>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Premier League (3.02 - 5.02.2018)

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
kiks lfc rozj... system , bylo prowadzenie Watfordu do 80 min i mega pogrom , ktorego nikt sie nie spodziewał ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Zastanawialem sie czy pisac tego posta czy nie... a co mi tam ???? Za drobne warto pomimo tego co zaraz napisze... No wiec trzeci raz w życiu przysnil mi sie dzisiaj wynik meczu, na cale szczescie znowu w lidze angielskiej ????
Poprzednio wysnilem zwyciestwo Huddersfield z Man Utd oraz Nottinghamu z kims tam (mozna sprawdzic w historii, mnie sie nie chce grzebac w przedostatni dzien urlopu). W tamtych przypadkach gralem za drobne, tym razem zagram troszke mocniej, żeby znowu nie żałowac. Moja chora głowa wyśnila dzisiaj w nocy 1-0 dla Watfordu w 80 minucie meczu. Po takich fajnych kursach próbuje zatem:
Watford win do 80min @5.25
Watford pierwszy gol @3.00
Beka ???? choc dla mnie calkiem realna ;)
Reputki nie dam bo to wcale nie była analiza ale mam szczerą nadzieję, że nie sciotowałeś i faktycznie pograłeś grubiej ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Reputki nie dam bo to wcale nie była analiza ale mam szczerą nadzieję, że nie sciotowałeś i faktycznie pograłeś grubiej ????
A ja dałem reputkę, bo może i to nie była czysto sportowa analiza, ale z drugiej strony ciężko napisać analizę do typu &quot;Watford będzie prowadził do 80min.&quot; ???? I gdyby pisał, że ma &quot;czutkę&quot; w każdej kolejce i by mu wreszcie się udało trafić, to inaczej, ale skoro z tzw. dupy pisze kolega o przeczuciu, które jak się okazuje było w 100% słuszne, to ja myślę, że na te 13pkt reputacji ode mnie zasługuje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom