>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4-6 liczb parzystych

M 0

maxpaster

Użytkownik
Nie jestem dzieckiem ,więc daruj sobie te teksty ,, o dniu dziecka&#39;&#39;
Widze jakich argumentów użyłeś w php ,widze założenia ,ale nie wiem jak to napisać samemu dlatego poprosiłem o kod zródłowy.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
zrobcie sobie od pierwszego stycznia 2005, po pol roku gry prawie sie podwaja stawke, jakby przerwac to byloby sie na plusie :p

Losowanie 2005-06-01:
— liczby: 5 - 6 - 17 - 26 - 32 - 34 -
— 4 parzystych,
— stawka: 11j, , bank: 193j.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Moim zdaniem cały błąd polega na nieumiejętnym stawkowaniu. Kolega stawia tak: po przegranym kuponie stawka+1, a po wygranym stawka-1... co jest kompletnie bez sensu.

Ja bym stawiał tak, jak w zwykłej progresji, tzn:

przegrany kupon - stawka +1
wygrany kupon - stawka początkowa (tj 1j)

Wtedy ryzyko bankruta znacznie maleje..
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
ale w zwyklej progresji nie masz +1j tylko x2 a jeśli po wygranej grasz od początkowej stawki to zarobek maleje. A jakoś nie widzę żebym miał zbankrutować. To dopiero początek i okaże się czy wyjdę na tym w plecy czy nie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
A jakoś nie widzę żebym miał zbankrutować.
Serio nie widzisz? No brak słów. Rozumiem, iż uważasz, że mimo tego, iż przez ostatnich 50 lat ten system przynosiłby wyłącznie bankructwo, to teraz nagle, ni stąd, ni zowąd, cud się stanie i parzyste piłeczki zaczną występować znacznie częściej, niż do tej pory. Trudno się dziwić, że bukmacherzy mają się dobrze, skoro mają takich sponsorów.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Dobra poczekamy zobaczymy.Jakbyś nie widział to póki co mam zarobek i to nie mały jak dla mnie:p Nie przejmujcie się moją kasą zbankrutuje to zbankrutuje, przynajmniej nikt już po mnie się nie sparzy ???? Na razie będę grał dalej ????
I czy ktoś mi jeszcze odpowie których jest więcej. Skoro ten przedział nie odpowiada to dajmy inny i będziemy wygrywać.Może zróbcie symulacje w tym skrypcie dla innego przedziału.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Człowieku, widzę, że nic do ciebie nie dociera. Szansa na 3 parzyste wynosi 34,50%. Granie tego byłoby opłacalne od kursu 1/0,3450 = 2,90. Kurs na betgun jest mniejszy. Tak więc twoje BANKRUCTWO jest NIEUCHRONNE.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Czyli uważasz że przegram?Nie karze ci tą metodą grać ale ci udowodnię ze wyjdę na tym na plus. Będę podawał typy na forum i będę na plusie ???? Zakończę w odpowiednim momencie tak aby być do przodu. ???? .
Praktycznie mogę to już zrobić ale chce jeszcze trochę dorobić(w końcu 7 jednostek piechota nie chodzi ???? )
A na dodatek ja nic nie mówiłem że mam zamiar tak grać do usranej śmierci. Podajecie statystyki na lata w tył i po co mi to, skoro ja zagram miesiąc wybiorę swoje i koniec.
 
G 46

ghs

Użytkownik
To w takim razie po co zamieszczasz to w dziale Systemy Bukmacherskie? Granie na zasadzie puszczę sobie parę razy pod rząd zakład na 3 parzyste i może mi się uda coś wygrać jest lekko mówiąc niepoważne, a już na pewno nie jest systemem. Jeśli coś wygrasz na początku (tak, jak teraz), to będzie to zasługa wyłącznie czystego szczęścia. Jeśli będą ludzie, którzy zechcą pójść za Twoim śladem, to większość z nich będzie notować straty od początku, a wszyscy, jeśli nie przestaną szybko grać, zbankrutują. Po co więc taki system?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Podajecie statystyki na lata w tył i po co mi to, skoro ja zagram miesiąc wybiorę swoje i koniec.
Miesiąc mówisz? Proszę bardzo:
  • kwiecień 2007 - strata 6j.
  • marzec 2007 - strata 25j.
  • luty 2007 - strata 11j.
  • styczeń 2007 - strata 17j.
Dalej nie będę wypisywał, ale widać jaki świetny system. Tak ciężko przyznać się do błędu?
 
E 6

esqlap

Użytkownik
hehe ???? ale jakby jechac progresja to bylby zysk :p tylko zebys wygrac cosik kaski (celowe zrobnienie :p ) trzeba miec COS KASY ????
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Ty Podałeś mi miesiące od 1 do 1 a ja sobie wrzuciłem przypadkowo od 23 lutego tego roku i jestem na plus.
Jeśli ma się szczęście i dobrze wejdzie się z grą w odpowiednim czasie to można być na plus. Ja chyba trafiłem w odpowiedni moment. A i nie mam się do czego przyznawać bo to jest dział gdzie się testuje systemy a nie k***a podaje gotowe 100% bo takich nie ma.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jakie systemy? To jest system? Ten Twój system polega na tym, żeby mieć duże szczęście, jak się uda kilka razy, to zgarnąć kasę i wiać. Dupa, nie system. A tak poza tym grając miesiąc od 23 lutego tego roku byłbyś na minuse dokładnie 23 jednostki, więc nie wiem do kogo ta mowa.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Człowieku nie miesiąc tylko do teraz:p Jak ci się nie podoba to przecież nikt ci nie karze nim grać. Wypowiedziałeś się, ok.Ja to uważam za system bo bez większego wysiłku póki co jestem na plus. Innymi systemami też nie grasz na okrągło tylko do pewnego momentu. Pozwól zatem, że dokończę testowanie tego systemu. Jeśli nie masz nic nowego do wniesienia jeśli chodzi o ten temat to nie nabijaj już postów.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ok, to ja już się nie odzywam, chyba, że coś nowego ktoś zaproponuje. A tak dla sprostowania - grając od 23 lutego tego roku do teraz byłbyś 40 jednostek w plecy.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Na progresji bym był tyle co podałeś właśnie do przodu(na plus) a w D&#39;alembercie 1 jednostkę w tył.
 
Do góry Bottom