>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka La Liga [27.02 - 1.03.2018r.]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Betis - Real Sociedad
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,72
Początek miesiąca i zastanawiałem się czy zacząć mocno czy delikatniej no i jednak wybrałem tę drugą opcję.
Po 1 mocniej chciałem zagrać Alaves (-1) - Levante po kursie 3,35. Wczoraj po podobnym kursie wszedł mi mecz Getafe (-1) - Deportivo (wynik 3:0). Jednak dziś delikatniej zaczynam nowy miesiąc ale do rzeczy...
Uwielbiam w tym sezonie oglądać mecze Realu Betis, są bardzo widowiskowe, grają szybko a ich wyniki są często hokejowe - 3:5 z Realem Madryt, 2:3 z Celtą Vigo, 0:5 z Barceloną, 3:2 z Leganes, 5:3 z Sevillą, 3:6 z Valencia czy chociażby pierwszy mecz z Realem Sociedad zakończonym remisem ... 4:4.
Ich przeciwnik także do underowych nie należy - 2:5 z Realem Madryt, 5:0 z Deportivo La Coruna, 2:4 z Villarreal, 2:4 z Barcelona czy 3:1 z Sevilla.
W meczach u siebie Realu Betis pada średnio po 4 gole na mecz natomiast w meczach na wyjazdach Realu Sociedad pada średnio ponad 3 gole na mecz.
Dziś jestem pewny, że obejrzymy kapitalny spektakl może nie aż tak kapitalny jak pierwszy mecz w tym sezonie wspomniany remis 4:4 ale liczę na minimum 3 bramki.
Moim lekkim faworytem są gospodarze, Sociedad na wyjazdach nie radzi sobie jakoś wyśmienicie jednak wydaje mi się, że obie drużyny strzelą po minimum bramce.
Pewnie zaryzykuję i postawię 1/obie strzelą ale w typach dnia podaję taki właśnie typ.
Betis i obie strzelą 4,05
Deportivo Alaves - Levante
Alvaes 1,90
Niby obie ekipy w tabeli obok siebie, Alaves 16 Levante 17 ale jakże zgoła odmienne są nastroje w obu drużynach. Levante chyba najgorsza ekipa w La Liga na ten moment, ostatni mecz to był koszmar w ich wykonaniu 0:2 z Betisem może wynik nie tak jak ich gra była fatalna, kibice aż machali białymi flagami... kiepsko to wygląda.
Alaves ostatnio porażka 0:4 z Realem, którą można było wliczyć ale przed tą porażką 3 zwycięstwa pod rząd z solidnymi ekipami 2:1 z Celta Vigo, 2:1 z Villarreal i 1:0 z Deportivo.
Levante na wyjazdach tylko 1 zwycięstwo natomiast Alaves u siebie może nie jakoś świetnie ale spisują się solidnie... ostatnio nawet bardzo dobrze 5 zwycięstw i remis w ostatnich 6 meczach.
Nie wydaje mi się aby Levante zatrzymało passę Alaves

Wszystkie typy z Fortuna
 
C 247

corner91

Użytkownik
Real Betis - Real Sociedad
Real Betis DNB (zakład bez remisu)
@ 1.91
Fortuna
Hej ja rozumiem iż Real Sociedad ma znakomity bilans spotkań bezpośrednich z Betisem jednak jest to mecz w którym Betis będzie walczył o 7 miejsce w La Lidze. Zespół z San Sebastian jest w bardzo słabej formie co daje spory handicap zespołowi z Sewilli, który osiąga znakomite wyniki orazdo zespołu powraca dwóch ważnych zawodników zespołu. Porównując oba zespoły pod względem formy stawiam tutaj na zespół z Sewilli dodatkowym bodźcem będzie dwunasty zawodnik w postaci kibiców.
 
gold182 77

gold182

Użytkownik
Typ na Betis i Sociedad obie strzela i powyzej 2,5 pobieram sam
obie druzyny znane ze strzelania bramek i obie maja problemy w obronie
Alaves mysle ze wygra ale nie zdziwilby mnie jakis przeblysk Levante. Moze Pazzini cos strzeli
bezpiecznie powyzej 1,5 bramki w meczu 1,40
tak do dubelka ????
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
Real Betis - Real Sociedad 1.03 19:30

Też podoba mi się w tym sezonie Betis - widać jakąś koncepcje dobraną pod konkretny mecz i przeciwnika, wyglądają jakby wiedzieli co robić, wydaje mi się że bardzo dobrą pracę wykonuje tutaj trener Setien. Pomimo braku kontuzjowanego od dłuższego czasu Sanabrii oraz w mniejszym stopniu Feddala i Campbella mają szanse na walkę o europejskie puchary. Postawiłem wcześniej BTS 1.50 w uni, teraz patrząc na składy spróbuje zagrać czysty Betis w trakcie meczu. Skład wydaje się być ustawiony bardziej defensywnie, być może trener Betisu będzie szukał innego sposobu na zespół z San Sebastian niż &quot;wymiana ciosów&quot; (w tamtym sezonie 4:4 i 2:3). W zespole gości brakuje podstawowego bramkarza G. Rulli&#39;ego, także Williana Jose, Xavi Prieto oraz C. Martineza, a więc są to znaczące braki.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Las Palmas - Barcelona
typ: Barca i poniżej 4.5 gola @1.75⛔
lvbet

Faworyt jest tylko jeden i Barca have to win. Atletico włączyło napęd 4x4 i walka o mistrzostwo zaczyna robić się bardzo ciekawa. Powyższy typ w ostatnich 10 meczach Barcelony nie wszedł 2 razy. W bezpośrednich starciach, których było 9, nie udało się 3 razy aby powyższy typ wszedł.
Barcelona może jakiegoś wysokiego poziomu nie prezentuje, ale dzisiejsze spotkanie, to powinni wygrać.
Tutaj trzeba strzelić i kontrolować grę, bo w nadchodzący weekend czeka Barcelonę arcyważne spotkanie z Atletico Madryt, które może dużo powiedzieć w kwestii mistrzostwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom