>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

samadi 2

samadi

Użytkownik
Basturk66 - expert tego bukmachera :p
to mam jeszcze jedno ostatnie pytanie, gdzie jest link do refa, i ile sie zarabia na tym linku ? szukalem ale nie moge tego znaleść.
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
Ostatni raz staram się wytłumaczyć wszystkim, którzy nie wiedzą o co chodzi. Inaczej już nie umiem.

CZERWONY - zakłady otwarte przez kogoś innego w których można brać udział.
RÓŻOWY - tworzenie nowych zakładów (wczesniej nazwalem je &#39;stolikami&#39;).
NIEBIESKI - pula zakładu i procentowy rozkład zakładów (źle sie wyswietla przy dublach, triplach, etc...).
ZIELONY - jeżeli chcesz sie zalożyc klikasz np. na button BET. Stawka jest z góry ustalona przez zakładającego &#39;stolik&#39;. (mając 2 euro nie możesz wziąc udziału w zakładzie za 3 euro, mając 10 euro możesz 3 razy wziąć udział w zakładzie za 3 euro). Po kliknięciu na BET wejdziesz na strone gdzie bedzie wiecej szczegolow tego zakladu, wybierasz swoje typy i potwierdasz.



Jeżeli chodzi o wygrane to sprawa jest bardzo prosta: wygrani dzielą sią kasą przegranych!

Może zdarzyć się sytuacja, że w chwili gdy zawierasz zakład jesteś jedynym typującym 2jke, a za chwile typujących 2jke będzie 50. Do samego zamknięcia zakładów nie wiadomo więc dokładnie jaka będzie ewentualna wygrana. Może też zdarzyć się tak, że nikt nie będzie chciał postawić przeciwko Twojemu typowi i nic na tym nie będzie dało się zarobić, albo na wiele osob typujących tak jak Ty przypadnie niewiele osób typujących przeciwstawnie i wtedy ryzykujesz swoją kase, mogąc wygrać tylko jakieś bardzo drobne sumki (mimo iż u standardowego bukmachera wygrana byłaby duża).

tu masz wszystko wyjaśnione nie mogłes sam poszukać :p
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Witam
Mam pytanie chce sie zarejerstowac do tego buka wchodze w open accond i mi wyskakuje

Wrong register
only permited an account per user. Take contact with support department with the codeerror (10002) and your login to create a manual account.
Return

OCB?????
prosze o szybka odpowiedz
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Czyżby już nie dało się rejestrować? Zarówno z IE jak i z firefoxa po kliknięciu na link do rejestracji i pojawieniu się pól do wpisania danych, to na dole po &quot;Repeart Code&quot; nie pojawia się nic, też tak macie?
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
Witam

Mam pytanie chce sie zarejerstowac do tego buka wchodze w open accond i mi wyskakuje


Wrong register
only permited an account per user. Take contact with support department with the codeerror (10002) and your login to create a manual account.
Return


OCB?????

prosze o szybka odpowiedz
widocznie że ktoś sie rejestrował z Twojego ip albo chciałes 2 konto założyć , :p a chyba można tylko 1 konto na 1 ip
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Witam

Mam pytanie chce sie zarejerstowac do tego buka wchodze w open accond i mi wyskakuje


Wrong register
only permited an account per user. Take contact with support department with the codeerror (10002) and your login to create a manual account.
Return


OCB?????

prosze o szybka odpowiedz
Tez tak mam i stawiam zakłady, olej to ????
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Eeee... przy rejestracji nowego konta nie ma już kodu, który trzeba powtórzyć i przycisk &quot;accept&quot;. Też tak macie? ;]
 
S 0

sorvali

Użytkownik
dokładnie mam taki sam problem, nie mogę zaakceptować formularza rejestracyjnego gdyż nie ma żadnego buttona zatwierdzającego rejestrację, ktoś miał taki przypadek ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Po raz 3 zrobiłem zakład za klika euro, a z konta poleciało kilka euro więcej niż powinno :/. W ten o to magiczny sposob jest 5 euro do tytułu, a oni rozwiązują problem od 3 dni...

Fajnie, że dają łatwą do wypłaty kase za friko, ale jeżeli chodzi o jakośc serwisu to są poniżej wszelkiej krytyki.
 
Do góry Bottom