>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 E Free sprawdzone i aktualne

endriu 361

endriu

Forum VIP
a co to jest, skoro wpisuje kod który dostałem w meilu, i resztę danych (login i hasło) a gdy klikam &quot;activate&quot; to nic się nie dzieje ?

 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
aktualne ... rejestrowalem sie koło godziny 15 i pieniądze juz na koncie ;)
Red_devil: Spróbuj zrobić to samo w innej przeglądarce , u mnie na mozilli było wszystko ok.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
aktualne ... rejestrowalem sie koło godziny 15 i pieniądze juz na koncie ;)
Red_devil: Spróbuj zrobić to samo w innej przeglądarce , u mnie na mozilli było wszystko ok.
dokładnie na lisku to robię, na najnowszym IE też nie cyka :kwasny4565:
edit: właśnie spróbowałem ponownie, i tym razem poszło idealnie, właśnie wysłałem meila ze skanem, to pewnie u nich były jakieś problemy ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Nic nie przesylalem ani nic nie weryfikowalem, prawopodobnie jedynym warunkiem jest uzyskanie minimum do wyplaty.
ok, ja wczoraj wieczorem wysłałem skan, teraz czekam na ojro, i jestem ciekaw czy dzisiaj będą !
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Dear Player,

The time frames of this bonus have expired but we you can always try
our FunMoney games and our 100% bonuses for the initial deposit: http://www.siriuspoker.com/en/Poker/Promotions/Bonus.aspx


Best Regards,
Siriuspoker




lol ! i to wczoraj a konto zakladalem przedwczoraj a inni dzis dostali !! WTF ???? ????
czyli chyba end ?:d ale jak inni jeszcze dostaja to ja nei wiem
no nie wiem czy dostają, bo wprawdzie voltii napisał że dostał, lecz ja dziś rano wysłałem meila ze skanem i moim loginem do konta i kaski do tej pory nie mam ani żadnego meila od nich :kwasny4565:
 
Do góry Bottom