>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38 kolejka Primera Division 16.05 - 18.05.2014

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Almeria - Bilbao 2 @ 2,80

Ja rozumiem ze to walka o utrzymanie i Almeria musi, ale musiala tez z Osasuna czy Celta a dostali lanie az milo. Betis ktory gra o nic uklul tutaj 2 razy i przegral dopiero w 94 minucie. Zreszta to ile miejsca mial Azeez przy tej bramce to kryminal co najmniej. Bilbao niby mecz o nic ale ten mecz o nic mial ostatnio z Sociedad czy Vallacano i ich gra wygladala bardzo przyjemnie. Ostatnie dwa przyjazdy Bilbao na Estadio Mediterraneos to oklep gospodarzy kolejno 3:1 i 4:1. Na jesieni bylo 6:1. No ale Almeria to tragedia w obronie i nie zmienia tego 3 ostatnie mecze. Na stronie Bilbao sa juz sklady na ten mecz, goscie: Herrerin; De Marcos, Etxeita, Laporte, Balenziaga; Erik Moran, Beñat, Rico; Susaeta, Guillermo, Muniain. Wyjsciowa jedenstka wiec nie jest jakas wybitnie rezerwowa, do tego na lawce Iraizoz; Toquero, Ekiza, San José, Iraola, Herrera, Albizua. Gospodarze w wyjsciowej jedenastce Esteban, Torsiglieri, Trujillo, Verza, Aleix, Óscar Díaz, Corona, Dubarbier, Zongo, Rafita, Fran Vélez, na lawce Tébar, Rodri, Suso, Mané, Soriano, Julián, Azzez, a wiec tez jakis specjalnie duzych brakow nie widze.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Witam, postawiłem dziś na osasunę w meczu z betisem, wróciłem do domu i widzę, że przerwany....ma ktoś więcej info? z jakiego powodu i co dalej? będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź, w necie nic nie znalazłem, a niestety nie miałem czasu oglądać meczu live...:/
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Witam, postawiłem dziś na osasunę w meczu z betisem, wróciłem do domu i widzę, że przerwany....ma ktoś więcej info? z jakiego powodu i co dalej? będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź, w necie nic nie znalazłem, a niestety nie miałem czasu oglądać meczu live...:/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Te ich stadiony wyglądają jak ruiny , zawsze dziwie się jak ktoś zachwyca się Camp Nou czy innymi Hiszpańskimi stadionami , w Premiership jest podobnie , podobno że na takich stadionach jak Old Traford czy Anfield Road szatnie gości są sprzed kilkudziesięciu lat....
A na stadionie bodajże Newcastle przy jednym z narożników jest lekki spadek ????
Ale w TV wszystko ładnie wygląda....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom