój błąd.
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Real jest w gazie i udowadnia to z każdym nadchodzącym spotkaniem w lidze czy też pucharach. Kurs na nich na dziś jest wysoki, ale powodem takiego kursu są małe braki w składzie, a nie zobaczymy: James Rodriguez, Pepe, Bale (kontuzje), Varane (kartki).
Skąd informacja o Jamesie? Nigdzie nie wyczytałem braku powołania tego zawodnika na dzisiejsze spotkanie, ma nie grać Benzema, a nie James.
Żeby nie offtopować dorzucę swoje pięć groszy.

⚽ Malaga - Real Madryt
Danilo dostanie kartkę @2,90 unibet ▶ ZWROT
Ramos nie dostanie kartki @1,55 betsson ✅✅

Co do Danilo, to zdążyłem się przyzwyczaić, że gość w Porto był gwiazdą, świetna gra w ofensywie, umiejętności strzeleckie i życiowa forma, a w Madrycie jest zwykłym przeciętniakiem i łapie kartki nawet w najprostszych sytuacjach i jest mijany jak dziecko. Nie wiem, czy facet jest przemotywowany, czy brakuje mu umiejętności, ale psychika nie jest jego najsilniejszą stroną. Kiedy widzę rywala 1v1 z Danilo to wiem, że albo będzie odjazd, albo głupi faul i kartka, bo Brazylijczyk w tym sezonie inaczej nie potrafi. Marca anonsuje jego występ w pierwszym składzie, co w mojej opinii jest kompletną głupotą ze strony Zidane&#39;a i w meczu wyjazdowych wystawiłbym Carvajala nawet gdyby miał jeździć na wózku. Ciężko przypuszczać, kto może być jego rywalem na lewej stronie, bo w zespole z La Rosaleda jest kilku kandydatów do gry na lewym skrzydle, między innymi Castro, który bazując na swojej technice jest w stanie spokojnie sprowokować Danilo do jakiegoś nerwowego zagrania. Żeby potwierdzić moją tezę o przemotywowaniu, czy słabej psychice przytoczę tylko jeden przykład. Danilo dostał kartkę w meczu u siebie z Rayo, w którym przeciwnicy grali już wtedy w 9-osobowym składzie i to przy stanie 8-2 dla gospodarzy. Chyba więcej nie trzeba dodawać. Dla mnie Brazylijczyk jest przeciętniakiem, na którego połasił się Perez pokazując kolejny, że myślenie przy transferach nie jest jego najsilniejszą stroną, bo akurat ten transfer to kompletny nie wypał, jeden z najgorszych w ostatnich czasach, nawet Illarramendi nie jest konkurencją dla Danilo pod tym względem. W przypadku braku jego występu (na co jako madridista liczę) otrzymamy zwrot. Jak dla mnie value, którego nie omieszkam dzisiaj pominąć.

Co do Ramosa to trzeb powiedzieć, że ostatnio grał nerwowe spotkanie w meczu z Romą i gdyby nie Varane i trochę szczęścia to Real nie wygrałby tego meczu, a przynajmniej nie do zera. Sergio jako kapitan powinien być opoką defensywy w tym spotkaniu, a przy tak przetrzebionej linii defensywy (brak Pepe i Varane i nie daj boże Carvajala) to on musi być liderem tej formacji. Obok niego zapewne wystąpi dzisiaj Nacho, który w mojej opinii jest niezwykle ważnym ogniwem Realu Madryt. Facet, który w obronie może zagrać na każdej możliwej pozycji, właściwie nie popełnia błędów, nie jest elektryczny i wykorzystuje swoje szanse na granie w 100%. W dzisiejszych czasach bardzo ciężko o tak wszechstronnego obrońcę. W ataku może nie daje zbyt wiele, ale spokój w defensywie już tak. Nie można jednak kreować go na lidera. Jako, że kartka w dzisiejszym spotkaniu eliminuje Ramosa z derbowego meczu z Atletico, to obstawiam, że dzisiaj głowa go nie zawiedzie i będzie grał czysto i spokojnie. W mojej opinii dobry bet do jakiegoś dubelka.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Atletico 0 - 0 Villareal

Kurs na Atletico 1.40. Faworyt? Tak, ale czy wart gry po takim kursie? Nie. Lepiej spróbować po wyższym kursie poszukać niespodzianki grając za mniejszą stawkę. Jeśli wejdzie zyskamy więcej niż przy grze na win gospodarzy po niskim kursie. Villareal stać na urwanie punktów. Przecież jest to obecnie czwarta drużyna jednej z najlepszych lig świata. Nie przegrali już od 11 spotkań. W pierwszym starciu z Atletico wygrali 1:0. Oczywiście podopieczni Simeone również spisują się bardzo dobrze i są faworytem w dzisiejszym pojedynku, ale jak wspomniałem , po takim kursie nie warto ryzykować. Patrząc na wyniki obu ekip można również pomyśleć o grze under 2,5. W ostatnich 6 pojedynkach żadna z drużyn nie strzeliła więcej niż po 1 golu.
Moja propozycja:
Villareal lub remis / dnb (kurs około 2.60, 5.50) ✅
under 2,5 (kurs około 1.57) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alley 79

alley

Użytkownik
Malaga - Real Madryt 16:00
Typ: 1X
Kurs: 2.00 ✅✅✅
1:1
buk: bet365
Ja tutaj widzę stratę punktów przez Real Madryt. Brak Benzemy, Pepe, Varane i Bale&#39;a, to wielkie osłabienia. Malaga słabą drużyną nie jest, ostatnie tygodnie dobre, u siebie grają bardzo dobrze w obronie i skutecznie w ataku. Przeciwko Barcelonie mieli swoje okazje, przegrali 1-2. Z pewnością Charles i spółka przeciwko ekipie ze stolicy także będzie mieć okazje do strzelenia bramki. Jeśli zagrają przyzwoicie, to remis jest w ich zasięgu. Real na wyjeździe mnie nie przekonuje zupełnie. Dodatkowo ciężki mecz z Romą za nimi, Ramos i Carvajal zagrożeni pauzą, jeśli dostaną piątą żółtą kartkę. A przecież następny mecz jest z Atletico, więc z pewnością w głowach to mieć będą i mogą grać ostrożniej. Ciekawostka taka, to że Rea po meczach LM tracił osiem punktów, a zdobywał dziesięc, więc widać że mecze w środku tygodnia mogą odbijać się na meczach ligowych.
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania 1
Godzina 16:00
Malaga - Real Madryt
Real i under 2.5 gola
4.50
jetbull
Na dziś wybrałem spotkanie 11 w tabelii Malagi, która podejmuje 3 w tabelii Real Madryt. Goście są po środowym meczu w LM z Romą, ale jeśli jeszcze chcą się liczyć w walce o tytuł mistrza Hiszpanii, muszą koniecznie zdobyć dzisiaj 3 pkt dodam, że za tydzień będzie o nie jeszcze trudniej bo szykuje się spotkanie derbowe z Atletico. Real nie imponuje na wyjazdach, zdobywa mało bramek, traci punkty z drużynami ze środka tabeli. Goście osłabieni są brakiem Varana, Benzemy, Pepe i Bale. Nie wiem do końca jak wygląda sytuacja z Jamesem, ale podobno ma zagrać od pierwszej minuty. Mimo wszystko uważam, że będzie to niezwkle trudny pojedynek dla Królewskich. Malaga w tym sezonie potrafiła już ograć Atletico na własnym stadionie, dwukrotnie przegrywała z Barceloną zaledwie jedną bramką. Liczę na skromną wygraną Realu 1-0
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Malaga - Real
BTS (1,70) B365 ✅ ✅ :gool: ✅ ✅
Ja tu bym jednak nie grał na wygraną Realu, mimo że są w tym meczu faworytem, ale jednak coś mnie blokuję i gram tu coś innego. Malaga, potrafi się bronić i całkiem dobrze im to wychodzi. Mimo, że są w dołu tabeli, to z tymi mocniejszymi rywalami potrafi się spiąć. U siebie przegrali tylko 3 mecze, więc wychodzi na to że lubią na swoim terenie grać. W delegacjach jest trudniej, bo tych porażek już jest 7. Choć tych bramek nie strzelają jakoś specjalnie dużo, ale jak Barcelonie potrafili to i Realowi tym bardziej. Real musi wygrywać takie mecze, żeby zbliżyć się do Barcelony, mimo że do końca nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja w grupie bo jeszcze Atletico gra u siebie z Villarreal. Brazylijczyk Charles, w kręgach Malagi ma już 9 bramek na koncie, z pewnością będzie czyhać na defensywę Realu, która też momentami jest dziurawa. Próbuję BTS, choć wczorajszy kurs na BTS, Celty z Eibarem był lepszy, tak ten pewnie do meczu jeszcze spadnie więc gram teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik

Vallecano - Sevilla


Jeśli chodzi o ten mecz to warto wiedzieć, że Sevilla w tym sezonie jako jedyna drużyna w lidze nie wygrała jeszcze meczu na boisku rywala. Ich bilans wyjazdowy to 0-7-4
Las Palmas również bez wyjazdowego zwycięstwa. ;)
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Malaga vs Real Madrid Dziś o godzinie 16:00 na La Rosaleda dojdzie do meczu pomiędzy Malagą, a Realem Madryt. Większość kibiców od razu wyobraża sobie starcie, w którym głównym pytaniem jest nie kto wygra, tylko kiedy Królewscy już będą mieli spokojną przewagę. W mojej opinii lepszym z pytań jest te pierwsze. Trzeba się poważnie zastanowić, czy stołeczny klub będzie miał łatwą przeprawę. W końcu na jesieni, na Santiago Bernabeu bezpośrednie starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.
⚽ Osłabienia Realu
Zespół z Madrytu przyjedzie w okrojonym składzie. Zabraknie Garetha Bale’a, Pepe, Raphaela Varane’a (kartki) oraz Karima Benzemy, który niespodziewanie wypadł z kadry z powodu kontuzji biodra. Nie będzie więc podstawowego skrzydłowego (bocznego napastnika wg innej filozofii), podstawowego stopera, pierwszego zmiennika stopera i podstawowej dziewiątki. Są więc to duże osłabienia. Real najprawdopodobniej wystąpi z Navasem na bramce. W obronie powinniśmy ujrzeć Carvajala/Danilo, Nacho, Ramosa i Marcelo. Pomoc prawdopodobnie należeć będzie do Kroosa, Modrica oraz Isco. Z przodu powinni straszyć Ronaldo, z Jamesem i Jese.
⚽ Krótszy odpoczynek zawodników drużyny przyjezdnych
Real grał w środę w Lidze Mistrzów z AS Romą. Myślę, że zawodnicy mają jeszcze w nogach to spotkanie. Oczywiście dla takich drużyn jak Królewscy granie co 3 dni powinno być standardem, ale niewątpliwie nie jest to na pewno ich atutem. Starcie odbywało się w Rzymie, a więc to już wiązało się z męczącymi podróżami. Oczywiście starym wysłużonym Jelczem raczej nie jechali do Rzymu, ale mimo wszystko można się zmęczyć w tych wszystkich ekskluzywnych samolotach i hotelach. Warto wspomnieć, że dzisiejsi goście stracili już 8 punktów w spotkaniach rozgrywanych po meczach w Champions League.
wygrana z Szachtarem Doneck ---&gt; wygrana z Granadą 1:0
wygrana z Malmo ---&gt; remis Atletico Madrid 1:1
remis z PSG ---&gt; wygrana z Celtą Vigo 1:3
wygrana z PSG ---&gt; porażka z Sevilla 2:3
wygrana z Szachtarem Doneck ---&gt; wygrana z Eibarem 2:0
wygrana z Malmo ---&gt; porażka z Villarealem 0:1
⚽ Motywacja
I co? Ci z Barcelony znów odskoczyli? Tak mogą sobie w tym sezonie ciągle powtarzać zawodnicy ekipy z Madrytu. Tracą na chwilę obecną 10 oczek do liderujących Katalończyków. Nadziei na dogonienie mistrzów Hiszpanii już chyba nie mają albo utracili po wczorajszym meczu, gdzie lider zdobył przy odrobinie szczęścia 3 punkty. Kursy na obronę mistrzostwa przez ekipę Barcelony wynosiły niedawno chyba w okolicach 1,20. No i trudno się z nimi nie zgodzić. Gospodarze dzisiejszego starcia w tym sezonie raczej nie mają już o co walczyć. Znajdują się w środku tabeli – ani blisko im do pucharów, ani spadek im nie grozi. Jednak kibice ligi hiszpańskiej wiedzą, że drużyny na co jak na co, ale na starcia z Realem Madryt lub FC Barceloną motywują się szczególnie. Dla nich to szansa na pokazanie się. Podopieczni tych drużyn wiedzą, że zdobycie punktów z tymi rywalami daje kopa na kilka następnych starć.
⚽ Miejsce rozgrywania meczu
Wyjazdy Realu w tym sezonie to zmora dla ich kibiców. Wygrali zaledwie 5 z 11 spotkań ligowych. Ostatnio Cristiano Ronaldo spytany o jego słabą statystykę strzelecką w ostatnim czasie w meczach na delegacji oburzył się i wyszedł z konferencji prasowej. Widać, że wyjazdy to kłopot dla zespołu ze stolicy Hiszpanii. W ostatnim czasie Malaga zaliczyła dobre występy na własnym stadionie. Co prawda przegrała z Barceloną 1:2, ale wygrała również z Atletico Madrid 1:0, z Celtą Vigo 2:0 oraz z Getafe 3:0.

Typy:
Malaga +0.5 @2.06 188bet 7/10j
Under 3 @1.63 Marathon 5/10j

DW 0:0 @15.50 Marathon 0.5/10j
Bilans: 10.07j ✅✅✅
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
epic 166

epic

Użytkownik
Real -1 rr @1,95 ⛔
Ciekawy kurs na wygraną Realu, jednak pójdę w inne rozwiązanie. To Królewscy będą prowadzić grę i myślę, że rożne w ich strony to kwestia czasu. Jeżeli mecz nie będzie układać po ich myśli to nawet lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Athletic Bilbao - Real Sociedad
Aduriz Artiz strzeli (2,25) Unibet ⛔ ⛔
Jeszcze jeden mecz jaki zwrócił moją uwagę to mecz Basków z RSSS. Tym razem strzelec. Który ostatnio kapitalną bramkę strzelił w Pucharach UEFA. Chyba jedna z najlepszych bramek w jego wykonaniu, jak nie najlepsza na całym świecie, w ostatnich miesiącach. Genialna gra głową, do tego jeszcze gra na szpicy więc niemal wszystko jest grane pod niego. Od czterech meczy w Lidze, nie strzelił bramki więc czas najwyższy znowu włączyć swój szósty bieg i zacząć strzelanie. Mimo, że rywal po drugiej stronie też niewygodny. 13 bramek póki co bramek Aduriza. Już wielokrotnie strzelał bramkę rywalom z San Sebastian. Dlaczego miałby dzisiaj tego nie powtórzyć, wiedząc i być świadomym że ostatnio w lidze coś spuścił z tonu. Dzisiaj liczę na jego bramkę, może już nie taką piękną jak w UEFA, ale oby i dzisiaj dał się w znaki swoim rywalom.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Skąd te kursy na Villarreal? DNB po 7,50? Przecież gra drużyna 2 z 4 a tutaj kurs jakby Atletico grało z jakimś średniakiem. Poza tym w tygodniu mają mecz w LM więc...?
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Skąd te kursy na Villarreal? DNB po 7,50? Przecież gra drużyna 2 z 4 a tutaj kurs jakby Atletico grało z jakimś średniakiem. Poza tym w tygodniu mają mecz w LM więc...?
Z uwagi na braki w składzie Żółtej Łodzi - Costa (18/1 d), dos Santos (20/0 m); z uwagi na kiepskie wyniki meczów rozgrywanych na wyjeździe bezpośrednio po rozegraniu spotkania w LE - przegrana 1:0 z Levante, 0:0 z Las Palmas, przegrana 3:0 z Barceloną, porażka 2:0 z Getafe; z uwagi na rozegranie wcześniej wspomnianego przeze mnie meczu z Napoli; z uwagi na to że mecz jest na Vicente Calderón gdzie tylko 3 razy Villarreal zwyciężał w przeciągu ostatnich 17 lat.
W związku z powyższym:
Atletico - Villarreal
typ: Atletico + under 2.5 @ 2.75 Bet365 ⛔
 
K 0

kamilejj

Użytkownik
Villareal nie zdziwię się jak wygra, albo przynajmniej zremisuje. W tym sezonie dobrze grają. Wygrali u siebie z Atletico i jeśli uda im się wygrać dzisiaj to za tydzień mogą wskoczyć na trzecie miejsce (jeśli wygrają z Levante, a w derbach Madrytu nie padnie remis) bo będą mieć lepszy bilans bezpośredni z Madryckimi klubami.
Atletico - Villareal X2 @2,77 e-fortuna.pl
Na Realu już dzisiaj zarobiłem, więc czas zarobić i na Atletico.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom