>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

250PLN w Betsafe.com od Hardcorowego Koksa!

P 0

pio.czak

Użytkownik
Każdy ma swoją technikę. Co jest skuteczniejsze a raczej co NIE jest powinniśmy wyciągnąć z postępowania buków. Jak widać większość promocji bukmacherskich zmienia warunki i podnosi kurs + wymagaja AKO z min. 2 zakładów. IMHO w ten prosty sposób można przez to wywnioskować, że to jest najmniej opłacalne dla gracza.
Osobiście ja uważam, że mniej niż kurs liczy się tzw. VALUE w danym typie.
pozdro
 
P 0

pio.czak

Użytkownik
A i dodam jeszcze że zmiana warunków była by jak najbardziej OK. Jest to swego rodzaju wyzwanie dla gracza który albo się godzi albo nie. NIE OK a raczej bardzo NAGANNE jest traktowanie przez buka Np.(w moim przypadku) Expekt, Bwin, WillHill, gracza jako złodzieja i przestępce. Mam tu na myśli weryfikację bardziej kłopotliwą niż graczy za granicą. Rozumiem przez to praktyki z przystawianiem sobie dowodów i różnych rachunków do twarzy, wymagania np co 2-3 dni nieraz tydzień nowych dokumentów potwierdzających, telefony i podchwytliwe pytania. To mimo jakiś tam powodów w miare uzasadnionych IMHO jest naganne i jeśli jakaś firma tak postępuje to szybko sie ta wiadomość rozchodzi i ja jak i moi znajomi raczej rezygnujemy z gry w takiej firmie. Jest zbyt dużo ciekawych alternatyw żeby w takim ryzykownym buku trzymać kasę.
No ale trochę zeszliśmy z tematu
EOT ????
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
heh, ja się wkopałem w tą promocje ale miałem więcej szczęścia niż rozumu, grając surki.
Była promocja na single, nie zauważyłem że się zmieniła. Wpłaciłem sporą sumke, 500 zł. Zacząłem gre, na szczęście wszystko weszło tak jak wejść miało. na drugiego buka, po czym się zorientowałem że coś się zmieniło :O
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
A i dodam jeszcze że zmiana warunków była by jak najbardziej OK. Jest to swego rodzaju wyzwanie dla gracza który albo się godzi albo nie. NIE OK a raczej bardzo NAGANNE jest traktowanie przez buka Np.(w moim przypadku) Expekt, Bwin, WillHill, gracza jako złodzieja i przestępce. Mam tu na myśli weryfikację bardziej kłopotliwą niż graczy za granicą. Rozumiem przez to praktyki z przystawianiem sobie dowodów i różnych rachunków do twarzy, wymagania np co 2-3 dni nieraz tydzień nowych dokumentów potwierdzających, telefony i podchwytliwe pytania. To mimo jakiś tam powodów w miare uzasadnionych IMHO jest naganne i jeśli jakaś firma tak postępuje to szybko sie ta wiadomość rozchodzi i ja jak i moi znajomi raczej rezygnujemy z gry w takiej firmie. Jest zbyt dużo ciekawych alternatyw żeby w takim ryzykownym buku trzymać kasę.

No ale trochę zeszliśmy z tematu
EOT ????
Ciekawe jest to, ze nazywasz takie buki jak will hill ryzykownym. Pojecie masz raczej male na to wyglada. Weryfikacja jest narzucona odgornie przez organ wydajacy licencje, a dodatkowa weryfikacja dla graczy z Polski jest narzucona przez... Graczy z Polski. Liczba oszustow i bonus abuserow rosnie w zaskakujacym tempie, takze nie dziwcie sie, ze wraz z ta liczba wszedzie rosna warunki obrotu bonusami. Na tym jak i na innych forach az roi sie od historii gdzie mama, babcia, ciocia, siostra, kolezanka itd chcialy wyprobowac serwis rekoma wnuczka, syna, chlopaka, meza, kolegi... Buki sie musza prized tym chronic jakos wiec potem cierpisz z powodu weryfikacji i wysokich kursow bonusow.

Inne kraje tez oszukuja, ale polacy przoduja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
gdzie warunki obrotu bonusu mobilnego?
czy zakładając konto w betsafe mogę skorzystać z bonusu mobilnego a pominąć powitalny?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
gdzie warunki obrotu bonusu mobilnego?
czy zakładając konto w betsafe mogę skorzystać z bonusu mobilnego a pominąć powitalny?
Bonus mobilny juz od 1 maja jest nieaktualny po raz kolejny powtarzam masz czat na stronie to pytaj!!!!!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
a jest szansa żeby zmienili warunki na normalne i realne do wyrobienia?
Nie, nie ma szans.
Warunki są dobre, dużo osób sobie z nimi radzi. Wszystko zależy od Waszego poziomu umiejętności grania.
Powodzenia w graniu!
 
S 2

stevie

Użytkownik
bez urazy Panie Marcinie.
promocja jest marna. mega duza wplata 500zl za marne 250zl.
obrot przynajmniej 2 zdarzenia dla 2,25 kursy to bardzo slabe warunki, wiec niech Pan nie pisze, ze warunki sa dobre bo to sie mija z celem i kazdy z tego forum i nie tylko to wie.
Wiem z dobrego zrodla, ze po wprowadzeniu tej promocji betsafe doswiadczyl duzego regresu w nabywaniu nowych klientow
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Warunki może nie są takie straszne dla graczy z dużym doświadczeniem. Ja na przykład chociaż gram około 3 lat unikam grania 2 lub więcej zdarzeń na kuponie. Jednak za duże ryzyko. Najlepsze są single. A że ta promocja jest skierowana dla początkujących graczy, to uważam że dla większości są to warunkom zaporowe. Tym bardziej, że jest to bonus tylko 50%. Ale dla bukmachera to pewnie bardzo dobra promocja.
 
M 3

maruss84

Użytkownik
BETSAFE i BETSSON z górnej półki spadli na sam dół przez te nowe bonusy, jak nowy grac może spełnić te warunki obrotu i nie przegrac całej kasy, nie realne. Jestem pewien że liczba rejestrujących się spadła bardzo dużo.Trudno, ich sprawa ze tak sie zeszmacili.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wiesz z drugiej strony mogli by nic nie dawać. Zawsze to coś. Przy dużym farcie jest realne to obrócić. Ale trzeba mieć na prawdę sporo szczęścia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W linku jest informacja o starej promocji, nieaktualnej.
Promocja &quot;2 promocje przy pierwszej wpłacie&quot; została przedłużona do 10 sierpnia.
 
Do góry Bottom