>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Primera Division 20-22.03.2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed godziną zakończyło się spotkanie Espanyol-Racing, a już za kolejne 24h będziemy po pierwszych dwóch spotkaniach kolejki numer 28. Liga BBVA nabiera rozpędu i licząc minioną kolejkę, tą najbliższą i jeszcze tą, która odbędzie się w najbliższy weekend to czeka nas prawdziwy maraton, gdyż w przeciągu 9 dni odbędzie się 30 spotkań La Liga, a jedynie najbliższy piątek, to dzień bez meczu...
W najbliższej kolejce mamy kilka ciekawych spotkań. We wtorek oczywiście będą 3pkt ze strony Barcy ale mecz w Pampelunie powinien być ciekawszy, chociaż tam też gospodarze uchodzą za faworyta swojej potyczki. W środę najciekawiej powinno być w Madrycie na Vicente Calderon. Rozumiem, że Atletico może być faworytem ale 1,80 na ich zwycięstwo z Athletic? To chyba jakieś nie porozumienie, bo nie wierzę by Los Leones zagrali po raz kolejny tak słabo i zanotowali 3 z rzędu ligową porażkę. Pewniakami wydają się być Valencia i Real. Che w niedziele zmietli Athletic, a teraz mają na swoim obiekcie cieniutką Saragossę do pokonania i chyba nikt nie wierzy w inny scenariusz, aniżeli 3pkt po stronie gospodarzy, z kolei Real po wpadce z Malagą będzie podwójnie zmotywowany na mecz z Żółtą Łodzią Podwodną, która powoli idzie na dno... W czwartek kolejne ciekawe mecze, bo spodziewam się, że oba starcia w Andaluzji powinny przynieść i sporo emocji i sporo bramek, gdyż spotykają się ekipy, które lubią sobie postrzelać.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.

Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
mariuszb 8

mariuszb

Użytkownik
Zdążyłem się już wcześniej zapoznać i przeanalizować 28 kolejkę i zgadzam się, że pewniakami są Barcelona z Granadą, Real Madryt z Villarealem i Valencia z Saragossą, mimo wszystko uważam, że Malaga także bez problemu sobie poradzi Rayo Vallecano. Rayo gra raz dobrze raz słabo, zazwyczaj przegrywa mecze na wyjazdach choć, potrafił się zmobilizować i utrzeć nosa przekonało się o tym Levante którzy grali na swoim podwórku i przegrali 3:5. Z kolei Malaga ma dobrą passe, dobrze jej idzie u siebie, a także ma szanse zakończyć sezon na 4 pozycji co by dawało jej gwarantowany start w LM za rok. Dobrą formę pokazali piłkarze Manuela Pellegriniego w niedzielnym meczu z Realem co przemawia za nimi znacząco na +.
Co do reszty meczów, także je przeanalizowałem co z tego będzie to się okaże, bo La Liga lubi zaskakiwać. Przestudiowałem 28 kolejkę, lecz nie będę pisał o wszystkich meczach, podam tylko typy:
20 marca 2012
Osasuna Pampeluna - Getafe CF 20:00 1
FC Barcelona - Granada CF 21:00 1
21 marca 2012
Sporting Gijon - Real Mallorca 20:00 X
Atletico Madryt - Athletic Bilbao 20:00 1
Valencia CF - Real Saragossa 20:00 1
Real Sociedad - Levante UD 20:00 X
Villarreal - Real Madryt 22:00 2
22 marca 2012
Racing Santander - Sevilla FC 20:00 X
Real Betis Sewilla - Espanyol Barcelona 20:00 1
Malaga CF - Rayo Vallecano 22:00 1
Przy analizie brałem pod uwagę:
-Miejsce w tabeli (czy piłkarze mają o co walczyć jeszcze)
-Wyniki ostatnich meczy
-Kontuzje i ew. braki w zespołach
-Poziom gry na wyjazdach i u siebie
Pozdrawiam
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Osasuna-Getafe
O godzinie 20 zaczniemy oficjalnie kolejkę numer 28 spotkaniem Osasuna-Getafe. Faworytem tego meczu rozgrywanego na Estadio Reyno de Navarra będą nie wątpliwie gospodarze, którzy w tym sezonie są jedną z największych rewelacji rozgrywek i dalej mają szansę nie tylko na LE ale również nawet na LM. Świetną informacją przed tym meczem dostał trener gospodarzy Jose Luis Mendilibar, gdyż do składu powraca Dejan Lekic i nie wątpliwie będzie to wzmocnienie ataku oraz wraca podstawowy defensor Miguel Flano. Jednak żeby nie było tak różowo, to w kadrze brakuje Sergio. Jednak nawet po mimo braku tego zawodnika, to i tak uważam, że gospodarze dzisiaj powinni sięgnąć po 3pkt. Jest kilka powodó dla których ja mam ochotę dzisiaj pograć właśnie Basków. Po pierwsze to stadion, na którym będzie rozgrywany mecz. Jak dobrze wiemy Osasuna nie należy do gościnnych ekip i u siebie potrafili pokonać chociażby Athletic Bilbao czy Barcelone, a punkty tutaj również zostawiła Valencia. Ja bardzo lubuję się w oglądaniu Osasuny na własnym boisku, gdyż naprawdę potrafią zagrać z głową i pomysłem, co przynosi wyniki. W ogóle ich druga linia wygląda całkiem całkiem. W środku pola dzielą i rządzą Javad Nekounam i Patxi Punal. Przed nimi mamy trójkę Raul Garcia, Alvaro Cejudo i Roland Lamah. W ataku jak wspomniałem na początku wybiegnie najprawdopodobniej Serb, Dejan Lekic. Getafe co prawda wygrało dwa ostatnie mecze ale jednak rywale nie byli jacyś super mocni. Real Sociedad na wyjazdach gra tragicznie, a Villarreal jest bardzo nisko w tabeli. Ja właśnie miałem wątpliwą przyjemność oglądać starcie Getafe przeciwko Villarreal na wyjeździe i przyznam szczerze, że było to nudne spotkanie, w którym Getafe na 3 dobre okazje strzeliło 2 gole i wyjechało z kompletem punktów. Kompletnie nie zaistnieli w ofensywie ale jako, że Villarreal grał strasznie nieudolnie to mogli cieszyć się z kompletu punktów. Jednak ja myślę, że koniec tej ich dobrej serii i pora na porażkę, tak jak to miało miejsce po wygranych z Racingiem i Levante, tak później nie wygrali kolejnych 5 spotkań, a zdobyli w nich tylko 2pkt. Tak i teraz mi się widzi, że ekipa ze stolicy przerwie swoją passę i zacznie znowu tracić punkty. A kurs na Osasune wg. mnie jest wysoki i warto z tej okazji skorzystać.

Osasuna @ 2,10 SB
Osasuna DNB @ 1,45
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Ciekawie zapowiada się potyczka Sportingu z Majorką. Śledząc h2h widać pewną zależność: sezon 08/08 czy też tegoroczny Puchar Hiszpanii. W pierwszym meczu Gijon wygrał na wyjeździe, sugerując się historią wydawać by się mogło, że może to będzie coś z gatunku 3za3. Jest jedno ale, Gijon jest na przedostatnim miejscu, więc oddawanie punktów bezpiecznej Majroce to raczej nie na miejscu, prędzej to goście &quot;pomogą&quot; gospodarzom, którzy są w potrzebie...
Gijon 2.40

Coś się zacięło w Betisie i dopadła ich niemoc wygrywania spotkań. Na tą samą bolączkę cierpiał Espanoyl, cierpiał, bo w ostanio się przełamali się i rozgromili Rayo 5-1, a w poniedziałek pokonali Racing 3-1. Niech będzie to dobry omen. Przy indolencji Betisu kurs na zespół z Sewilli w ogóle „ nie atrakcyjny”, przy takiej formie gospodarzy zdecydowanie lepiej poszukać niespodzianki, a kursy na gości godne uwagi

Espanoyl x2 1.64
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Real słaby ostatnio, a jak nie dostanie karnego to jest bezradny. Zostało 8 punktów przewagi i trudny terminarz. Mają mokro choć twardzieli udają. Łódki z nową miotłą powinny się podbudować. Molina wcześniej prowadził Depor, a Real akurat wyjazdy z Depor kończył marnie. Molina ma patent na Real, ale lepszych piłkarzy. Łódki na własnym stadionie zawsze lepiej grały więc 1X do pobrania
 
lesieck 1

lesieck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Dyvision
Spotkanie: Osasuna Pampeluna - Getafe
Typ: Osasuna Pampeluna
Kurs: 2,25
Buk: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o 20.00 na stadionie Osasuny w Pampelunie, gospodarze podejmą gości z Getafe. Jest to spotkanie 28 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej ligi hiszpańskiej. Osasuna w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, bowiem zajmuje bardzo wysokie siódme miejsce z dorobkiem 39 punktów i do czwartego,premiowanego udziałem w eliminacjach Ligi Mistrzów traci zaledwie dwa punkty. Jeżeli dzisiaj odniosą zwycięstwo to bardzo zbliżą się do upragnionego celu czyli możliwości gry w Champions League. Na pierwszy rzut oka to zadanie nie wydaje się w cale najtrudniejsze. Drużyna Getafe nie zachwyca. Na razie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli ale to wcale nie oznacza bezpieczeństwa. Na dole tabeli jest bardzo ciasno i jedno, dwa nieudane spotkania mogą sprawić że koniec sezonu może być bardzo nerwowy. Z drugiej strony zawodnicy dzisiejszych gości nieźle graja na wyjazdach, ale patrząc na ostatnią bardzo dobra dyspozycję Osasuny, szczególnie na własnym boisku, że nie powinni mieć problemu z odprawieniem rywala z kwitkiem. Typuję zwycięstwo Osasuny.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Real słaby ostatnio, a jak nie dostanie karnego to jest bezradny. Zostało 8 punktów przewagi i trudny terminarz. Mają mokro choć twardzieli udają. Łódki z nową miotłą powinny się podbudować. Molina wcześniej prowadził Depor, a Real akurat wyjazdy z Depor kończył marnie. Molina ma patent na Real, ale lepszych piłkarzy. Łódki na własnym stadionie zawsze lepiej grały więc 1X do pobrania
byłoby miło jakbyś przed podaniem informacji, sprawdził podstawowe fakty:]
info z wczoraj- Miguel Angel Lotina został nowym szkoleniowcem Villarreal. Na tym stanowisku zastąpił Jose Francisco Molinę, który został zwolniony po niedzielnej porażce z Levante.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Barcelona - Granada
poniżej 3.5 gola
2.50
William Hill
Nie rozumiałem już tak ustawionej linii na mecz Real-Malaga. Niestety nuda wzięła górę i grałem na live i wszystko poszło a szkoda ale cóż &quot;głupi się nie sieją a sami się rodzą&quot;. Dziś wirtualna gra i powiem,że wahałem się pomiędzy typem na Birmingham a właśnie tym ale patrząc na grę wyjazdową Granady i ostatni wynik skłaniam się ku temu,że nie zobaczymy bardzo wielu bramek. Kiedy obie ekipy spotkały się po raz pierwszy też skazywano ich na sromotną klęskę a Granada przegrała tylko 0-1 po bramce Xaviego z 32&#39;.
Granada na wyjeździe przegrała aż 10 razy, 3 razy wygrała i ani razu nie dzieliła się punktami... patrząc pod katem under/over 3.5 w tych spotkaniach przedstawia się to następująco:
Granada wynik over 3.5 pokryła w swoich meczach zaledwie 3 razy na 13 spotkań a było to kiedy grali z Malagą 4-0, Real 5-1, Villarreal 3-1. Ostatnio over 3.5 padł 12 lutego kiedy to grali z Villarrealem.
Barcelona zaś u siebie bardzo często ma pokryty ten over 3.5 ale moim zdaniem Granada im się postawi a Barcelona też nie będzie szaleć mając w pamięci ich wyjazd i wygraną zaledwie 0-1. Dla Barcelony podstawa to punkty nie bramki.
Aby podać to do Typów Dnia skłoniła mnie ostatnia forma obu ekip:
Barcelona na 5 meczy: zaledwie 2 razy over 3.5
Granada na 5 meczy: 1 raz over 3.5
Każdy liczy na kanonadę bo Messiemu brakuje jednej bramki do klubowego rekorsu bramek w oficjalnych spotkaniach ale moim zdaniem Granada postawi się i nie da się zbyt mocno zbić. W wyniki over 3.5 nie ryzykowałbym, jak kogoś nie przekonał mój typ to niech chociaż potraktuje go jako przestrogę a to czasami jest tak samo ważne jak dobry typ
Sędzią będzie Pan Teixeira Vitienes, który kocha kartki dawać więc jak kogoś nie przekonuje ten typ niech poszuka czegoś w kartkach
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
byłoby miło jakbyś przed podaniem informacji, sprawdził podstawowe fakty:]
info z wczoraj- Miguel Angel Lotina został nowym szkoleniowcem Villarreal. Na tym stanowisku zastąpił Jose Francisco Molinę, który został zwolniony po niedzielnej porażce z Levante.
On już takie za przeproszeniem &quot;pierdoły&quot; pisze nie pierwszy raz przy okazji Realu ???? Można się pośmiać z jego analiz.
Generalnie dziś spodziewam się pogromu ze strony Barcelony, bo widać że od jakiś dwóch tygodni łapią wysoką formę.
Spodziewam się emocjonującego spotkania pomiędzy Atletico i Bilbao. Na pewno zagram obie strzelą, poluję jeszcze na ciekawy over kartkowy, bo ostatnimi czasy liga hiszpańska sprzyja takim rozwiązaniom.
Real powinien sobie poradzić ze słabym Villarrealem. W zasadzie na własne życzenie stracili punkty z Malagą, bo dominowali w drugiej połowie niemiłosiernie, Benzema i Ronaldo nie wykorzystali prościutkich sytuacji.
Kolejny w miarę pewny typ to Valencia, jednak kurs marny. W zasadzie wolę zagrać na Malagę, która w 1 połowie z Realem pokazała potencjał. Wiadomo, że nie wytrzymali grać tak przez cały mecz, ale przy słabszym przeciwniku powinni zapunktować. Widać rękę Pellegriniego.
 
tomiboss23 13

tomiboss23

Użytkownik
Barcelona - Granada
powyżej 1,5 goli w pierwszej połowie
na expekcie kurs 1,65
To jest mój typ na to spotkanie. Barca zdecydowanie lepiej rozgrywa swoje pierwsze połowy i typuje, że strzelą minimum 2 bramki w tej właśnie połowi.
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Mój typ z typów dnia:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Villarreal vs Real Madrid
Typ: BTTS (obie strzelą) ✅
Kurs: 1.65
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
W jutrzejszym spotkaniu ligi hiszpańskiej słabo spisujący się w tym sezonie Villareal podejmie na własnym stadionie Real Madryt, który ostatnimi czasy, mimo zwycięstw nie gra najlepiej, co dobitnie pokazało spotkanie z Malagą, które delikatnie mówiąc - nie wyszło Królewskim.
Real ma naprawdę dobrą średnią straconych bramek na wyjeździe (0,62) i z 13 wyjazdowych meczy czyste konto zachował w 8 z 13 spotkań na wrogim terenie. Jednakże biorąc pod uwagę ich obecną dyspozycję, to czyste konto na El Madrigal nie będzie łatwym wyczynem.
Jeśli chodzi o ostatnie mecze Los Blancos, to:

Ponadto mecze Malagi:


Jak widać, zarówno Real lubi stracić bramkę, jak i Villareal nawet w przegranym meczu odgryźć się rywalowi przynajmniej jednym trafieniem. Nie sądzę, aby załoga Yellow Submarine miała w tym meczu do powiedzenia na tyle dużo, aby go wygrać, powinni jednak strzelić przynajmniej bramkę honorową, co mimo mocnej postawy Królewskich w tym sezonie, nie jest czymś strasznie trudnym, nawet dla o wiele słabszych zespołów.
H2H również wygląda zachęcająco, Real dość rzadko wygrywał z Villareal do zera - 6 spotkań z 10 zakończonych z przynajmniej jedną bramką dla Żółtych.


Co prawda Villareal w tym roku nie zachwyca wynikami i pozycją w lidze, niemniej jednak jak widać wyżej, dalej wiedzą jak strzela się bramki. Poza od strefy spadkowej dzielą ich 3 punkty, co przy liczbie spotkań jaka została do końca sezonu nie wygląda zbyt optymistycznie, będą więc zapewne walczyć o każde możliwe punkty. A dlaczego mielby nie wykorzystać słabszej postawy Realu i spróbować wywalczyć coś więcej niż najniższy możliwy wymiar kary?
O bramkę dla Realu raczej nie ma się co martwić, mają całą plejadę ofensywnie usposobionych graczy i moim zdaniem strzelą ze dwie bramki, choć nie spodziewam się goleady.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak ktoś jeszcze myśli, że sędziowanie jest mocno na korzyść Barcelony w La Liga niech się puknie mocno w głowę, albo niech poogląda trochę La Liga. Wystarczy zobaczyć ile karnych w sezonie ma Real Madryt, a ile Barcelona.
Dzisiaj Sanchez był ewidentnie faulowany w 1 połowie meczu, oczywiście o karnym nie ma mowy.
Granada przeprowadziła akcję życia pod bramkę Valdesa, o ile pamiętam to chyba Alves faulował i od razu karny. I jaka tu jest sprawiedliwość?
A tak propo jest jakaś strona gdzie można sprawdzić ile rzutów karnych miała dana drużyna?
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Aka Shakal na soccerstats masz, jeśli masz na mysli Real i Barcę , to Real dostał 10 karnych ich przeciwnicy żadnego(jedyny taki zespół oprócz Malagi) Barca dostała 3 karne , 2 ich przeciwnicy
Atletico vs Bilbao
Hit kolejki w Hiszpanii. Jedni i drudzy ostatnio lekka zadyszka, Bilbao widać, ze bardziej niż na miejscu w lidze zależy na zdobyciu CdR i dobrej grze w LE. Ostatnio w lidze wyszło , zresztą po raz kolejny w ostatnich tygodniach zmęczenie sezonem i słabość ławki rezerwowych. W poprzedniej kolejce przegrana z Valencią , wcześniej wyjazdowe porażka z Osasuną i remis ze słabym Villareal. Zresztą bolączką Basków są wyjazdy bo zdobyli tam tylko 14 pkt z 37 jakie posiadają. Niby grają tak jak u siebie, krótkie podania, duża wymiennosć pozycji ale efekt już nie tak sam jak na Sam Mames. Poza tym ciągle eksploatowani ci sami gracze, bo zmiennicy są jednak słabsi. Atletico niby lepsze od przyjścia D.Simeone ale jak dla mnie jego &quot;magia&quot; działała tylko parę pierwszych spotkań. Zespół owszem lepiej broni ale odbiło się to na ataku,często osamotniony Falcao nie jest w stanie nic zdziałać, choć ostatnio błysnął parę razy Salvio. W tabeli 1pkt różnicy, jedni i drudzy teoretycznie mają o co grać i mimo iż ligowa forma jednych i drugich ostatnio nie powala myślę,że jutro będzie ciekawie. Bilbao na wyjazdach słabo broni, ale ma kim straszyć z przodu,Atletico biorąc pod uwagę stawkę meczu tez nie powinno się tylko bronić, w końcu 1 pkt w meczu z bezpośrednim rywalem o puchary to mało.
obie strzelą @ 1,65 Expekt ✅
over 2,5 @ 1,79 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Jak ktoś jeszcze myśli, że sędziowanie jest mocno na korzyść Barcelony w La Liga niech się puknie mocno w głowę, albo niech poogląda trochę La Liga. Wystarczy zobaczyć ile karnych w sezonie ma Real Madryt, a ile Barcelona.
Dzisiaj Sanchez był ewidentnie faulowany w 1 połowie meczu, oczywiście o karnym nie ma mowy.
Granada przeprowadziła akcję życia pod bramkę Valdesa, o ile pamiętam to chyba Alves faulował i od razu karny. I jaka tu jest sprawiedliwość?
A tak propo jest jakaś strona gdzie można sprawdzić ile rzutów karnych miała dana drużyna?
To prawda, że Real dostaje dużo karnych, jednak większość jest prawidłowa. Przyczyna jest prosta. Styl gry. Zwracam tutaj szczególnie uwagę na to jak grają Di Maria i Ozil, dodając do tego fakt, że dosyć łatwo ich przewrócić bo oboje są szczupli odpowiedź wydaje się jasna. Tak na prawdę tych karnych powinno być jeszcze więcej, ale sędziowie nie gwiżdżą wszystkiego co zresztą zrozumiałe. Barcelona gra inną piłkę, zdecydowanie bardziej techniczną, budują atak zdecydowanie na połowie przeciwnika, mając posiadanie piłki na wysokim poziomie. Bramki strzelają często po wyklepaniu już w samym polu karnym, a dodam do tego również fakt, że np. Messi bardzo mocno trzyma się na nogach i gdyby tylko nie walczył do końca to Barcelona miałaby dużo więcej karnych. Są sytuacje, w których aż prosi się o upadek. Di Maria, czy Ozil często po prostu to wykorzystują. Są także słabsi fizycznie. Generalnie styl Realu taki jest. Radzę spojrzeć ile karnych ma Bayern, bo to pod pewnymi względami podobne ekipy. Zdobywanie bramek przez karne (w większości zasłużone) to przecież element gry. Na pewno te karne nie zdecydują o mistrzostwie, bo obie drużyny są świetne i same swoimi umiejętnościami pokażą, kto bardziej na mistrzostwo zasługuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
popijava 87

popijava

Użytkownik
Pomylił mi się Lotina z Moliną, ale piszę żadnych pierdół
Lotina prowadził Deportivo w latach 2007-2011 i z Realem radził sobie bardzo
dobrze.
Lepiej popatrzcie na wyniki zamiast robić za znawców!
La Coruna - Real 0:0 (2010/11)
La Coruna - Real 1:3 (2009/10)
La Coruna - Real 2:1 (2008/09)
La Coruna - Real 1:0 (2007/08)

Barcelona zredukowała stratę do 5 punktów i Real wcale nie będzie miał dziś łatwo. Presja, nowy trener = 3 punkty jak się mówi. Poza tym Lotina ma lepszych zawodników od tych których miał w Depor.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Niestety teorii spiskowych na temat jak to sędziowie pomagają jednym albo drugim jest ogrom. Jednak tutaj niech fani Barcy, ani fani Realu nie poczują się dotknięci ale tak po prawdzie, to i jedni i drudzy mają lepiej u sędziów i tego nie zmieni się z dnia na dzień. Również we władzach ligi obie ekipy są faworyzowane, co pokazuje przykład ustalenia daty i godziny meczu Barcelona-Athletic Bilbao, no ale cóż tak to już jest...
PoPiJava: Fakt, że był tam trenerem w La Corunii przez kilka lata ale Real tam miał ciężko za nim on był trenerem Deportivo więc trochę sobie dorabiasz teorię ale jak tam wolisz. Poza tym jakoś nie bardzo widzę, co może nowy trener zrobić z Villarreal? Jedynie to naładować ich psychicznie, bo w grze to nic nie zmieni skoro miał poniedziałek i wtorek na poznanie ekipy, a to zdecydowanie za krótko. Fakt, że mają grajków niezłych ale to co oni wyprawiają to jest cyrk na kółkach, który nie dawno oglądałem przeciwko Getafe... Real wygrać powinien ale w takiej sytuacji, ja wolę tutaj odpuścić.
Atletico-Athletic
Athletic Bilbao z kolei znowu bez Llorente i to nie wątpliwie dalej będzie mocno odczuwalne. Jednak wracają do kadry Toquero i Amorebieta. Pierwszy zagra w ataku i od niego walki na pewno można oczekiwać, z kolei drugi zastąpi tego tragicznego Mikela San Jose, który wziął sobie za punkt honoru by Valencia nastrzelała im jak najwięcej goli. Zabraknie Iraoli, który pauzuje za czerwień i może dobrze, bo on i Aurtenetxe to zawodnicy, którzy nie mają praktycznie zmienników na swoich pozycjach i muszą grać cały czas. Na jego pozycji zagra Oscar De Marcos i można się spodziewać wielu ofensywnych wejść, z jeszcze lepszym skutkiem niż jak to robi Iraola, chociaż on jest w mojej ocenie kapitalnym defensorem. Jak dla mnie kurs na Atletico jest śmiesznie niski, bo 1,70 to sobie można wsadzić w buty, a z kolei jak widzę 2,10 na X2 to aż się coś robi i byłaby wielka szkoda tego nie zagrać, tym bardziej, że Atletico w lidze już tak nie gra super, jak na początku pracy Simeone i dzisiaj czeka ich bardzo ciężki mecz, a dalej nie gra Diego, co odbija się trochę na ich grze, bo jednak Koke, Adrian czy Turan to nie są zawodnicy z takimi umiejętnościami jak wspomniany Diego. Tak więc ode mnie takie dwa typy:
Athletic strzeli @ 1,40 SB
X2 @ 2,10
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Śr 2012-03-21 20:00
????Valencia - Zaragoza
typ-Valencia (-1)
kurs 1,80
expekt
⛔⛔⛔⛔⛔⛔!!!!!!!!!​
Dziś o 20:00 zmierzą sie ze sba aspirujaca do gry w LM Valencia,ktora obecnie okupuje 3 pozycje z przewaga 6pkt nad Levante i strata nie do odrobienia do Bracy,a takze Real Zaragoza ktory niestety okupuje pozycje ostatnia i strata 8 pkt do zajmujacego 17 pozycje Villarealu wydaje sie byc nie do odrobienia.Na poczatek chcialem ocenic szanse na niespodzianke ze strony gosci.Wygrana u siebie ze slabym Villarealem raczej nia nie byla,ale wyjazdowe zwyciestwo 12 lutego z Espaniolem juz tak,z tym ze Espaniolowi chyba Real Z. wyraznie nie lezy bo jest zespolem jedynym w Primera Division ktory przegral z outsiderami dwukrotnie.Po za tym zadnych przeblyskow w formie Zaragozy nie bylo.Co do Valencii to bylem jednym z tych,ktorzy umoczyli na meczu z Sevilla kilka tygodni temu,kiedy to Valencia polegla u siebie 1-2,ale tu tez mozna by szukac niefarta do pewnych zespolow,bo byla to takze druga porazka CFV z Sevilla w tym sezonie.Po za tym wpadka byla porazka z Sociedad 14.01 0-1 u siebie.Spotkan z Barca i Realem Madryt liczyl nie bede,choc na Mestalla sprawili klopot Realowi 2-3 i zremisowali z Barca 2-2. Handicapem co prawda Valencia wygrywala zadko,bo u siebie tylko trzykrotnie no ale dzis jest szansa zeby nadrobic statystyki bo przyjezdza najslabsza druzyna ligi.A dzisiejsi goscie na obcym terenie spisuja sie tak; 1-3-10 bramki 11-31.Nic dodac,nic ujac.Roznica conajmniej 2 goli przegrywali juz w tym sezonie osmiokrotnie i sadze ze dzis,chocby za sprawa bedacego w swietnej formie Soldado wynik ten powieksza.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Poza tym Lotina ma lepszych zawodników od tych których miał w Depor.
To porównaj jeszcze skład Realu z czasu kiedy przegrywał z Deportivo z obecnym, który ma do dyspozycji J.Murinho i dopiero wyciągaj wnioski.
Lepiej popatrzcie na wyniki zamiast robić za znawców!
Nie wiem czy wiesz, ale w piłce nożnej jak i w żadnym innym sporcie historia spotkań nie ma znaczenia... Za takie rzeczy pkt nie dają.
3 punkty jak się mówi.
Tak samo jak wczoraj over wchodził jak w masło roślinne??? ... ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------
Co do samego meczu. Wszyscy zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę, że kolejne straty punktów mogą oznaczać nerwową końcówkę sezonu, gdyż forma Barcelony ostatnio jest na odpowiednim poziomie. Uważam, że trener odpowiednio zmobilizuje zawodników po ostatnim remisie z Malagą, a sami gracze udowodnią, że remis ten był tylko wypadkiem przy pracy.
Villareal - Real M (-1) 2 1,64 Pinnacle
C.Ronaldo strzeli 2 lub więcej
2,50 bwin
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
To porównaj jeszcze skład Realu z czasu kiedy przegrywał z Deportivo z obecnym, który ma do dyspozycji J.Murinho i dopiero wyciągaj wnioski.



Nie wiem czy wiesz, ale w piłce nożnej jak i w żadnym innym sporcie historia spotkań nie ma znaczenia... Za takie rzeczy pkt nie dają.



Tak samo jak wczoraj over wchodził jak w masło roślinne??? ... ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------

Co do samego meczu. Wszyscy zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę, że kolejne straty punktów mogą oznaczać nerwową końcówkę sezonu, gdyż forma Barcelony ostatnio jest na odpowiednim poziomie. Uważam, że trener odpowiednio zmobilizuje zawodników po ostatnim remisie z Malagą, a sami gracze udowodnią, że remis ten był tylko wypadkiem przy pracy.

Villareal - Real M (-1) 2 1,64 Pinnacle
C.Ronaldo strzeli 2 lub więcej 2,50 bwin
nie neguje typu, ale zauważ, że ostatnio Real nie gra tak jak parę tygodni temu, nie ma już pogromów, mówie oczywiscie o meczach wyjazdowych. Męczyli się z Getafe, Vallecano i Betisem, w Moskwie też.Owszem ,nie przegrali żadnego z tych spotkań ale w każdym musieli się mocno napocić, sam Mourinho po meczach z Betisem i Rayo mówił, że sprawiedliwy w każdym ze spotkań byłby remis. Ja bym poczekał, jesli Real szybko nie wbije aż kurs wzrosnie do 1,45-1,50 i wtedy pograł Real, nie żadne handi itp.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ja bym poczekał, jesli Real szybko nie wbije aż kurs wzrosnie do 1,45-1,50 i wtedy pograł Real, nie żadne handi itp.
To jest chyba najlepsze rozwiązanie na to spotkanie. Kapszti wspomniał, że Villarreal gra kaszankę i w pełni się z tym zgadzam. W zasadzie dużo będzie zależeć od tego kiedy padnie pierwsza bramka. Jeśli Real strzeli szybko to może pokryć over 2.5, jeśli nie to grałbym mocno under. Ostatnie mecze pokazują, że popracowali nad grą przy stałych fragmentach i nie ma już takiej paniki przy pierwszym lepszym rożnym, wolnym. Bramki tracą, ale na przykład w spotkaniach z CSKA i Malagą były to strzały życia- nie do obrony. W tym momencie kurs na under to aż 2.60 więc można spokojnie na live odczekać i przy korzystnym przebiegu spotkania zagrać taki typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom