>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy (07.04.2018)

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Bardzo dobra decyzja.Mecze w ten sposob nie będą sztucznie wydłużane przedłużane i miej wiecej skończą się w tym samym czasie co przy Var nie gwarantowało tego i dopiero wtedy byłyby domysły.
Bedzie taka potrzeba,to na pewnooo poleci kilka rac na bojo i sedzia na kilka minut przerwie spotkanie.w ostatnich kolejkach to najlepsza zagrywka.schodza do szatni i sie naradzaja,co komu sprzedac i za ile ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Co ma przyjaźń Arki, Lecha i Craxy. Dotyczy to kiboli, ale nie piłkarzy. Lechia z tego co pamiętam ma sztamę z Wisłą K., ale co jest po takiej sztamie, jak Biała Gwiazda spuszczała jej z reguły manto, a kibole ściśkali się jak pederaści pod tęczą.
Lechia iluś tam tych &quot;trenerów&quot; miała w obecnym sezonie, co zresztą widać w tabeli ????
Teraz rządzi Stokowiec, który kilku grajków odgrzebał, a kilku zesłał do klubu kokosa. I nie ważne, czy Lechia się utrzyma, czy nie. Przeleci tam takie tornado, jak te w ameryce.
Grajki doskonale o tym wiedzą. W tej chwili oni zainteresowani są wyłącznie tym, by odzyskać od klubu to, co mają zapisane w kontraktach + jakieś bonusy ekstra. Nie ukrywajmy, że taki Mila, Peszko, Łukasik, Wawrzyniak, Kuświk czy bracia &quot;Pajszao&quot; dostaną gdziekolwiek takie kontrakty jak mają teraz. A nie wymianiłem wszystkich.
Oni wiedzą o tym i Jeśli trafi im się bonus ekstra, to nie będą patrzeć na kibiców, a za chwilę i tak i w Gdańsku nie będzie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co ma przyjaźń Arki, Lecha i Craxy. Dotyczy to kiboli, ale nie piłkarzy. Lechia z tego co pamiętam ma sztamę z Wisłą K., ale co jest po takiej sztamie, jak Biała Gwiazda spuszczała jej z reguły manto, a kibole ściśkali się jak pederaści pod tęczą.
Lechia iluś tam tych &quot;trenerów&quot; miała w obecnym sezonie, co zresztą widać w tabeli ????
Teraz rządzi Stokowiec, który kilku grajków odgrzebał, a kilku zesłał do klubu kokosa. I nie ważne, czy Lechia się utrzyma, czy nie. Przeleci tam takie tornado, jak te w ameryce.
Grajki doskonale o tym wiedzą. W tej chwili oni zainteresowani są wyłącznie tym, by odzyskać od klubu to, co mają zapisane w kontraktach + jakieś bonusy ekstra. Nie ukrywajmy, że taki Mila, Peszko, Łukasik, Wawrzyniak, Kuświk czy bracia &quot;Pajszao&quot; dostaną gdziekolwiek takie kontrakty jak mają teraz. A nie wymianiłem wszystkich.
Oni wiedzą o tym i Jeśli trafi im się bonus ekstra, to nie będą patrzeć na kibiców, a za chwilę i tak i w Gdańsku nie będzie.
Po zgodzie Lechia - Wisłą zostały tylko wspomnienia ;)
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Jaki widzicie overki na zakonczenie ? Przy tasiemce na wszystkie 8 spotkan mamy ako +135, a jak wiadomo ostatnie kolejki to niby czesto gra o jak najlepsza pozycje - grupa mistrzowska i spadkowa, a baaaardzo czesto w tych konczacych spotkaniach pada wiele bramek. Ew jakis system ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jaki widzicie overki na zakonczenie ? Przy tasiemce na wszystkie 8 spotkan mamy ako +135, a jak wiadomo ostatnie kolejki to niby czesto gra o jak najlepsza pozycje - grupa mistrzowska i spadkowa, a baaaardzo czesto w tych konczacych spotkaniach pada wiele bramek. Ew jakis system ?
Niekoniecznie w meczach kończących fazę zasadniczą myślę, prędzej do gry overy w ostatniej kolejce sezonu w meczach drużyn, które nie mają szans na puchary, utrzymanie, czy są w strefie bezpiecznej, wtedy często padają overy, jak to było parę lat temu, co w strefie spadkowej były wyniki 4:4, 3:3 itp. ;) W sobotę może wygrać chłodna kalkulacja nad ofensywnym nastawieniem,przynajmniej w kilku meczach ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Taka ciekawostka, mobilizacja w Gdańsku ponoć duża i trzy dni przed meczem wyprzedano bilety na cały sektor dopingowy
Właśnie się dowiedziałem, że w Gdańsku można sobie wyrobić kartę mieszkańca i z nią na Lechię wchodzi się całkiem za darmo. Karta kosztuje 1 złotówkę.
Ale nawet ten chwyt nie przyciągnął ludzi na stadion. Może na derbach będzie lepiej, gdy pogoda dopisze i przyjadą kibice Arki.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Moim zdaniem w tej kolejce sa tylko dwa &quot;pewne&quot; typy:
-over na kartki w Lechia-Arka
-wygrana Lecha
Pierwszy mecz -wiadomo derby, czyli dodatkowe emocje. Do tego obie druzyny graja o cos. Linia na kartki over 5.5 powinna zostac pokryta bez problemu.
Kursy na Lecha na poziomie 1,5-1,6 to moim zdaniem spore value. Krotko: Lech bez Jevtica, ale Gornik bez Angulo, Lech &quot;w gazie&quot;,Gornik jednak zadyszka, Do tego Gornik z dodatkowym meczem w srodku tygodnnia, a Lech ze swietna passa na Bulgarskiej, gdzie tym razem ma byc ponad 30tys kibicow. Dla mnie pytanie nie jest &quot;czy&quot; ale &quot;ile&quot; Lech wygra.
...ale wiadomo, to jest ekstraklasa...
Powodzenia!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
&quot;Wykorzystuję Jokera w tej kolejce&quot;

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Jagiellonia i obie strzelą 3,55
Dla Jagiellonii to mecz o lidera po rundzie zasadniczej, bardzo ważne 3 punkty muszą zdobyć u siebie. Nie ma już dzielenia punktów więc każdy punkt jest na wagę złota.
Wisła Płock gra ostatnio kapitalnie więc dlatego stawiam, że strzelą bramkę.
Jagiellonia u siebie gra świetnie zwłaszcza w ostatnich kolejkach.
Bramek nie powinno zabraknąć obie ekipy są w formie dlatego dobrą opcją wydaje się też obie strzelą.
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Lech i obie strzelą 3,25
Lech idzie jak burza w ostatnich kolejkach i już awansowa na pozycję vice lidera...
Górnik nieco spuścił z tonu lecz dalej zajmują bardzo wysokie 4 miejsce i mimo wszystko ma jeszcze szanse zdobyć Mistrza.
Lech u siebie gra najlepiej ze wszystkich, nie doznali jeszcze porażki i nie wydaje mi się aby ta porażka miała przyjść w ostatniej kolejce.
Górnik Zabrze strzela bardzo dużo goli więc liczę, że i w tym meczu ukłują bramkarza Lecha lecz to max co widzę w tym meczu dla nich.
Oczywiście pewniejsza wydaje się czysta 1 w tym meczu.
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków
Wisła i obie strzelą 3,90
Pierwszy spadkowicz wydaje się już być wyklarowany... Jest nim Sandecja.
Nie wygrali od...17 Września i jutro także nie wygrają.
Wisła na 7 miejscu z pewnym awansem do grupy mistrzowskiej z możliwością awansu nawet na miejsce 5 i na pewno o to zawalczą.
Carlitos obudził się już na dobre a jest to dobry znak. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Białej Gwiazdy jutro natomiast liczę, że Sandecja strzeli tę bramkę na pocieszenie bo to Biała Gwiazda zgarnie 3 punkty.
Pewniejsza opcja jaką proponował bym jest to Wisła (bez remisu).​
Fortuna
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Rozwiązanie z VARem na 4 meczach niby ma sens - lepszy rydz, niż nic, wybór meczów teoretycznie byłby prosty - napewno derby, Legia - Pogoń, Lech - Górnik, Jagiellonia - Wisła Płock. No właśnie, są obstawione derby i mecze TOP 3, które są bardzo ważne dla układu tabeli i terminarza (choćby dla Lecha, który na pewno nie chciałby grać na wyjeździe z Jagą i Legią, czy grać z nią w ostatniej kolejce). Nie ma za to obstawionego meczu Cracovia - Zagłębie, gdzie goście grają o ósemkę, podobnie Sandecja - Wisła Kraków. I zakładając, że te dwa mecze i derby byłyby z VARem, to który jako czwarty? Kibice Lecha mieliby dylemat, bo niby obawa o przekręcenie meczu dla Legii, a jednocześnie u siebie też by woleli z VARem zagrać, żeby im Angulo, czy inny, bo Hiszpan akurat nie zagra, ręką np. bramki nie strzelił. Nie można też zapominać o dwóch meczach teoretycznie mniejszej rangi: Śląsk - Korona i BBT - Piast. Tam się będzie toczyć walka o 4 mecze u siebie, co jest bardzo ważne w decydujących meczach, a nawet w przekroju całego sezonu, jak to pokazuje Śląsk. Oni też by się upominali, że chcą VAR.
Jak wyczytałem gdzieś do dyspozycji jest 6 wozów z VARem więc można było rozbić te 8 spotkań na 2 dni - 4 w sobotę i 4 w niedzielę ale nie ma już co gdybać.
Skoro gramy wszędzie bez VAR do głowy przyszedł mi typ na rzut karny w każdym meczu w rozpisie np. 5z8. Zawodnicy nawet przy systemie VAR próbują oszukać i naciągnąć sędziego na faul w polu karnym to co dopiero będą wyprawiać jak systemu nie będzie ????
Co ciekawe kursy bardzo się różnią, jak szybko sprawdziłem w STS są już bardzo zaniżone, nie ma ani jednego z kursem powyżej 3 (od 2,62 do 2,83), w Totolotku wahają się od 2,80 do 3,4 a w forBet aktualnie mamy tylko 2 kursy poniżej 3,0 a tak poza tym to nawet 3,4 3,6 i 3,65, innych nie sprawdzałem.
Jak widać STS woli dmuchać na zimne i mocno zaniżył kursy na karnego w meczu.
Taki rozpis 5/8 w STS - 56 kombinacji - stawka symboliczna złotówka i przy trafieniu wszystkich spotkań co zaznaczam byłoby oczywiście mega fartem za 56,0 mamy 7760,0 - taki sam rozpis aktualnie w forBet to z 56,0 mamy 18344,0 - jest różnica nieprawdaż.
Już przy tych 5 karnych a więc minimalnej ilości do trafienia rozpisu jesteśmy dobrze do przodu.
Co Panowie myślicie o takim zakładzie na tą ostatnia kolejkę sezonu zasadniczego?
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Górnik Zabrze 07.04.2018. godz. 18:00
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.11 / Buk: 1xbet ✅
Typ: over 2 azjan bramki Lech Poznań / Kurs: 1.90 / Buk: 1xbet ✅

Ostatnia kolejka dała mi małą odpowiedź w to że te ostatnie wyniki i 5:1 z Jagiellonia oraz 3:0 z Lechią w wykonaniu Lecha nie były dziełem przypadku i spotkaniami w których swoje zrobiło własne boisko, Lech po prostu jest na fali i w formie. Rozegrali kolejny świetny mecz w Krakowie przerywając swoją fatalną serię na wyjeździe. Oglądając tego Lecha ostatnio to widać że się nakręcają w tej swojej grze, spora łatwość jest w ofensywie to też dzięki temu że w świetnej dyspozycji jest Gytkjaer. Zresztą Lech nie będący nie ma co ukrywać przez pewien czas w swojej optymalnej formie i tak w domu robił swoje, zresztą ta ekipa nie przegrała do tej pory żadnego meczu przed własną publicznością, notując 3 remisy no i te 32 bramki zdobyte w 14 spotkaniach to jest najlepszy wynik, lepszy od szalonego Górnika.
Beniaminek swoje zrobił i teraz celem pozostaje granie swojej piłki a ostatnio wrócili do tej szalonej skutecznej gry w ataku, znowu maja łatwość w zdobywaniu ale rywale coraz lepiej wykorzystują to co robią w defensywie gdzie się potrafią gubić jak nikt inny. Trzy remisy po 2:2 z Sandecja, Zagłębiem oraz Korona, przy czym dwaj pierwsi przeciwnicy to mecz u siebie i nie ma co ukrywać gdzie im do tej dyspozycji Lecha w ofensywie. Nie ma innego pomysłu i moim zdaniem nie może być jak warianty bramkowe, patrząc na dyspozycję obu ekip.
Polska, Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 07.04.2018. godz. 18:00
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.58 / Buk: 1xbet ⛔
Typ: over 1.5 bramki Wisła Kraków / Kurs: 1.83 / Buk: 1xbet ⛔

Wisła w ostatniej kolejce nie zagrała źle, wręcz zagrała kolejny dobry mecz ale natrafiła po prostu na jeszcze lepszy zespół czyli Lecha. Forma Wisły po każdym względem moim zdaniem i tak idzie w górę, ogromny progres w przygotowaniu fizycznym i coraz lepiej wszyscy rozumieją grę jaką nakreśla nowy trener. Wisła ma pomysł na swoją grę, który coraz lepiej po prostu realizuje. Moim zdaniem pod kątem technicznym ten zespół ma najlepszy atak Imaz zaczął źle a teraz potrafi robić świetne rzeczy przypomniała mi się tutaj akcja z Lechem gdzie fantastycznie balansem zgubił trzech graczy Lecha, drugi zawodnik które nie trzeba już bardziej przedstawiać Carlitos – te dwa nazwiska moim zdaniem będą wstanie robić wiele szkód Sandecji nawet jeśli ekipa z Krakowa będzie miała słabszy dzień. Sandecja jest po prostu ekipą której brakuje doświadczenia, brakuje takiej techniki, bazując na samej agresywnej grze nie sprawdza się do tego granie takiej piłki przeciwko rywalowi który ma w składzie Carlitosa wiemy że kończy się ostatnio pięknymi bramkami Hiszpana, ale co pozostaje ekipie z Nowego Sącza jak nie agresywna gra. Z każdym meczem ich sytuacja robi się coraz gorsza, ta seria bez zwycięstwa nie bierze się z znikąd, nie ma formy, nie ma atmosfery, jest nerwowość. Zresztą to że Moskal próbuje na tym etapie zmieniać ustawienie pokazuje że próbuje się tutaj już wszystkiego i wydaje mi się że to progresu nie przynosi. Liczę tutaj w główne mierze na Wisłę i ich popis strzelecki ale swoje myślę że beniaminek na pewno ambitny i walczący może dołożyć bo goście potrafią tracić łatwe bramki na wyjeździe, dodatkowo na tym stadionie Biała Gwiazda gra mega overowe spotkania 3:3, 2:3, 2:4 tak wyglądała rywalizacja z prawdziwym gospodarzem tego stadionu czyli Termaliką.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Piast Gliwice - BrukBet Nieciecza
Piast Gliwice Wygra @ 2.00 Fortuna
Dla mnie mecz dnia kurs jest wystawiony na korzyść Piasta a jest on dla mnie faworytem w tym spotkaniu. Drużyna z Gliwic walczy o przetrwanie w Ekstraklasie a forma pomimo tego iż wyników korzystnych nie ma to gra na pewno może się podobać. Nieciecza również nie zadowala swoimi wynikami stąd też można pomyśleć iż jest to mecz 50 - 50 jednak Piast ma korzystny bilans spotkań z Termaliką a w dodatku handicap własnego boiska powinien ponieść ich do zwycięstwa.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego, zostało kilka niewiadomych, pierwsza trójka ligi Jaga, Lech i Legia ma jeszcze szansę na pozycję lidera, o prawo gry w górnej ósemce i zapewnienie sobie ligowego bytu równiez walczą trzy zespoły Wisła, Zagłębie i Arka, jedna z tych drużyn jednak będzie musiała grać w grupie spadkowej. Na dole tabeli też ścisk od zajmującej 11 pozycję Pogoni do ostatniej Sandecji różnica to tylko 7 punktów, a oprócz jutrzejszej kolejki do rozegrania zostało jeszcze 7 kolejek, więc teoretycznie z tej grupy każdy może spaść. Tyle tytułem wstępu, teraz krótko o kilku meczach.

Cracovia - Zagłębie
podwója szansa 0-0 @1,68
fortuna ✅
obie strzelą @1,65 forBet ✅
Cracovia po ostatniej porażce z Termalicą straciła już szansę na Top 8, jest to o tyle zadziwiające, bo ostatnio regularnie punktowali i wydawali się głównym faworytem do wejścia do ósemki, tymbardziej, że 3 ostatnie nmecze grali z Sandecją, Bruk-Betem i jutro z bezpośrednim rywalem, czyli Zagłebiem, wszystko było w ich nogach, a raczej głowach, nie wykorzystali szansy i teraz pytanie jak podejdą do tego meczu, utrzymanie mają już raczej pewne, bo przewaga nad resztą w grupie spadkowej jest znaczna. Zagłebie wie o co gra i powinni być bardziej zmotywowani, jednak nie liczę, że się rzucą na pasy od początku, tym bardziej, że do utrzymania wystarczy im tylko i aż remis. Dlatego stawiam na remis do przerwy lub na koniec, drugi typ to obie strzelą, tu głównie ze względu na H2H, na 5 ostatnich ligowych bezpośrednich pojedynków w 4 padł BTS, jutro wydaje mi się, że może być podobnie, Zagłebie nie może przegrać, więc przy ewentualnej stracie bramki będą musieli mocno zaatakować, natomiast jeśli to goście obejmą prowadzenie to gospodarze na pewno nie będa chcieli zakończyć sezonu bez bramki u siebie, więc typ wydaje się bardzo prawdopodobny.
Jagiellonia - Wisła Płock
Jagiellonia @1,82
fortuna ⛔
Jagiellonia strzeli powyżej 1,5 gola @1,82 fortuna ⛔
W tym starciu zwycięzca wydaje się tylko jeden, Jaga po porażce w ostatniej kolejce w Lubinie będzie starała się zdobyć komplet punktów przed własną publicznością i utrzymać pozycję lidera. Płock myślę, że to co chciał ugrać w tym sezonie już ugrał, utrzymanie mają pewne, szans na puchary nie mają. Jagiellonia u siebie jest bardzo mocna, ostatni mecz w Białymstoku przegrała w sierpniu, od tamtego momentu wygrała 8 meczy i 2 zremisowała, ostatnie 6 meczy u siebie to komplet zwycięstw, Wisła na wyjazdach gra w kratkę, patrząc tylko na ich mecze wyjazdowe w tym roku to do tej pory w delegacji grali 3 razy i zanotowali każdy mozliwy wynik zwycięstwo, remis i porażkę. Podsumowując, patrząc na serię Jagi u siebie oraz szansę na wygranie sezonu zasadniczego, a co za tym idzie rozkład gier w grupie mistrzowskiej nie widzę innej opcji niż pewna wygrana gospodarzy, nie wierzę też w skromne 1:0 dlatego drugi typ na minimum 2 bramki Jagielloni.
Lech-Górnik
powyżej 2,5 gola @1,75
fortuna ✅
każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @3,3 forBET ⛔
Najciekawsze spotkanie ostatniej serii, obie ekipy usbosobione ofensywnie, Lech w ostatnich kolejkach gra najładniejszą piłke w Ekstraklasie, wreszcie zaczeło się tam wszystko zazębiać i jeżeli utrzymają taką formę to z czołowki mają największe szanse na zdobycie mistrzostwa. Uważam, że Lech jutro wygra, jednak kurs na to jest niski, więc postanowiłem pójść w bramki, bo znając styl obu drużyn innego scenariusza niż overowe spotkanie nie widzę, Górnik podobnie jak Wisła cel osiągnął, może po jesieni apetyty były większe, ale krótka ławka, kontuzje i słabsza dyspozycja w rundzie rewanzowej zweryfikowały plany, jednak wynik jak na beniaminka jest więcej niż dobry. Górnik może już grac na luzie, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że bramki w Poznaniu jutro zobaczymy. Drugi typ może trochę bardziej ryzykowny, jednak wynikający z charakterystyki obu druzyn i ich ofensywnego stylu, obie są w czołowce ligi jesli chodzi o cornery, więc myślę, że warto pograć też jakiś over na rzuty rożne, ja spróbuję trochę bardziej ryzykownie, że jedni i drudzy nabiją conajmniej po 2 rożne w każdej połowie.

Lechia - Arka
podwójna szansa 0-0 @1,68
fortuna ⛔
powyżej 5,5 kartki @2,15 forBET ⛔
Derby pomorza, mecz o przysłowiowe 6 punktów, Lechia broni się przed spadkiem, Arka walczy o górną ósemkę, szczerze mówiąc nie wierzę w żadne teorie spiskowe, że Lechia odda punkty Arce, żeby weszła do ósemki, tak samo nie widzę za bardzo wygranej Arki, myślę, że bardzo prawdopodobny jest w tym meczu remis, dla bezpieczeństwa daję podwójną szansę, drugi typ dotyczy kartek, wiadomo, że w takich meczach nikt nogi nie odstawi, tym bardziej, że stawka jest wysoka, linia 5,5 powinna zostac pokryta, można też zagrać niższą 4,5 po 1,7 w forBET, początkowo chciałem w tym meczu zagrac na ilość fauli, ale Totolotek wystawił wysoką linię 35,5, trochę dużo, choć nie wykluczone, że i taka linia zostanie pokryta, ja jednak pozostanę przy kartkach i tym &quot;moim&quot; remisie.
Sandecja - Wisła
Wisła @2
fortuna ⛔
Carlitos strzeli @2,1 forBET ⛔
Wisła walczy jeszcze o ósemkę, choć z całej trójki ma największe szanse i praktycznie wszystko zalezy tylko od nich, przeciwnika mają wręcz wymarzonego, bo najsłabszy zespół ligi, chociaż gospodarze urwali ostatnio punkt Górnikowi, jednak Wisła na obecną chwilę jest zespołem zdecydowanie lepszym o czym świadczą choćby ostatnie wyniki, wygrana z Legią w Warszawie, w ostatniej kolejce przegrali z Lechem, ale zagrali dobry mecz, po prostu Lech jest ostatnio w niesamowitym gazie o czym wspomniałem wcześniej, przebudził się Carlitos, który w ostatnich 3 meczach zdobył 5 goli i na jego bramkę też liczę jutro. Każdy wynik niż wygrana Białej Gwiazdy będzie jutro niespodzianką.
Śląsk - Korona
powyżej 2,5 gola @1,85
forBET ⛔
obie strzelą @1,7 forBET ✅
W tym spotkaniu liczę przede wszystkim na bramki, zastanawiałem się nad wygraną gospodarzy, w tej chwili notują 3 remisy pod rząd u siebie, więc może jutro czas na przełamanie, Korona w tygodniu grała mecz pucharowy, Śląsk miał cały tydzień na przygotowanie się do tego spotkania, po drugie wciąż walczą o utrzymanie, mają tylko 3 punkty przewagi nad Lechią, a większośc punktów zdobywali na własnym stadionie, w delegacjach sa wciąż jedyną drużyną, która nie wygrała żadnego meczu na stadionie rywala, na 15 meczy na wyjezdzie zremisowali tylko 4, a 11 przegrali, więc punkty u siebie są ich jedyną bronią w walce o utrzymanie. Korona jest już pewna gry w ósemce, na wyjezdzie nie wygrali od 3 meczy notując w tym czasie 2 remisy i porażkę, więc pewnie będą chcieli przywiezc jutro 3 punkty z Wrocławia, nie podejmę się typowania tu kto wygra, choć tak jak wspomniałem większe szanse daję gospodarzą, dlatego idę w stronę goli, myślę, że te 3 bramki zobaczymy oraz, że obie ekipy strzelą.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Górnik Zabrze
zdecydowanie niezwykle emocjonująco zapowiada się mecz w Poznaniu. Jest to bardzo ważny mecz dla Kolejorz bowiem 3 punkty w tym spotkaniu zapewnią im drugie miejsce w ostatniej kolejce rundzie zasadniczej. Ma to ogromne znaczenie jeżeli chodzi o Mistrzostwo Polski - nie ma co ukrywać. W zespole jest pełna mobilizacja na to spotkanie. Uważam, że to piłkarze Lecha będą dominować i Górnikowi będzie ciężko spowodować jakieś zagrożenie przy bramce gospodarzy. Na nieszczęście przyjezdnych nie zobaczymy ich dwóch kluczowych napastników, mianowicie Igora Angulo oraz Łukasza Wolsztyńskiego. Ciekawi mnie tylko jaką decyzje podejmie trener Lecha w ustawieniu obronnym. A statystycznie rzecz biorąc Kolejorz stracił najmniej bramek ze wszystkich drużyn w tym sezonie - na 29 meczów zaledwie 22.
Na tą chwilę około 35 tysiecy kibiców ma już bilety więc atmosfera na stadionie będzie bardzo dobra. A wiemy, że Kolejorz świetnie się spisuje przed własną publicznością. Myślę, że podopieczni trenera Marcina Brosza zagrają trochę zachowawczo i nie strzelą gola.
2 drużyna strzeli gola - NIE
@1.93 fortuna
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 @2,5 Fortuna
Nie ma watpliwosci kto w tym spotkaniu potrzebuje punktow. Korona juz awansowala do osemki I wydaje sie byc w lidze zaspokojona bo to byl cel nr 1. Oczywiscie moga powalczyc o niezle miejsce nawet w trojce, ale sygnaly dochodzace z klubu pokazuja, ze raczej skupia sie aby osiagnac cos w Pucharze Polski. Do Wroclawia nie jada Zubrowski, Kallaste I Dejmek, bo trener po prostu chce dac im odpoczac. Za karki pauzuje z kolei Kielb. Formacja defensywna bedzie mocno przebudowana, Kielczanie grali w srode mecz w PP I do tego spotkania specjalnie nie mieli czasu sie przygotowac, a do tego gra Korony jest daleka od idealu. Ostatnie mecze wygrane, ale zwyciestwa wymeczone I nie bylo widac polotu z wczesniejszych miesiecy. Ponadto Korona poza domem to zupelnie inna druzyna. Poza domem bilans 2-8-4 nie imponuje. Slask z kolei jesli wygrywa to tylko u siebie. Stoja pod sciana bo widmo spadku zaglada im coraz bardziej w oczy. Presja spora, ale pora sie przelamac. Na to wielu argumentow nie ma, ale licze na ich duza motywacje I w polaczeniu z opisanymi wyzej czynnikami im minus jesli chodzi o Korone, 3 pkt moga zostac we Wroclawiu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lech - Górnik Zabrze
Lech @ 1.60
Lech + over 1.5 gola w meczy @ 1.85
Lech + over 2.5 gola w meczu @ 2.32
Lech + over 3.5 gola w meczu @ 3.90
over 2.5 gola @ 1.75
Fortuna


Ostatnia kolejka rundy zasadniczej i ja wszystkie pięć typów pobieram już dziś, bo pewnie kursy mocno spadną przed samą kolejką. Kolejorz nie mógł sobie wymarzyć lepszego momentu na wystrzał swojej formy. Można powiedzieć, że dzięki determinacji i zatrzymaniu trenera po słabszym okresie Lech w końcu zaczął grać fajny futbol. Nie widać tu brak Makuszewskiego czy innych graczy. Tu teraz każdy się uzupełnia i jest tego efekt. Na dodatek napastnik gospodarzy Chrystian Gytkjaer w końcu odpalił ze swoją formą i oby utrzymał ją jak najdłużej. Dlaczego stawiam wszystko w stronę gospodarzy?. Ano jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Pierwszym z nich jest taki, że Górnik do Poznania wybieram się bez napastnika. Bracia Wolsztyńscy wypadli do końca sezonu, a Angulo za swoją głupotę w ostatnim spotkaniu jest zawieszony za nadmiar żółtych kartek. Zapewne od pierwszych minut zobaczymy Urynowicza, który jest ewidentnie za słaby na ekstraklasę. Kolejnym czynnikiem jest słaba postawa gry w obronie Zabrzan. Średnia wieku to 21 albo 22 lata, a wczorajszy mecz z Legią pokazał, że Górnik w tej formacji ma spory problem i duży brak doświadczenia. Brosz rotuje składem i rzuca niektórych zawodników gdzie się da aby załatać dziury, ale efekt tego jest słaby. Widać, że Górnik ławkę ma również słabą i teraz gdy podstawowi gracze pauzują czy mają kontuzje to nic nie wychodzi tak jak powinno. Nie wiem jak poważny uraz jest Michała Koja, ale jego forma również jest wielką zagadką. Loska wczoraj wrócił do łask trenera i pokazał się z bardzo dobrej strony, i być może to on stanie między słupkami Zabrzan. Jeśli Górnik miałby coś tu ugrać i strzelić to tylko za pomocą stałych fragmentów gry, które dalej męczą rywali. Trójka Kurzawa, Żurkowski i Kądzior zapewne dadzą z siebie 200%, ale nic w tym dziwnego bo całą trójką interesują się inne kluby z polski czy też z zagranicy. Podsumowując, Lech powinien odnieść tu mocne zwycięstwo z przytupem. Jak ono będzie wysokie dowiemy się w sobotę wieczorem.
18:00 Śląsk - Korona
over 2.5 gola @ 1.95
over 3.5 gola @ 3.00
bah


Oprócz typów na Lecha biorę bramki w Wrocławiu. Sytuacja Śląska podobnie jak Lechii staje się coraz to bardziej dramatyczna, dlatego Wrocławianie muszą zacząć w kocu strzelać i co najważniejsze wygrywać swoje mecze. Gospodarze w tym sezonie nie zaznali jeszcze zwycięstwa na wyjeździe, ale w spotkaniach domowych pokazał się w kilku spotkaniach z dobrej strony. Trener Tadeusza Pawłowskiego ma jednak spory problem z kontuzjami w drużynie. Wrocławianie bez Augusto (pauza za żółte kartki), Adama Kokoszki, Michała Maka oraz Łukasza Madeja (urazy). Ta lista jest dużo mniejsza niż tydzień temu, dlatego Śląsk dziś musi zagrać ofensywnie. Siłą ofensywy gospodarzy jest na pewno Piech i Robak, ale nie zapominajmy o Pichu, Chrapku, Koseckim, którzy również są w stanie zabłysnąć. Pawłowski niema co już kalkulować, tylko w każdym spotkaniu musi walczyć o trzy punkty, które w ostatecznym rozliczeniu mogą się bardzo przydać. Korona dalej bije się o pierwszą czwórkę, ale w nic w tym dziwnego bowiem ten zespół bardzo fajnie się ogląda. Jakość tej drużynie dali Cebula oraz Żubrowski, którzy już są przymierzani do zagranicznych klubów. Za gole odpowiada Katcharava oraz Cvijanovic. Obaj Panowie się uzupełniają i przynosi to fajny efekt. Oba kluby mają trochę inne cele, ale oba potrzebują punktów, dlatego liczę na dobre widowisko z gradem goli tak jak w spotkaniu Lecha z Górnikiem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W kadrze zabrakło kilku czołowych piłkarzy, między innymi Jacka Kiełba, Radka Dejmka i Kena Kallaste.
Korona dzisiaj bez kilku zawodników, po PP zmiany w kadrze. Kiełb za kartki inni odpoczywają.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,7 ⛔ przegrany

LVBET

Jagiellonia po fenomenalnym starcie zaczęła tracić punkty i nie wykluczone, że nie będzie w stanie już osiągnąć formy w ujęciu pięciomeczowym powyżej 10 punktów. Wisła po wygranej z Piastem zbliżyła się do europejskich pucharów. Władze klubu tonowały nastroje, co do możliwości gry zespołu z Płocka na europejskiej arenie, ale okoliczności do zajęcia czwartego miejsca zdają się być sprzyjające. Przynajmniej do momentu rozstrzygnięcia kto zagra w finale Pucharu Polski nie powinni odpuszczać i w każdym meczu grać o zwycięstwo. Zespół z Białegostoku w 2018 roku jeszcze nie zremisował, ostatni podział punktów miał miejsce aż w 16 kolejce. W zeszłym sezonie niemalże w tym samym momencie również zanotował trzynastomeczową serię bez podziału punktów, którą zakończył bezbramkowy remis z Pogonią w Szczecinie. Wisła w tym sezonie nie lubi remisować, ale taki rezultat na pewno byłby dla podopiecznych Jerzego Brzęczka jak i jego samego zadowalający.

Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Obie strzelą @ 1,8 ✅ wygrany

LVBET

W ataku podopieczni Waldemara Fornalika mogli wypaść znacznie lepiej niż miało to miejsce, ponieważ w meczach bez zdobytego gola okazje do przynajmniej jednego trafienia były, ale problem tkwił w ich wykończeniu, sile strzału i jego celności czy braku porozumienia z kolegami o to kto ma oddać strzał. Forma strzelecka Termalici pod wodzą Jacka Zielinskiego nie jest aż taka zła, tak samo jak w przypadku jej dzisiejszego rywala po prostu brakowało skuteczności np. jak w meczu z Arką. Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt, więc mobilizacja w ofensywie musi nastąpić. W kwestii defensyw to wyniki zespołu z Gliwic były mocno zawyżone. Słabi w ataku rywale (Sandecja i Lechia) oraz sprzyjające małej ilości goli warunki atmosferyczne w pozostałych spotkaniach serii dały taki efekt. W przypadku zespołu z Niecieczy wynik z Cracovią potwierdził słuszność tezy dotyczącej skuteczności obrony Słoników, która mówi, że czyste konto zachowują tylko wtedy gdy rywal po prostu nie stworzy żadnej okazji do zdobycia bramki i tak się stało tydzień temu, kiedy Pasy nie oddały ani jednego celnego strzału.

Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków
Obie strzelą @ 1,7 ⛔ przegrany

LVBET

Gospodarze bronią słabo razem ze Śląskiem i Lechią są drugą najsłabszą defensywą wiosny tylko Termalica straciła więcej goli. Dla Carlitosa taki przeciwnik to świetna okazja by strzelić może nawet więcej niż jednego gola i w obliczu pauzy Igora Angulo zbliżyć się do tytułu króla strzelców. Obrona gości wygląda lepiej, ale nie jest to jakiś wybitnie wysoki poziom. Mimo, że dzisiejszy rywal Białej Gwiazdy w połowie meczów w sezonie nie zdobywał bramki to jej czyste konto nie jest aż takie pewne, ponieważ jej formacja obrony będzie osłabiona brakiem dwóch ważnych graczy Zorana Arsenicia, Macieja Sadloka. Obaj wiosną upuścili tylko po jednym spotkaniu, jednak nie jednocześnie, więc walcząca o życie Sandecja może trafić chociaż ten jeden raz do siatki oponenta.

Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Korona zdobędzie poniżej 1,0 bramki @ 1,85 ▶ zwrot

LVBET

Licząc rozgrywki w ramach Ekstraklasy i Pucharu Polski Korona właściwie w trzech ostatnich meczach zagrała w ataku na poziomie powyżej 1,5 zdobytej bramki. Spotkanie z Lechią zakończyło się wynikiem 1:0 dla zespołu z Kielc, ale Cvijanović zmarnował de facto dwa rzuty karne i ta ligowa konfrontacja wg. mnie może zostać także uznana jako zagrana na powyżej 1,5 zdobytej bramki. Pytanie czy we Wrocławiu podopieczni Gino Lettieriego są w stanie zdobyć więcej niż jedną bramkę. Może nie być to takie proste w końcu ostatni czas był trochę pod względem gry nieco intensywniejszy, nie zagrają też Piotr Malarczyk, Jakub Żubrowski, Ken Kallaste czy Radek Dejmek i Jacek Kiełb. Dodatkowo Śląsk, który wiosną jest jedną z najsłabszych drużyn pod względem skuteczności obrony u siebie broni całkiem nieźle, co więcej od dłuższego czasu w co drugiej domowej konfrontacji zachowuje czyste konto.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Kolejka bez VAR u to może Legia strzeli karnego @5.75 albo nie strzeli karnego @11.75 betrally . Ewentualnie karny dla Portowcow . &quot;Jak L nie może to sadzia dopomoże &quot; - ironia
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków
Wisła bądź remis i powyżej 1,5 gola @ 1,62 LVBET⛔⛔⛔

Ważny mecz dla obu ekip. Dla Sandecji to kolejny mecz w kontekście walki o utrzymanie ligowego bytu, natomiast Wisła dziś nie może przegrać jeżeli chce pozostać w górnej ósemce. Jeżeli arka wygra a Wisła przegra, przy równoczesnej zdobyczy punktowej Zagłębia może się stać że Wisła spadnie z 7 na 9 miejsce i pozostanie jej walka o utrzymanie. Sandecja to na wiosnę przede wszystkim tragiczna defensywa. Wiekowi obrońcy popełniają mase prostych błędów, które dziś na pewno wykorzystają zawodnicy Wisły. Do dobrej dyspozycji wraca Rafał Boguski, dobrze wyglądał ostatnio Imaz a genialnie prezentuje się Carlitos , walczący o koronę króla strzelców. Stawiam na mecz dominacji Wisły, która będzie chciała jak najdalej trzymać Sandecje od swojego pola karnego. Wydaje mi się że Wisła dziś ma arguemnty na wysokie zwycięstwo i też ide w tę stronę
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Lech ha -1.0 @ 1,65 LVBET✅✅✅
Lech strzeli powyżej 2.0 goli @ 1,94 LVBET✅✅✅

Oba zespoły mają juz zapewniony awans do górnej ósemki od kilku kolejek. Tutaj trwa już walka o Mistrzostwo Polski. W poprzedniej kolejce Lech wykorzystał potknięcie Legii i wskoczył na drugie miejsce. Do lidera z Białegostoku Lech traci tylko 2 punkty i dziś przy wpadce Jagi Kolejorz moze wskoczyć na pozycję lidera. W formie Lech jest wybornej. Grają bardzo ofensywny futbol, mają pomysł na grę. doskonale gra śorodek pola z Maciejem Gajosem i Łukaszem Trałka. Obaj grają fenomenalnie w destrukcji, rządzą i dzielą w środku pola. Obaj również potrafią włączyć się do akcji ofensywnych i nawet strzelić gola. Zabraknie dziś Darko Jevticia i to spora strata, bo to jest kluczowa postać w rozegraniu przez Lecha, ale w równie dobrej formie jest Radek Majewski i to on dziś weźmie na swoje barki odpowiedzialność. Defensywa Górnika bardzo kuleje. W ostatnich 5 meczach stracili 9 goli co daje średnią niecałe 2. dziś natomiast grają z bardzo dobrym zespołem pod względem ofensywy, więc myślę że przynajmniej 3 gole stracą.
Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet
Piast @ 1,92 LVBET⛔⛔⛔
Piast powyżej 1,5 gola @ 2,06 LVBET⛔⛔⛔

Tak zwany mecz o 6 punktów. Oba zespoły pewnie do ostatniej kolejki będa walczyć o utrzymanie ligowego bytu. Zdecydowane lepiej w ostatnich tygodniach wygląda zespół z Gliwic. Być może nie grają jakiegoś wielkiego futbolu, ale zawodnicy walczą, starają sie grac w miarę ofensywnie i przynosi to jakieś punkty. Termalica to najgorsza defensywa ligi. 51 goli straconych w 29 meczach to daje dużo do myślenia...
Stawiam na dobry , ofensywny mecz ze strony gospodarzy i pewne i wysokie zwycięstwo. Będzie to spory krok w drodze po utrzymanie.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 @2,5 fortuna
Nie ma watpliwosci kto w tym spotkaniu potrzebuje punktow. Korona juz awansowala do osemki I wydaje sie byc w lidze zaspokojona bo to byl cel nr 1. Oczywiscie moga powalczyc o niezle miejsce nawet w trojce, ale sygnaly dochodzace z klubu pokazuja, ze raczej skupia sie aby osiagnac cos w Pucharze Polski. Do Wroclawia nie jada Zubrowski, Kallaste I Dejmek, bo trener po prostu chce dac im odpoczac. Za karki pauz
Faktycznie w Kielcach bardzo liczymy na puchar i pierwsze w historii klubu mecze na europejskiej arenie. Przypomnę jednak, że Lettieri cały sezon rotuje składem. Korzystna zmiana brak na boisku Diawa. Piłkarz ten załatwił w przeciągu całego sezonu kilka bramek i to nie jedna, dwie czy trzy.... Część absencji spowodowanych jest urazami i kartkami. Wydaje mi się, iż zmiennicy będą jednak chcieli pokazać się trenerowi, gdyż już wielu spotkań do końca sezonu, nie będzie. Polityka kadrowa prowadzona jest raczej prawidłowo. Także nie skazywałbym tu Korony na pewną porażkę. Oczywiście Śląsk musi zdobywać punkty, ale Korona nie położy się na boisku. Niemiecki właściciel klubu wymaga zaangażowania. Umiejętności piłkarskie mogą być słabsze, ale piłkarz ma grać do końca. Wydaje mi się, że we Wrocławiu publika dopisze, miał jechać cały pociąg z Kielc. To też będzie miało wpływ na postawę zespołu. W meczu tym obstawiam 2 - 2,91 lub X2 - 1,55 (Kursy fortuna). Typ swój opieram na tym, iż do zespołu doszło kilku piłkarzy zimą, raczej nie przekonali do siebie Lettieriego. Jeśli mają w tym spotkani zastąpić piłkarzy podstawowego składu, będzie to jedna z ostatnich szans na pokazanie się z dobrej strony. Ponadto Korona jest zespołem piłkarsko lepszym od Wrocławian. Urban spartolił trochę robotę we Wrocławiu i nie łatwo będzie do końca sezonu to naprawić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom