>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Ekstraklasy [11.05.2010r.]

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lech Poznań

Typ:2
Kurs:1.95


Postanowiłem postawić na drugi mecz z naszej ligi tym razem wybrałem najgroźniejszego rywala Wisły Kraków drużynę Lecha Poznań, która w swoim kolejnym meczu zmierzy się w wyjazdowym meczu z niespodziewanie rewelacyjnie spisującym się w tym sezonie zespołem Ruchu Chorzów. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie doskonale ostatnio grający Lech Poznań, który aktualnie plasuję się na drugiej pozycji w lidze ze stratą zaledwie oczka do liderów. Ruch natomiast zajmuję 3 lokatę i jest już raczej bez szans na wyprzedzenie swojego dzisiejszego rywala w dodatku w ostatnich meczach prezentują trochę słabszą formę o czym najlepiej świadczy przegrana z broniącą się przed spadkiem Jagielonią. Myślę, że mimo iż w tym sezonie Ruch gra doskonale to jest on za słaby na bardzo dobrą ekipę gości, którzy ciągle nie tracą nadziei na mistrzostwo.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lech Poznań

Typ:2
Kurs:1.95


Postanowiłem postawić na drugi mecz z naszej ligi tym razem wybrałem najgroźniejszego rywala Wisły Kraków drużynę Lecha Poznań, która w swoim kolejnym meczu zmierzy się w wyjazdowym meczu z niespodziewanie rewelacyjnie spisującym się w tym sezonie zespołem Ruchu Chorzów. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie doskonale ostatnio grający Lech Poznań, który aktualnie plasuję się na drugiej pozycji w lidze ze stratą zaledwie oczka do liderów. Ruch natomiast zajmuję 3 lokatę i jest już raczej bez szans na wyprzedzenie swojego dzisiejszego rywala w dodatku w ostatnich meczach prezentują trochę słabszą formę o czym najlepiej świadczy przegrana z broniącą się przed spadkiem Jagielonią. Myślę, że mimo iż w tym sezonie Ruch gra doskonale to jest on za słaby na bardzo dobrą ekipę gości, którzy ciągle nie tracą nadziei na mistrzostwo.
ale pierdoły, broniąca się przed spadkiem jagiellonia? - mowisz o tej samej, która na swoim stadionie ma bilans 9-4-1 i oprocz lecha i Ruchu grala najladniejszą pilkę w lidze przez caly sezon?
stawiajcie sobie na lecha, bo po prostu jest w formie a nie wypisujcie glupot na siłę byle cos napisac i uzasadnic typ. - ja jak sam pisalem juz wczesniej odpuszczam ten mecz.
ps.łatwo zauwazyc ze ludzie masowo rzucili sie na Lecha, po kursach 2.25 do 1,95 od 24h.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Cracovia Kraków - Wisła Kraków

Bardzo nie podoboała mi się gra Craxy w meczu z Polonią Warszawa, dla mnie grali piach. Wisła rozgromiła Legię, każdy może mówić że to Legia przegrała a nie Wisła wygrała, ale ograć słabą Legie w Warszawie 3:0 to wielki wyczyn, tym bardziej że Legia poprzedni raz przegrała różnicą trzech bramek w 2000 roku... Myślę że wstrzelił się Paweł Brożek i dzisiaj będzie wielkim zagrożeniem, w dobrej formie są Małecki i Boguski, to trio powinno robić dzisiaj dużo szumu, i dla mnie Wisła ma najlepszą obronę w lidze, para stoperów Głowacki-Marcelo to górna półka. Cracovia dla mnie nie ma za wielu atutów, nie podoba mi się gra tego zespołu, zupełnie mnie nie przekonują. Wisła żadną rewanżu za porażkę w pierwszej rundzie, wtedy bramkę dla Craxy strzelił Goliński który dzisiaj nie wystąpi. Ja gram na Wisłę ????

Mój typ: Wisła 1,53

Ruch Chorzów - Lech Poznań


Bardzo cieżki mecz dla Lecha od razu na wstępie to mówię, każdy widzę patrzy na ten mecz: &quot;Lech musi wygrać bo nie będzie mistrzem&quot; a popatrzcie na to z innej strony np z takiej zobaczcie jaki Ruch ma bilans na własnym boisku: 10-2-2 naprawdę bardzo dobry bilans. Nie zagra Niedzielan ale Neidzielana nie było przeez większą cześć tej rundy, Sobiech gra słabiej niby tak? ja patrzę na to z tej strony że w lepszej formie jest Piech to gra Piech. Dla mnie osobiście Arkadiusz piech to bardzo dobry zawdonik, nie ma wielkiej budowy ale umię grać na zastawkę bardzo dobrze, jest Janoszka który strzelał w ostatnim czasie jak na zawołanie. Ruch ma silną kadrę, słabiej gra Zając to gra Świerblewski. Lech potencjał ma olbrzymi, nazwiskami wygra ten mecz, ale nazwiska nie grają i Ruch pokazuję tą tezę przez caly sezon, w Ruchu jest 11 zawodników na placu i gryzą trawę by zdobyć punkty. Dzisiaj napewno wyjdą zmotywowani bo walczą przecież o europejskie puchary których w Chorzowie nie wiem czy ktoś pamięta...

Mój typ: 1x 1,72
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie no Sutek trochę dziwna ta analiza. Mówisz że nazwiska nie grają - to prawda, ale przecież tacy zawodnicy jak Peszko, Lewandowski, ostatnio Arboleda błyszczą gieniuszem i stanowią o sile zespołu. Ruch w ostatnim meczu sporo spuścił z tonu, a czy ten Piech to taki super zawodnik to też nie jestem pewien. Wyjdzie mu jeden na kilka meczów i tyle.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ale pierdoły, broniąca się przed spadkiem jagiellonia? - mowisz o tej samej, która na swoim stadionie ma bilans 9-4-1 i oprocz lecha i Ruchu grala najladniejszą pilkę w lidze przez caly sezon?

stawiajcie sobie na lecha, bo po prostu jest w formie a nie wypisujcie glupot na siłę byle cos napisac i uzasadnic typ. - ja jak sam pisalem juz wczesniej odpuszczam ten mecz.

ps.łatwo zauwazyc ze ludzie masowo rzucili sie na Lecha, po kursach 2.25 do 1,95 od 24h.
Jagiellonia gra ładną piłkę przez cały sezon? Jeden mecz na trzy grają ładny i też nie cały. A tak standard to mają 15-30 min ładnej gry a potem to samo co reszta ligowców.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zirconek obiektywizm pokazuje bilansem Niebieskich u siebie 10 zwycięstw, 2 remisy i tylko 2 porażki. A Ty jak masz wszystkie posty pisać tak jak ten w/w to lepiej wogole nie pisz...
Do geniuszu to im bardzooooooo daaaaaleko. Zgadza się stanowią o sile zespołu. Piszesz że ostatnio spuścił stonu? zwycięstwo z Bytomiem, zwycięstwo z Legią i porażka na bardzo trudnym terenie w Białymstoku to dla Ciebie jest spuszczenie z tonu? Wszyscy stawiacie na Lecha w tej potyczce, ja mam odmienne zdanie na temat tego spotkania.
Lech gra w tym meczu o majstra a Ruch o europejskie puchary. Dzisiaj ok godziny 21 zobaczymy kto miał rację ????

&quot;Ruch Wam nie popuści, Ruch Wam dzisiaj łomot spuści&quot; ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Troche obiektywizmu widzewiaku
No tak, kazdy kto proponuje typ przeciw Kolejorzowi jest nieobiektywny ????
Dobrze ze chociaz jedna osoba pokazalo druga strone medalu przed tym meczem a nie owczym pedem powtarza za innymi. Ja przypomne jeszcze tylko ze w poprzednim sezonie mielismy podobna sytuacje i wtedy Lech nie wytrzymal cisnienia, zabraklo doswiadczenia w walce o tytul i tracili punkty w kluczowych momentach. Zjadla ich presja w takich meczach ktore wygrac musieli (czyli takich jak dzisiejszy). Nie mowie ze dzis bedzie to samo ale nie mozemy tego wykluczyc. Dla ten mecz to NO BET.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Jagiellonia gra ładną piłkę przez cały sezon? Jeden mecz na trzy grają ładny i też nie cały. A tak standard to mają 15-30 min ładnej gry a potem to samo co reszta ligowców.
ponad przeciętny poziom prezentują, a bilans meczów w roli gospodarza mowi sam za siebie, zresztą a propos jagiellonii to proponuję
Jagiellonia - Polonia Bytom 1 1.75 @ Tobet - o jadze juz bylo napisane, bytom to najslabszy zespół w lidze na wiosne, 4 zawodnikow nadaje się do gry w ekstraklasie, utrzymanie wybiegali sobie rewelacyjnym przygotowaniem motorycznym na jesień.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
TBM co do Naszego meczu z Jagą to Szatałow wystawi optymalną jedenastkę, która grała przez większość sezonu także nie zobaczymy już kilku nazwisk, które kaleczyły piłkę w Poznaniu.
Na pewno wróci do składu Radzewicz, Bazik, Tymiński [ ostatnio gra w pierwszym składzie bo wychodzi mu to lepiej niż Kurantemu ], na lewą obronę po pauzie wraca Telichowski.Raczej nie zagra Hricko, a to jest filar Naszej defensywy i zagra tam chłopak z MESY - Chomniuk [ nota bene mamy na tą pozycję Reprezentanta U21, który nie gra :? ] z przodu raczej Milenkovic bo nie zaprezentował się źle w Wielkopolsce.
Macie tutaj skład z Naszego serwisu, a tam chłopaki mają informacje z pierwszej ręki.
Wojciech Skaba - Adrian Chomiuk, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, Błażej Telichowski - Miroslav Barčík, Szymon Sawala, Łukasz Tymiński, Marcin Radzewicz - Marek Bažík - Vladimir Milenković
Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam.

EDIT : Zapomniałem dodać, że mimo, że gramy kupe to grajki muszą ruszyć cztery litery bo toczy się również gra o ich premię także nie do końca gramy o nic, a wiemy, że każde miejsce wyżej to 200 tys więcej także jest o co grać,a nie od dziś wiadomo, że w Bytomiu się nie przelewa.
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Piłka Nożna, Polska, godzina 19.00
Spotkanie: Ruch Chorzow - Lech Poznan
typ: Lech Poznan 2-3 gole w meczu
kurs: 2,42
Buk: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie 29 kolejki Ekstraklasy polskiej pomiędzy drużynami Ruchu i Lecha. Gospodarze tego spotkania zajmują doskonałą 3 pozycję z dorobkiem 53 pkt . Goście plasują się na 2 pozycji z 59 oczkami. Chorzowianie w meczach na własnym stadionie grają bardzo dobrze, 10 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Lechici na wyjazdach ma jeden z lepszych bilansów w lidze, w 14 spotkaniach zdobyli 24 pkt. By myśleć o mistrzostwie Lech musi to spotkanie wygrać. W ostatnich spotkaniach Ruch gdzieś zatracił swoją skuteczność, zaś Lech strzelił 3 bramki Polonii Bytom w sobotę.
08/05-10 Lech Poznan vs. Polonia Bytom 3:0
02/05-10 Slask Wroclaw vs. Lech Poznan 0:3
28/04-10 Lech Poznan vs. Lechia Gdansk 2:1
24/04-10 Wisla Krakow vs. Lech Poznan 0:0
09/04-10 Lech Poznan vs. Arka Gdynia 2:0
03/04-10 Lech Poznan vs. Legia Warszawa 1:0
W ostatnich meczach Lech strzelał 2-3 bramki, tylko z Wisłą i Legią to się nie udało, ale one mają najbardziej solidną obronę w lidze.
Robert Lewandowski walczy o króla strzelców, więc myślę, że dzisiaj trafi choć jedną bramkę, a na pewno któryś z lechitów postara się o tą drugą bramkę. Polecam typ. Powodzenia.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
ODRA - ŚLĄSK 2:4 ⛔

TYP: 1
  • po pierwsze mecz ostatniej szansy od Odry która występuje w Ekstraklasie nieprzerwanie od 13 lat!
  • po drugie „Przed własną publicznością padliny grać nie można. Musimy przez dziewięćdziesiąt minut być desperados&quot;.
  • po trzecie Śląsk to najgorsza drużyna pod względem meczy wyjazdowych w lidze
RUCH - LECH 1:2

TYP: X ⛔

TYP: X do 1 połowy ✅




  • Jedni i drudzy mobilizacja na maxa, a gdy dwoje chce zazwyczaj nic nie wychodzi
  • Chęć rehabilitaji Ruchu po ostatniej wpadce w meczu z Jaga
  • Lech na wyjazdach aż 6 remisów w 14 meczach
ARKA - PIAST 2:1 ✅

TYP: 1

  • Arka przełamała zła passe z Bełchatowem i teraz kolejne zwycięstwo dla Gdyni
  • Zawodnicy Arki będą &quot;gryźć trawe&quot; to dla nich być albo nie być, a bezpośredni bilans u siebie z Piastem maja korzystny
  • Piast mecz o życie zagra.. ale dopiero za kilka dni u siebie z Cracovia..
 
Z 0

zirconek

Użytkownik
No tak, kazdy kto proponuje typ przeciw Kolejorzowi jest nieobiektywny ????
Dobrze ze chociaz jedna osoba pokazalo druga strone medalu przed tym meczem a nie owczym pedem powtarza za innymi. Ja przypomne jeszcze tylko ze w poprzednim sezonie mielismy podobna sytuacje i wtedy Lech nie wytrzymal cisnienia, zabraklo doswiadczenia w walce o tytul i tracili punkty w kluczowych momentach. Zjadla ich presja w takich meczach ktore wygrac musieli (czyli takich jak dzisiejszy). Nie mowie ze dzis bedzie to samo ale nie mozemy tego wykluczyc. Dla ten mecz to NO BET.
Widzisz, chciałeś po raz kolejny dogryśc a tutaj się nie udało. Nie wiesz o co chodzi to Ci wyjaśniam. Widzew trzyma sztame z Ruchem. Do wykasowaniu po przeczytaniu przez wiślaka
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Widzisz, chciałeś po raz kolejny dogryśc a tutaj się nie udało. Nie wiesz o co chodzi to Ci wyjaśniam. Widzew trzyma sztame z Ruchem. Do wykasowaniu po przeczytaniu przez wiślaka
Po pierwsze to wiem o tym ze Widzew trzyma sztame z Ruchem.
Po drugie w ogole nie odniosles sie do tresci mojego postu w ktorym jak twierdzisz chcialem po raz kolejny dogrysc (swoja droga to byla moja pierwsza wypowiedz odnosnie tego meczu). Ja napisalem ze dla mnie mecz jest z tych nie do stawiania ale przyznalem racje Sutkowi ze jako jedyny pokazuje drugie oblicze tego spotkania, dobry bilans Ruchu u siebie i to ze Niebiescy rowniez maja o co walczyc. A od siebie dodalem ze sytuacja przypomina mi ta z przed roku. Po raz kolejny widze ze dla Ciebie jesli ktos nie widzi dzis wygranej Kolejorza w Chorzowie to jest nieobiektywny albo po prostu dogryza. Nie odnosisz sie w ogole do argumentow wiec ja koncze dyskusje z Toba bo nie ma ona dla mnie sensu.
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Odra Wodzisław Sląski - Slask Wrocław
TYP: 1
KURS: 2.20
BUK: BetClic
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19 rozpoczną się mecze 29 kolejki Ekstraklasy. Jest to przed ostatnia kolejka w tym sezonie. Bardzo ciekawie zapowiada się walka o pierwsze miejsce o o utrzymanie. Ja wybrałem mecz w którym będzie walka o utrzymanie się w Ekstraklasie. Gospodarze dzisiejszego meczu w tabeli ligowej zajmują 15 pozycję z dorobkiem 26 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 14 meczów w których to wygrali pięć meczów, trzy mecze zremisowali i sześć spotkań przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 16 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali 14 meczów w których to wygrali dwa mecze, dwa mecze zremisowali i 10 meczów przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili oni 24 bramki. A więc jak widać muszą wygrać ten mecz ponieważ w ostatniej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Wisłą i tam już będzie bardzo ale to bardzo ciężko a więc muszą dzisiaj walczyć o zwycięstwo. Mają jeden punkt straty do Piasta i cztery do Cracovii, Polonii i Śląska z którym grają dzisiaj. Goście dzisiejszego meczu zajmują 11 pozycję z dorobkiem 30 oczek ale nie mogą być pewni że się utrzymają. Na własnym stadionie rozegrali oni 14 meczów w których to wygrali sześć meczów, cztery zremisowali i cztery przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 13 bramek. Na wyjeździe rozegrali 14 meczów w których to ani jednego meczu nie wygrali , zremisowali osiem meczów i sześć meczów przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili 17 bramek. A więc jak widać na wyjeździe grają bardzo słabo i uważam że dzisiejszy mecz wygrają gospodarze
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ruch stracił formę bo przegrałw Białymstoku? Przecież Niebiescy na wyjeździe zawsze grał średnio 5x przegrał 2x zremisował 6x wygrał na własnym obiekcie ma bilas 10-2-2 przegrał tylko z Wisłą i Zagłębiem
Lech na wyjazdach ma bilans 6-6-2 także przed meczem dla mnie NoBet, a Ruch jak chce grać w pucharach musi dać z sieie wszystko
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No statystyki nie grają jednak jeśli Lech chce by nie smiano sie z ich &#39; pójścia na majstra&#39; to taki mecz poprostu muszą wygrać i koniec. Ruch to taka nasza rewelacja sezonu jak np we Francji Auxerre. Jednak wyraźnie słabnie i nie ma szerokiej kadry. Niech poprzez moją sympatie nie zabrzmi to buńczucznie ale Wisła w najważniejszych momentach tego sezonu sie podniosła w ogromnej mierze moim subiektywnym zdaniem, z pomocą KAsperczaka. Lech jest silny ma świetnych kibiców i widać , że organizatorsko zmierza we właściwym kierunku.
Ale jakoś zdecydowanego win dzis u nich nie widze, jeśli nie wygrają sami sobie bedą winni.
Co do pozostych przemyślen delikatnie zaznaczyłem co sadze o pozostalych spotkaniach powyżej.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
1.
Piech to bardzo dobry zawodnik ? Strzelił dwie bramki w ekstraklasie, a to jak na 24 letniego zawodnika to chyba trochę mało ?
Ale jak spojrzymy na poprzedni klub tego zawodnika to już wiemy czemu Sutek tak uważa ;)
2.
Ruch niby walczy o puchary, lecz po sezonie myślę, ze odejdzie wielu zawodników więc zbytnio nie będą się przejmować brakiem awansu do El.LE.
Pzdr.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
dobra zamiast pisać że Ruch wygra (bo ktoś jest za Wisłą czy Widzewem) albo że Lech (bo ktoś nie Lubi Wisły albo ma dość ich mistrzostw) niech pokaże lepiej stawki za typy w tym meczu, bo myśle że mało kto gra na ten mecz za poważną stawke

ja odrazu mówie że nie gram na ten mecz, ale kusi over na rożne
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Warszawa – Legia Warszawa
1:0​

Dzisiaj na początek napiszę o spotkaniu derbowym w Warszawie. Mecz ten nie ma już większego znaczenia gości. Obie mimo że zajmują miejsca na przeciwległych pozycjach w tabeli rozczarowały swoich fanów a także nie zrealizowały celów na obecny sezon. Legia miała walczyć o mistrzostwo a jak się skończyło wszyscy widzimy. Z zapowiedzi jakie docierają do mediów wiemy, że klub ma czekać rewolucja, ale szczerze wątpię, że będzie to coś pozytywnego. Dzięki takim głosom nie można liczyć na to, że morale w drużynie będzie wysokie. Klub już nie walczy o nic, trener Białas może już rozglądać się za jakimś nowym miejscem pracy a także kilku zawodników dowiaduje się, że mają opuścić klub. A dodatkowo najlepszy zawodnik Legionistów bramkarz Jan Mucha już pakuje walizki przed wylotem do Anglii. Do tego dochodzi wciąż napięta sytuacja z kibicami. Moim zdaniem są to znaczące czynniki, które wpływają na postawę piłkarzy a co za tym idzie całej drużyny.
Nie w lepszej sytuacji jest Polonia. Mocarstwowe zapędy pana prezesa spędziły na niczym. Bardzo nerwowa polityka kierowania klubem nie mogła i nie może przynieść dobrych rezultatów. Teraz wydaje się, że prezes trochę ochłonął ponieważ trener Bakero „bardzo długo” już piastuje swoją funkcję, ale myślę, że jest to skutek tego, że w przerwie doszło do drużyny kilku nowych zawodników i trener twierdzi, że po pewnym czasie będą lepiej grac. Czarne Koszule w tabeli są na 11 pozycji z 30 punktami na koncie i wciąż nie mogą być pewni awansu. Dlatego dzisiaj na pewno będą musieli spróbować zagrać o zwycięstwo. Legioniści po ostatniej bolesnej porażce z Wisłą nie wiadomo czy będą w stanie się zmobilizować się na ten mecz. Sytuacja ich drużynie nie jest najlepsza i to może przełożyć się na to co dziś zaprezentują. Natomiast Polonia w ostatniej kolejce pokonała także walczącą o ligowy byt Cracovię co na pewno podbudowało piłkarzy. (do tego należy przypomnieć także zwycięstwo z Jagiellonią 2:0 oraz remis z GKS).
Jak widać więcej atutów jest po stronie drużyny, która teoretycznie powinna zostać zmiażdżona przez zespół aspirujący do tytułu Mistrza Polski. Pozostaje tylko jedno zasadnicze pytanie: czy będą w stanie to wykorzystać...

Moja propozycja:

Polonia lub remis✅
Polonia dnb✅


PS

Panowie nie zapominajcie, że dzisiaj są także inne spotkania warte uwagi
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
flamaster - Legia ciągle walczy z Ruchem o 3 miejsce które zapewnia grę w El.LE, a ponieważ bardzo możliwe , ze Ruch dziś straci punkty to Legia również powinna mieć ambicje by powalczyć z Polonią (powinna, ale nie ma).
Dodatkowo piłkarze walczą o nowy kontrakt w klubie, a inni o kontakt w innych klubach ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom