>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

37. kolejka Serie A

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP




Kursy Bwin.
Serdecznie zapraszam do pisania analiz. Suche typy będą kasowane i odpowiednio nagradzane.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Jestem nowy na forum, jeśli chodzi o obstawianie, to preferuję piłkę nożną, zwłaszcza w wydaniu &quot;staroeuropejskim&quot; ????

jeśli chodzi o nadchodzącą kolejkę Serie A, to mam kilka ciekawych typów, które warto zaryzykować:

1) Fiorentina - Parma

zawodnicy Cesare Prandelliego dalej walczą o 4 lokatę, natomiast dla słabiutkiej Parmy ten mecz to ostatnia szansa w tym sezonie na wyjazdowe zwycięstwo. Piłkarzom z północy Italii będzie bardzo trudno, swych wyjazdowych kibiców zadowolą dopiero w następnym sezonie, bardzo możliwe, że w Serie B.

mój typ : 1

2) Napoli - Milan

Zawodnicy z Neapolu bardzo dobrze grają na własnym boisku, przyzwyczaili nas zwłaszcza do minimalnych wygranych na swoim terenie. Teraz jednak do Neapolu przyjeżdza Milan, który jest ostatnio w znakomitej formie. Gospodarze ku uciesze swoich fanów strzelą bramkę, jednak mecz przegrają.

mój typ : powyżej 2,5 gola/mecz

Bardzo interesujący również MOŻE być typ :
Palermo - Sampdoria 1X
jednak wciąż czekam na jego publikację, gdyż nie mogę go znaleźć na stronach moich kilku buków.
Palermo u siebie jest bardzo mocne, przegrywa na własnym terenie częściej tylko od Interu, Romy i Juve, a także Sampdorii. z tego powodu na swoim stadionie powinno być traktowane jako pewniak na 1X.
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Livorno-Torino
Typ:2
Obie ekipy walczą o utrzymanie w Serie A.Livorno zajmuję ostatnią pozycję w ligowej tabeli i szanse na utrzymanie są bardzo mało.Ekipa z Torino znajduję się na bezpiecznym 15 miejscu ale nie może pozwolić sobie na stratę punktów gdyż mogłoby znaleźć się w strefie spadkowej.W drużynie gospodarzy nie zagra aż 6 zawodników ponieważ zostali zawieszeni na kilka spotkań po ostatnim meczu z Atalantą.Są to:Grandoni (5), E. Filippini (3), Pasquale (2), A. Filippini (1), Balleri (1), Pavan.Oprócz nich kontuzję leczą Vidigal, Volpe i Galante.W drużynie z Turynu większych osłabień nie ma gdyż nie zagrają tylko z powodu kontuzji Comotto i Natali.Bilans trzech ostatnich meczy Livorno to dwie porażki z Atalantą 3-2 i z Milanem 4-1 a także 1 remis z Romą.Torino także ostatnio nie zachwycało gdyż doznało 2 porażek z Romą 4-1 i Interem 1-0 oraz zwyciężyło w poprzedniej kolejce z Napoli 2-1.Kurs na gości z dnia na dzień spada i już dziś wynosi 1.80 !Jak dla mnie to Torino jest faworytem tego meczu i myślę że warto zaryzykować na ich wygraną.Taką ciekawostką jest to że w niektórych zakładach bukmacherskich te mecz został wycofany.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja sie zgodze co do meczu Fiorentiny w 100%.✅
Walczyli o UEFA ale coz nie udalo im sie, sa w dobrej formie a ostatnie slabe wyniki w lidze sa odzwierciedleniem zmeczenia po pucharowych rozgrywkach. Teraz przejmuja sie tylko dobra pozycja w lidze no to musza wygrac te ostatnie mecze a na pewno stac ich na to. Jestem niemal ewny zewygraja i sadze ze w okolicach 2:0.
Roma✅ i Inter⛔ nie powinny miec problemow ze zwyciestwem oszczedzali sily w pucharze wloch maja o co walczyc i sa w dobrej formie, kursy 1.2 i 1.1 niezyt zachecaja do gry ale zwlaszcza Inter do dosc pewny typ jak ktos ma kupon z duzym ako mozna dorzucic ;)
To tak na pierwszy rzut oka reszte meczy przejrze jutro moze cos napisze ;)
No i rzeczywiscie kurs na Torino z 3 spadl na 1.8 ciekawe spotkanie ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

REGGINA CALCIO - EMPOLI FC
Typ : 1
Kurs : 1,90
bwin

Spotkanie druzyn walczących o utrzymanie sie w SerieA. Moim faworytem w tym meczu są znajdujący sie obecnie nad strefą spadkowa gospodarze, ktorzy w ostatniej kolejce zdolali wygrac na trudnym terenie w Catanii 2:1.
Empoli zas poleglo u siebie Udinese 0:1.

Ostatnie mecze H2H na stadionie Regginy wygladaly tak :

23/12/2006 Serie A Reggina vs. Empoli 4:1
19/03/2006 Serie A Reggina vs. Empoli 0:2
31/01/2004 Serie A Reggina vs. Empoli 2:0
06/04/2003 Serie A Reggina vs. Empoli 1:0
14/10/2001 Serie B Reggina vs. Empoli 1:0

Na 5 ostatnich pojedynków az 4 zwyciestwa Regginy.
Zwycięstwo w tym spotkaniu prawdopodobnie pozwoli druzynie juz zapewnic sobie utrzymanie w elicie na przyszly sezon. Tak wiec jest o co grac. W dodatku mecz na wlasnym stadionie.

Skład na ten mecz Regginy wygląda nastepująco :
▶Campagnolo, Novakovic; Lanzaro, Alvarez, Valdez, Costa, Modesto, Cirillo; Hallfredsson, Barreto, Cozza, Missiroli, Cascione, Tognozzi, Vigiani; Amoruso, Brienza, Joelson, Stuani, Ceravolo.

Co prawda Empoli takze ma jeszcze szanse na utrzymanie ale w tym meczu moga one zostac pogrzebane ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
37 kolejka Serie A
Fiorentina - Parma
Fiorentina która od początku sezonu prezentowała dobry poziom w Serie A jak i w Pucharze UEFA na koniec wszystko może stracić. Jedno już straciła bowiem odpadnięcie z UEFA z Rangersami po niesamowitym meczu było dla wielu wielką niespodzianką, ostatnio po fatalnych występach ( 1 remis , 1 porażka ) straciła także 4 pozycję w tabeli czyli grę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Mało tego ostatnio Fiora straciła także najlepszego gracza i strzelca drużyny Adriana Mutu który w ostatnim meczu ligowym obejrzał czerwoną kartkę w ostatniej kolejce, nie zagra także Pasqual więc kibice Fioletowych mają niezły zamęt w głowach. Przyjezdza do Nich Parma która potrzebuje punktów aby utrzymać się w lidze, jednak nawet ostatnia wygrana tego zespołu nie przekonuje mnie aby jutro na nich stawiać , choć jak wiemy we Włoskiej lidze jest wszystko możliwe. Ale co jak co Fiorentina która będzie wciąż starała się powalczyć z Milanem o LM moim zdaniem wygra to spotkanie !

Napoli - Milan
Milan ma za sobą fatalny sezon , słabo im idzie w Serie A oraz dość szybko odpadli z Ligi Mistrzów. Jednak teraz na koniec przyszła im &quot;forma&quot; oraz co najważniejsze skuteczność co brakowało przez cały sezon ale teraz jest już wszystko na swojej drodze i Milan znów zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów. Zagra jeżeli utrzyma tą 4 pozycję a żeby tak się stało muszą po prostu wygrywać swoje mecze. Jutro zagrają bez swojej gwiazdy - Pirlo jednak moim zdaniem to nie powinno stanąć na przeszkodzie aby dokonać celu jakim jest zwycięstwo. Napoli pewne utrzymanie i żadnych szans walki o puchary, wielkim ich plusem jest dobra gra na własnym stadionie ( 10-4-4 ) jednak czy jutro powstrzymają Milan ? Moim zdaniem nie !
Inter - Siena
Roma - Atalanta
Obie ekipy wciąż mają szanse na zdobycie trofeum, większe Inter który przed dwoma kolejkami kończącymi obecne rozgrywki wyprzedza Romę o 3 pkt. jednak Roma wciąż ma nadzieje że Inter straci punkty. Roma będzie grała z zaangażowaniem a Inter tak samo i wątpię że te ekipy gdzieś potracą punkty ! Stawiam na pewne zwycięstwa obu ekip !

Fiorentina - Parma || Typ : 1 || Kurs : 1,85
Napoli - Milan || Typ : 2 || Kurs : 1,35Inter - Siena || Typ : 1 || Kurs : 1,15
|| Typ : Inter wygra Handicapem || Kurs : 1,55
Roma - Atalanta || Typ : 1 || Kurs : 1,25
|| Typ : Roma wygra Handicapem || Kurs : 1,75
Expekt
pozdROWienia ????
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Genoa - Lazio Rzym
Typ: x2
Kurs: 1,74
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Gospodarze walczą o Puchar Uefa, Lazio to od paru sezonów &quot;tylko&quot; ligowy średniak. Historia pojedynków przemawia za ekipą gości:
23/10-94
Serie A Genoa vs. Lazio 1:2&lt;/SPAN&gt;

04/04-94
Serie A Genoa vs. Lazio 1:1&lt;/SPAN&gt;

Genoa nie zahwyca w ostatnich meczach: wygrana 1:0 ze Sieną na wyjeździe i porażki po 0:1 z Empoli czy Parmą świadczą o tym, że ta drużyna nie jest gotowa na europejskie puchary, Lazio grało w trudnymi przeciwnikami w ostatnich meczach: porażka 2: 5 z Juve, porażka 1:2 z Palermo i w ostatniej kolejce porażka u siebie z Interem 0:2. Dla Lazio ten mecz to szansa na godne zakończenie sezonu, rywal jest jak najbardziej w ich zasięgu co świadczy o tym, że dzisiaj będzie to bardzo ciekawy mecz, widze tutaj duże szanse Lazio na wywiezienie punktów bo Genoa po prostu walkę o puchary odpuściła...
Typuję remis ze wskazaniem na Lazio :wink: Typ ryzykowny ale godny uwagi :spokodfhgfh:
 
simons 646

simons

Forum VIP
IMO typ na Milan nie jest az tak oplacalny 1.30 ... gra na wyjezdzie z NApoli, ktora u siebie jeszcze daje rade ... mysle ze moze pasc w tym meczu niespodzianka remisik, ale jak Milan zagra jak ostatnie mecze powinno byc ok.✅
Co do Lazio to zagrali bardzo meczacy mecz z Interem w pucharze wloch, takze ich stan fizyczny na pewno nie beda grali na 100% wiec z tym x2 moze byc ciezko, ostatnio nie sledzilem Genoy takze nie wiem jak graja.
Ja na dzis sprobowalbym nawet takiego malego tasiemca
Fiora✅ , Inte⛔r (nawet z handi⛔), Roma✅, Torino✅ i moze Milan⛔ do tego AKO nie powinno wyjsc najgorsze a typy dobre na ta kolejke
Co do analiz to wszystko jest opisane wyzej, niekoniecznie przeze mnie ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Juventus - Catania: Azjatycki handicap (0 : 1,25)
typ: 1
kurs: 2.45
Betsson

Na Stadio Olimpico pojedynek o pietruszkę dla gospodarzy, a dla przyjezdnych o utrzymanie się w lidze. Pewny trzeciego miejsca Juventus już nic w lidze zdziałać nie może, poza pokazaniem że nie spuszczają z tonu, niespodziewanie przed tygodniem przegrali w Sienie 0:1, i gdyby drugi raz pod rzad stracili punkty nie ciekawie by to wygladało w perspektywie formy zespołu i poszczególnych piłkarzy przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Pewności co do wygranej Bianconerich dodaję statystyka wyjazdowych gier Catanii, która na obiekcie rywala nie wygrała ani razu, notując sześć remisów i dwanaście porażek. Co prawda Claudio Ranieri nie może skorzystać z Andrade, Iaquinty oraz Molinaro, natomiast Walter Zenga nie zabierze do Turynu swojego najskuteczniejszego zawodnika Gionathy Spinesiego. Kurs jest zawyżony ze względu że goście walcza o utrzymanie, ale wątpię aby na Stadio Olimpico zostawili w pokonanym polu Juventus. W ataku Del Piero i Trezeguet wspierani przez Camoranesiego i Nedveda, zatem liczę na dwubramkową zaliczke, choć i wyższe zwycięstwo usatysfakcjonowało by mnie jak i fanów Juve.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
AS Livorno 0 - 1 Torino (0 - 1)
Fiorentina 3 - 1 Parma (1 - 1)
Genoa 0 - 2 Lazio (0 - 2)
Inter 2 - 2 Siena (2 - 1)
Juventus 1 - 1 Catania (0 - 0)
Napoli 3 - 1 AC Milan (1 - 0)
Palermo 0 - 2 Sampdoria (0 - 0)
Reggina 2 - 0 Empoli (0 - 0)
Roma 2 - 1 Atalanta (1 - 0)
Udinese 0 - 2 Cagliari (0 - 0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom