>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 Deck

Status
Zamknięty.
F 0

fen1x

Użytkownik
Ja 2.10 zleciłem wypłatę na MB i dzisiaj dostałem meila:
&quot;In Order for us to proceed with your cashout request we will need a copy of a passport id for security reasons.
Once we receive the copy your request will be authorized and the money will be withdrawn to your chosen payment method&quot;
poprosili o skan dowodu więc im wysłałem i zaraz dostałem kolejnego meila:
&quot;due to the holidays the support team will be out till sunday October 12
we&#39;re sorry for any inconvenience&quot;
czyli chyba sobie troszkę poczekam, ale mam nadzieję że wypłacą
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Dokładnie tą samą sytuację mam.A wypłatę zleciłem dzień wcześniej od Ciebie.Ten support trochę niepoważny jest, ale bądzimy dobrej mysli, że nam wypłacą:spokodfhgfh:
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Ja 2.10 zleciłem wypłatę na MB i dzisiaj dostałem meila:
&quot;In Order for us to proceed with your cashout request we will need a copy of a passport id for security reasons.
Once we receive the copy your request will be authorized and the money will be withdrawn to your chosen payment method&quot;
poprosili o skan dowodu więc im wysłałem i zaraz dostałem kolejnego meila:
&quot;due to the holidays the support team will be out till sunday October 12
we&#39;re sorry for any inconvenience&quot;
czyli chyba sobie troszkę poczekam, ale mam nadzieję że wypłacą
No trochę przesadzają z tymi świętami. Niedawno przeciez było to samo ale myślę że warto poczekać. ????
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
UWAGA !!!
Ponoć dają kolejne 5$ bonusu. Wystarczy wpisać 5FREENEWPL
Według informacji 5$ prawdziwej kasy jest dla nowych graczy, kod należy wpisać w zakładce &quot;bonuses&quot; dlatego może u mnie nie działa. Kto chce niech próbuje. Powodzenia.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
potwierdzam działa promo
Mam pyatnie wie ktoś jak w to się gra???
Wystarczy że poczytasz trochę początkowe posty w temacie a na pewno się zorientujesz o co chodzi. Robisz zakład np. za 2 Euro i typujesz jakie karty zostaną wylosowane a wygrana zależy od ilości trafionych kart. Teoretycznie najłatwiej grać na under/over czyli czy suma kart będzie wyższa, niższa bądż równa 42. Ja grałem tylko na tym i udało mi się trochę wypłacić. Powodzenia!
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
No jednak masz racje pisze obok fun money trudno głowy zawracał sobie nie będe tylko szkoda bo na dwoch losowaniach zarobiłem 20F
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom