>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38 kolejka Primera Division 16.05 - 18.05.2014

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

WH
Przed nami już tylko 10 spotkań, które zakończą rywalizacje w sezonie 2013/14. Cały świat będzie patrzył w sobotni wieczór na Barcelonę, gdzie mecz o wszystko stoczą Barcelona i Atletico. Gospodarzy urządza tylko wygrana, zaś gościom wystarcza każdy remis i oczywiście wygrana.
W niedziele hitowo zapowiada się mecz Valladolid-Granada, który zadecyduje o utrzymaniu i to spotkanie pokaże C+, za co moim zdaniem należą im się brawa, bo tego się nie spodziewałem. Kluczowe dla utrzymania będą również mecze Almeria-Athletic, Osasuna-Betis i Rayo-Getafe. To właśnie te pogrubione drużyny wraz z wcześniej wspomnianą dwójką powalczą o utrzymanie. Pozostały trzy wolne miejsca w bezpiecznej strefie, a zatem walka o utrzymanie będzie ciekawa.
Zapraszam do dyskusji
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Sevilla-Elche

Krótko. Mecz o pietruche ale dla gości pewną motywacją może być chęć ogrania zwycięzcy ligi europejskiej w myśl zasady &quot;bij mistrza&quot;. Sevilla po 120 minutach ciężkiego boju, myślę też że troche napojów procentowych też się przelało ;)
Kursy na tyle dobre że można coś w kierunku gości pograć- 2,x2 dnb
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Sevilla-Elche
Krótko. Mecz o pietruche ale dla gości pewną motywacją może być chęć ogrania zwycięzcy ligi europejskiej w myśl zasady &quot;bij mistrza&quot;. Sevilla po 120 minutach ciężkiego boju, myślę też że troche napojów procentowych też się przelało ;)
Kursy na tyle dobre że można coś w kierunku gości pograć- 2,x2 dnb
Mecz o pietruche to moze i jest, ale tylko dla Elche. Goscie pewnie utrzymania w najwyzszej klasie rozgrywkowej - Sevilla bedzie chciala utrzymac 5 miejsce w tabeli przed dajace gre w przyszlym sezonie LE bez koniecznosci kwalifikacji. Nakreceni po ostatnim sukcesie, ostatni mecz w tym sezonie przed wlasna publicznoscia - wstrzymalbym sie z graniem w kierunku gosci.
EDIT: No fakt, wygrali LE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 18

pivosh92

Użytkownik
Co gorsza - oni już to mają bo wygrali LE, czyli grają o... pietruchę! Spodziewam się raczej jakichś rezerw Sevilli próbujących udowodnić przydatność dla zespołu niż walki o punkty do samego końca...
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Valencia - Celta over 4,5 @ 4,3 1/10 ⛔
Dwie ofensywne ekipy, obie też lubiły tracić gole. Obie nie walczą już o wyższe cele. Strata goli nie będzie miała zbytnio negatywnego wpływu. Gole zawsze dodają widowisku emocje.
Osasuna - Betis over 4,5 @ 4,33 2/10 ⛔
Osasuna powyżej 2,5 @ 2,25 2/10 ⛔
Osasuna walczy o utrzymanie. Betis o nic, ale w ofensywie zawsze grają ciekawie. W ostatnich meczach odpuszczają jednak defensywę. Z Valladolid pozwalali na &quot;tysiące&quot; prostopadłych podań. Dla nich chyba już tylko strzelanie goli się liczy, czymś muszą się pocieszyć ???? W defensywie gra rezerwa, pierwsza obrona &quot;w szpitalu&quot;.
Vallecano - Getafe 1 połowa : goście @ 2,5 3/10 ✅
Vallecano odpuściło sobie sezon od 2 meczów. Nie grają o nic, więc po co się spinać przed MŚ... Z Bilbao moglio tym samym czasie z Granadą, Valladolid, Osasuną i Osasuną, czyli z drużynami, z którymi walczą o utrzymanie, nie będzie kalkulacji. 1 pkt daje im utrzymanie. Pewnie od pierwszych minut będą chcieli strzelić gola, aby było bez nerwów, potem &quot;obrona Częstochowy&quot;? Bo grają z ekipą, która notuje ponad 60% posiadania piłki na mecz, jeszcze więcej na swoim boisku.
Real Madryt - Espanyol gospodarz over 6,5 rr @ 1,72 8/10 ✅
Real pewnie bez CR, który musi być sprawny na finał LM. Real może grać tak na prawdę o 2 miejsce tylko, ale uda się to tylko wtedy, gdy Barca przegra z Atletico, remis lub wygrana Barcy, pozostawia Real na 3 miejscu.
Może nie wydawać się to mega mobilizacją, ale to odwieczni rywale i to jednak ma spore znaczenie na pewno, kto wyżej, Real czy Barca... Real gra o 16, Barca 2 godziny później. Real jeśli wygra, potem czeka na to co zrobi Atletico, jeśli przegra/zremisuje, koniec marzeń o vice-mistrzu. Bez CR będzie trudno, mogą się długo męczyć i dzięki temu może wpaść trochę rr. 7 myślę, że nie jest to dużo. Z Celtą wbili, aż 15! U siebie mogą wbić jeszcze więcej.
Barcelona - Atletico gospodarz over 6,5 @ 1,66 5/10 ⛔
Szkoda, że linia na bet365 nie jest wyższa, wolałbym dać 7,5!
Barca w ostatnim czasie bardzo dużo posiadania piłki, sporo wbija rożnych, bo nie potrafią wbijać goli z taką łatwością jak to robili wcześniej. Więcej wrzucają też, co przekłada się na rożne. Więcej goli tracą, przez co potem przejmują kontrolę w meczu i właśnie to przekłada się na posiadanie. Posiadanie z kolei przekłada się na sytuacje bramkowe, a to + brak skuteczności na rożne ????
Z Elche wbili 11, Getafe 11, Villareal 9, Bilbao 9.
Atleltico moim zdaniem na Camp Nou może coś ugrać. Nie sądzę jednak, aby grali na remis (co jednak daje im mistrza). 0-1 dla Atletico stawia ich w mega komfortowej sytuacji i zapewne będą dążyć do zdobycia gola, zapewne z kontry, a nie tak jak w LM z Barcą, przejmując kontrolę nad piłką przez ładny moment meczu.
Barcelona - Atletico x2 @ 2,0 4/10 ✅
Barca gra słabo. Z Bilbao wygrali dzięki odrobinie szczęścia, z Villarealem wygrali dzięki mega szczęściu, z Getafe wreszcie ich dopadło... remis, sprawiedliwy wynik moim zdaniem. Oczywiście Barca atakowało itd itd, ale słabe akcje robili i ten gol Sancheza trochę szczęśliwie to wyszło.
Z Elche tak na prawdę 2-3 dobre sytuacje na cały mecz.
Atletico mogło Malagę pocisnąć ze 2-0, no ale zabrakło szczęścia :/
Getafe zagrało kontrą z Barcą i dało to skutki. Z Barcą tak właśnie trzeba grać. Tak zagra zapewne Atletico i mam nadzieję, zarobimy na meczu ;)
Cały post: +4,3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ma ktoś jakieś informacje, kto jutro nie zagra w Barca - Atletico?
Po stronie gości full skład, a Barcelona teoretycznie tylko bez Valdesa, ale czy Neymar, Alba i Pique zagrają jutro od początku to śmiem wątpić.
Barca-Atletico
Mecz o wszystko, a tutaj bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy, co mnie dziwi. Czyżby nie mieli w pamięci, jak wyglądały wszystkie mecze tych ekip w tym sezonie? W żadnym na dobrą sprawę Barca nie była w stanie sobie poradzić z obroną Atletico, a goście będą mieli ten plus, że im wystarcza każdy punkt. Wraca Godin i zastąpi na środku obrony Toby&#39;ego, który w ostatnim meczu miał udział przy obu golach. Żelazna defensywa, do tego kwartet pomocników, którzy również będą orać i harować w defensywie. Diego Costa już jest gotowy do gry i zapewne to on zastąpi Ville w ataku, a Raul Garcia zagra trochę niżej. Nie ma w zespole ani jednego zawodnika, który mógłby sobie odpuścić grę w defensywie, bo Cholo na to nie pozwoli, to raz, a dwa że wszyscy to walczaki i trudno się przeciw nim gra.
Można mówić, że Atletico nie jest w formie, ale oni nie byli w stanie przebić się przez defensywy rywala ostatnio, a jak grali swój ulubiony futbol czyli wyczekiwanie rywala, to praktycznie ani razu w tym sezonie nie zawiedli. Jedyna porażka z mocną ekipą to puchar Króla, ale tam Real miał farta w pierwszym meczu z tymi rykoszetami, a drugi to już był o pietruchę, więc ja aż tak go nie biorę pod uwagę. W Barcelonie jakoś nie widzę zawodnika, który byłby teraz w super formie, a jednak indywidualności będą potrzebne na rozbicie tej defensywy Rojiblancos. Dla mnie majstra zgarnia Atletico po takim remisie 0:0/1:1, który trudno się będzie oglądać.
X2 @ 2,01 Betsafe✅1:1

Valencia-Celta

Ostatnia kolejka i aż szkoda, że ten mecz jest o nic, bo naprawdę przyjemnie się ogląda obie ekipy. Valencia ostatnio przegrała derby z Levante, ale tam mieli naprawdę sporo okazji, ale Keylor Navas po raz n-ty w tym sezonie zatrzymał rywala. Teraz będą chcieli na pewno godnie się pożegnać z kibicami na własnym boisku, a tam pokazywali w LE, że można strzelać naprawdę sporo. W składzie na mecz są wszyscy ofensywni zawodnicy, a jedynymi brakami są Oriol Romeu, Keita i Javi Fuego, a zatem zawodnicy, którzy mogliby być partnerami dla Daniego Parejo w środku pola. Ciekawe kto będzie obok Daniego Parejo grał tam, ale wydaje mi się, że będzie to Michel. Goście w pełnym zestawieniu i będzie to ostatni mecz Luisa Enrique na ławce Celty, co już wiadomo oficjalnie. W super formie duet Nolito i Orellana, do tego Charles, który w ataku jest zawsze groźny, a w środku pola Krohn-Dehli i Rafinha. Gdyby przez większość sezonu Celta była tak skuteczna, to myślę, że jutro by świętowali awans do LE, bo grali praktycznie tak samo przez cały sezon, ale byli ku*ewsko nieskuteczni, co w wielu meczach przesądzało o ich niepowodzeniach. Tydzień temu Real się ośmieszył i nie pokrył ulubionego zakładu, ale teraz VCF grają w domu więc brak gola i zaangażowania nie wchodzi w grę.
Over 2,5 + BTS @ 1,90 Bet365✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Hiszpanii tylko cztery mecze będą spotkaniami o pietruchę. W tych meczach zdecyduje się pograć, że czerwonej kartki nie zobaczymy.
Malaga - Levante | bez czerwonej kartki 1,26 ⛔
Real - Espanyol | bez czerwonej kartki 1,40 ✅
Valencia - Celta | bez czerwonej kartki 1,40 ✅
Sevilla - Elche | bez czerwonej kartki 1,35
Ako: 3,33 Marathonbet
Do tego w singlach można próbować:
Malaga - Levante | poniżej 4 żółtych kartek 1,84 ✅ 3
Real - Espanyol | poniżej 4 żółtych kartek 1,91 ✅ 0
Valencia - Celta | poniżej 4,5 żółtych kartek 1,72 ✅ 4
wszystko Marathonbet
Te drużyny nie mają już większej motywacji, by walczyć do końca. Niektórzy wyjdą częściowo rezerwowym składem. Real ma przed sobą mecz w Lidze Mistrzów. Sevilla dopiero co świętowała swój tryumf.
W sezonie 2012/2013 kiedy sędziowie w Hiszpanii rzucali kartkami jak dzik szyszkami, nie było meczu o pietruchę (Oczywiście mówię tu o wszelkich matematycznych i pozaboiskowych kwestiach) , gdzie pokazano czerwony kartonik.
Real - Osasuna
Barcelona - Malaga
Granada - Getafe
W sezonie 2011/2012 cztery mecze o pietruszkę, ale była jedna czerwona kartka.
Espanyol - Sevilla
Racing - Osasuna
Real Sociedad - Valencia
Betis - Barcelona (czerwo Alvesa)
W sezonie 2010/2011 cztery mecze o pietruchę - bez kartki
Osasuna - Villarreal
Malaga - Barcelona
Real - Almeria
Hercules - Gijon
W sezonie 2009/2010 był tylko jeden taki mecz - bez kartki. Ba, sędzia nie pokazał nawet jednej żółtej kartki.
Athletic Bilbao - Deportivo
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja ostatnią kolejkę widzę tak ???? . Dużo zespołów już gra praktycznie o nic, nawet remis niektóre zespoły ustawia, że nie muszą się oglądać na inne drużyny. Myślę, że sporo będzie meczów przyjaźni, sytuacja w tabeli dość jasna. Nie rozumiem takiego faworyzowania Barcelony u siebie, dobrym pomysłem chyba byłby karny w meczu o mistrzostwo Hiszpanii.
Getafe czy Almerii urządza remis w meczu, mają po 40 punktów i tyle do pozostania w La Liga wystarczy.
Najciekawsze mecze o dużą stawkę:
Valladolid - Granda
Barcelona - Atletico

Kolejka 38:
Malaga - Levante 1:0 (Typ: X) ⛔
Real - Espanyol 3:1 (Typ: X) ⛔
Barcelona - Atletico 1:1 (Typ: X2) ✅
Valencia - Celta 2:1 (Typ: X) ⛔
Sociedad - Villarreal 1:2 (Typ: X) ⛔
Almeria - Altetico 0:0 (Typ: X) ✅
Osasuna - Betis 2:1 (Typ: 1) ✅
Vallecano - Getafe 1:2 (Typ: X) ⛔
Valladolid - Getafe 0:1 (Typ: 1 DNB) ⛔
Sevilla - Elche 3:1 (Typ: X) ⛔
Kiepsko, jednak ostania kolejka to... ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mecz o wszystko w Barcelonie. Sędzia lubi dawać kartki, będzie nim Antonio Miguel Mateu Lahoz - 25 meczy, 137 żółtych i 7 czerwonych. Co ciekawe sędziował on ligowy Atl. Madryt - Barcelona, gdzie padł wynik 0-0 i pokazał 5 kartek. Gwizdał on aż 4 mecze w tym sezonie Barcelony. Pokazał w nich 9 kartek dla graczy Dumy Katalonii. W 4 meczach,które prowadził pokazał dwukrotnie kartkę Alvesowi. Uważam,że walki nie zabraknie... linie ustawione zbyt wysoko na kartki. Znalazłem więc bet na kartkę na zawodnika - postawię pieniądze na:
Dani Alves kartka TAK
2.50
Unibet

Barcelona musi wygrać,więc Brazylijczyk będzie grał jeszcze bardziej ofensywnie jak gra. Do tego gra on ostro. W tym sezonie rozegrał 35 meczy, strzelił 4 bramki i złapał 8 kartek. Więcej tylko ma Mascherano 11, Busquets 13. Jednak oni rozegrali kilka spotkań od Alvesa więcej. Kurs mnie zadowala więc próbuje. Zresztą tym meczem zaczynam progresję na kartkę dla Alvesa, którą będę kontynuował podczas MŚ
 
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La liga
Spotkanie:Real madryt - Espanyol
Typ: kto zdobędzie wiecej rożnych? Real madryt -2
Kurs: 2.25
Godz: 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak zwykle w tym konkursie gram rzuty rożne jak narazie idzie bardzo dobrze a takie kursy na taki typ tylko cieszą. Real o mistrzostwo Hiszpanii już nie walczy ich głównym celem jest finał ligi mistrzów, lecz z pewnoscią nie odpuszczą tego meczu. W ostatniej kolejce przegrali z Elche 0:2 lecz w tam tym spotkaniu nie wystepowało aż 6 podstawowych graczy w tym Cirstiano Ronaldo głowny zawodnik tej druzyny. w spotankiu z Espanyolem nie zagra tylko Pepe i Rodriguez. Real tworzy o wiele wiecej akcji od Espanyolu prawie 16 strzałów na mecz. Goście oddają zaledwie średnio 7 strzałów, z pewnoscią dominował będzie Real. Drużyna z Madrytu zdobywa średnio około 8 rzutów rożnych an mecz natomiast Espanyol około 4. Dodając klase jaka rożni te dwa zespoły + statystyki które pokazują kto dominuje w meczach i gra bardziej ofensywną piłke możemy śmiało postawić żę to Gospodarze zdobędą o wiele wiecej rzutów rożnych. Polecam grać z handicapem bo kurs jest duży a sam handicap nie bardzo. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nsg 4

nsg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Barcelona - Atletico
Typ: over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Mecz o mistrzostwo, Barcelona musi to spotkanie wygrać, Atletico wystarczy remis. Scenariuszy na ten mecz jest mnóstwo, wspólny mianownik wszystkich jest taki, że jedna z drużyn będzie musiała mocno naciskać - Atletico lubi grać z kontry, mieli też okazję przyjrzeć się jak parkować autobus w swoim polu karnym w meczu z Chelsea. Taka sytuacja powinna generować dużą ilość rzutów rożnych, która może dodatkowo zostać spotęgowana trafieniem którejkolwiek z drużyn. Ostatnie 5/5 spotkań Barcelony w PD to powyżej 10,5 RR, Atletico w tej statystyce mocno odstaje - 2/5 powyżej 10,5 RR, jednak presja wygranej od początku bedzie ciążyła na Barcelonie, co przy słabej ostatnio skuteczności i konsekwentnej defensywie Atletico powinno sprawić, że w końcowym rozrachunku zobaczymy przynajmniej 11 rożnych.

typ główny:
over 10,5 RR @1,72 ✅

skromniej:
over 12 RR @2,60 ⛔
over 13 RR @3,40
⛔

e: 12 rożnych, tylko 4 Barcelony - nie popisali się niestety, choć bardzo mnie cieszy, że nie popisali się również wynikiem :razz:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Panowie od PD, co uważacie o kursach na posiadanie piłki Barcelony na dzisiaj? Czy 70,5% nie jest ciut, ciut za wysokie? Jasna sprawa, że Barca gra tutaj o życie i będzie starała się prowadzić grę od samego początku. Atletico czeka dzisiaj praktycznie tylko i wyłącznie gra z kontry. Ale co w przypadku gdy Barca szybko strzeli, nawet jeżeli to będzie w 1 połowie, to nie sądzę że w dalszym ciągu uda im się utrzymać aż tak wysoki % posiadania piłki.

W ostatnich meczach pomiędzy obiema ekipami posiadanie Barcy to: 64%, 66%, 69%, 64%, 61%.

Czy nie warto spróbować zagrać na under 70,5% za 2.00 na Unibet?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Taka sama linia byla w rewanzu w lm, tez miala byc kontra i trzymanie 0-0. Wyszlo ze atletico strzelilo szybko wiec z zalozenia niby to tym bardziej barca powinna sie wiecej utrzymac a wyszlo tylko 64.. Linia zawyzony i value jest zagrane jednak nie grubo..

Mam perelki ze spalonych tylko nie mam gdzie zagrac ;(( widzial ktos cos ??
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
W niedziele hitowo zapowiada się mecz Valladolid-Granada, który zadecyduje o utrzymaniu i to spotkanie pokaże C+, za co moim zdaniem należą im się brawa, bo tego się nie spodziewałem.[/b]​
Tak naprawde to przy wygranej Osasuny(a rywal wymarzony) Valladoid spada nawet jak wygra bo ma gorszy bilans bezposredni od Osasuny (0-0 wyjazd i 0-1 u siebie)
Co prawda moze byc sytuacja ze 4 druzyny beda mialy 39pkt ale to juz zadanie na wieksza matematyke bo kombinacji jest bardzo duzo ...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Panowie od PD, co uważacie o kursach na posiadanie piłki Barcelony na dzisiaj? Czy 70,5% nie jest ciut, ciut za wysokie? Jasna sprawa, że Barca gra tutaj o życie i będzie starała się prowadzić grę od samego początku. Atletico czeka dzisiaj praktycznie tylko i wyłącznie gra z kontry. Ale co w przypadku gdy Barca szybko strzeli, nawet jeżeli to będzie w 1 połowie, to nie sądzę że w dalszym ciągu uda im się utrzymać aż tak wysoki % posiadania piłki.
W ostatnich meczach pomiędzy obiema ekipami posiadanie Barcy to: 64%, 66%, 69%, 64%, 61%.
Czy nie warto spróbować zagrać na under 70,5% za 2.00 na Unibet?
Dla mnie bardziej prawdopodobne jest to, że Barca na początku nie strzeli niż w drugą stronę :razz: Atletico zadowala remis. W tym przypadku posiadanie to loteria, ale fakt, linia jest wysoka.
Ja jeszcze raz podbijam żółte kartki w meczu Realu. Mecz powinien przebiegać na luzie. Wczoraj w meczu Malagi dobrze siadły te kartki, tylko ten Diop... No cóż.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeśli interesuje kogoś kwestia utrzymania, to rozpisałem sobie wyniki wszystkich ekip, co by porobić małe tabelki i ewentualne scenariusze. Wpisuje wyniki wszystkich ekip walczących o utrzymanie, z zaznaczeniem, że pisałem po swojemu. Jeśli ktoś wygrywał to pisałem np. 2:1 czy 1:0, a jeśli przegrywał to 0:1 czy 0:2 bez wyjątku czy chodziło o dom czy wyjazd. 0:1 u siebie i na wyjeździe znaczy tyle samo, czyli przegraną. To ogłoszenie, co by nie było niejasności.

Valladolid

DOM: 1:0 z Almerią, 1:0 z Getafe, 0:1 z Osasuną
Wyjazd: 0:1 z Almerią, 0:0 z Getafe i Osasuną i 0:4 z Granadą

Osasuna

DOM: 0:0 z Valladolid, 2:0 z Getafe, 0:1 z Almerią i 1:2 z Granadą
Wyjazd: 1:2 z Getafe, 1:0 z Valladolid, 0:0 z Granadą i 2:1 z Almerią

Getafe

DOM: 2:2 z Almerią, 3:3 z Granadą, 2:1 z Osasuną i 0:0 z Valladolid
Wyjazd: 0:2 z Osasuną, 0:1 z Almerią, 2:0 z Granadą i 0:1 z Valladolid

Granada

DOM: 0:2 z Getafe, 4:0 z Valladolid, 0:0 z Osasuną i 0:2 z Almerią
Wyjazd: 2:1 z Osasuną, 0:3 z Almerią, 3:3 z Getafe

Almeria

DOM: 1:0 z Valladolid i Getafe, 1:2 z Osasuną i 3:0 z Granadą
Wyjazd: 1:0 z Osasuną, 2:0 z Granadą, 2:2 z Getafe i 0:1 z Valladolid

Sytuacja wygląda tak, że Granada w przypadku porażki definitywnie leci z ligi, bo wyprzedzi ich Valladolid i ewentualnie Osasuna, jeśli pokona Betis. Almeria i Getafe potrzebują remisu do pewnego utrzymania, a w przypadku porażek będą tworzone małe tabelę, w zależności od wyników ostatniej kolejki. Rozwiązań jest tak ku*ewsko dużo, że napisanie ich zajęło by masę czasu. Dlatego, jeśli macie ochotę to sobie rozpiszcie, a ja tutaj jedynie w małym stopniu pomogłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
No Ramzesa masz rację, bo Barca wcale nie musi tak prędko strzelić. Ale przecież to jest to najważniejszy mecz dla obu ekip na podwórku krajowym. Atletico nie może się pozwolić tak zdominować, żeby zejść poniżej 30% posiadania piłki. Wiedzą dobrze jak Barcelona prowadzi grę w meczach u siebie. Mają na to pewnego rodzaju patent. W LM w kwietniu w Barcelona było 66% - 34% na korzyść Barcy. W Madrycie było 64% - 36% też dla Katalończyków. Myślę, że warto tutaj zaryzykować.

Barcelona posiadanie piłki poniżej 70,5% @2.00 Unibet ✅ 64%

E/ dero1987 dzieki za czujność;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 5

dero1987

Użytkownik
No Ramzesa masz rację, bo Barca wcale nie musi tak prędko strzelić. Ale przecież to jest to najważniejszy mecz dla obu ekip na podwórku krajowym. Atletico nie może się pozwolić tak zdominować, żeby zejść poniżej 30% posiadania piłki. Wiedzą dobrze jak Barcelona prowadzi grę w meczach u siebie. Mają na to pewnego rodzaju patent. W LM w kwietniu w Barcelona było 66% - 44% na korzyść Barcy. W Madrycie było 64% - 46% też dla Katalończyków. Myślę, że warto tutaj zaryzykować.
Barcelona posiadanie piłki poniżej 70,5% @2.00 Unibet
66% + 44% = 110% :grin: 64% + 46% = 110% :grin: Niezle ????
ale co do typu zgadzam sie. Atletico nie moze az tak dac pograc pilka Barcelonie.. under 70,5% jak najbardziej do pogrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom