>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Premier League (3.02 - 5.02.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
26.kolejka

Kursy od: Bah

Poprzednia kolejka przyniosła nam kilka niespodzianek, które sprawiły, że mistrza poznamy za kilka kolejek. Ciekawie zapowiada się dalej walka w dole tabeli jak i o miejsca 2-5.
Zapraszam zatem do dyskusji.​
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No to jedziem ????
Myślę, że w sobote bedzie sie działo na Emirates ???? Bardzo mozliwe, że w akcji zobaczymy duet Auba - Henryk, który w bundeslidze legitymowal sie ognistą skutecznością. Po ostatniej wpadce ze Swansea Kanonierzy z pewnością pójdą pełną parą do przodu i teoretycznie powinni wpakować piłke do siatki Evertonu ze 3 razy. No właśnie - &quot;teoretycznie&quot; - ten termin nie za czesto sprawdza sie w lidze angielskiej. The Toffees pokazali niejednokrotnie w tym sezonie, że potrafią sie bronic i grac na 0 z tyłu. Tak właśnie przewiduje początek tego spotkania, rozgrywanie piłki na polu gości. Z biegiem czasu mecz powinien być bardziej wyrownany, a niebiescy bedą szukac swoich szans z kontry. Podoba mi sie przyjscie Walcotta, wnosi wiecej żywiołowości do Evertonu, dzieki niemu kontrataki są jeszcze bardziej groźne. Podsumowując, widze tutaj 2 warianty:
1) Arsenal męczy bułe i traci gola z kontry,
2) Arsenal wchodzi jak w masło, żeby później oddac inicjatywe.
Staty też mi sie podobają pod kątem wyboru jakim jest:
Everton strzeli gola @1.80 ✅

Na Anfield wbijają Koguty ???? Juz zacieram ręce z podniety ???? Podchodzę jednak ostrożnie do tego meczu. Dla mnie The Reds nie są tutaj faworytem, a kurs 3.40 na Tottki wydaje mi sie promocją. Nie mam zbytnio czasu żeby opisac wszystkie spostrzeżenia z ostatnich spotkan Liverpoolczykow, nie chce też psuć sobie widowiska, dlatego wybrałem wariant:
BTTS @1.55 ✅

Ostatni pre-typas będzie w spotkaniu Watfordu ze Smerfami. Gospodarze nie strzelili bramki w 3 ostatnich meczach, były to spotkania wyjazdowe. Patrząc w statystyki domowe wygląda to o wiele lepiej i nie ma wiekszej różnicy czy przyjeżdża 18ste miejsce w tabeli czy też 2gie. Tutaj nie powinno być inaczej i jestem przekonany, że czarno-żółci znajdą droge do siaty The Blues, którzy nie pozostaną dłużni i również ukłują w tym spotkaniu. Nie sądzę, żeby obydwie druzyny nastawily sie tutaj na obrone, szczególnie Chelsea, która ostatnio systematycznie traci punkty.
BTTS @1.85 ✅

(ako @5.16) Pozdro!

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Mam &quot;słabość&quot; do meczów rozgrywanych o wcześniejszych porach niż pozostałe spotkania...;)
Myślicie, że zawodnicy Burnley są w stanie postawić się Obywatelom? HA +1.5 na nich wynosi @1.90✅. Mam wrażenie, że podopieczni Guardioli mogą zaczynać powoli myślami być przy Lidze Mistrzów, co może się wymiernie przełożyć na ich formę w meczach BPL. Burnley mieli swoje &quot;pięć minut&quot;, podczas których nawet okupowali Arsenalowe miejsce w tabeli, ale - czego można było się spodziewać - nieco spuchnęli. Mimo to, jeśli miałbym stawiać na to, kto napsuje nerwy liderom ligi to obstawiłbym jakąś typową, angielską drużynę - np. właśnie Burnley.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Mam &quot;słabość&quot; do meczów rozgrywanych o wcześniejszych porach niż pozostałe spotkania...;)
Myślicie, że zawodnicy Burnley są w stanie postawić się Obywatelom? HA +1.5 na nich wynosi @1.90. Mam wrażenie, że podopieczni Guardioli mogą zaczynać powoli myślami być przy Lidze Mistrzów, co może się wymiernie przełożyć na ich formę w meczach BPL. Burnley mieli swoje &quot;pięć minut&quot;, podczas których nawet okupowali Arsenalowe miejsce w tabeli, ale - czego można było się spodziewać - nieco spuchnęli. Mimo to, jeśli miałbym stawiać na to, kto napsuje nerwy liderom ligi to obstawiłbym jakąś typową, angielską drużynę - np. właśnie Burnley.
Ja bym nie wchodzil w to poniżej @2.50. Pep pewnie lekko zarotuje, ale co z tego. Ławka jest ognista, kazdy chce przebic sie do podstawowej jedenastki wiec nie powinno byc mowy o odpuszczaniu. Kolejnym czynnikiem są absencje u Bordowych. Mysle, że City nie zgubi punktow w tym meczu, zastanawialbym sie tylko nad wymiarem kary hehe moim zdaniem +1,5 na Burnley @1.90 to bardzo duze ryzyko. Mam jednak nadzieje, że calkowicie sie tutaj myle ????
E: raz na ruski rok zwątpilem w Bordowych, za sprawą absencji, a Ci pokazali klase po raz kolejny. Brawissimo!
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Ja bym nie wchodzil w to poniżej @2.50. Pep pewnie lekko zarotuje, ale co z tego. Ławka jest ognista, kazdy chce przebic sie do podstawowej jedenastki wiec nie powinno byc mowy o odpuszczaniu. Kolejnym czynnikiem są absencje u Bordowych. Mysle, że City nie zgubi punktow w tym meczu, zastanawialbym sie tylko nad wymiarem kary hehe moim zdaniem +1,5 na Burnley @1.90 to bardzo duze ryzyko. Mam jednak nadzieje, że calkowicie sie tutaj myle ????
W pełni się zgadzam z opinią o City. Oni wygrywają efektownie nawet te spotkania, w których niewiele muszą. Guardiola nie odpuszcza i ma w nosie terminarze. Na ten moment The Citizens to maszyna, trzeba będzie boiskowego cudu żeby ją zatrzymać. Osobiście chyba nie wszedłbym nawet po kursie 2.50 w podpieranie Burnley. Bronią dobrze, ale na City to może nie zrobić wrażenia.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
W Leicester trochę nieciekawie, niepowołany sprawiający problemy Riyad Mahrez. A kurs na Swansea wygląda bardzo ciekawie: na Fortunie 4,95 na wygraną czy X2 za 2,02. Wiem, że Łabędziom niezbyt dobrze idzie gra King Power Stadium, ale powoli pod wodzą nowego trenera w końcu zaczęli coś grać. Nie mówię od razu o wygranej, ale myślę, że chociaż jakiś remis może tutaj paść. Jak uważacie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funias 691

funias

Użytkownik
W Leicester trochę nieciekawie, niepowołany sprawiający problemy Riyad Mahrez. A kurs na Swansea wygląda bardzo ciekawie: na Fortunie 4,95 na wygraną czy X2 za 2,02. Wiem, że Łabędziom niezbyt dobrze idzie gra King Power Stadium, ale powoli pod wodzą nowego trenera w końcu zaczęli coś grać. Nie mówię od razu o wygranej, ale myślę, że chociaż jakiś remis może tutaj paść. Jak uważacie?
Dobrze kombinujesz, Swansea pokazuje w swoich ostatnich spotkaniach, że potrafi grać bardziej zorganizowana taktycznie, rozbijaa ataki rywala, przesuwa się odpowiednio. W meczu z The Reds naprawdę fajnie wyłączyli gości z możliwości rozpędzenia się. Leicester moim zdaniem łapie zadyszke, w dodatku atmosfera nieciekawa. Jeśli Swansea utrzyma poziom z ostatnich spotkań, to spokojnie mogą przywieźć punkty z tego spotkania. Vardy i spółka lubują się w kontratakach, a tu wyczuwam bicie głową z mur.
Pobieram Swansea z remisem po @2.02 tak jak wspomniałeś. ✅
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie dajcie sie nabrac na Swansea.. Na wyjazdach graja srednio na 5 meczy same remisy i 1 wygrana.. Under 2.5 gola po 1.7 fortuna w tym meczu wg mnie fajnie wyglada..
Swansea wyjazd,Swansea remis ???? 1:1.
I warto wziac +1.5 Burnley.. Burnley potrafi sie postawic.. w tym meczu bedzie dominacja jesli chodzi o kreowanie gry po stronie City.. gracze Pepa maja mega przewage punktowa wiec moga zbyt opieszale podejsc do tego meczu i to moze ich zgubic.. Dla mnie kreatorem gry City jest Sane i jakby gral dzis nie dotykalbym tego typu ale Sane kontuzja - nieźle mu korem w lydke wjechali w pucharach ???? tak wiec nie ma Sane biore : Burnley nie przegra dwoma bramkami po 1.8 lub 1.9 fortuna ????
1:1. Brawo Burnley , na was zawsze mozna liczyc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Czekałem trochę na składy, bo ciekawi mnie mecz Brighton - WHU oraz WBA - Southampton.
Brighton - WHU @ obie strzelą? NIE 1,7 LVBet ⛔ że nie weszło to jeszcze rozumiem ale ze po jednej połowie ^^

Gospodarze ostatni raz formę mieli...ciężko powiedzieć kiedy. Oglądałem ich w meczu ze Świętymi i akcji ofensywnych stworzyli mało. Drużyna ta nieźle broni, ale z przodu jest posucha. Śmiem nawet twierdzić, że bez rzutu karnego, nie strzeliliby gola na Saint Marry&#39;s Stadium. Stracili bramkę również nieszczęśliwie, bardziej z przypadku. Spotkanie śmiało mogło się skończyć bezbramkowym remisem.
Naprzeciw jest WHU, który dla mnie również lepiej broni niż atakuje. Patrzę na dzisiejszy skład Młotów i zastanawiam się - kto tam ma kreować grę. Mamy z przodu Chicharito (zdaje się lekko sfrustrowanego grą w WHU), mamy Joao Mario i...całą garść rzemieślników. Takie postacie jak Noble czy nawet Kouayate wiatru w ataku pozycyjnym robią mało. Byłem ciekawy tego czy wyjdzie Arnautovic, bo to on z Lanzinim jest głównym ,,motorem zespołu&quot;. Czy będzie 0:0? Ciężko powiedzieć. Jeżeli jednak widziałbym gole to raczej po jakiś stałych fragmentach lub wrzutkach. Nie spodziewam się wielu płynnych akcji. Stąd brak goli z obu stron mnie nie zdziwi.
West Brom - Southampton @ obie strzelą? TAK 1,9 Totolotek ✅ chyba bramkostrzelna kolejka się szykuje
Tutaj z kolei zupełnie odwrotnie. Starcie bardzo ważne dla układu tabeli. West Brom gra ostatnimi czasy lepiej (ostatni mecz bez komentarza ^^), czuję że dzisiaj będą chcieli pójść po pełną pulę, bo takie mecze po prostu muszą wygrywać a nie tylko remisować.
Nie ukrywam, że znowu zerkałem na składy zwłaszcza z perspektywy Świętych. Jak widzę Longa na ataku - widzę posuchę. Dzisiaj mamy optymalnie Tadica, Boufala (można go lubić albo nie, ale zawsze jakieś zagrożenie zrobi) oraz Carillo. Ma kto strzelać u gości, bo jest jeszcze Ward Prowse czy ostatnio pomijany Lemina. Boki Bertrand i Cedric to też jakaś jakość w ofensywie. Z drugiej strony, środek obrony Świętych do mnie nie przemawia. Myślę, że tu mają duże braki i grom bramek tracą przez ,,anty-pracę&quot; pary stoperów.
Jako ciekawostka dla bardziej przesądnych, te zespoły w starciach ze sobą prawie nie strzelają (zobaczyłem ostatnie 5 spotkań między nimi i złapałem się za głowę). Jest to jednak tylko statystyka, boisko powinno zweryfikować moje myślenie. A sądzę, że obu ekipom 3 punkty są potrzebne jak tlen - WBA aby wygramolić się powoli z tego dołu, Southamptonowi aby w końcu się przełamać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dobra dodam coś od siebie. Pobieram swansea + 1 azjan do tego West Ham + remis i Tottki + 1 azjan ako 3,55
W sumie nie wiem co więcej napisać typy bardziej na nos. Wiadomo, że Swansea jest na fali może to za mocne słowo, ale zmiana trenera dobrze im zrobiła. Opuścili ostatnie miejsce w tabeli, a to już coś.... West Ham liczę na podobny mecz co w zeszłej kolejce dużo wali i remis na koniec, a co do Spurs to co tu dużo mówić dla mnie są faworytami no chyba, że Liverpool zagra tak jak z City to wtedy mają szanse na ugranie jakiś punktów.
Wiem ubogi ten typ, ale no risk no fun ????
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Arsenal - Everton
BTS - 1.85 ✅
Siema. Jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki, pewnie nie tylko moim zdaniem - na Emirates Arsenal podejmie Everton. O podopiecznych Allardyce&#39;a pisałem nieco w temacie poprzedniej kolejki i w przypadku ich spotkania z Leicester. Wtedy uważałem w skrócie, że bukmacherzy lekko ich nie doceniają i teraz też mam takie wrażenie, bo kursy w okolicach 1.35 na gospodarzy to kiepski żart. Ale po kolei.
Fani Gunners ostatnio przeżywają prawdziwy Rollercoaster, pozwólcie że przedstawię to w nietypowy sposób :
:mad: Kolejne wieści odnośnie odchodzącego Alexisa, w końcu transfer do United
???? Sprowadzenie w jego miejsce Mkhitaryana, który wydaje się że może pasować do filozofii Wengera
:mad: Kompromitująca porażka ze Swansea przy katastrofalnym występie obrony
???? Sprowadzenie w Deadline Day Aubameyanga + nowy kontrakt dla Ozila
Jednym słowem - dzieje się. Nie wiem czego teraz się spodziewać po nich, być może zmiany które ostatnio zaszły w kadrze sprawią, że nagle ruszą w pościg za uciekającą im czołówką, a być może będzie tak samo kiepsko jak do dziś. Jeśli chodzi o Everton - po zwycięstwie nad Lisami mogą na nowo złapać wiatr w żagle. Klub zasilili wypożyczony z City Mangala, nowy napastnik Tosun, oraz co ważne - Theo Walcott. Właśnie Anglik w ostatnim spotkaniu zapewnił 3 punkty The Toffees i myślę że dziś też może okazać się kluczowy, wiemy bowiem jak na mentalność działa gra przeciwko swojemu byłemu klubowi, zwłaszcza tak krótko po transferze.
Spójrzmy teraz chwilkę na cyferki. Wspomniałem o słabej obronie Arsenalu w meczu ze Swansea, ale nie był to jednorazowy epizod.
- stracili dotychczas w lidze 34 bramki, z czołówki zdecydowanie jest to najgorszy wynik i myślę że tutaj leży problem w walce o top4
- do tego w ciągu ostatnich 10 spotkaniach patrząc na wszystkie rozgrywki zaledwie raz zachowywali czyste konto (dodajmy, że we wszystkich spotkaniach w których tracili bramkę, także przynajmniej jedną strzelali)
- na ostatnie 5 spotkań między mierzącymi się ze sobą dziś ekipami, 4 z nich kończyło się bramkami po obydwu stronach. Ostatni wynik - hokejowy bo 5:2 dla Arsenalu.
Myślę, że trudno dziś wskazać wyraźnego faworyta i naprawdę nie odważyłbym się zagrać na którąś z tych drużyn. Wygrać moim zdaniem może każdy, ale według mnie bardzo wiele czynników wskazuje na to, że zobaczymy dziś bramki po obydwu stronach. W każdym razie, myślę że obrona Arsenalu + ich nowe nabytki mogą sprawić, że dziś, podobnie jak ostatnio - będzie się działo. Powodzenia.
I typ dla odważnych - Arsenal wygra i obydwie drużyny strzelą @ 2.65 ✅
sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis za duzo nie ma z Premier..
BTS w meczu po 1.44 Totkow i Liverpoolu nie wyglada za ciekawie. Takie kursy staram sie omijac. Tak wiec jedyne co przychodzi do glowy to : Eriksen strzeli gola 4.8 fortuna. Duńczyk strzela na potęgę, kreator gry reprezantacji Danii, ktora znalazla sie na MŚ, glownie dzieki niemu, mial chwilowy dołek ale ile on meczy rozegral , mnostwo.. teraz znow zaczal strzelac, jak ktos ma trafic dzis to wlasnie Eriksen.
Liverpool potencjal u siebie w ataku ma niesamowity, 4 gole wbic City budzi respekt. No ale z kolei ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. Liverpool gra u siebie wiec mimo wszystko biore Liverpool po 2.10 fortuna.
Tak sie zastanawiam teraz i wg mnie Poczetino nie pojdzie na wymiane ciosow jak City. Mecz underowy w mej opinii mimo klasowych graczy z przodu. Under 2.5 2.55 fortuna lub under 3.5 1.6 fortuna.
2:2. No te ostatnie 10 minut moje plany popsulo.. w sumie Wanyama chuknął i sie zaczęło.

Newcastle na wyjeździe jest bramkostrzelne ale graja na mega trudnym terenie dzis i zastanawialem sie albo na BTS albo Crystal . Biorę Crystal Palace bo na ich stadionie kazdemu gra sie ciezko i maja powera. Crystal 2.03 fortuna.
1:1 . A jednak BTS .. w 2 polowie Newcastle mialo mega farta,ze nie przegrali tego meczu.

Liga angielska poszla krok do przodu, mega wyrownana 6-tka. Chelsea, Liverpool,City, MU, Arsenal, Tottenham.. Tak jak pisalem na poczatku sezonu, w tym roku Oni poszaleją nieźle w Lidze Mistrzow w koncu, 1 zespól bedzie w finale a moze wiecej, bo Real, Atleti graja patologie,a PSG jest do ogrania, jedynie Barcelona moze napsuc krwii no ale Messiemu tez sie zdarzyc moze gorszy dzien ;)
Chelsea z tej szostki lekko poszla w dół, widać lekki dołek formy, reszta idzie jak burza, MU tez srednio mi sie podoba ostatnio, ale mecze Lpoolu,Totkow, City i Arsenalu mega sie oglada.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier Leaggue
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool FC - Tottenham Hotspur
Typ: Liverpool
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na Anfield Road o 17:00 Liverpool podejmować będzie Tottenham. Gospodarze zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów. Goście są dwa oczka niżej i tracą do nich ledwie dwa punkty. Ja zdecydowałem się postawić na gospodarzy. Ostatnie ich osiem spotka ligowych to sześć zwycięstw (Bournemouth 4-0, Swansea 5-0, Leicester 2-1, Burnley 2-1, Manchester City 4-3, Huddersfield 3-0), jeden remis z Arsenalem Londyn 3-3 i porażka wyjazdowa z Swansea 0-1. Mają doskonały bilans bramkowy w tych meczach 23-9. Najwięcj bramek z tych 26 strzelił egipski napastnik Mohammed Salah bo aż sześc i Brazylijczyk Roberto Firmino - 5 goli. Na Anfield Liverpool nie przegrał jeszcze żądnego spotkania ligowego, jedyny zespół bez domowej porażki to tylko lider Manchester City. Goście natomiast też spisują się znakomicie. Ich bilans ostatnich ośmiu kolejek to pięć zwycięstw (Southampton 5-2, Swansea 2-0, Wimledon 3-0, Everton 4-0, Manchester Utd. 2-0), trzy remisy (West Ham 1-1, Southampton 1-1 i Pucharowy remis z Newport County). Rozstrzelał się w tych spotkaniach Harry Keane 8 goli, jest on jednocześnie liderem klasyfikacji strzelców. Mecz zapowiada się na dobre widowisko obfitujące w gole. Moim zdaniem wygrają tu podopieczni Jurgena Kloppa.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chciałem napisać kolejną obszerną zapowiedź hitu na Anfield, ale jakoś nie mam dziś zbytnio chęci. Najprostszym typem na to spotkanie wydaję się BTTS w okolicach 1.5. Obie drużyny potrafią grać do przodu, ale chyba tego mówić nie muszę. W ich spotkaniach w tym sezonie padają ponad 3 bramki na spotkanie, a pierwsze spotkanie na Wembley skończyło się wynikiem 4-1. Spodziewam się gradu bramek i emocji, które nie wątpliwie dostarczają nam spotkania z udziałem Liverpoolu oraz Tottenhamu podczas ich meczy z drużynami top6. Typ obie strzelą moim zdaniem będzie bez większego problemu, więc polecam do dubelka. Czyste granie Liverpoolu w tej konfrontacji raczej jest głupotą i lepiej podeprzeć sie jakimś BTTS&#39;em lub overem, a wtedy kurs będzie przyjemny do zagrania. Moim głównym betem na to spotkanie miała być para Kane/Firmino i bramka przynajmniej jednego z nich. Niestety żaden znany mi bukmacher nie wystawił takiego zdarzenia i muszę pójść w pojedynecze bramki. Kane polecam, bo w sumie nie strzelił w poprzedniej kolejce, a z LFC ostatnio strzela sporo, a Firmino moim zdaniem jest we fenomenalnej formie. Strzelił z Huddersfield, ze Swansea w słupek w ostatniej minucie, a z WBA pierw bramka, a potem zmarnowany karny. Dochodzi do 100% sytuacji i dzisiaj czuję, że coś ukuje. Za drobne spróbuję również jego 2 bramek, bo spodziewam się overowego spotkania, a ktoś musi je pokryć ;)
BTTS - 1.5/unibet
Firmino gol - 2.7/unibet
Firmino przynajmniej 2 gole - 10/unibet
Firmino gol i Liverpool wygra - 4.1/unibet
Kane gol - 2.17/unibet
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Chelsea 1.62 W Watford plaga kontuzji. Liverpool i Tottenham potracily punkty. Chelsea ma okazje przeskoczyc tych pierwszych
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Watford - Chelsea
Typ: Chelsea i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie zamykające 26 kolejkę Premier League. Do Watford przyjeżdża londyńska Chelsea. Goście w tym meczu mają 3 cele: wygrać, zmazać plamę po kompromitującej porażce z Bournemouth i wrócić na podium, które stracili wczoraj na rzecz Liverpoolu. Gospodarze są ostatnio w kiepskiej formie, nie wygrali w lidze od 26 grudnia, notując w tym czasie 2 remisy i 3 porażki, w dodatku przystąpią do tego meczu mocno osłabieni, z powodu kontuzji nie będą mogli wystąpić Hoban, Cathcart, Chalobah, Gomes, a za kartki zawieszony jest Ndong. Chelsea również ostatnio nie zachwyca i gra w kratkę, ostatnie jej 5 ligowych spotkań to 2 wygrane, 2 remisy i wspomniana na wstępie porażka. Conte nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z kontuzjowanych Davida Luiza, Christensena, wątpliwy jest też występ Alvaro Moraty. Możliwy za to jest debiut nowego nabytku Chelsea Giroud, który prawdopodobnie zastąpi Hiszpana. Jak pokazują statystyki pomiędzy obiema drużynami Chelsea gra się trudno na stadionie Watfordu, gdzie w dwóch ostatnich meczach (wcześniejszych nie podaję, bo były grane 9 lat temu, więc nie ma sensu ich przytaczać) padły wyniki 1:2 i 0:0. Kanonady strzeleckie za to padły w ich 2 ostatnich spotkaniach, ale rozegranych na Stamford Bridge 4:2 i 4:3. Dzisiaj myślę, że będzie to jednak bardziej underowy mecz i goście wygrają 2:0, może 2:1.
Prawdopodobne składy na ten mecz przedstawiają się następująco:
Watford: Karnezis - Mariappa, Prodl, Kabasele, Holebas - Pereyra, Capoue, Doucoure - Deulofeu, Deeney, Richarlison
Chelsea: Courtois - Azpiliceuta, Cahill, Rudiger - Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Alonso - Hazard - Giroud

Powodzenia.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Zastanawialem sie czy pisac tego posta czy nie... a co mi tam ???? Za drobne warto pomimo tego co zaraz napisze... No wiec trzeci raz w życiu przysnil mi sie dzisiaj wynik meczu, na cale szczescie znowu w lidze angielskiej ????
Poprzednio wysnilem zwyciestwo Huddersfield z Man Utd oraz Nottinghamu z kims tam (mozna sprawdzic w historii, mnie sie nie chce grzebac w przedostatni dzien urlopu). W tamtych przypadkach gralem za drobne, tym razem zagram troszke mocniej, żeby znowu nie żałowac. Moja chora głowa wyśnila dzisiaj w nocy 1-0 dla Watfordu w 80 minucie meczu. Po takich fajnych kursach próbuje zatem:
Watford win do 80min @5.25 ✅
Watford pierwszy gol @3.00 ✅
Beka ???? choc dla mnie calkiem realna ;)
E: hmmm nie wiem co napisac ???? do ShakeYo - nie spenialem, zagralem mocniej niz poprzednie sny, ale to i tak nie byla &quot;stała&quot;, nastepnym razem chyba wejde stałą, o ile bedzie nastepny raz ????
Dzieki wszystkim za tak duze zainteresowanie, gęba sie cieszy ???? calym sercem i portfelem bylem za Szerszeniami ???? czekamy na nastepny sen hahaha ???? i oby Wam tez sie snilo!
Glupio to zabrzmi, ale na pierwszy rzut oka typy na nastepna kolejke wydaja mi sie pewniejsze niz na tą, bo ta na prawde nie byla łatwa. Powodzenia dla wszystkich fanow PL w nastepnej kolejce!
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
kociak29 0

kociak29

Użytkownik
Pierwszy post na forum. Dam Wam dobry typ. Chelsea po ostatniej &quot;przegranej&quot; będzie chciała się zrehabilitować, Giroud będzie chciał pokazać że jest coś wart, z kolei zawodnicy będą chcieli pokazać Francuzowi jak się gra u nich w drużynie. Spokojnie można stawiać na wygraną Chelsea i ponad 2,5 gola w meczu @2,30 ????
Napisałem &quot;przegranej&quot;, bo w PL może zdarzyć się wszystko. To moim zdaniem najciekawsza i najsilniejsza liga na świecie. To nie kompromitacja, klęska, rozpad drużyny - bo i takie komentarze się pojawiały po meczu z wisieńkami.
kiks-lfc Mam nadzieję że po tym śnie wszystko z Tobą dobrze, bo to musiał być straszny koszmar ;)
Pozdrawiam!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Powiem tak : 1:0 dla Watfordu bylo by spoko ;) Chelsea gra ostatnio slabo. Mimo wszystko Chelsea to jednak Chelsea i z ogorkami potrafi wygrywac. jakosc po stronie The Blues , Watford tez ostatnio nie zachwyca, mecz na remis ale kibicuje Watfordowi , bo na swoim stadionie zatrzymali w tym sezonie np. Tottenham remisujac 1:1 i bodaj ograli Arsenal 2:1 ;)
A typ bardziej for Fun bo nie mam pojęcia kto wygra, nie czuje tego meczu jeśli chodzi o końcowego zwycięzce , tak więc:
Watford vs Chelsea - pierwsza połowa under 0,5 gola po 3.05 fortuna.
szkoda ze Tribut wyszedl z bramki, Delofeu by nic z tej akcji nie zrobił.. brakło 5 minut..

1:0 do przerwy.
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Chelsea to dzisiaj bierze. Dlaczego? Bo musi ;)
Londynczycy beda chcieli zrehabilitowac sie za ostatnia wpadke, wygrywajac wskakuja na podium. Mecz o duza stawke dla The Blues - sa po prostu druzyna lepsza.
Chelsea - 1.55
Chelsea wiecej roznych - 1.52

Kicha straszna, czerwona kartka Bakayoko zawalila mecz + ustawienie Conte..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom