>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4-6 liczb parzystych

S 0

shamee78

Użytkownik
Przeanalizowałem zakłady w &quot;betgunie&quot; na zakłady multilotka - zakład na PLUSaw zakresach co 20 liczb na stawce 3,45 - co sądzicie o progresji w tym wydaniu?
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Przeanalizowałeś i co ci wszyło? Z którego przedziału najwięcej jest plusów?Zakładając, że mniej więcej po równo to raczej się to nie opłaca, ponieważ maż 4 możliwości czyli teoretycznie 25% szans. To już lepsza jest zwykła progresja na remis bo tam masz teoretycznie 33% szans.
 
M 0

maxpaster

Użytkownik
bobson :p a ten niemiecki totek to jest to samo ,również 6 liczb ^^ i prawdopodobienstwo takie samo P: wiec nie ma znaczenia czy duzy czy niemiecki ,tak mysle.Niemniej jednak również w to wchodze i bede grać na duży ,przy progresji 9 stopniowej
wiec lecimy
Stawka 2,00 PLN
Potencjalna wygrana 5,20 PLN
Rodzaj zakładu Prosty
Data zawarcia 02.05.2008 08:17
Data rozstrzygnięcia 03.05.2008
Status Nierozstrzygnięty
Pozycje kuponu
Nazwa Opcja Kurs
Duży Lotek (6 z 49) losowanie 03-05-2008 - ilość liczb parzystych : (4-6)
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Ja nie gram progresją:p Stosuje dobieranie stawek D&#39;Alemberta(poczytaj sobie). Uważam, że jak grać progresją to tylko na przemyślane typy a nie loterie. Jak przyjdzie czarna seria będzie tragedia. Ty masz funduszy na 9 stopni progresji a ja na dużo dużo więcej przy mojej metodzie.
 
M 0

maxpaster

Użytkownik
Nie napisałem że grasz progresją ,umiem czytać ze zrozumieniem i jeżeli dobrze zrozumiałem to najdłuższa czarna seria wynosiła 7 albo 6 nietrafionych.Zobaczymy jak pójdzie przy progu 9 stawek ,jeżeli wtopie to trudno ???? zobaczymy
 
M 0

maxpaster

Użytkownik
spoko spoko nic sie nie stało ???? , po prostu zaintrygował mnie ten pomysł,w pierwszym poscie wspominałeś o kolesiu który gra tym sposobem własnie przez progresje !.Ciekawe jestem jakie jest prawdopodobieństwo tej czarnej seri czyli 10 wtop z rzedu ?
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Ostanio nie weszlo wiec moze dzis ci sie uda ???? ???? ja tez na dzis to poscilem tyle ze multilotka ze bedzie 11-20 parzystych i tez w betgunie:p
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
musze powiedziec ze fajny ten system ;) bobson_mag jak byś określił ryzyko tego systemu i jak dobierasz te stawki
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Hmm...ryzyko. Ciężko to określić, ponieważ to tylko gra losowa. Nie mamy na nią żadnego wpływu, możemy tylko liczy na odpowiedni układ liczb. Z tego co przepatrzyłem wyniki Dużego lotka to czarna seria wygląda na poziomie ok.7 nietrafionych. Ale opieram to tylko na niedużej liczbie losowań. Nie jestem w stanie powiedzieć jak wyglądają najdłuższe serie przegranych, ponieważ nie mam zamiaru siedzieć i przeglądać wyniki lotka lata do tyłu. Żeby być przygotowanym na dłuższą czarną serię ja stawkuję w ten sposób, że po przegranej stawiam o 1 jednostkę więcej a po wygranej zmniejszam o 1. Może się okaże że ten system jest dobry ale i co z tego jak nie możesz za dużych stawek dawać bo zaraz betgun przyblokuje ci konto. Tak że myślę że trochę kasy można tego wyjąc ale nie ma co liczyć na kokosy.
 
M 0

maxpaster

Użytkownik
i koniec zabawy ... ,czy ktoś się orientuje czy przestali wystawiać 2,6 w betgunie czy jeszcze nie zdazyli wystawić ?
 
G 46

ghs

Użytkownik
musze powiedziec ze fajny ten system ;) bobson_mag jak byś określił ryzyko tego systemu i jak dobierasz te stawki
Fajny? Chyba fajny do tracenia kasy.
Systemy typu progresja, D&#39;Alambert są, oględnie mówiąc, do dupy. A granie tych systemów na zakłady losowe to już głupota do kwadratu. Było na forum już kilkoro ludzi, włączając w to mnie, którzy próbowali to pokazać, wychodząc choćby z matematycznego punktu widzenia. Zwykle byli wyśmiewani przez piewców progresji, bo podobno matematyka i statystyka się nie sprawdzają w rzeczywistym świecie.
Niestety ludzka natura jest taka, że gdy włączy się chciwość i zachłanność, to logiczne myślenie idzie w las, i nie przemawiają dobrze wyliczone argumenty. Dopiero później jest płacz, bo pieniążki zniknęły, niczym sen złoty.
Niektórzy jak się nie sparzą, to się nie przekonają. Żebyście się nie sparzyli na tej pomyłce, jaką jest zaprezentowany system - zmajstrowałem krótki skrypt, który na rzeczywistych danych historycznych dużego lotka demonstruje, jak zaliczacie spektakularną wtopę.
Otwieracie poniższą stronkę, wpisujecie datę, od której zaczynacie grać (dostępne są wszystkie losowania od 1953 roku) oraz kapitał, z jakim zaczynacie. Możecie wpisać nawet i 100 jednostek kapitału, a i tak wtapiacie bardzo szybko.
http://cantr.net/js/ghs/lotek.php
Powodzenia we wtapianiu, ciekawe czy komuś uda się trafić taką datę, od której zacząwszy grę uda się podwoić kapitał zanim zaliczy bankruta.
 
M 0

maxpaster

Użytkownik
Stawka 2,00 PLN
Rodzaj zakładu Prosty
Data zawarcia 02.05.2008 08:17
Data rozstrzygnięcia 03.05.2008
Status Wygrana 5,20 PLN
 
G 46

ghs

Użytkownik
A co to, Dzień Dziecka? Dane losowań są autentyczne, każdy może sobie sprawdzić. To, że skrypt liczy prawidłowo według założeń kolegi, który zaproponował ten system, to też widać czarno na białym. Każdy raczkujący programista może coś takiego sklecić na poczekaniu.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Hehehe.Dobry dobry ten program.Mam pytanie jednak.Skoro tam zawsze jest w sumie mniej niż 4 parzyste, czy to oznacza że należy stawiać 1-2 albo 3 parzyste? ghs czy mógłbyś zmienić algorytm i pokazać czy tak jest także dla innych przedziałów?

A tak poza tym skoro to są zakłady losowe to czemu ma mi wypadać zawsze mniej niż 4 parzyste. Może będzie okres gdzie tyle razy co miałem przegrać wygram. Przecież nie wiadomo co wypadnie.
 
Do góry Bottom