>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Ekstraklasy 10.05-11.05.2011

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wisla:Lech
Myśle że mimo iż są to derby bardziej zeleżeć będzie graczą Lecha nie patrzyłbym tu na bilns Lecha na wyjezdzie nie będzie sie on miał nijak do tego co zobaczymy na boisku,Lech ma skład i potęcjał by poprostu rozjechać Wisłe jednak ,kolejorz ma słabego trenera który nie potrafi wycisnąc ze składu to co najlepsze,zespół potrafi grać jak równy z równym z Juventusem czy Man.City może przestraszyc sie Wisełki ?? Lech pokazał w tym sezonie że potrafi wygrywać ważne mecze gdy ma noż na garde tak było z Wisłą na bułgarskiej tak nie dawno było z Legią w lidze.Nie pozostaje nam nic innego jak sąść przed telewizorami i oglądać ten mecz.Jak mówie ten mecz nie jest do obstawiania lecz do oglądania.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
11.05.11 16:15
Piłka nożna, Ekstraklasa
Arka - Ruch
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 4.10 (4.00 do konkursu)
BAH
Arka kolejny sezon walczyć będzie do ostatniej kolejki o utrzymanie, aby tak się stało w dzisiejszym meczu potrzebne są trzy punkty. Po przyjściu Franca Straki widać że piłkarze zaczęli grać z większą ambicją, może nie jest to szkoleniowiec z wielkim warsztatem ale samą motywacją udało się już sporo zmienić. Arka to drużyna własnego boiska - 5 spotkań wygranych, 5 remisów i 2 porażki, bilans bramkowy 15:11. Co prawda na wiosnę za wiele punktów u siebie nie zdobyła, ale gra nie wyglądała wcale tak źle, zwłaszcza pierwsze połowy w wykonaniu Arki były bardzo dobre. Problemem są końcówki spotkań w których to wysiłek całego meczu był niweczony. Tak właśnie stracone zostały remisy z Wisłą i Lechem, oraz ostatnio z Lechią. Za kadencji Czecha udało się nawet strzelić coś na wyjeździe i przywieźć remisy z Zabrza czy Bełchatowa, może to nie jest wielki sukces, ale gdy w całej rundzie nie strzela się nawet jednej bramki na wyjeździe, można jednak uznać to za jakiś sukces ;) Po pewnym zwycięstwie z Cracovią 3:0 także i z Lechią do 89 minuty wydawało się że Arka dopisze trzy punkty, dzisiaj już nie powinno być takich błędów i dobra gra powinna zostać poparta zdobyciem trzech punktów. Dużym wzmocnieniem jest brak w kadrze meczowej Josepha Mawaye, który w ataku tylko osłabiał zespół. Ruch zagra dzisiaj bez Stawarczyka, podstawowego obrońcy. Chorzowianie co prawda na wiosnę zdobyli sporo punktów, ale to Arka dzisiaj powinna być bardziej zmotywowana, a atut własnego boiska to przy takim poziomie drużyn jednak spory atut. Mecz poprowadzi Paweł Pskit, który to prowadził dwa mecze Arki w roli gospodarza i oba skończyły się zwycięstwami - 1:0 z Jagą i 3:0 z Cracovią, liczę że i dzisiaj będzie podobnie ????
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
11/05 16:15 Arka vs. Ruch Chorzów
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,30 (Bet365)

Wynik: 0-2

Arka walczy o życie, po wczorajszym meczu Polonii B. z Cracovia spadła na ostatnie miejsce i punkty są im bardzo potrzebne zwłaszcza że mecz rozegrają przed własną publicznością gdzie spisują się przyzwoicie. 5 wygranych, 5 remisów i tylko 2 porażki z Lechem i Wisła. Ostatnie mecze u siebie to pewna wygrana z Cracovią 3-0 i remis z Lechia 2-2 mimo prowadzenia 2-0. Myślę, że trener zwrócił uwagę na koncentrację do końca i zespół nie popełni drugi raz takiego błędu zwłaszcza jak oglądał wczorajszy mecz Górnika z Legią... Ruch po ostatnich skromnych wygranych z Cracovią i Koroną oraz remisie z Zagłębiem zajmuje spokojne 10 miejsce w ligowej tabeli i o puchary już raczej nie powalczy, spadek też raczej nie grozi Niebieskim więc determinacja powinna być po stronie gospodarzy. A w naszej lidze chyba to ten element jest bardzo często decydujący. Dodać należy że Ruch na wyjazdach wygrał 3 mecze, 3 zremisował i poniósł 6 porażek. Jest pewne ryzyko, że gospodarze zadowolą się remisem i będą liczyli na rozstrzygniecie kwestii spadku w bezpośrednim meczu z Polonią B. za tydzień ale byłaby to ryzykowna gra.
 
J 5

janik85

Użytkownik
Pilka nozna, Ekstraklasa
11.05.2011 20:00
Wisla Krakow - Lech Poznan
Typ: 2
Kurs: 4.12
Buk : Pinnacle
Hit 26 kolejki spotkan. Mistrz Polski zagra prawdopodobnie z przyszlym mistrzem Polski smile Wisla Krakow ostatni raz wygrala z Lechem w marcu 2008 roku. Co prawda Lech gra ostatnio fatalnie na wyjazdach - w 3 ostatnich meczach poniosl 3 porazki po 1-0. Ale trzeba pamietac, ze Lech gral wtedy jeszcze na dwoch frontach - Puchar Polski. Po przegranym finale po rzutach karnych, Lech znalazl sie w trudnej sytuacji. Aby grac w europejskich pucharach musi wygrywac teraz praktycznie mecz za meczem. Tylko pierwsza trojka ma zapewniony udzial w pucharach (ewentualnie 4 druzyna w tabeli, jesli Legia zajmie miejsca 1-3). W tym momencie Lechowi brakuje 4 punktow do miejsca 3. Lecha czekaja jeszcze pozniej mecze z Ruchem Ch (d), Lechia G (w), Polonia Bytom (w) i Korona K (d). Zawodnicy Bakero nie moga sobie pozwolic na straty punktowe w kolejnych meczach, gdyz druzyn walczacych o awans do europejskich pucharow jest duzo. Wisla wygrala ostatni wyjazdowy mecz z Lechia ktora jest aktualnie bez formy, jednak przytrafily im sie wczesniej dwie porazki z rzedu. Widac, ze cos jest jeszcze nie tak. Przy ewentualnej porazce Bialej Gwiazdy kibice nie beda bardzo zawiedzeni, gdyz ich ekipa bedzie ciagle liderem majac 6 punktow wiecej od drugiej druzyny. Fakt, ze Lech gra o wszystko kaze mi postawic na ekipe gosci.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
bardzo mi poprawiłeś nastrój tym stwierdzeniem i nie chodzi tu o byki
Moze mi powiesz ze to nie prawda prubuj Wiselke przymierzać do meczów z Juve czy the citzens mieli by jakies szanse moim skromnym zdaniem nie ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Moze mi powiesz ze to nie prawda prubuj Wiselke przymierzać do meczów z Juve czy the citzens mieli by jakies szanse moim skromnym zdaniem nie ;)
Kiedy już dorośniesz,to zrozumiesz,że prawdziwy kibic,to człowiek,który nie żyje tak jak Ty teraz teraźniejszością,a wieloletnią historią klubu,Wisła jest w przebudowie,Lech przez ostatnie 3 lata jest/był na fali,jak Wisła za swoich Mistrzowskich lat,kiedy to na Reymonta przyjeżdzały wszystkie najlepsze firmy świata,w obecnej formie Wisła z pewnością nie poradziła by sobie z Manchesterem City,ale zapewniam Cię,że nie potrzebujemy już wiele czasu,aby wrócić na salony,sprzedaliśmy na przełomie ostatnich 3 sezonów 8 obrońców,to niestety musiało odbić się na formie drużyny,kończymy budowę stadionu,Mamy Mistrza,którego już nikt nam nie wyszarpie,Prezes w następnym okienku wyłoży sporą sumę na transfery,karta na nowo się odwraca i WR22CAMY tam,gdzie nasze miejsce,Lech Poznań w przypadku dzisiejszej porażki z Wisłą,będzie miał wielkie trudności z zakwalifikowaniem się do LE,tak jak piszę karta się odwróci,to będzie Wasz sprawdzian,zweryfikowanie Waszej wiernośći do klubu,czekam na tą weryfikację z niecierpliwością,chociaż w oczach wyobraźni widzę już trybuny w Poznaniu w sezonie 2011/2012;)Wtedy w wypadku niepowodzeń trole Wisły obecni na różnych forach,Twojego pokroju,z małym ilorazem inteligencji,będą prowokować Ciebie i pisać,jaki Lech jest słaby,spójrz przez pryzmat kilku lat na osiągnięcia Wisły i Lecha,nie ograniczaj się tylko do jednego sezonu.
PS.Masz tutaj cudowną opcję,która pozwoli Ci uniknąć kompromitacji i sprawi,że nikt nie pozna,że masz problemy z poprawną pisownią,kiedy słowo jest podkreślone na czerwono,to znaczy,że zrobiłeś błąd ???? Staraj się dopasować do poziomu tego działu,bo jak może zauważyłeś,to nie jest Onet,a takie posty jak Twój,wywołujące zbierzne emocje,mogą siać tylko napinkę,a tego nam tutaj nie potrzeba ???? Używaj czasem interpunkcji,a będzie rewelka:&gt;
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Przy braku awansu do Le o przyszłość czołowych piłkarzy Lecha kibica powinni się martwić. Często niezrozumiała rotacja w składzie irytuje najważniejsze ogniwa jak Kriwec czy Stillic, który myśli o odejściu.

Inna sprawa to potencjał. Wisła jak napisal BB dopiero się dociera i trzeba być kibicem niedzielnym żeby tego nie rozumieć wymagjąc cudów , po co by nie mówić rewolucji kadrowej. Powiem więcej po takiej wyprzedaży Maaskant i tak zrobił świetną robotę i jakoś to wygląda. Potencjał? Melikson, Kirm, Małecki , Genkov takich piłkarzy nie widze w innych Polskich klubach, oczywiście zachowując pewne proporcje. Maor to zawodnik jakiego w naszym kraju dawno nie było więc szczególni on zasługuje na słowa uznania.

Wiadomo duże problemy były z obroną ale jest coraz lepiej, popełniający szkolne błedy w ustawieniu Cikos radzi sobie coraz lepiej, często sie podłącza do akcji ofensywnych, przemianowanie ofensywnego pomocnika jakim był Dragan na bocznego obrońce też jest trudne a radzi sobie poprawnie. Środek gra w kratke ale raczej nie schodzi poniżej poziomu. Bramkarz to bardzo dobry transfer Holendrów , polskie piekiełko kipiało , że sprowadzamy &#39; wiekowego&#39; bramkarza z jakiejś tam EStonii a efekty widać.
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
Moze mi powiesz ze to nie prawda prubuj Wiselke przymierzać do meczów z Juve czy the citzens mieli by jakies szanse moim skromnym zdaniem nie ;)
powiem Ci szczerze że dawno takich śmiesznych wypocin jak twoich nie czytałem, przymierz sobie swój klubik z Poznania lub Wronek (jak kto lubi) w obecnej formie, obecnym składzie do meczów z Juve czy City to byś też się zdziwił, ogólnie takie porównania są lekko nie na miejscu, jeśli ten twój zespół jest tak fantastyczny to co robi na 5 miejscu? dalszej polemiki prowadzić nie będę dopóki nie skorzystasz choć z opcji poprawiania błędów
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dlatego taktyka Wisły na ten mecz może być zupełnie inna niż te tradycyjne.To Lech potrzebuję punktów, to oni są pod presją.Jaga wczoraj zgubiła punkty i nikt w Krakowie nie będzie płakał podziałem punktów.Wisła wcześniej przegrała dwa mecze, oponenci zacierali ręce do spotkania w Gdańsku.Wisła śmiało może dać pograć Lechowi, zachęcić do śmiałych ataków i skontrować w odpowiednim momencie, dla mnie mogą wyczekiwać ich do ostatniej minuty i przy odrobinie pecha podzielić się punktami choć liczę na WIN.
Lech ma tylko fragmenty dobrej gry, nie potrafią przez większość meczu utrzymać dobrego poziomu.Specjalna mobilizacja Lechitów też nie straszy, w najważniejszym spotkaniu o PP nie dała się we znaki.
Niby mamy u siebie grać asekurancko oddając rywalowi piłkę? No proszę Cię. Zapewne wyjdziemy tak jak z braćmi z Gdańska, czyli Sobol z Wilkiem w środku. Takie ustawienie daje bardzo dużo swobody z przodu Maorowi. W ostatnim meczu pokazał, co potrafi zrobić jak może grać jako wolny elektron. Maaskant mógł zagrać nieco asekurancko na wyjeździe z Lechią, ale na Boga nie zrobi tego u siebie, nie przy pełnym stadionie, nie w meczu z Lechem. Myślę, że Mały i Sobol przekazali kolegom z drużyny co działo się dokładnie rok temu, jak ten dzisiejszy mecz jest ważny. Myślę, że za chwilę uda mi się jeszcze coś skrobnąć przed wyjściem na Reymonta ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
powiem Ci szczerze że dawno takich śmiesznych wypocin jak twoich nie czytałem, przymierz sobie swój klubik z Poznania lub Wronek (jak kto lubi) w obecnej formie, obecnym składzie do meczów z Juve czy City to byś też się zdziwił, ogólnie takie porównania są lekko nie na miejscu, jeśli ten twój zespół jest tak fantastyczny to co robi na 5 miejscu? dalszej polemiki prowadzić nie będę dopóki nie skorzystasz choć z opcji poprawiania błędów
Gdybysmy mieli troszke dłuższą ławke rezerwowych i wyrównany skład to zapewniam cie że Wiśle by tak łatwo to mistrzostwo nie przyszło jednak przyjscie Bakero popsuło wszystko miał być to lepszy transfer a na jedno wyszło:grin: gromaders-&gt;nie będę sie kłucił piszcie co chcecie ;) Ja licze na zwycięstwo Lecha i guzik mnie opchodzi wasza opinia ;);) Jesli Wisła awansuje do fazy grupowej LM to pagadamy o ile wczesniej sie nie osłabi,a Polskie kluby lubią to robic. :;/:
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
Gdybysmy mieli troszke dłuższą ławke rezerwowych i wyrównany skład to zapewniam cie że Wiśle by tak łatwo to mistrzostwo nie przyszło jednak przyjscie Bakero popsuło wszystko miał być to lepszy transfer a na jedno wyszło:grin: gromaders-&gt;nie będę sie kłucił piszcie co chcecie ;) Ja licze na zwycięstwo Lecha i guzik mnie opchodzi wasza opinia ;);) Jesli Wisła awansuje do fazy grupowej LM to pagadamy o ile wczesniej sie nie osłabi,a Polskie kluby lubią to robic. :;/:
kolego drogi, a nie awansowała? 2006 rok? gadasz jak by to klub z Poznania był najbardziej utytułowanym klubem w historii występów polskich drużyn w europucharach, faktycznie, tylko ławka jest winą tak katastrofalnych wyników w lidze? ciekawe czemu grają taką kaszanę całą rundę wiosenną, na tym kończę, zobaczymy dziś o 22, ale ja nie wiem skąd ten twój hurra optymizm, jedno jest pewne:
WISŁA MISTRZ! ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Niby mamy u siebie grać asekurancko oddając rywalowi piłkę? No proszę Cię. Zapewne wyjdziemy tak jak z braćmi z Gdańska, czyli Sobol z Wilkiem w środku. Takie ustawienie daje bardzo dużo swobody z przodu Maorowi. W ostatnim meczu pokazał, co potrafi zrobić jak może grać jako wolny elektron. Maaskant mógł zagrać nieco asekurancko na wyjeździe z Lechią, ale na Boga nie zrobi tego u siebie, nie przy pełnym stadionie, nie w meczu z Lechem. Myślę, że Mały i Sobol przekazali kolegom z drużyny co działo się dokładnie rok temu, jak ten dzisiejszy mecz jest ważny. Myślę, że za chwilę uda mi się jeszcze coś skrobnąć przed wyjściem na Reymonta ????
Rozsądniej jest wyczekać rywala niż wdać się z nim w bijatykę, skoro sam musi podjąć takie rozwiązanie.Inna sprawa jak Lech nie zagra odważnie to chyba jasne że trzeba cisnąć i nie oddawać inicjatywy, wszystko zależy od rozwoju wydarzeń na boisku.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Cyrku ciąg dalszy:
W związku z decyzjami klubu jesteśmy zmuszeni przekazać Państwu niewesołe informacje.
Prezes Marek Wilczek i dyr. marketingu Michał Kobylarczyk wydali dziś zakaz prezentacji oprawy która została przygotowana na mecz z Lechem Poznań.

Oprawa została przygotowana za Państwa pieniądzę, jest gotowa i była już nawet wniesiona na stadion, jednak wszystko wskazuje na to, że nie ujrzymy jej dziś na Reymonta 22.

Z przykrością zawiadamiamy, że aktywnie działające na Wiśle grupy kibcowskie rozważają możliwość podjęcia decyzji o zawieszeniu swojej działalności.
Ignorancja i brak chęci do rzeczowej rozmowy wykazywana przez włodarzy klubowych jest powodem powyższych rozważań.

SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Prawdziwy kibic powinien znać całą historię swojego klubu. A wtedy nie byłbym taki pewny, czy Wisła &quot;wraca tam, gdzie jej miejsce&quot;

Przebudowa w Wiśle to jest co roku. Po ostatnich miesiącach widać jakiś progres, jednak z oceną tego wstrzymam się tak do okresu 2 lat ery Maskaanta. Tym bardziej, że Wisła gra coś na nasze warunki, czy ten poziom wystarczy na eliminacje LE to niewiem. Bo o LM nie wspominam nawet

Jakby nie było slowa, że Lech jest w stanie kogokolwiek rozjechać, biorąc pod uwagę poziom i wyniki ligowe, są conajmniej śmieszne. Dajmy na to taki Widzew np przy dobrych wiatrach mógłby każdego wysoko pokonać. I wcale nie byłoby to wielce dziwne. W Lechu potrzebny jest trener ze strusimi jajami, nie Pan Bakero. Raczy nas swoją filozofią ograniczającą się do &quot;manana manana&quot; i efekty widać.

W sumie trudno powiedzieć, jaki wynik byłby tutaj najlepszy. Niby wygrana Wisły pozwoli uwierzyć na poważnie w jakąś dojrzałość zespołu i widok na przyszłość. Z drugiej strony wygrana Lecha daje szansę na jedną kompromitację mniej w pucharach. Mam wielką nadzieję że w pucharach obok Wisły i Legii obejrzymy Lecha i Śląsk/Polonię. Jaga ma trochę dużo punktów, ale mam nadzieję na serię porażek
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Cyrku ciąg dalszy:
No jeszcze niech u nas się zaczną dziać jaja,to już w ogóle nie mam pytań????A tak się niedawno cieszyłem,że jesteśmy poza tym wszystkim,co ostatnio dookoła,w ogóle jakie ceny przejazdu na wyjazd do Wawy na Legię:]Bilet 25zł ok,ale cena przejazdu 65zł??????Dawniej do Gdańska było taniej,koszmar te ostatnie tygodnie:-|Oby po 3 pkt dziś,Znikam,Do jutra!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
11.05.2011 18:30 Ekstraklasa - Widzew Łódź - GKS Bełchatów X2 1,83 Bet365 ✅ 1:1

Mecz za chwilę więc szybko. Widzew u siebie nieźle, 5 zwycięstw i tylko 2 porażki w 12 spotkaniach, GKS słabo na wyjazdach 1 zwycięstwo i 4 remisy w 12 spotkaniach. Większe ciśnienie chyba w Bełchatowie, takie małe derby regionu. Widzew trochę słabo w ostatnich domowych meczach, bez goli z słabą Arką, Ruchem dopiero przełamanie z Jagą. GKS na wyjazdach przeplata remisy z porażkami, ostatnie 2 mecze ciężkie, porażka na Wiśle i remis w Poznaniu. GKS nie przegrał już od 12 lat w Łodzi, więc jest okazja do przełamania z jednej serii złej passy bez zwycięstwa na wyjeździe, z drugiej do podtrzymania serii bez porażki w Łodzi. A GKS w spotkaniach w liderem czy z Lechem nie grał źle. Widzew z trochę większymi problemami kadrowymi, tak w defensywie jak i ofensywie. Nie zagra Szymanek i Mroziński a problemy ma Dzalamidze. GKS stac na punkty w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz polskiej Ekstraklasy pomiędzy &quot;Białą Gwiazdą&quot; a &quot;Kolejorzem&quot;. Lider tabeli z Krakowa ma 6 pkt. przewagi nad drugą Jagiellonią, więc jest coraz bliżej tytułu mistrzowskiego. Lech znajduje się w trudniejszej sytuacji, 8 pozycja w tabeli z 4 pkt. straty do trzeciego Śląska z pewnością nie jest zadowalająca dla kibiców i działaczy klubu z Poznania. Aktualni mistrzowie Polski zagrają dziś pod większą presją niż gospodarze, jeżeli chcą grać w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Europejskiej powinni dzisiejsze spotkanie wygrać. Warto zauważyć, że Wisła nie pokonała Lecha na stadionie przy ul. Reymonta od 01.09.2007 r. Wierzę, że dziś narzucą Lechitom swój styl gry i zwyciężą przy okazji zmazując plamę po porażce z Górnikiem Zabrze. Niedzielne zwycięstwo z Lechią w Gdańsku (pierwsze na wyjeździe wiosną tego roku) na pewno poprawiło morale krakowian. Lech przegrał 3 ostatnie mecze wyjazdowe, w moim przekonaniu dziś presja wyniku nie pozwoli im rozwinąć skrzydeł, więc przegrają po raz kolejny. Początek meczu o godz. 20.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Niby mamy u siebie grać asekurancko oddając rywalowi piłkę? No proszę Cię. Zapewne wyjdziemy tak jak z braćmi z Gdańska, czyli Sobol z Wilkiem w środku. Takie ustawienie daje bardzo dużo swobody z przodu Maorowi. W ostatnim meczu pokazał, co potrafi zrobić jak może grać jako wolny elektron. Maaskant mógł zagrać nieco asekurancko na wyjeździe z Lechią, ale na Boga nie zrobi tego u siebie, nie przy pełnym stadionie, nie w meczu z Lechem. Myślę, że Mały i Sobol przekazali kolegom z drużyny co działo się dokładnie rok temu, jak ten dzisiejszy mecz jest ważny. Myślę, że za chwilę uda mi się jeszcze coś skrobnąć przed wyjściem na Reymonta ????
Rozsądniej jest wyczekać rywala niż wdać się z nim w bijatykę, skoro sam musi podjąć takie rozwiązanie.Inna sprawa jak Lech nie zagra odważnie to chyba jasne że trzeba cisnąć i nie oddawać inicjatywy, wszystko zależy od rozwoju wydarzeń na boisku.
– To był dziwny mecz. Zdecydowaliśmy się zagrać bardziej defensywnie niż zazwyczaj w meczach u siebie, bo wiedzieliśmy, że Lech potrzebuje dziś zwycięstwa. W pierwszej połowie nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu szans, ale kontrolowaliśmy spotkanie. Byłem przekonany, że w drugiej połowie Lech prędzej czy później nas zaatakuje i musieliśmy tylko wyczekać na ten moment by zaskoczyć rywala kontratakiem. Byliśmy bardzo cierpliwi i zostaliśmy za to nagrodzeni bramką. Rozegraliśmy świetny mecz i za tydzień możemy zapewnić sobie tytuł mistrzowski – powiedział po meczu z Lechem, trener Wisły Kraków Robert Maaskant.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom