>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.04-30.04.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
powyżej 4,5 spalonych @ 1,9 ⛔ a jednak i faule i kartki spokojnie by weszły
Totolotek
W zasadzie jak wspomniano wcześniej taki &quot;majówkowy&quot; mecz zarówno na trybunach jak i boisku nam się szykuje. Remis nie krzywdzi nikogo, fauli za dużo nie powinno być, kartek też. Z bramkami też może być ciężko, jak remis to najwyżej 1-1, jakoś nie widzi mi się ustawka na wynik 2-2 czy 3-3.
Także ja dzisiaj spróbuje typu akurat na spalone. Piłkarze ofensywni zarówno Śląska jak i Lechii nie trzymają za bardzo linii spalonego wielokrotnie dając się łapać na ofsajdzie. Śląsk 81 razy, Lechia 89 razy.
Linie defensywne może jakoś nie specjalnie potrafią rywali wpuścić w maliny i skutecznie zastawić pułapkę ofsajdową (Śląsk - 54, Lechia - 70) ale dzisiaj może spiszą się lepiej. Robak po stronie gospodarzy zapewne będzie bardzo aktywny pod polem karnym gości i spróbuje zdobyć swoją &quot;100&quot; bramkę w lidze i da się parę razy złapać defensywie gości.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Śląsk - Lechia
Over 2,5 gola @1,85 Fortuna ✅ ✅ I połowa ????
Wydaje mi się że będzie to ciekawy mecz nie tylko na trybunach. Wiadomo kwestia przyjaźni kibiców między klubami, jeżeli chodzi o Śląsk z Gdańską Lechią trwa już bardzo długo jest ważna i to nawet bardzo. Znamy już kilka przykładów gdzie w meczach przyjaźni padał wynik korzystny dla tych którzy byli w potrzebie. Myślę że gdyby Lechii lub Śląskowi groził na poważnie spadek to mogłoby by się tu wydarzyć coś &quot;dziwnego&quot;. Jednak teraz nie widzę aż tak złej sytuacji jednych czy drugich. Śląsk po dwóch wygranych z klubami ostatnimi: Sandecją i Bruk-Betem znalazł się już w dobrej sytuacji i raczej trudno będzie aby zespół z Wrocławia spadł do 1 ligi. Co do Lechii też nie jest źle. Są w gorszej sytuacji ale zostały im jeszcze mecze z tymi dwoma zespołami które są już prawie jedną nogą w 1 lidze. Potrafili zremisować z Cracovią i wygrać z Arką. Także w Lechii nie jest źle, Flavio strzela i myślę że dzisiaj zobaczymy otwarty mecz i też dużo goli bo w meczach Wrocławian z Lechią często pada dużo bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom