>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka Serie A

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP




Kursy Bwin.
Serdecznie zapraszam do pisania analiz. Suche typy będą kasowane i odpowiednio nagradzane.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Jestem nowy na forum, jeśli chodzi o obstawianie, to preferuję piłkę nożną, zwłaszcza w wydaniu &quot;staroeuropejskim&quot; ????

jeśli chodzi o nadchodzącą kolejkę Serie A, to mam kilka ciekawych typów, które warto zaryzykować:

1) Fiorentina - Parma

zawodnicy Cesare Prandelliego dalej walczą o 4 lokatę, natomiast dla słabiutkiej Parmy ten mecz to ostatnia szansa w tym sezonie na wyjazdowe zwycięstwo. Piłkarzom z północy Italii będzie bardzo trudno, swych wyjazdowych kibiców zadowolą dopiero w następnym sezonie, bardzo możliwe, że w Serie B.

mój typ : 1

2) Napoli - Milan

Zawodnicy z Neapolu bardzo dobrze grają na własnym boisku, przyzwyczaili nas zwłaszcza do minimalnych wygranych na swoim terenie. Teraz jednak do Neapolu przyjeżdza Milan, który jest ostatnio w znakomitej formie. Gospodarze ku uciesze swoich fanów strzelą bramkę, jednak mecz przegrają.

mój typ : powyżej 2,5 gola/mecz

Bardzo interesujący również MOŻE być typ :
Palermo - Sampdoria 1X
jednak wciąż czekam na jego publikację, gdyż nie mogę go znaleźć na stronach moich kilku buków.
Palermo u siebie jest bardzo mocne, przegrywa na własnym terenie częściej tylko od Interu, Romy i Juve, a także Sampdorii. z tego powodu na swoim stadionie powinno być traktowane jako pewniak na 1X.
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Livorno-Torino
Typ:2
Obie ekipy walczą o utrzymanie w Serie A.Livorno zajmuję ostatnią pozycję w ligowej tabeli i szanse na utrzymanie są bardzo mało.Ekipa z Torino znajduję się na bezpiecznym 15 miejscu ale nie może pozwolić sobie na stratę punktów gdyż mogłoby znaleźć się w strefie spadkowej.W drużynie gospodarzy nie zagra aż 6 zawodników ponieważ zostali zawieszeni na kilka spotkań po ostatnim meczu z Atalantą.Są to:Grandoni (5), E. Filippini (3), Pasquale (2), A. Filippini (1), Balleri (1), Pavan.Oprócz nich kontuzję leczą Vidigal, Volpe i Galante.W drużynie z Turynu większych osłabień nie ma gdyż nie zagrają tylko z powodu kontuzji Comotto i Natali.Bilans trzech ostatnich meczy Livorno to dwie porażki z Atalantą 3-2 i z Milanem 4-1 a także 1 remis z Romą.Torino także ostatnio nie zachwycało gdyż doznało 2 porażek z Romą 4-1 i Interem 1-0 oraz zwyciężyło w poprzedniej kolejce z Napoli 2-1.Kurs na gości z dnia na dzień spada i już dziś wynosi 1.80 !Jak dla mnie to Torino jest faworytem tego meczu i myślę że warto zaryzykować na ich wygraną.Taką ciekawostką jest to że w niektórych zakładach bukmacherskich te mecz został wycofany.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja sie zgodze co do meczu Fiorentiny w 100%.✅
Walczyli o UEFA ale coz nie udalo im sie, sa w dobrej formie a ostatnie slabe wyniki w lidze sa odzwierciedleniem zmeczenia po pucharowych rozgrywkach. Teraz przejmuja sie tylko dobra pozycja w lidze no to musza wygrac te ostatnie mecze a na pewno stac ich na to. Jestem niemal ewny zewygraja i sadze ze w okolicach 2:0.
Roma✅ i Inter⛔ nie powinny miec problemow ze zwyciestwem oszczedzali sily w pucharze wloch maja o co walczyc i sa w dobrej formie, kursy 1.2 i 1.1 niezyt zachecaja do gry ale zwlaszcza Inter do dosc pewny typ jak ktos ma kupon z duzym ako mozna dorzucic ;)
To tak na pierwszy rzut oka reszte meczy przejrze jutro moze cos napisze ;)
No i rzeczywiscie kurs na Torino z 3 spadl na 1.8 ciekawe spotkanie ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

REGGINA CALCIO - EMPOLI FC
Typ : 1
Kurs : 1,90
bwin

Spotkanie druzyn walczących o utrzymanie sie w SerieA. Moim faworytem w tym meczu są znajdujący sie obecnie nad strefą spadkowa gospodarze, ktorzy w ostatniej kolejce zdolali wygrac na trudnym terenie w Catanii 2:1.
Empoli zas poleglo u siebie Udinese 0:1.

Ostatnie mecze H2H na stadionie Regginy wygladaly tak :

23/12/2006 Serie A Reggina vs. Empoli 4:1
19/03/2006 Serie A Reggina vs. Empoli 0:2
31/01/2004 Serie A Reggina vs. Empoli 2:0
06/04/2003 Serie A Reggina vs. Empoli 1:0
14/10/2001 Serie B Reggina vs. Empoli 1:0

Na 5 ostatnich pojedynków az 4 zwyciestwa Regginy.
Zwycięstwo w tym spotkaniu prawdopodobnie pozwoli druzynie juz zapewnic sobie utrzymanie w elicie na przyszly sezon. Tak wiec jest o co grac. W dodatku mecz na wlasnym stadionie.

Skład na ten mecz Regginy wygląda nastepująco :
▶Campagnolo, Novakovic; Lanzaro, Alvarez, Valdez, Costa, Modesto, Cirillo; Hallfredsson, Barreto, Cozza, Missiroli, Cascione, Tognozzi, Vigiani; Amoruso, Brienza, Joelson, Stuani, Ceravolo.

Co prawda Empoli takze ma jeszcze szanse na utrzymanie ale w tym meczu moga one zostac pogrzebane ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
37 kolejka Serie A
Fiorentina - Parma
Fiorentina która od początku sezonu prezentowała dobry poziom w Serie A jak i w Pucharze UEFA na koniec wszystko może stracić. Jedno już straciła bowiem odpadnięcie z UEFA z Rangersami po niesamowitym meczu było dla wielu wielką niespodzianką, ostatnio po fatalnych występach ( 1 remis , 1 porażka ) straciła także 4 pozycję w tabeli czyli grę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Mało tego ostatnio Fiora straciła także najlepszego gracza i strzelca drużyny Adriana Mutu który w ostatnim meczu ligowym obejrzał czerwoną kartkę w ostatniej kolejce, nie zagra także Pasqual więc kibice Fioletowych mają niezły zamęt w głowach. Przyjezdza do Nich Parma która potrzebuje punktów aby utrzymać się w lidze, jednak nawet ostatnia wygrana tego zespołu nie przekonuje mnie aby jutro na nich stawiać , choć jak wiemy we Włoskiej lidze jest wszystko możliwe. Ale co jak co Fiorentina która będzie wciąż starała się powalczyć z Milanem o LM moim zdaniem wygra to spotkanie !

Napoli - Milan
Milan ma za sobą fatalny sezon , słabo im idzie w Serie A oraz dość szybko odpadli z Ligi Mistrzów. Jednak teraz na koniec przyszła im &quot;forma&quot; oraz co najważniejsze skuteczność co brakowało przez cały sezon ale teraz jest już wszystko na swojej drodze i Milan znów zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów. Zagra jeżeli utrzyma tą 4 pozycję a żeby tak się stało muszą po prostu wygrywać swoje mecze. Jutro zagrają bez swojej gwiazdy - Pirlo jednak moim zdaniem to nie powinno stanąć na przeszkodzie aby dokonać celu jakim jest zwycięstwo. Napoli pewne utrzymanie i żadnych szans walki o puchary, wielkim ich plusem jest dobra gra na własnym stadionie ( 10-4-4 ) jednak czy jutro powstrzymają Milan ? Moim zdaniem nie !
Inter - Siena
Roma - Atalanta
Obie ekipy wciąż mają szanse na zdobycie trofeum, większe Inter który przed dwoma kolejkami kończącymi obecne rozgrywki wyprzedza Romę o 3 pkt. jednak Roma wciąż ma nadzieje że Inter straci punkty. Roma będzie grała z zaangażowaniem a Inter tak samo i wątpię że te ekipy gdzieś potracą punkty ! Stawiam na pewne zwycięstwa obu ekip !

Fiorentina - Parma || Typ : 1 || Kurs : 1,85
Napoli - Milan || Typ : 2 || Kurs : 1,35Inter - Siena || Typ : 1 || Kurs : 1,15
|| Typ : Inter wygra Handicapem || Kurs : 1,55
Roma - Atalanta || Typ : 1 || Kurs : 1,25
|| Typ : Roma wygra Handicapem || Kurs : 1,75
Expekt
pozdROWienia ????
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Genoa - Lazio Rzym
Typ: x2
Kurs: 1,74
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Gospodarze walczą o Puchar Uefa, Lazio to od paru sezonów &quot;tylko&quot; ligowy średniak. Historia pojedynków przemawia za ekipą gości:
23/10-94
Serie A Genoa vs. Lazio 1:2&lt;/SPAN&gt;

04/04-94
Serie A Genoa vs. Lazio 1:1&lt;/SPAN&gt;

Genoa nie zahwyca w ostatnich meczach: wygrana 1:0 ze Sieną na wyjeździe i porażki po 0:1 z Empoli czy Parmą świadczą o tym, że ta drużyna nie jest gotowa na europejskie puchary, Lazio grało w trudnymi przeciwnikami w ostatnich meczach: porażka 2: 5 z Juve, porażka 1:2 z Palermo i w ostatniej kolejce porażka u siebie z Interem 0:2. Dla Lazio ten mecz to szansa na godne zakończenie sezonu, rywal jest jak najbardziej w ich zasięgu co świadczy o tym, że dzisiaj będzie to bardzo ciekawy mecz, widze tutaj duże szanse Lazio na wywiezienie punktów bo Genoa po prostu walkę o puchary odpuściła...
Typuję remis ze wskazaniem na Lazio :wink: Typ ryzykowny ale godny uwagi :spokodfhgfh:
 
simons 646

simons

Forum VIP
IMO typ na Milan nie jest az tak oplacalny 1.30 ... gra na wyjezdzie z NApoli, ktora u siebie jeszcze daje rade ... mysle ze moze pasc w tym meczu niespodzianka remisik, ale jak Milan zagra jak ostatnie mecze powinno byc ok.✅
Co do Lazio to zagrali bardzo meczacy mecz z Interem w pucharze wloch, takze ich stan fizyczny na pewno nie beda grali na 100% wiec z tym x2 moze byc ciezko, ostatnio nie sledzilem Genoy takze nie wiem jak graja.
Ja na dzis sprobowalbym nawet takiego malego tasiemca
Fiora✅ , Inte⛔r (nawet z handi⛔), Roma✅, Torino✅ i moze Milan⛔ do tego AKO nie powinno wyjsc najgorsze a typy dobre na ta kolejke
Co do analiz to wszystko jest opisane wyzej, niekoniecznie przeze mnie ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Juventus - Catania: Azjatycki handicap (0 : 1,25)
typ: 1
kurs: 2.45
Betsson

Na Stadio Olimpico pojedynek o pietruszkę dla gospodarzy, a dla przyjezdnych o utrzymanie się w lidze. Pewny trzeciego miejsca Juventus już nic w lidze zdziałać nie może, poza pokazaniem że nie spuszczają z tonu, niespodziewanie przed tygodniem przegrali w Sienie 0:1, i gdyby drugi raz pod rzad stracili punkty nie ciekawie by to wygladało w perspektywie formy zespołu i poszczególnych piłkarzy przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Pewności co do wygranej Bianconerich dodaję statystyka wyjazdowych gier Catanii, która na obiekcie rywala nie wygrała ani razu, notując sześć remisów i dwanaście porażek. Co prawda Claudio Ranieri nie może skorzystać z Andrade, Iaquinty oraz Molinaro, natomiast Walter Zenga nie zabierze do Turynu swojego najskuteczniejszego zawodnika Gionathy Spinesiego. Kurs jest zawyżony ze względu że goście walcza o utrzymanie, ale wątpię aby na Stadio Olimpico zostawili w pokonanym polu Juventus. W ataku Del Piero i Trezeguet wspierani przez Camoranesiego i Nedveda, zatem liczę na dwubramkową zaliczke, choć i wyższe zwycięstwo usatysfakcjonowało by mnie jak i fanów Juve.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
AS Livorno 0 - 1 Torino (0 - 1)
Fiorentina 3 - 1 Parma (1 - 1)
Genoa 0 - 2 Lazio (0 - 2)
Inter 2 - 2 Siena (2 - 1)
Juventus 1 - 1 Catania (0 - 0)
Napoli 3 - 1 AC Milan (1 - 0)
Palermo 0 - 2 Sampdoria (0 - 0)
Reggina 2 - 0 Empoli (0 - 0)
Roma 2 - 1 Atalanta (1 - 0)
Udinese 0 - 2 Cagliari (0 - 0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom