>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

29 kolejka Ekstraklasy [11.05.2010r.]

Status
Zamknięty.
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Najgłupszy tekst jaki słyszy się aktualnie w mediach to że Lech zasłużył na mistrzostwo... Drużyna która od 3 do 28 kolejki była liderem ekstraklasy to Wisła, więc co ten lech takiego zrobił że zasłużył? Paranoja więcej szczęścia ma ta drużyna niż umiejętności. Wisła cały sezon poza własnym stadionem, odpadli z LM kryzys jaki się dawno w tym klubie nie przytrafił a i tak przez 85% sezonu lider. Sędziowie odebrali Wiśle mistrzostwo i tyle w temacie. Tyle nieszczęśliwych wypadków i kontrowersji dawno środowisko piłkarskie nie widziało.
Tak zasłużył , grał najrówniej przez cały sezon , kto był liderem przez większośc kolejek nie ma znaczenia , bo liczy sie kolejnośc po ostatniej (zreszta Lech mistrzem jeszcze nie jest ???? )
Za liderowanie tytułu sie nie przyznaje - niejaki Miller powiedział kiedyś &quot; męzczyzne poznaje się po tym nie jak zaczyna ale jak kończy ???? &quot; - święte słowa
A pisanie ze sedziowie Wisle odebrali mistrzostwo = kretynizm
Wisła sobie sama mistrzostwo odebrała przez swą nieudolność - ewentualnie mozna za to obwinic panów : Jopa, Tschibambe czy Kiełba.
Ja bym się cieszył z mistrza dla Kolejorza , może unikniemy kompromitacji w kwalach do LM (bo w &quot;gwiazdorow&quot; z Wisly nie wierze)
Nie widze tez dennej Legii w LE - zwyczajnie nie zasłuzyli sobie na to. Mam nadzieje ze Ruch szansy nie wypusci.
Na dole tez ciekawie - moja ukochana Areczke sam skresliłem , a tu znowu mega fart i sa w grze , moze sie zdarzyc ze w ostatniej kolejce nie musza wygrywać i zostaja w lidze -
W meczu Slask - Arka mimo wszystko odradzam granie 2 , buki powariowały: 2,0 na Arkę na wyjezdzie hehe bez przesady :grin: Slask im tego nie pusci a szanse na win ok 30-40% , duzo zalezy od sytuacji w meczach Piast-Cracovia i Wisła - Odra - jak juz to bym cos na live pograł .
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Nieobiektywnie o rzekomym mistrzostwie Lecha:

Wtorek, 22:00 Nsport: &quot;Lech mistrzem&quot;
Wtorek, 22:00 wp.pl: &quot;Lech będą mieć majstra, Poznań się cieszy.&quot;

Jestem na tyle zorientowany w naszej ekstraklasowej szarzyźnie, żeby wiedzieć, iż każdy zespół rozegra 30 spotkań. Patrze na tabele i przy drużynie Lech Poznań widnieje liczba 29 rozegranych pojedynków. Nie trzeba być alfą i omegą aby wywnioskować, że to nie koniec sezonu. Denerwują mnie cholernie komentarze typu: &quot;Sprawa mistrzostwa już rozstrzygnięta&quot;. Lubin jest w czołowej piątce wiosny To będzie cholernie ciężki mecz, co nie zmienia faktu, że porażka będzie katastrofą. Lubinianie nie położą się na Bułgarskiej. Te spore pieniądze ładnie pachną, a miedziowi są ich bardzo blisko. No, ale według niektórych grają &quot;o nic&quot; :]

Co do radości kibiców Wisły i wszelkich innych użytkowników obwieszczających porażkę lub zwycięstwo swojej drużyny przed końcowym gwizdkiem:

Czas gry wynosi 90 minut (dwie połowy, każda po 45 minut). Sędzia może przedłużyć każdą połowę meczu stosownie do przerw w grze. Po upływie doliczonego czasu gry zwycięzcą jest ta drużyna, która zdobyła więcej bramek.
W ramkę i nad łóżko. To jest piłka nożna. To jest piękne i jednocześnie brutalne. :]

Jeszcze słówko w sprawie meczu Wisły. Gol Głowackiego prawidłowy. W koszykówce by czegoś takiego nie odgwizdali. Znów mówicie, że to Lech ma szczęście... Suma szczęścia równa się zero. Taki przykład: Mecz Polonia Warszawa - Wisła Kraków. :] Opisywać nie trzeba. Poza tym to :

&quot;Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście.&quot; :]

W Canal + Szymkowiak wypowiadał się, że Lewandowski (????) jeszcze przed podaniem do Białorusina spoglądnął na Piecha, a On już stał. Widoczne to jest na powtórkach. Jak dla mnie sprawa oczywista.

Jop życia chyba nie będzie miał w Krakowie. Szkoda mi Go trochę, ale cóż. Jedni tracą, drudzy zyskują.

Pozdrawiam, i trzymam kciuki za wszystkie polskie drużyny w Pucharach ;)
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
A pisanie ze sedziowie Wisle odebrali mistrzostwo = kretynizm
Oczywiście że sędziowie odebrali mistrzostwo Wiśle. Nie potwierdzanie tego świadczy jedynie o braku znajomości faktów, które miały miejsce w tym sezonie. Zapraszam na portal Wszło!, który zaznaczam jest portalem obiektywnym i poczytać o błędach na korzyść lecha.
Co do meczu z piastem choćby były nawet te 2 bramki ze spalonego to i tak wygrana była 1:4.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Belchior piwo w twoja strone zgadzam sie.
Gosciu miles87 ośmieszasz sie wiec zamknij dupe juz bo mi sie niechce czytac.
Ja tez jestem zły bo przybyl Henry Wisła zaczeła grac mialem nadzieje ze poprawi sie w pucharach ale patrz obiektywnie.
Gadanie kto zasluzyl kto nie nie ma sensu, zobaczymy po ostatniej kolejce.
Jak juz wspomnialem Wisla tez zdobywala ze spalonych czy innych takze wyluzuj.
Chociaz fakty pomylki nieuznania Głowackiego gola w tak waznym meczu napewno ogromnie irytuje.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Oczywiście że sędziowie odebrali mistrzostwo Wiśle. Nie potwierdzanie tego świadczy jedynie o braku znajomości faktów, które miały miejsce w tym sezonie. Zapraszam na portal Wszło!, który zaznaczam jest portalem obiektywnym i poczytać o błędach na korzyść lecha.
Co do meczu z piastem choćby były nawet te 2 bramki ze spalonego to i tak wygrana była 1:4.
????

Ludzie nie ośmieszajcie się... Ktoś tu mówi, że Lech wygrał tylko dlatego bo sędziowie mu sprzyjali. To jest argument? Argumentem będzie jak udowodnicie, że sędziowie handlowali, wtedy wam uwierzę. Teraz wszyscy co nie lubią Kolejorza będą czepiać się tylko i wyłącznie błędów sędziowskich, niezwykłych fartów. To ma być według was merytoryczna dyskusja? Porozmawiajmy o piłce.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Weszło obiektywne ????

Wszyscy o tym Lechu i Wiśle. A może coś o zespołach zagrożonych spadkiem :?: Odra mimo wszystko już w I Lidze.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Oczywiście że sędziowie odebrali mistrzostwo Wiśle. Nie potwierdzanie tego świadczy jedynie o braku znajomości faktów, które miały miejsce w tym sezonie. Zapraszam na portal Wszło!, który zaznaczam jest portalem obiektywnym i poczytać o błędach na korzyść lecha.
Co do meczu z piastem choćby były nawet te 2 bramki ze spalonego to i tak wygrana była 1:4.
Czy ty się człowieku czujesz? Tak nieobiektywnego &quot;kibica&quot; jak Ty, to dawno nie widziałem. Widzę, że bardzo Cię boli Mistrz, który znacząco oddalił się od Krakowa. Belchior dobrze napisał, że suma szczęścia zawsze na końcu jest na 0. Dobrze też ktoś napisał, że za liderowanie Mistrzostwa ani premii się nie zdobywa.
Co do Lewego to zachowanie jak najbardziej słuszne. Robert chciał już nawet wybić piłkę, ale najpierw spojrzał w kierunku Piecha, pokazał ręką, że już wstał i grał dalej.
Sam gol Kriwca niemożliwy, przez chwilę zgłupiałem, czy faktycznie wpadł ???? Komentator też cicho, ale cholera siatka się chyba zatrzęsła! Ostatecznie bramka, za chwilę słyszę gong (oglądałem multiligę) bramka dla Piasta, mało znacząca w tej chwili. Za chwilę kolejny - Smokowski mówi, że ważny gol w Krakowie. Myślę: Wisła czy Cracovia? Jednak &quot;Pasy&quot;, coś nieprawdopodobnego i wielka radość ????
Swoją drogą redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Marcin Klita dobrze napisał: &quot;Chcemy więcej przedostatnich kolejek!&quot; ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie dziwie sie mu, bo naprawde było co ogladac.
A jako ze jestem wiecznym optymista to pomyslcie jak to bedzie juz teraz na nowych stadionach. W tej kolejce padaly piekne bramki i niesamowite emocje -czyli mimo wszystko swietna reklama naszej pilki.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Czy ty się człowieku czujesz? Tak nieobiektywnego
Proszę.
Tak czy siak żeby ni było nabijania pustych postów odniosę się do tej całej niekonstruktywnej dyskusji. Otóż nie zarzucajcie mi tu braku obiektywizmy kiedy wymieniam fakty, którymi są błędy sędziów i to do czego one prowadzą. To że pisze w kontekście straty Wisły bo jestem jej kibicem, nie świadczy o tym że się mylę. Przynajmniej jak na razie nikt nie wymienił argumentu, który by zmienił moje zdanie. To że Wisła też mogła zrobić więcej by osiągnąć już mistrzostwo to inna sprawa.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
No i zaczynasz pisać do rzeczy. Za tamto sorry, zazwyczaj zwracam na to uwagę, jednak swoim postem wyniosłeś mnie z równowagi ????
A argumentów byłoby wiele, mówisz, że z Piastem i tak było 4:1, jednak dwa błędy to dużo i nie wiadomo jakby ułożyła się później sytuacja.
Do tego pamiętam w szczególności jeszcze jeden mecz Wisły, nie pamiętam z kim, gdzie bardzo duże błędy popełniał bodajże najgorszy wg mnie w Ekstraklasie Marcin Szulc.
I zapewniam Cię, że jeśli prześledzilibyśmy cały sezon to praktycznie zawsze wychodzi na 0. I to nie jest kwestia właśnie tylko meczu Ruch - Lech.
To samo z oceną kto zasłużył, kto nie. W przekroju całego sezonu, a w szczególności rundy wiosennej MÓGŁ to być Lech. Wisła miała fatalną rundę wiosenną, a Kolejorz kapitalną. Jednoznacznie się jednak ocenić nie da, zawsze będzie o to spór, tylko skończ już tym nie zasłużonym tytuł dla poznańskiej drużyny ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Tak pewnie Wisła została skrzywdzona strasznie, szczególnie pecha miała z Polonią w Warszawie w ostatniej minucie i z Piastem przy bramkach ze spalonych! Jeszcze jak grając &quot;u siebie&quot; wyrównała w 82 minucie z Polonią Bytom i w Gdyni kiedy to Arka strzeliła sobie pięknego samobója.
Wszyscy sędziowie byli przeciwko nim!

Popatrzcie na to obiektywnie:
Szczęścia zawsze wychodzi mniej więcej na +/- &quot;0&quot;.

Niemniej jednak moja radość na stadionie wczoraj była przepiękna, ostatni taki szał widziałem po śmierci papieża kiedy to graliśmy z Legią, wtedy Cabaj najpierw obronił karnego w 90minucie, a minute później gola na 1:0 strzelił Bojarski!
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
No, tak jak też mówiłem, praktycznie zawsze wychodzi to na 0.
Można też spojrzeć na to z innej strony, dawno nie mieliśmy w ostatnich kolejkach takiej dramaturgii. Naprawdę sezon 09/10 w wykonaniu naszych grajków może się podobać i trzeba liczyć na to, że w następnym przy pięknych stadionach poziom znów wzrośnie!
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
To jeszcze nie koniec sezonu więc nie możemy stwierdzić na 100 procent kto został Mistrzem a kto spadł. Na te pytania odpowiedź poznamy po ostatniej kolejce. Lech gra z Zagłębiem. Faworyt jest oczywisty, ale nie znaczy to, że musi wygrać. Dlaczego Miedziowi mają oddać mecz Kolejarzowi i stracić ładną premię? Na pewno zagrają na 100% bo będą chcieli być sprawcami kolejnej niespodzianki. Wisła natomiast zagra z Odrą Wodzisław, która już ma nikłe szanse na utrzymanie. Tego spotkania nie może odpuścić nikt. Biała Gwiazda bo wciąż będzie wierzyła i walczyła o tytuł licząc na potknięcie Lecha (przynajmniej do przerwy - jednak nawet gdyby Lech prowadził to zawodnicy Białej Gwiazdy mogą nie zostać o tym poinformowani). Odra także zagra o pełną pulę chyba, że pogodzili się ze spadkiem w co nie wierzę. Przykład dała im Korona. Tak więc jak widzimy po ostatniej kolejce może znowu nastąpić zmiana na pozycji lidera. Dlatego nie powinniśmy dzisiaj koronować nikogo.
 
B 0

bebcio

Użytkownik
Wisła raczej pewnie powinna wygrać z Odrą, bedą liczyc jeszcze tylko i wyłącznie na potyczke lecha w co ciężko uwierzyć ale po ostatniej kolejce wiemy że działy sie cuda ???? pożyjemy, zobaczymy, szczerze chciałbym zobaczyć, porównać jak poradzi sobie lech na arenie miedzynarodowej bo ostatnio z tym bywa u nas w Polsce cięzko....
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Kolejorzowi. Kolejarz to jest z miejscowości Stróże albo z Rawicza (żużel) :roll:
Sędziowie sprzyjali Lechowi? W meczu z Ruchem? Sprzyjali czy się pomylili w jednej akcji? To jest wielka różnica. Niemniej jednak Wiśle sprzyjali w meczu z Piastem, szeroko cytowanym. Bramki ze spalonych itd. Dla mnie Mistrzem jest ten kto ma najwięcej punktów. Przed ostatnią kolejką jest to Lech. Kapitalny na wiosnę, jak nigdy wcześniej. Lech 9-3-0 a Wisła 7-3-3. Sytuacja jest bardzo zbliżona do tej rok temu. Lider z jesieni frajersko stracił punkty a ścigający rywal dogania w zawrotnym tempie. Mówiło się po zeszłym sezonie, że Lech grał najładniej dla oka i zasłużył na MP. W tym sezonie Lech odpalił dopiero późną jesienią i sukcesywnie odrabiał stratę. Lewandowski w kapitalnej formie, transfer pożytecznego Krivetsa i super-kwartet. Miło się ogląda jak chłopaki bawią się grając w piłkę. A Wisła? Boguski i Brożek w miernej formie, Pawełek znowu &quot;rządzi&quot;. Wisła miała masę szczęścia w meczu z Polonią. Dostała 2pkt od Przyrowskiego to oddała je w meczu z Cracovią. Na zero. Gra całą rundę bez polotu i to musiało się skończyć w ten sposób. Lech gra mniej ofensywnie niż rok temu ale skuteczniej. Traci o wiele mniej bramek niż sezon temu. Powie tak: Lech zasłużył sobie na MP grą przez ostatnie 2 lata. Dał radość Polakom w Pucharach, grał pięknie w lidze a teraz ta ekipa nabrała doświadczenia niezbędnego do gry o najwyższe cele. Wisła już rok temu była słaba, tylko mieli furę szczęścia, którego nie miał Lech. Jakieś beznadziejne remisy, teraz tego nie ma. Lech walczył jak z Brugge równy z równym a Wisła rzegrała z Levadią. Jestem przekonany, że Lech by ich pokonał.Ogólna konkluzja: Wisła stoi w miejscu a Lech poszedł krok wstecz(mniej atrakcyjna gra, choć i tak fajnie się ogląda) ale zrobił dwa do przodu i osiągnął Mistrzowską skuteczność. Za to należy mu się nagroda.
Oby w sobotę wygrał, bo naprawdę na to zasługuje. God Bless LP KKS!
flamaster// Czujny jesteś, ale taka literówka zdarzyła mi się pierwszy raz więc pouczać nie trzeba ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
stepic

Nie w jednej akcji bo w samym meczu z Ruchem powinna byc, byc moze czerwien dla Arboledy , karny dla Ruchu itp
Mimo iz nigdy nie zagladam na portale typu weszlo , to natkanelm sie na artykul gdzie wyliczaja bledy na korzyc lub nie w spotkaniach Lecha i Wisly w calym sezonie. Wychodzi ze Wisla stracila wiecej Lechowi sprzyjali sedziowie. Proponuje zlalezc ten artykul.
Co nie mniej LEch sie prawidlowo rozwija i jesli plotki o tym , ze jak zdobedzie majstra to wyda duzo przed LM na trasfery sie sprawdza to ok , niech bedzie tym mistrzem.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
@ BukmacherTSW:
Jak ktoś napisał nie ma czegoś takiego jak &quot;wieczne szczęście&quot; czy &quot;sprzyjanie sędziów&quot;. Nie jestem zwolennikiem takich artykułów. Zresztą, broniłem Lecha w meczu z Ruchem, więc wspomniałem mecz Piast-Wisła. Twierdzę też, że Gancar powinien dostać czerwo z Wisłą, ale też Zaki z Lechem, itd. Wiele z tych sytuacji to ciąg zdarzeńi trudno ocenić o byłoby gdyby i na ile pomogło danej drużynie. Pomagali (i przeszkadzali) i jednym i drugim, jestem pewien, że nie specjalnie.
Piszemy o 29 kolejce, więc powiem lekko na usprawiedliwienie Jopa, że trochę mu Głowacki przeszkadzał.. Może gdyby miał włosy to by się tak krzywo nie odbiła - nie wiadomo :p
@ flamaster: Musiałem, wiesz.. Od dzieciaka mówię &quot;o&quot; w tym wyrazie i meega mnie w to w oczy kłuje jak ktoś daje &quot;a&quot;.
Pozdrawiam w/w uzytkowników ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kolejorzowi. Kolejarz to jest z miejscowości Stróże albo z Rawicza (żużel) :roll:

Sędziowie sprzyjali Lechowi? W meczu z Ruchem? Sprzyjali czy się pomylili w jednej akcji? To jest wielka różnica. Niemniej jednak Wiśle sprzyjali w meczu z Piastem, szeroko cytowanym. Bramki ze spalonych itd. Dla mnie Mistrzem jest ten kto ma najwięcej punktów. Przed ostatnią kolejką jest to Lech. Kapitalny na wiosnę, jak nigdy wcześniej. Lech 9-3-0 a Wisła 7-3-3. Sytuacja jest bardzo zbliżona do tej rok temu. Lider z jesieni frajersko stracił punkty a ścigający rywal dogania w zawrotnym tempie. Mówiło się po zeszłym sezonie, że Lech grał najładniej dla oka i zasłużył na MP. W tym sezonie Lech odpalił dopiero późną jesienią i sukcesywnie odrabiał stratę. Lewandowski w kapitalnej formie, transfer pożytecznego Krivetsa i super-kwartet. Miło się ogląda jak chłopaki bawią się grając w piłkę. A Wisła? Boguski i Brożek w miernej formie, Pawełek znowu &quot;rządzi&quot;. Wisła miała masę szczęścia w meczu z Polonią. Dostała 2pkt od Przyrowskiego to oddała je w meczu z Cracovią. Na zero. Gra całą rundę bez polotu i to musiało się skończyć w ten sposób. Lech gra mniej ofensywnie niż rok temu ale skuteczniej. Traci o wiele mniej bramek niż sezon temu. Powie tak: Lech zasłużył sobie na MP grą przez ostatnie 2 lata. Dał radość Polakom w Pucharach, grał pięknie w lidze a teraz ta ekipa nabrała doświadczenia niezbędnego do gry o najwyższe cele. Wisła już rok temu była słaba, tylko mieli furę szczęścia, którego nie miał Lech. Jakieś beznadziejne remisy, teraz tego nie ma. Lech walczył jak z Brugge równy z równym a Wisła rzegrała z Levadią. Jestem przekonany, że Lech by ich pokonał.Ogólna konkluzja: Wisła stoi w miejscu a Lech poszedł krok wstecz(mniej atrakcyjna gra, choć i tak fajnie się ogląda) ale zrobił dwa do przodu i osiągnął Mistrzowską skuteczność. Za to należy mu się nagroda.

Oby w sobotę wygrał, bo naprawdę na to zasługuje. God Bless LP KKS!

flamaster// Czujny jesteś, ale taka literówka zdarzyła mi się pierwszy raz więc pouczać nie trzeba ;)
Ogólnie się zgadzam ze wszystkim. Chciałbym tylko sprostować tą Brugie... nie wiem jak we Wronkach ale w Bruggii to Lech bronił Częstochowy. I jak nie przegrał wyżej to ja do dziś niewiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom