>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

30 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.06.2013 - ostatnia!

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale czy gra na Pogoń to taka peffka ? Młodzi z Polonii na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Ciężka ta ostatnia kolejka do wytypowania.
Tego nie mówię, że peffka, ale wypadałoby Pogoni jakoś ten sezon zakończyć i szansa ku temu odpowiednia.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ale czy gra na Pogoń to taka peffka ? Młodzi z Polonii na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Ciężka ta ostatnia kolejka do wytypowania.
Kolejny raz tłumaczysz fakty na swój sposób. Nie ważne, że Polonia wyjdzie rezerwami. Nie ważne, że zespół Polonii w ME zajmuje ostatnie miejsce. Ważne, że zawodnicy będą zmotywowani i będą chcieli się pokazać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
logicus 139

logicus

Użytkownik
Wszystko ważne, ale jeśli wrócisz pamięcią do... 20 maja 2013 roku do meczu FC Nordsjaelland - Esbjerg to zobaczysz, że Esbjerg nie był w stanie strzelić nawet 1 bramki grając przeciwko U-17 wymieszanemu z rezerwami Nordsaelland.
Poza tym to jest polska liga i bardzo trudno tutaj o logiczne uzasadnianie wyniku. GKS oddający punkty Jagielloni w ostatniej minucie czy też niesamowita interwencja Cabaja. To tylko zdarzenia z ostatniej kolejki. Dlatego dla mnie polska liga jest na równi z francuską i włoską, ligą podwyższonego ryzyka.
Gdyby ktoś przyłożył mi nóż do gardła i kazał wybrać jakiś typ to widzę value w meczu Legii ze Śląskiem (X2, 2DNB). Zdroworozsądkowo Podbeskidzie wydaje się być najlepszą &quot;lokatą&quot;. Jednak szczerze mówiąc w każdym spotkaniu może zdarzyć się absolutnie wszystko więc jeśli grać to raczej na live.
 
gnls 1

gnls

Użytkownik
Wszystko ważne, ale jeśli wrócisz pamięcią do... 20 maja 2013 roku do meczu FC Nordsjaelland - Esbjerg to zobaczysz, że Esbjerg nie był w stanie strzelić nawet 1 bramki grając przeciwko U-17 wymieszanemu z rezerwami Nordsaelland.
Poza tym to jest polska liga i bardzo trudno tutaj o logiczne uzasadnianie wyniku. GKS oddający punkty Jagielloni w ostatniej minucie czy też niesamowita interwencja Cabaja. To tylko zdarzenia z ostatniej kolejki. Dlatego dla mnie polska liga jest na równi z francuską i włoską, ligą podwyższonego ryzyka.
Gdyby ktoś przyłożył mi nóż do gardła i kazał wybrać jakiś typ to widzę value w meczu Legii ze Śląskiem (X2, 2DNB). Zdroworozsądkowo Podbeskidzie wydaje się być najlepszą &quot;lokatą&quot;. Jednak szczerze mówiąc w każdym spotkaniu może zdarzyć się absolutnie wszystko więc jeśli grać to raczej na live.
Nie porównuj meczu GKS-Jaga,gdzie grano na wodzie do meczu Pogoń-Polonia.GKS nic nie oddał,po prostu Jaga była lepszym zespołem w tym meczu.Nie wiem też co ma do rzeczy interwencja Cabaja.
Fakty są takie,że do Szczecina jedzie ekipa z ME,która tak jak napisał Ramzesa zakończyła sezon na ostatnim miejscu zdobywając na wyjazdach zaledwie 10 punktów.Trzeba dodać,że młody zespół Polonii przegrał na jesień w Szczecinie 1-3.
Nikt mi nie wmówi,że doświadczony zespół z ekstraklasy potknie się w meczu z młodzikami.
Dziwić jedynie może wciaż wysoki kurs na Pogoń.Fortuna ciągle ma 1.80.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ostatnie 5 wyjazdów: 4 zwycięstwa, 1 porażka, bramki 9:4, porażka w Warszawie z Polonią, gdzie prowadzili 1:0 i gdyby wykorzystali świetną sytuację na 2:0, to by tam pewnie nie przegrali (ale można gdybać), więc nie mów, że nie mają dobrej formy wyjazdowej, bo patrząc na ostatnie 5 meczów na wyjazdach są najlepszą drużyną w Ekstraklasie.
Jak się ma formę to się jedzie nie tylko w co 2 czy 3 kolejce na wyjeździe gdzie się po prawdzie gra zawsze gdzie indziej.Ne neguje że Podbeskidzie ten mecz wygra ale takie argumentacje do mnie nie trafiają.Po pierwsze jakby Podbeskidzie było takie dobre to by już dawno sobie utrzymanie ugrało, po drugie równie dobrze można napisać że nie wszystkie te 4 zwycięstwa były zasłużone skoro poruszasz temat meczu z Polonią.
Trzeba też zwrócić uwagę że jest końcówka sezonu i takie drużyny jak Lechia, Lech po porażce w Warszawie, Górnik grają jak chcą choć ci ostatni to już w ogóle mają wszystko gdzieś.Zresztą widać jakie po..ane wyniki ostatnio występują, jedni dostają w pałę u siebie potem jadą na wyjazd gładko zbierając 3 pkt.Widzew też ostatnio rozdaje punkty na lewo i prawo, Jagiellonia bardzo hojna ostatnio GKS-owi potrafili przywalić gwoździa w ostatnim fragmencie meczu kto by się tego spodziewał?Nie róbmy z Podbeskidzia nie wiadomo kogo bo grają na oszołomce, mają tam jakąś ambicje i tyle czasami wystarczy jak rywal ma wszystko w nosie.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Pozostaje tylko pytanie czy Pogoni się będzie chciało, ostatnia kolejka, pewne utrzymanie. Jestem pewien że nie dadzą sobie strzelić gola, a ile mogą strzelić ? Myślę że po ewentualnym golu na 2-0 już odpuszczą, bo sobie nie wyobrażam jak piłkarze Pogoni zapierdzielają po boisku żeby strzelić gola na 3-0 mając już w głowie wakacje. Czyli dobre typy na mecz to że Polonia nie strzeli, under 2,5, Pogoń win ;)
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Pogoń - Polonia typ: 1 @ 1,70 Unibet ✅
Darek Wdowczyk nieco ogarnął kopaczy i w końcówce Pogoń uratowała utrzymanie. Jutro pewnie więcej zagrają gracze jak np. Wiśniewski. Moim zdaniem Portowcy będą chcieli zwycięstwem pożegnać się z kibicami i to uczynią. Polonia już poleciała z rozgrywek do tego nie gra na pewno Przyrowski, Hołota (kartki), a pewnie tercet Tosik, Wszołek i Przybecki też będzie &quot;kontuzjowany&quot;. Młodzi, ambitni z Młodej Ekstraklasy? Wątpię, że drużyna, która w rozgrywkach ME jest ostatnia, z drugą najgorszą defensywą dostarczy kogoś ciekawego pierwszej drużynie. Ja jednak gram w kierunku Pogoni.
Widzew - Podbeskidzie typ: 2 @ 2,0 Unibet ✅
Nie wierzę, że Widzew się jakoś zepnie na Górali, grających o stawkę. Podbeskidzie pewnie zagra jak z Pogonią. Piorunujący początek i Widzew będzie w tarapatach. Byłoby frajerstwem gości stracić oczka w Łodzi i spaść, po tym co ostatnio zdołali ugrać. Sądzę, że coś ukuje także Demjan, król strzelców naszych wspaniałych rozgrywek.
Korci mnie także pograć w kierunku Legii. Nawet jak zagrają rezerwami, to u siebie mogą skrobnąć Śląsk, ale tutaj rodzi się pytanie czy będą ambitni i z ochotą zagrają o wygraną dla kibiców.

Legii ostatecznie nie zagrałem, a szkoda ;)
 
typre 5

typre

Użytkownik
Lech - Korona 1 @1,6 STS
Ja natomiast jutro skłaniam się gry na Poznaniaków . Mecz o nic, ale jak wiadomo od Lechitów na Bługarskiej wymaga się 3 pkt z takimi rywalami jak Korona która na wyjeździe gra fatalnie 5 remisów 9 porażek , bilans ten mówi sam za siebie . W ekipie Kolejorza nie zagra : Jasmin Burić, Kebba Ceesay, Karol Linetty, Bartosz Ślusarski oraz Patryk Wolski. W Żółto-Krwistych zabraknie Korzyma i Kiercza. Jutro swoje kariery skończą Piotrek Reiss i Djurdjevic i myślę że koledzy sprawią jeszcze trochę radości tym emerytowanym piłkarzom wygrywając jutro . Podsumowując Lech jest lepszy piłkarsko + swój stadion , chęc dobrego zakończenia sezonu i poprawienie nastroju u kibiców po porażce z Idzie złożą sie na wygraną Poznaniaków !
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Moim zdaniem najlepsze piki na jutro to :
Pogoń Szczecin-Polonia Warszawa Typ 1 1,75 eFortuna✅✅✅
Spotkanie zostało już opisane przez większość użytkowników forum, wątpię by Młoda Ekstraklasa podołała w tym spotkaniu,Akahoshi i Murayama w ostatnich meczach niezle się prezentują dużo kreują sytuacji i coś powinno wpaść, na dodatek ostatni mecz w sezonie u siebie, trzeba się godnie pożegnać z kibicami.. Z kim mają wygrywać jak nie z ME?
Widzew Łódz-Podbeskidzie Bielsko-Biała Typ 2 2,00 eFortuna✅✅✅
Podbeskidzie gra o wszystko, forma jest i chęć utrzymania się w Ekstraklasie powinna wystarczyć przeciwko słabemu Widzewowi...Ostatnio sporo dobrych rezultatów, widać warsztat trenerski Michniewicza,powinni sobie spokojnie poradzić...
Legia Warszawa-Śląsk Wrocław Typ 1 1,80 eFortuna✅✅✅
Rzadko gram Legie ale akurat jutro mam zajebiste przeczucie że wygrają przed własną publicznością na koniec sezonu i po zwycięstwie będzie świętowanie mistrzostwa na swoim stadionie, Śląsk gra straszne dziadostwo ostatnio i wątpię żeby się postawili w spotkaniu praktycznie o nic bo grę w pucharach mają już zapewnioną, Legia moim zdaniem będzie bardziej zmotywowana aby to wygrać i przy okazji wypromować Koseckiego do jakiegoś większego klubu bo jak wiadomo będzie wielu scautów Europejskich klubów na tym meczu...
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk gra straszne dziadostwo ostatnio i wątpię żeby się postawili w spotkaniu praktycznie o nic bo grę w pucharach mają już zapewnioną, Legia moim zdaniem będzie bardziej zmotywowana aby to wygrać i przy okazji wypromować Koseckiego do jakiegoś większego klubu bo jak wiadomo będzie wielu scautów Europejskich klubów na tym meczu...
Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz, mam na dzieję że Ty na trzeźwo tego nie pisałeś. Śląsk gra ostatnio dziadostwo?...to chyba oglądamy inny Śląsk..... Tak...motywacja Legii będzie spowodowana chęcią sprzedania Koseckiego...dałeś czadu. Rozbawiłeś mnie o północy. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Giedezet -&gt;
Pogoń - Polonia typ: 1 @ 1,70 Unibet

Darek Wdowczyk nieco ogarnął kopaczy i w końcówce Pogoń uratowała utrzymanie. Jutro pewnie więcej zagrają gracze jak np. Wiśniewski. Moim zdaniem Portowcy będą chcieli zwycięstwem pożegnać się z kibicami i to uczynią. Polonia już poleciała z rozgrywek do tego nie gra na pewno Przyrowski, Hołota (kartki), a pewnie tercet Tosik, Wszołek i Przybecki też będzie &quot;kontuzjowany&quot;. Młodzi, ambitni z Młodej Ekstraklasy? Wątpię, że drużyna, która w rozgrywkach ME jest ostatnia, z drugą najgorszą defensywą dostarczy kogoś ciekawego pierwszej drużynie. Ja jednak gram w kierunku Pogoni.

Widzew - Podbeskidzie typ: 2 @ 2,0

Nie wierzę, że Widzew się jakoś zepnie na Górali, grających o stawkę. Podbeskidzie pewnie zagra jak z Pogonią. Piorunujący początek i Widzew będzie w tarapatach. Byłoby frajerstwem gości stracić oczka w Łodzi i spaść, po tym co ostatnio zdołali ugrać. Sądzę, że coś ukuje także Demjan, król strzelców naszych wspaniałych rozgrywek.

Korci mnie także pograć w kierunku Legii. Nawet jak zagrają rezerwami, to u siebie mogą skrobnąć Śląsk, ale tutaj rodzi się pytanie czy będą ambitni i z ochotą zagrają o wygraną dla kibiców.
__________________
Per aspera ad astra.
Co do drugiego typu popieram jak najbardziej natomiast na pogon złamanego grosza nie dam. Dla mnie ich piłka to anty-futbol. Zdanie nie zmienie! Są strasznie wolni, ich obecna gra opiera się na chaosie, w ogóle nie poukładana. Co do poloni to piłkarze już tak długo grają o przysłowiową pietruszke, że mam do nich pełny szacunek, dlatego o zaangazowanie w tym meczu sie nie boje i moj typ to x2. Nawet jak prześledze statsy to polonia mi tu pachnie, a jedyne co jest na minus to ze polska kopana bywa nie przewidywana. Dla niedowiarków polecam porównanie na tle górnika. Pogon 1:0 w domu a polonia na trudnym terenie 4:0. Do tego czarni maja passe 5 meczow bez porazki. Pogon juz jest pewna awansu wiec tutaj, w meczu o pietruszke poprostu wydaje mi sie sprawiedliwe iz remis padnie.

typ x2 kurs:2.06 (STS)
stawka:5/10

Piast vs GKS typ1 dnb
stawka: 7/10
kurs:1.75

Analiza
Cóż pozostaje Bełchatowowi poza rzuceniem się do ataku? Nic, muszą się otworzyć i zaatakować. W ostatnim programie Cafe futbol zauważyłem jak doskonale poukładany jest piast. Jak chłopaki znają swoje miejsce, jak wiedza ze kazde pkt, kazde miejsce wyzej to kasa! Miejsce w pucharach już mają, ale dlaczego by nie powalczyć o podium? Jest na wyciągnięcie ręki, bo w końcu śląsk łatwo w w-awie nie bedzie miał a tu bełchatów musi się otworzyć. Osobiscie w tym meczu kibicuje podgórskiemu i zubasowi. I sam obejrze to spotkanie bo ci dwaj panowie podnoszą poziom polskiej ligi (znaczaco).Do tego sądze iż troche bramek padnie. Zakład bez remisu bo obydwie ekipy maja argumenty za tym ze remis moze sie tu pojawic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Widzew +0,5 - Podbeskidzie 2 ibc
Tutaj powinno być +0,25 na gości a nie -0,5.
Widzew u siebie przegrał cztery razy w tym sezonie, z górną połówką grać potrafi,
różnie bywa z ekipami z dołu tabeli, z Pogonią czy niedawno z Lechią przegrał.
Goście walczą o utrzymanie w lidze, na wyjazdach w tej rundzie zdobyli sporo punktów,
przegrali tylko z Polonią. Nie rozumiem, jednak tej linii, na Lecha było -0,25,
na drużyny lepsze od Podbeskidzia były tutaj zazwyczaj DNB czy +0,25.
Atakować muszą goście, a Widzew z kontry u siebie już wiele razy pokazał swoją siłę.
Nikt mi nie wmówi, że kursy są odpowiednie, tak samo jak nie były dziś w meczu Zawiszy z Flotą.
Legia - Śląsk +0,5 2,17 188bet
Tutaj powinno być -0,25 na nie -0,5 na Legię.
Legia nie wygrała ze Śląskiem u siebie od kilku lat, w pucharze na wiosnę przegrała po marnej grze.
Śląsk w ostatnich meczach gra na dobrym poziomie, w formie jest Mila.
 
K 31

krist0

Użytkownik
według strony:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga6231.html

jutro o 16:00 jest mecz Młodej Ekstraklasy Polonia-Pogoń i taki sam mecz kryje się pod nazwą ligi &quot;Polska - U21&quot; w ofercie bet365. Kurs na Pogoń wynosi 1,90, więc szału nie ma, ale skoro cała młoda drużyna będzie grała w tym czasie w Ekstraklasie, to kto zagra w MESA? 16- i 15-latkowie? Przypominam, że 17-latek będzie bronił w głównym meczu w Szczecinie. Podejrzewam, że Pogoń MESA po kursie 1,90 w meczu w Nadarzynie może być dobrym typem, ale za mało się znam na Młodej Ekstraklasie, by przesądzać, najlepiej by było, żeby zabrał głos ktoś, kto wie nieco więcej w tym temacie ????
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Pogoń - Polonia 1 1.6 Bet365
Kto nie zaspał mógł złapać zdecydowanie lepszy kurs na Pogoń. Mówi się trudno, 1.6 nie rozpieszcza, ale chyba mimo wszystko wciąż jednak warto. 30 kolejka, ostatnie spotkanie w sezonie 2012/2013. Oba zespoły nie grają o nic, los Polonii jest wszystkim znany, więc nie ma żadnego sensu ponownie go przypominać. Dlaczego gospodarze są zdecydowanym faworytem także dla zainteresowanych w temacie powinno to być jasne, ale akurat tę informację warto przytoczyć. Trener ekipy gości Piotr Stokowiec zapowiedział, że da szansę wystąpić liczniejszej grupie chłopaków z ME. Przyrowski pauzuje za kartki, brak m.in. Wszołka, Przybeckiego czy Tosika. Nie jest powiedziane, że także w ekipie ze Szczecina nie pojawią się jacyś debiutanci. Mecz o pietruszkę, ale mimo wszystko Pogoni wypadałoby wygrać na zakończenie sezonu przed własną publicznością, która przecież na wiosnę zbyt często rozpieszczana nie było. Ktoś może napisać, że chłopaki z ME będą chcieli się pokazać i od pierwszej minuty będą gryźć przysłowiową trawę. To jest prawda, ale różnica umiejętności/doświadczenia pomiędzy zawodnikami z Ekstraklasy, a ME jest spora. Nie najlepiej świadczyło by to o graczach Pogoni, gdyby wyszli tylko po to, żeby sobie pograć i przez przypadek się nie spocić. Może jestem naiwny, ale liczę na godne zakończenie sezonu przez Portowców.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Grać na taką marną Pogoń po takim marnym kursie to zupełny bez sens. Nie jednokrotnie zdarzało się, że rezerwy rezerw były w stanie płatać figla. Wiadomo, liczy się piękno sportu, ale kasa musi się zgadzać misiu, a po takim info, 3/4 świata będzie to grało...
Polonia X2 2,20 Bet365
 
N 7

nrth

Użytkownik
Ciężka kolejka do wytypowania i tyle. Niby Górale to peffka choćby z podpórką ale musicie pamiętać o tym, że mecze są o tej samej godzinie i gdy będą np. docierały sygnały, że Bełchatów przegrywa z Piastem to Podbeskidzie nie będzie się spinać i tyle. Lepiej coś na live zagrać.
 
H 187

h778

Użytkownik
według strony:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga6231.html

jutro o 16:00 jest mecz Młodej Ekstraklasy Polonia-Pogoń i taki sam mecz kryje się pod nazwą ligi &quot;Polska - U21&quot; w ofercie bet365. Kurs na Pogoń wynosi 1,90, więc szału nie ma, ale skoro cała młoda drużyna będzie grała w tym czasie w Ekstraklasie, to kto zagra w MESA? 16- i 15-latkowie? Przypominam, że 17-latek będzie bronił w głównym meczu w Szczecinie. Podejrzewam, że Pogoń MESA po kursie 1,90 w meczu w Nadarzynie może być dobrym typem, ale za mało się znam na Młodej Ekstraklasie, by przesądzać, najlepiej by było, żeby zabrał głos ktoś, kto wie nieco więcej w tym temacie ????
Mateusz Sokołowski, biuro prasowe KSP:
&quot;Sezon kończy dziś również drużyna MESY. Tam kadra meczowa liczy 13 osób, w tym 1 niezdolny do gry. I jest to bramkarz. I będzie bronił.&quot;
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ciężka kolejka do wytypowania i tyle. Niby Górale to peffka choćby z podpórką ale musicie pamiętać o tym, że mecze są o tej samej godzinie i gdy będą np. docierały sygnały, że Bełchatów przegrywa z Piastem to Podbeskidzie nie będzie się spinać i tyle. Lepiej coś na live zagrać.
tylko z drugiej strony po co tak nerwowo wyczekiwać na wiadomości z z Gliwic, skoro można cisnąć po wygraną z o nic nie walczącym Widzewem i zapewnić sobie utrzymanie. Tyle, że Piast zapewne będzie równie zmotywowane co GKS, by wygrać, bo mają szansę na podówjny sukces. Pierwszy został osiągnięty czyli występy w pucharach, teraz szansa na drugi czyli wskoczenie na pudło

Piast &amp; Podbeskidzie

Śląsk ostatnio czuje się w Warszawie jak w domu, mają o co walczyć, świetne kursy

Śląsk 4,33
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Widze,że jeszcze nikt nie podjął się typowania meczu Wisły z Zagłębiem mecz z pozoru wydawać by się mogło o nic ale jednak jest o co walczyć. Wisła w przypadku zwycięstwa,a potknięciu się Górnika zajmie 6 miejsce na koniec sezonu co = większa kasa a więc motywacji na pewno nie zabraknie w dodatku mecz grany na Reymonta gdzie ,,gwiazdy&quot; będa na pewno chcieć godnie zakonczyć sezon. Ostatni mecz Wisły to wygrana na wyjeździe z Górnikiem po bramce Chrapka który z końcem sezonu gra całkiem dobre mecze.
Za to Zagłebie przegrało z Lechią 0;3 po dramatycznym meczu w wykonaniu Miedziowych.
Podsumowując , dobra sytuacja kadrowa Wisły,mecz u siebie,ostatni mecz w sezonie, pożegnanie kilku piłkarzy którzy będa chcieli godnie porzeknać się z kibicami stawiam na zwycięstwo Wisły,a w dodatku under 2,5
Wisła 1.90 bet365 ⛔
under 2,5 1.85 bet365 ✅ 0:1
Szkoda ze sie Wisełce nie chciało no ale coż..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom