>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (2.06.2017) - Strefa Spadkowa

Status
Zamknięty.
M 0

mintajem

Użytkownik
Łęczna w tym sezonie rozgrywała u nich mecze jak dobrze pamiętam. I kibicowskie też coś ich chyba bedzie łączyć.
Co mi sie wydaje ze Arka splynie z Ruchem dzisiaj.
Górnik Łęczna grał na stadionie w Lublinie, a nie w Lubinie.
Zresztą, dla mnie mecz Zagłębie - Arka może być podobny do spotkania Palermo - Empoli.
Niby wtedy miała być pewna dwójka, ale Empoli przez cały sezon ślizgało się, grało słabo (podobnie jak u nas Arka), a w tej najważniejszej grze, w teoretycznie łatwym pojedynku zawiedli.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Łęczna @1,8 Unibet ⛔
Bonin gol @2,8 Totolotek
⛔
Łęczna ma wszystko by wygrać. I tu jest gra warta świeczki a nie wystawiona na światło dzienne &quot;ustawka&quot; Arki. Część pikoli nie ogarnia jak bukmacherzy mogą trzymać takie mecze skoro każdy wie co się wydarzy. :grin: To czemu nie zbijacie Łęcznej w korespondencyjnym pojedynku?? O wiele pewniejszym jak masówka przybrana na Arce.
Może zapoczątkujmy nową teorię i tzw. spółkę kopalni na linii KGHM - Bogdanka i wymianę surowców po sezonie??
Ruch w tym składzie nawet grając na 99% jest słabszy od Zagłębia grającego o kila/kilkanaście % mniej. Takie są fakty.
Ktoś super wspomniał o zeszłym roku i ostatniej kolejce Bruk Beton - Górnik Zabrze. Górnik czego wtedy by nie zrobił nie potrafił strzelić a sytuację były tylko głowa nie pozwoliła. Do dziś to dobrze pamiętam bo i kasy mocno ubyło. Do czego zmierzam, nawet w tego typu meczach trzeba coś wykrować i przede wszystkim wykorzystać. Arka miała tylko sens jak była łapana zaraz gdy buki wyjechały z ofertą. Taki STS na dzień dobry miał kursy 50 na 50 a może i były większe okazje. Bo jak widzę historię 1xbeta i ich wyjściowego @2,05 na DNB to się nóż otwiera.
Ja Wam mogę jeszcze tylko przytoczyć historię prosto z Serie A i meczu ostatniej kolejki między Palermo a Empoli. Empoli to jest idealne odzwierciedlenie dla Arki z naszej ekstraklasy. Dziady kompletne nie potrafiące wykorzystać sytuacji grając z przybitym spadkowiczem jakim było Palermo nie dali rady. Sytuacja prawie, że identyczna bo tutaj mamy jeszcze kwestię zgody na linii kibiców, ale jednak. Empoli @1,5 zmasakrowane przez wszystkich do tak niskiego kursu dało ciała na całej linii.
Jeszcze można tak spróbować;
Utrzymanie Łęcznej @ 3,49 Totolotek ⛔
 
R 75

richi

Użytkownik
Nie ma siły panowie Arka to bierze tak być musi,zresztą zobaczycie po meczu.
I składy nie mają tu nic do rzeczy,choćby to była Chelsea teź by to przegrała.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Chciałbym wierzyć, że Zagłębie się nie podłoży i wygra sport, ale...
1. Sztama Arka - Zagłębie
2. Jeśli Zagłębie będzie potrzebować punktów w przyszłym sezonie, to Arka im je odda. Korupcja to nie jest, tylko &quot;życie&quot;.
3. Wielu podaje argumentację, że będzie przykład Palermo i Empoli. Nie zgodze się z tym. Co zyskałoby Palermo odpuszczając mecz? Nic. Zagłębie może zyskać (patrz wyżej).

Zobaczymy, co będzie po meczu. Mam nadzieję, że Zagłębie się nie podłoży i nie przegra, ale ciężko przed meczem to obstawić.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Chciałbym wierzyć, że Zagłębie się nie podłoży i wygra sport, ale...
1. Sztama Arka - Zagłębie
2. Jeśli Zagłębie będzie potrzebować punktów w przyszłym sezonie, to Arka im je odda. Korupcja to nie jest, tylko &quot;życie&quot;.
3. Wielu podaje argumentację, że będzie przykład Palermo i Empoli. Nie zgodze się z tym. Co zyskałoby Palermo odpuszczając mecz? Nic. Zagłębie może zyskać (patrz wyżej).

Zobaczymy, co będzie po meczu. Mam nadzieję, że Zagłębie się nie podłoży i nie przegra, ale ciężko przed meczem to obstawić.
Otóż mylisz się. Zyskałoby parę milionów euro. We Włoszech jest system w ramach którego spadkowicze są wspierani finansowo przez federację. Gdyby spadło Crotone to Palermo dostałoby parę baniek więcej niż teraz kiedy spadło Empoli (ma to związek z długością stażu w Serie A - im dłuższy staż tym więcej spadkowicz dostaje). Całe szczęście, że są jeszcze kluby z honorem a nie takie szmaciarskie klubiki jak sosnowiec, katowice czy chojniczanka, które nie chcą awansować bo lepiej im w 1 lidze. Nie mówiąc już o zawodnikach bez honoru - patrz frajer siemaszko.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Otóż mylisz się. Zyskałoby parę milionów euro. We Włoszech jest system w ramach którego spadkowicze są wspierani finansowo przez federację. Gdyby spadło Crotone to Palermo dostałoby parę baniek więcej niż teraz kiedy spadło Empoli (ma to związek z długością stażu w Serie A - im dłuższy staż tym więcej spadkowicz dostaje). Całe szczęście, że są jeszcze kluby z honorem a nie takie szmaciarskie klubiki jak sosnowiec, katowice czy chojniczanka, które nie chcą awansować bo lepiej im w 1 lidze. Nie mówiąc już o zawodnikach bez honoru - patrz frajer siemaszko.
Rok temu owszem, w tym już to się zmieniło przez powiększoną pulę i Palermo naprawdę grało o nic. Nie mieli kompletnie nic do zyskania a o samym systemie wypłat dla spadkowiczów we Włoszech masz tutaj;
https://forum.bukmacherskie.com/f27/38-kolejka-serie-a-27-28-maja-2017-a-145872.html#post6424137
 
eco 388

eco

Użytkownik
W bramce Zagłebia Forenc. Właściwy człowiek na właściwym miejscu we właściwym momencie, jeśli ktoś szuka argumentów na Arkę. Lepszych relacji z kibicami/młynem jako piłkarz nie można mieć. To jak wyjęty z pierwszej linii młyna młodzian.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Ustawka palce lizać, chyba uczyli się od Hiszpanii ????
Buki trochę stracą, ale nie mieli nic do gadania, bo wynik już był ustalony po poprzedniej kolejce.
A składy nie miały żadnego znaczenia, nawet Real musiałby przegrać XD
Musieli wystawić prawie pełny skład, bo już nagonka.
Ps. grałem arka+łeczna za drobne.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Ja się jeszcze wypowiem swoim trzeźwym okiem i realnością, co do meczu Zagłębia i Arki. Ten mecz miał dwa warianty. Pierwszy to wygrana Ruchu (wiadomo, że wątpliwa) i wygrana Zagłębia, lub Łęczna i Arka. Każdy kto mówi &quot;układ Zagłębia z Arką, pewniak&quot; czemu nie postawił domu na to? Ja tak sobie właśnie szedłem i myślę &quot;gdybym ja miał przecież wolne tysiące, to moje AKO z 2.37 dałoby mi krocie nawet z podatkami&quot; po czym przypomniałem sobie, że mam odłożoną dość pojętną sumę na samochód. Prawda jest taka, że mamy świetną mentalność &quot;Polak mądry po szkodzie&quot; i tak właśnie jest. Każdy mówi, że pewniak, ale nie stawia dużo, bo coś zawsze może nie wypalić. W sumie sam się nie dziwię. Gra za dużą sumę jest o tyle fajna, że masz potężne obroty za małe AKO, ale jeśli coś nie wypali, to jesteś ukatrupiony na całe życie ????
 
M 0

mintajem

Użytkownik
Prokuratura i odsunięcie wszystkich uczestników tego pseudosportowego wydarzenia.
Zaczynając od odsunięcia piłkarzy Zagłębia od ME do lat 21.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Szczerze? Po prostu zawodnicy z Górnika bali się wtargnięcia zawodników. Im było wszystko jedno, z Chorzowem spotkają się w 1 lidze i chcieli po prostu &quot;czystego spokoju&quot;. Ja napisałem odwołanie ze względu na to, że sędzia zachował się nieprzepisowo. Otóż:
6. Jeżeli nienormalna przerwa w grze związana jest z koniecznością zejścia zawodników i
sędziów do szatni, z chwilą zejścia sędzia wstrzymuje mierzenie czasu gry i wznawia je z chwilą
wznowienia gry. W momencie mijania 45. minuty sędzia sygnalizuje ilość doliczonego czasu gry bez uwzględnienia tej przerwy.&quot;
Są to postanowienia PZPN, które powinny być respektowane na szczeblu najwyższym. Zawodnicy zeszli do szatni, więc w tym momencie czas powinien zostać zatrzymany, a nie doliczony w myśl jego trwania. Jest precedens, dlatego ja napisałem już odwołanie. Pominę fakt, że Delegat obsrany dzwonił do Bońka, ale no cóż - to jest Polska i Ekstraklasa, tego nie przewidzisz...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom