>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Ogólnie to śmieszna strona w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Np początkowo z 3 euro ugrałem 10,6 euro, wypłaciłem, kasa na MB przyszła, a kasa na koncie została. No to zleciłem zaraz wypłatę 7 euro, ale zaraz zagrałem prawie całą dychą, którą miałem, a jednak dwa dni później 7 euro przychodzi znikąd. Ale niestety nie trafiłem kilka typów pod rząd i zostało mi 0,6 euro, które zleciłem wypłacić, mimo, że mają granice 4 euro wypłaty, ale może dojdzie ????

I takie pytanie: Czy da się założyć konto z tego samego IP? Bo próbowałem i coś nie mogę. Jak nie, to pójdę na jakieś inne IP, tam założę konto na MB (na jakieś dane typy Ryszard Klanowy) i na Apostandum, a później wygrane przeleje sobie z nowego konta MB na swoje stare.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Po pierwsze Panowie to giełda po drugie grajcie to !

00:00 // 21-04 NBA
Detroit Pistons - Philadelphia 76ers 1
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets 1
Orlando Magic - Toronto Raptors 1
181€
Result: , 1, ,
Your Bet: 1, 1, 1,
-



jakiś wałek kupon można zagrać pomimo tego że orlando już wygralo a lal wygrywa 58-56 zostało detroid czyli pewna kasa buhaha a zawsze to coś do przodu będzie ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Ogólnie to śmieszna strona w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Np początkowo z 3 euro ugrałem 10,6 euro, wypłaciłem, kasa na MB przyszła, a kasa na koncie została. No to zleciłem zaraz wypłatę 7 euro, ale zaraz zagrałem prawie całą dychą, którą miałem, a jednak dwa dni później 7 euro przychodzi znikąd. Ale niestety nie trafiłem kilka typów pod rząd i zostało mi 0,6 euro, które zleciłem wypłacić, mimo, że mają granice 4 euro wypłaty, ale może dojdzie ????

I takie pytanie: Czy da się założyć konto z tego samego IP? Bo próbowałem i coś nie mogę. Jak nie, to pójdę na jakieś inne IP, tam założę konto na MB (na jakieś dane typy Ryszard Klanowy) i na Apostandum, a później wygrane przeleje sobie z nowego konta MB na swoje stare.
przez takich jak ty takie promocje się szybko kończą !! ???? nie kombinuj i daj innym zarobić mało ci !! zrobisz z innego ip zobaczą że kombinacje i zakończą promo !
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
przez takich jak ty takie promocje się szybko kończą !! ???? nie kombinuj i daj innym zarobić mało ci !! zrobisz z innego ip zobaczą że kombinacje i zakończą promo !
W sumie racja, ale z innego IP mnie nie wykryją, bo nie będą wiedzieli, że to ja siedzę na danym kompie ???? Ale ogólnie u was też tak jest, że przychodzi kasa na MB, a tam zostaje na koncie? A tak ogólnie to jakby nie była superpromocja Polacy zawsze ją zniszczą
 
D 319

defox

Użytkownik
Kupony, które można tworzyć u tego buka mają zawsze 3 zdarzenia. To jet zwykłe AKO, czy każdy z nich jest liczony osobno? Np. dzisiaj philadelfia przegrała wygrała z detroit, a ja postawiłem właśnie na detroit. Reszta weszła. Jak będzie rozliczony ten kupon?
P.S. Wam też strona nie działa?
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Kuerten, Gustavo - Ljubicic, Ivan
Robredo, Tommy - Wawrinka, Stanislas
Ferrero, Juan Carlos - Llodra, Michael
158€
Result: 1, , ,
Your Bet: 1, 2, 1,
Czy oznacza to, że postawiłem na Kuertena, Wawrinkę i Ferrero? :| Przecież stawiałem Ljubicica :/ Wawrinki chyba też nie...
 
J 0

jelen

Użytkownik
Wydaje mi się, że nie, ale pewności nie mam. Może mają po prostu taki zapis kolejności, ale moim zdaniem postawiłeś co chciałeś postawić. Zobaczymy po zakończeniu spotkań.
 
Do góry Bottom