>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka LOTTO Ekstraklasy (13.04-16.04.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Pierwsza kolejka rundy dodatkowej, w grupie mistrzowskiej wszystkie drużyny z podium grają u siebie, czy wykorzystają ten atut i zaczną od zgarnięcia kompletu punktów? W grupie spadkowej na dzień dobry mamy rewanż w derbach pomorza, tym razem Lechia jedzie do Gdyni, czy Arka zmaże plamę po przegranej w ostatniej kolejce 2:4? Jakie są wasze typy na tą kolejkę?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Kurs na Lecha pewnie znów poleci do jakiegoś 1,4 podobnie jak przy okazji ostatniego meczu z Górnikiem.
Wiadomo coś czy Korona zamierza mocno oszczędzać się personalnieprzed rewanżowym meczem 1/2 PP?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jeśli grać na Lecha, to już teraz. Gdybym był szkoleniowcem Korony, to wolałbym odpuścić mecz z Lechem. Spaść i tak nie spadną, a fajnie będzie zagrać w finale Pucharu Polski na Narodowym.
Lech jest w gazie, i pewnie zmierzają po mistrzostwo. Natomiast Korona, która zapewniła sobie grę w grupie mistrzowskiej, nawet kosztem jednego meczu nic się nie wydarzy, a zyskać mogą bardzo dużo.
Także, jak dla mnie
Lech Poznań @1.54/@1.60⛔
Lvbet/Unibet

W zagranicznym kurs jeszcze jakoś wygląda. Natomiast 1.54 do dubelka jak znalazł. Dla mnie najpewniejszy kurs ????
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Jeśli grać na Lecha, to już teraz. Gdybym był szkoleniowcem Korony, to wolałbym odpuścić mecz z Lechem. Spaść i tak nie spadną, a fajnie będzie zagrać w finale Pucharu Polski na Narodowym.
Lech jest w gazie, i pewnie zmierzają po mistrzostwo. Natomiast Korona, która zapewniła sobie grę w grupie mistrzowskiej, nawet kosztem jednego meczu nic się nie wydarzy, a zyskać mogą bardzo dużo.
Także, jak dla mnie
Lech Poznań @1.54/@1.60
Lvbet/Unibet

W zagranicznym kurs jeszcze jakoś wygląda. Natomiast 1.54 do dubelka jak znalazł. Dla mnie najpewniejszy kurs ????
Kursy już zaczęły lecieć... Ale popieram -do dubelka (np z Aston Villa w ten sam dzień) typ świetny.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Korona na horyzoncie ma chyba dużo większą perspektywę niż sam finał na narodowym bo jak się nie mylę jeśli zagraliby z Legią i polegli to miejsce w pucharach da 4 pozycja?(niech ktoś poprawi jeśli się mylę)
Także Korona powinna mieć bardziej ambitne plany, wychodząc do tego finału całkiem na luzaku mając w świadomości europejskie wojaże.4 pkt do Płocka i Górnika są w ich zasięgu tak więc jakieś odpuszczanie na samym starcie wcale tu się nie opłaca, nie mówiąc jeszcze o nie tak odległej przeszłości latania w kulki i innych afer korupcyjnych.
Lecha też bym tak nie gloryfikował bo 3/4 nie grali na gazie i tak po prawdzie parę kolejek temu nikt się nie patrzył gdzie jest Kolejorz,
Lech nie wygląda źle, można nawet powiedzieć że lepiej od swoich rywali ale te ich ostatnie zdobycze z Wisłą czy Górnikiem to są dyskusyjne, z Górnikiem gola na wagę zwycięstwa przy asyście Trałki zdobył Kret.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Kursy na Lecha nie warte ryzyka. Wolę próbować x/1 czy wygraną Kolejorza + bts. Kursy zdecydowanie wyższe. Mysle ze Korona nie zamuruje bramki, a stac ich spokojnie na strzelenie bramki w Poznaniu. Są w pierwszej ósemce, nie mają nic do stracenia.
Korona ma się oszczędzać, czyli pewnie ich skład podobny jak w ostatnim meczu ze Śląskiem gdzie też było już sporo rotacji.
W Lechu wraca do Jevtic, nie ma większych problemów kadrowych.
No i jak zawsze w Poznaniu warto uderzyć w rogi.
----
W Warszawie też x/1. Legia mnie nie przekonuję, liczę że Zagłębie się postawi i rozstrzygnięcia mogą paść po przerwie.
tommytsw - wygrana Lecha w Krakowie była dyskusyjna wg Ciebie?
 
P 0

patrix97

Użytkownik
A ja Polecam zagrać
Żółtą Kartkę dla Trałki po @2,75 w STS
Następny mecz grają z Zagłębiem nie grającym już praktycznie o nic więc lepiej wykartkować się teraz i na czysto podchodzić do najwazniejszych spotkań ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Arka - Lechia
Arka @ 2.38
bah

Arka z pewnością będzie chciała się zrehabilitować za porażkę z Lechią w ostatniej kolejce pierwszej części rozgrywek. Na dodatek będzie chciała przerwać fatalną serię porażek u siebie w spotkaniach derbowych. Nie spodziewam się szalonego tempa w wykonaniu gospodarzy, ale konsekwentnej gry tak jak to miało miejsce w spotkaniu min, z Legią. Arka będzie wyczekiwała swoich szans, a te na pewno się nadarzą. Trener Ojrzyński musi pobudzić swój zespół, który w Gdańsku tydzień temu wyglądał jakby zapadł w zimowy sen. Jestem ciekaw co zaprezentują goście, którzy po takiej wygranej z pewnością dostali mega powera. Stokowiec to dobry trener, który potrzebował czasu aby to wszystko poukładać i chyba poukładał?. Jutrzejszy mecz na pewno to zweryfikuje, ale Arka na pewno nie dostanie tutaj lania. Goście jutro bez Sławka Peszki, który pauzuje za nadmiar kartek. Gospodarze w spotkaniach u siebie nie przegrali jeszcze tej jesieni, a rywale na ich boisku mają spory problem. Jest to spowodowane dobrą grą Arki oraz ich ustawieniem, który nie pozwala na zbyt dużo rywalom. Jutro na trybunach na pewno będzie kocioł, który ma pomóc Arce w zdobyciu trzech punktów i myślę, że są w stanie to osiągnąć.
20:30 Lech - Korona
Lech + over 2.5 gola w meczu @ 1.93
bah

Kolejorz w spotkaniu z Górnikiem po raz kolejny udowodnił, że jest w mega formie i zmierza tutaj nas po tytuł mistrzowski. Brak Jevtic czy Makuszewskiego nie widać. Tych dwóch panów pewnie zastępują Jóźwiak oraz młody Klups. Do tej dwójki można dopisać świetną formę Majewskiego czy też Trałki z Gajosem. Trener na pewno jest zadowolony z swojej drużyny bo ta pokazuje futbol jaki chcemy w końcu oglądać. Dużo się mówi, że goście mają przyjechać do Poznania rezerwowym składem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale być może zobaczymy trochę rotacji w składzie. W każdym bądź razie Korona na pewno nie będzie się bronić, a swoje okazje spróbuje wykorzystać. Kilku graczy z podstawowego składu jest w formie i udowodniają to na boisku. Pytanie teraz czy Ci gracze jutro zagrają od pierwszych minut czy będą odpoczywać do ważnego spotkania z Arką. Ciężko powiedzieć, ale Korona w obecnej formie jest w stanie strzelić gola Lechowi i na to też liczę. Gospodarze są zdecydowanym faworytem na papierze i oby to udowodnili jutro na boisku. Wygrana przybliży ich do upragnionego mistrzostwa, które być może im się należy.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LECH-KORONA 1 FORTUNA KURS 1.33.Mało realne jest, aby po takim meczu, jak w Kielcach drużyna Kolejorza zlekceważyła Koronę czy sugerowała się jej prawdopodobnym drugim składem. Lech wie, że nie ma miejsca na kombinowanie, odpuszczanie lub granie na półgwizdka. Łatwo nie będzie, lecz w piątkowy wieczór punkty zostaną w Poznaniu.
ARKA-LECHIA 2 KURS FORTUNA 2.76.Zwyciestwo Lechii warte ryzyka.Arka pewne utrzymania,walka w pucharze Polski.Dla Lechii wazny mecz ,determinacja zadecyduje o wygranej.
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Jak dla mnie Legia powinna nie mieć problemów z Zagłębiem. Po przerwie zimowej grali w kratkę, jednak teraz wkraczają w decydującą fazę rozgrywek i tu nie ma miejsca na wpadki. Czekają ich dużo trudniejsze mecze niż ten sobotni z Zagłębiem. Kadrowo też prezentują się dużo lepiej niż goście, no i oczywiście grają u siebie. Kurs nie najgorszy jak na zespół który walczy o mistrza i ligę mistrzów.
LEGIA @ 1.58
LEGIA OVER 1,5 @ 1.68
fortuna
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Cracovia=Piast 2 kurs fortuna 2.95.Podobnie jak w meczu Arki,Cracovia może przegrać wszystko do końca i się utrzyma.Probierz będzie sprawdzal młodych i szykowal do następnego sezonu.Piast waczy o utrzymanie i zaangażowanie powinno dac im wygrana
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie: Lech-Korona
Typ: bts
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
analiza: Lider polskiej ekstraklasy piłkarskiej po sezonie zasadniczym na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Kieleckiej Korony. Gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu. Korona ostatnio grała w kratkę , ale jest niepokonana od 3 kolejnych spotkań i tu na pewno będzie chciała podtrzymać swoją dobrą passę , patrząc na spotkania sprzed ostatnich kilku lat stwierdzam iż Korona nie wygrała na stadionie Lecha , w 13 spotkaniach zanotowała 10 porażek oraz 3 podziały punktów, tu również będzie im na pewno nie łatwo, bowiem Lech w obecnej formie jest mocno zdeterminowany do tego żeby zdobyć w obecnym sezonie tytuł mistrza Polski a takie spotkanie jak z zespołem z Kielc jeszcze na własnym stadionie po prostu trzeba wygrywać. Gospodarze są niepokonani od roku czasu u siebie na stadionie, nie licząc jakichś spotkań sparingowych, teraz ostatnio notowali tylko i wyłącznie zwycięstwa, od dawna praktycznie w każdym spotkaniu strzelali minimum dwie bramki a nie jednokrotnie i więcej , myślę że na to spotkanie można wybrać kilka typów, ja gram na over 2.5 gola, obie drużyny strzelą oraz przedział bramek 3-4, bo myślę że po 90 minutach Kolejorz wygra wynikiem 2:1.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Typ: over 5,5 ŻK
Kurs: 2,53 w Forbet
Wynik: 6 ŻK do przerwy ???? ✅

No to nam Forbet zaszalał z kursem na kartki w Derbach. Konkurencja, która wystawiła ofertę na kartki - STS i Fortuna - proponuje dużo niższy kurs, odpowiednio 2,05 i 2,06. Moim zdaniem warto zdecydowanie iść w tę stronę. Ostatnie Derby w Gdańsku, które odbyły się tydzień temu przyniosły tylko 3 żółte kartki, które pokazane były już w pierwszej połowie. W drugiej było sporo fauli, ale już bez konsekwencji kartkowych. Sędziował tamte zawody Tomasz Kwiatkowski, on raczej nie wyciąga zbyt wiele kartek, a przynajmniej nie jest z tego znany. Zupełnie inaczej jest z Pawłem Raczkowskim, który posędziuje dzisiejszy mecz. On jest znany z wyciągania kartek w sporej ilości. Ostatnio jednak, gdy stawiałem na prowadzone przez niego spotkanie zakład na kartki, wydawało się, jakby ich zapomniał. Sędziował ostatnio zagraniczne mecze i też nie szalał z kartkami, ale nic nie może trwać wiecznie, kiedyś musi znów wrócić do swojego poziomu kartkowego, tym bardziej, że taki mecz wydaje się do tego świetną okazją ;) Zastanawiałem się nad tymi kartkami i czy je stawiać, bo kurs 2,06 wydawał się troszkę zbyt niski, a dla linii 4,5 kurs raptem 1,55 nieopłacalny, ale to, co zobaczyłem w Forbet po prostu muszę spróbować, już nawet linia 4,5 po kursie 1,7 wygląda ok ???? Ale lepiej dać wyższą, bo jeśli ma być kartkowo, to po całości ????
Edit:
Paweł Raczkowski nie zawiódł i już w przerwie można rozliczać ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Popieram powyższy typ. 1. Derby 2. Rewanż zaraz po bolesnej porażce 3. Cała sytuacja z dmuchaną lalką 4. Raczkowski arbitrem.
Minus taki, że Peszko gra. A to w takich meczach pewniak do kartki.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arka - Lechia
powyżej 5,5 żk @2,26
forBet ✅
poniżej 2 goli @2,4 LVBet ⛔
Startujemy z rundą finałową Lotto Ekstraklasy, na początek rewanż za ostatnie derby pomorza, przewiduję tu całkiem inny mecz niż tydzień temu, gdzie Lechia u siebie pokonała Arkę 4:2, popieram typ piotrex007 na ilość żółtych kartek, kurs już i tak poleciał, ale jest jeszcze wart gry, zawodnicy obu ekip są nastawieni bojowo na ten mecz, zawodnicy Arki mówią wprost, że będzie to wojna. Gospodarze będą chcieli się zrewanżować za bolesną porażkę w ostatnim starciu, gdzie już do przerwy przegrywali 0:4. &quot;Smaczku&quot; tej wojnie dodaje też fakt skopania przez zawodników Lechii lalek ubranych w barwy Arki. Jednak w głowach zawodników z Gdynii jest też na pewno rewanż w Pucharze Polski, w pierwszym meczu w Kielcach przegrali tylko 1:2 i jest to strata jak najbardziej do odrobienia, tym bardziej, że Arka broni tytułu, który zdobyła rok temu. Dlatego nie będę podejmował się typowania w tym spotkaniu 1x2, widzę tu zacięty mecz z małą ilością goli, może nawet 0:0, Arka u siebie straciła tylko 9 goli, mniej ma tylko Lech, który stracił w Poznaniu 8 goli, Lechia w delegacjach również nie zachwyca, tak więc jeślki nie wspomniane 0:0 to może któraś z ekip wygra 1:0, ewentualnie remis 1:1, dlatego wydaje mi się, że zakłąd z LVBET na poniżej 2 goli, przy 2 bramkach zwrot jest ok, buki liczą pewnie na gole po ostatnim meczu, gdzie padło ich aż 6, ale tak jak wspomniałem na początku, wydaje mi się, że będzie to całkiem inny mecz.
Lech - Korona
Gytkjaer strzeli @2,0
forBet ⛔
Lech powyżej 6,5 RR @1,8 fortuna ⛔
Po dobrej końcówce sezonu zasadniczego przed Lechem otworzyła się szansa na mistrzostwo, można powiedzieć, że to poznaniacy będą rozdawać karty w rundzie finałowej, dzięki zajęciu 1 miejsca po 30 kolejkach dwóch największych rywali w walce o mistrzostwo podejmą w Poznaniu, gdzie w tym sezonie jeszcze żadnej z drużyn nie udało się wygrać. Kursy na Lecha poleciały strasznie i z oczywistych względów nie są warte gry. Wieczorem jak sprawdzałem kursy to moim głównym typem było, że Gytkjear strzeli i Lech wygra, kurs na to był ponad 3 w forBET, ale dzisiaj już kurs spadł i wynosi 2,6, dlatego postanowiłem zagrać 2 oddzielne zkłady zamiast jednego łączonego, pierwszy to bramka duńczyka, który jest ostatnio w świetnej formie, w 5 kolejnych meczach Kolejorza zdobył 7 bramek, nie udało mu się tylko trafić w ostatniej kolejce przeciwko Górnikowi, więc dzisiaj będzie na pewno głodny bramek, Lech będzie za pewne stroną dominującą, więc powinien miec dzisiaj kilka sytuacji i liczę, że minimum jedną wykorzysta, drugi typ to rzuty rożne gospodarzy, w tym aspekcie nie mają sobie równych w całej lidze, nabijają najwiecej cornerów ze wszystkich drużyn występujących w Ekstraklasie, a ich średnia wynosi 6,43, linia 6,5 wydaje się realna do pobicia, Lech już miał kilka spotkań, gdzie sam wykonywał po około 10 rożnych, dzisiaj z racji wagi spotkania liczę, że będą &quot;siedzieli&quot; na połowie Korony co przełoży się na ich rożne, Scyzoryki mają we wtorek rewanż Pucharu Polski w Gdyni, gdzie bronią jednobramkowej przewagi i dla nich to jest w tej chwili najważniejszy mecz sezonu, żeby awansować do finału, a że w Gdyni gra się ciężko nie trzeba chyba nikogo przekonywać.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: wygra Lech i padnie więcej niż 2,5 gola ⛔⛔
Kurs: 2,01
fortuna
Kursy na Lecha Poznań spadają bardzo szybko obecnie to niej więcej 1,40. Oczywiście gospodarze są zdecydowanym faworytem tej potyczki. W ostatnim czasie znajdują się w znakomitej formie, wygrali cztery ostatnie pojedynki ligowe (Jagiellonia Białystok 5-1, Lechia Gdańsk 3-0, Wisła Kraków 3-1, Górnik Zabrze 3-1). Rewelacyjnie w tych spotkaniach spisywał się duński napastnik Christian Gytkjaer który trafiał w nich pięciokrotnie. Na swoim obiekcie podopieczni Bjelicy nie przegrali żadnego ze spotkań i tylko trzy razy zremisowali aplikując rywalom aż 35 goli, najwięcej ze wszystkich zespołów, tracąc ledwie osiem. Rywal z Kielc w ostatnich sześciu spotkaniach tylko raz ugrał trzy punkty a udało się to im pokonując słabiutką Lechię Gdańsk i to u siebie. Wyjazdy nie są ich mocną stroną wygrali tylko dwa spotkania z Niecieczą i wspomnianą już Lechią Gdańsk 1-0. Ponadto w klubie otwarcie mówi się że po zapewnieniu sobie gry w grupie mistrzowskiej skupiają się na walce w Pucharze Polski więc zapewne dzisiaj zespół nie zagra w najsilniejszym zestawieniu. W pięciu ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami góra byli Poznaniacy. Inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie moim zdaniem zaskoczeniem.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jagiellonia - Górnik
powyżej 2,5 gola @1,8
fortuna ✅
obie strzelą @1,74 fortuna ✅
Mecz drugiego z pretendentów do mistrzostwa, Jagiellonia zanotowała ostotnio spadek formy i szanse na wygranie ligi trochę odjechały, jednak ścisk w czubie tabeli jest tak ogromny, że takie mecze u siebie zespół, który chce zdobyć mistrzostwo musi wygrać. Jaga na ostatnie 4 mecze doznała aż 3 porażek, Górnik na wiosnę też nie jest już tak skuteczny jak w jesiennych meczach i swoje mecze głównie remisuje, na ostatnie 8 meczy raz wygrał, raz przegrał i 6 razy podzielił się punktami z rywalem. Plusem dla typu jest to, że aż w 7 z tych meczy zdobywał bramki. Jagiellonia również w swoich ostatnich 7 meczach w Białymstoku strzelała, jutro podział punktów na pewno nie zadowoli gospodarzy i będą dążyli do wygranej, jak wspomniałem Górnik praktycznie strzela co mecz, zarówno u siebie jak i w delegacjach, więc idąc typ tropem Jagiellonia jeśli chce wygrać musi strzelić co najmniej 2 gole, to oczywiście teoria i wszystko zweryfikuje boisko, ale wydaje mi się, że czas na błedy się skończył i jeśli gospodarze poważnie myślą o mistrzostwie to jutro zagrają z pełną determinacją i zobaczymy kilka bramek z obu stron.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
czy widział ktoś może zakłady na kartki zawodników w spotkaniu Arka - Lechia? widzę jedynie 8 zawodników w Forbet oraz 4 w STS. posiada ktoś szerszą ofertę?
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Popieram powyższy typ. 1. Derby 2. Rewanż zaraz po bolesnej porażce 3. Cała sytuacja z dmuchaną lalką 4. Raczkowski arbitrem.
Minus taki, że Peszko gra. A to w takich meczach pewniak do kartki.
Chyba miało być, że &quot;Peszko nie gra&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom