>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Grand Prix Rosji [28 -30.04.2017]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grand Prix Rosji


28 kwietnia - Piątek
Trening 1 - 10:00
Trening 2 - 14:00
29 kwietnia - Sobota
Trening 3 - 11:00
Kwalifikacje - 14:00
30 maja - Niedziela
Wyścig - 14:00
Informacje o torze:
Nazwa toru: Sochi International Street Circuit
Pierwsze Grand Prix: 2014
Długość toru: 5.848 km
Liczba okrążeń: 53
Długość wyścigu: 309,75 km
Najszybsze okrążenie (w wyścigu): 1:39.094 by Nico Rosberg (2016)
Przenosimy się do Rosji. Walka Vettel - Hamilton oraz Ferrari - Mercedes trwa w najlepsze i oby tak było do ostatniego wyścigu w GP Abu Dhabi!
Kierowcy McLarena skorzystają w GP Rosji ze zmodyfikowanego MGU-H.
Vandoorne będzie korzystał z czwartego MGU-H w sezonie, a użycie każdego nowego będzie wiązało się z nałożeniem kary cofnięcia na starcie. Dla Alonso z kolei będzie to trzeci MGU-H w trakcie bieżącej kampanii.


Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów!
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: F1 GP Rosji - Kwalifikacje
Godzina: 14:00
Typy:
Hulkenberg vs
Grosjean @ 1.60
Palmer vs
Vandoorne @ 1.70


Kurs: 2.72 ✅✅✅ buuummm head shot! :cool:

Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Grosjean dzisiaj z duzymi problemami w treningach. Bardzo duzo team radio podczas nich ze skargami na prace hamulcow, przyczepnosc i balans samochodu. Kilka razy zaliczyl spiny na wyjsciach z zakretu. Wyniki w treningach dosyc kiepskie. Nie napawa rowniez optymizmem fakt ze na skargi Romaina zepsol komunikowal mu ze sami nie wiedza gdzie lezy problem i nie potrafia mu pomoc. Wywiad po treningach:
&quot;Romain Grosjean (P16/P14): Przyczepność jest bardzo słaba. Mamy dość duże problemy z balansem. Mieliśmy też trochę trudności z pracą hamulców w trakcie dłuższych przejazdów. Musimy dociec, jak możemy poprawić ich działanie. Ogólnie za nami wymagający piątek. Bolid nie spisywał się zbyt dobrze. Kiepska przyczepność towarzyszyła nam zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych stintów. Liczę, że uda nam się wydobyć nieco większy potencjał i jutro będziemy bliżej miejsca, w którym dzisiaj plasował się Kevin. Chciałbym powrócić do czołowej dziesiątki.&quot;
Hulkenberg w 1 treningu nie jezdzil bo zastepowal go Sirotkin. Rosjanin za wiele nie nawojowal bo bolid sie zepsul i przejechal tylko 2 okrazenia. Mozna by myslec ze to nie wiele i Hulk bedzie mial zaleglosci. Nic bardziej mylnego. Nico pojechal bardzo udany 2 trening zaliczajac przy tym prawie 40 okrazen i wykrecajac 8 czas tuz za nieuchwytnymi bolidami Ferrari, Mercedesa i Red Bulla. Renault w rekach Niemca calkiem niezle sie spisuje i jest on bardzo zadowolony z prowadzenia sie bolidu. Gram na niego ze wzgledu na liczne problemy Grosjeana i tempo w treningach. Wypowiedz Hulkenberga:
Nico Hulkenberg (P--/P8): Popołudniowe zajęcia były z mojej perspektywy dość proste. Szybko doszliśmy do optymalnej szybkości i nie wydaje mi się, by zespół musiał się czegokolwiek obawiać przed dalszą częścią wyścigowego weekendu. Przejechaliśmy wiele dużo okrążeń. Mamy wystarczająco bogate zasoby informacji, by poprawić nasze tempo przed jutrem i niedzielnym wyścigiem.
W drugiej parze wybor jest prosty. Palmer niby nie blyszczy w treningach ale strata do zespolowego kolegi nie jest duza i mysle ze Jolyon zniweluje ja w kwalifikacjach. Vandoorne przystapi do kwalifikacji bez wiekszych motywacji. Po kolejnej awarii MGU-H Honda dokonuje wymiany całej jednostki napędowej w bolidzie Belga i dlatego Stoffel dostanie kare +15 miejsc na starcie wyscigu czyli jeszcze przed czasowka bedzie wiedzial ze wystartuje z ostatniej pozycji startowej. Bardzo mozliwe ze McLaren wyjedzie na jedno kolko aby byc dopuszczonym do wyscigu i to bedzie koniec kwalifikacji. Po co bezsensownie nadwyrezac i tak juz awaryjna jednostke napedowa. Po za tym Renault to po prostu duzo lepszy bolid.
P.S. Jesli zagracie to dzisiaj za ponad 100zl przez ich stronke nie nalicza wam 12% podatku od stawki. Wszystko przez promocje piatki bez podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Dodatkowo od siebie dorzucam typ również z Totolotka, który jest idealny do zagrania do jakiegoś dubelka.
Felipe Massa vs Carlos Sainz @1,55 Totolotek 6-11
Felipe Massa, P8, P7
&quot;To był dla nas dobry dzień. Samochód spisywał się dobrze i rano i popołudniu; i na krótkich przejazdach i na długich; i na nowych oponach i na starych. Jestem zadowolony z balansu i opon. Degradacja jest mała, znacznie mniejsza niż na innych torach, a to dobra wiadomość dla naszego tempa na długich wyjazdach. Liczę na mocny weekend, zobaczymy.&quot;
Carlos Sainz, P14, P15
&quot;Myślę, że dzisiaj wiele się nauczyliśmy, ale to był trudny piątek- tor tutaj jest bardzo śliski i ciężko jest rozgrzać na nim opony. To znacznie utrudniało nam życie na okrążeniach wyjazdowych a nawet na szybkich kółkach. Nawet jeżeli słońce mocno świeci i jest tutaj dość ciepło, ciężko jest rozgrzać ogumienie. Musimy kontynuować naszą pracę i przygotować się na jutro, gdyż nie jesteśmy jeszcze tam gdzie chcielibyśmy być.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@ranczo0123 już dobry reaserch zrobił! ;)

Też czekałem na pary ze Stoffelem Vandoorne od momentu zakończenia drugiej sesji treningowej. Wiadomo, że na starcie ma +15 miejsc w tył zatem nie ma potrzeby by wychylać się i cisnąć w kwalifikacjach i to na dodatek jednostką, która jest zagadką. Lepiej zachować opony na wyścig i tam próbować...dojechać do mety w ogóle :p Palmer nie jest tak dobry jak Hulk, ale bolid Renault ma duży potencjał i nawet gdyby jakimś cudem nagle McLaren miał jeździć i kręcić na maxa czasy w co nie wierzę to Renault jest po prostu lepsze. Palmer tym 10 miejscem w Bahrajnie w kwalifikacjach mógł zyskać wiatru w żagle.

Co do pary Hulkenberg - Grosjean, to hmm tutaj teoretycznie nic nie powinno się stać, ale jednak mam pewne obawy, Romek zawsze narzeka narzeka, a jednak jak przychodzi co do czego to potem kwalifikacje dość udane. Hulk wiadomo dwukrotnie kapitalne kwalifikacje ostatnio, ale nie przełożyło się to za bardzo na duże punkty w wyścigu. Coś mi się wydaje, żę jednak obaj będą dość blisko w czasówce jutro, mogą decydować niuanse. Jednak tej pary nie ruszam, aczkolwiek życzę powodzenia ;)


Podoba mi się za to bardzo propozycja, którą zainicjował @kosiorx, sam także gram na Felipe w tej parze ;)
Felipe do tej pory jest tuż za czołowymi zespołami, czyli Ferrari, Mercedesem i Red Bullem. Williamsom w dodatku wydaje się, że odpowiada tor w Soczi.
Przed rokiem Bottas startował tu z P2, a Massa z P4.
Sainz bardzo dobry kierowca, cenię go bardzo i podziwiam jego jazdę. Ale jednak wydaje mi się, że Toro Rosso na jutro jest słabsze od Williamsa.W dodatku sam Felipe podkreśla, że liczy na znakomity wynik tutja, a potencjał w bolidzie jest dobry. Zresztą róznica w czasach na piątkowych treningach znaczna. W 1 treningu ponad 1 sekundę, w 2 treningu natomiast ok 0,8 sek także na korzyść Felipe. Nie ma co kombinować.


GP Rosji - sobota 14:00 kwalifikacje
Jolyon Palmer - Stoffel Vandoorne 1 @ 1,70✅16-17
Felipe Massa - Carlos Sainz 1 @ 1,55✅6-11
AKO @ 2,64 Totolotek


GP Rosji - sobota 14:00 kwalifikacje
Kevin Magnussen - Stoffel Vandoorne 1 @ 1,70✅✅14-17
Valteri Bottas - Daniel Ricciardo 1 @ 1,16✅3-5
AKO @ 1,97 Totolotek

Magnussen dzisiaj świetne wyniki, bo zajął 12 i 9 miejsce. Sytuacja z Vandoorne znana z opowieści powyżej. Ten sam casus co przy parze z Palmerem.

Bottas uwielbia jeździć w Soczi. Zawsze osiąga tutaj znakomite rezultaty.
Dzisiejsze treningi to potwierdzają, dwukrotnie lepszy od Lewisa. Mercedesy walczą z Ferrari, dopiero potem jest Red Bull.A dzisiejsze treningi pokazują, że przepaść jest dość znaczna jednak.
Ricciardo tracił do Bottasa w 1 treningu ok 1,2 sekundy, z kolei podczas 2 sesji treningowej ta różnica nie została w żaden sposób zniwelowana i kształtowała się na mniej więcej tym samym poziomie.

Ricciardo jest świadom sytuacji i mówi wprost
Daniel Ricciardo (P6/P6): Prawdę mówiąc wiemy, jakie są nasze możliwości w ten weekend. Staramy się jak tylko możemy, by wydobyć wszystko co najlepsze z bolidu i obecnego pakietu, ale nie oczekujemy zbyt wiele. Wykonamy pracę, jaka do nas należy i mamy nadzieję, że w trakcie kolejnych wyścigowych weekendów będziemy walczyć o lepsze wyniki. Przez cały dzień otrzymywaliśmy jednak dobre oznaki. Były lepsze i gorsze momenty. Z tych lepszych musimy być zadowoleni. Wieczorem przejrzymy zebrane dane, by jutro wrócić do walki w nieco lepszej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Panowie wyżej podali świetne typy i mnie uprzedzili;). Ja teraz chciałem wybrać coś ciekawego, ale już dzisiaj jest uboższa oferta i tych Waszych typów już nie ma w totolotku:;/:. No nic, trzeba było poszukać czegoś innego i wpadł mi w oko taki trebel.

GP Rosji - kwalifikacje
Raikkonen, Kimi - Ricciardo, Daniel @✅ 1.30
Perez, Sergio - Sainz Jr., Carlos @✅ 1,65
Vettel, Sebastian - Verstappen, Max @✅ 1.12
AKO: 2.40✅✅✅ Totolotek

Po tych dwóch treningach widzimy, że o PP będą się bić Ferrari i Merole, reszta się nie będzie liczyć. Red Bull stracił wczoraj do Ferrari około sekundę, czyli ogrom. Patrząc na formę obu kierowców z dnia wczorajszego, jest to zbyt duża strata, aby ją nadrobić w jeden dzień. Kursy na Seba i Kimiego są stosunkowo niskie, ale wg mnie jest to formalność. Force India wczoraj całkiem niezły dzień zaliczyli, Perez dwa razy w top 10 i niezłe tempo. O Sainzu wspomniał już @kosiorx, mają problemy z oponami i jak to Sainz powiedział &quot;nie są jeszcze tam, gdzie chcieliby być&quot;. To pokazuje jak dużo pracy mieli po piątkowych treningach. Dzisiaj pewnie się poprawią, ale czy Carlos odrobi do Checo aż pół sekundy? Nie wydaję mnie się.

EDIT: Właśnie pojawiła się bardzo szeroka oferta na forbecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Palmer nie przejechal ani jednego okrazenia w 3 treningu.. niestety problemy z silnikiem (brak mocy). na kwalifikacje w jego bolidzie zostanie wymieniona jednostka napedowa.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Powinni zdarzyc duzo czasu maja. zreszta ile razy w 3 treningu jakiemus zawodnikowi psul sie silnik i zawsze zdarzali go wymienic. Tym bardziej ze na 20 min przed koncem treningu wyszedl komunikat na twiterze ze nowy silnik bedzie na kwalifikacje takze dodatkowo pare minut maja. Plusem jest to ze silnik nawalil w treningu a nie w kwalifikacjach bo wtedy juz bylby duzy klopot. Vandoorne jedno kolko i koniec kwalifikacji a Palmer cos tam powinien pojezdzic ????
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Udalo sie! Mechanicy Renault wymienili silnik w bolidzie Palmera i sa przygotowani do kwalifikacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Forza Ferrari ???? Pozamiatali dziś konkretnie! Jutro Vettel dowiezie zwycięstwo o ile nic niespodziewanego się nie wydarzy. Natomiast Kimi przeszedł dziś sam siebie i ma szanse całkiem spore na podium jutro. Hamilton coś czuje że jutro się zagotuje w którymś momencie jeśli mu start nie wyjdzie.
Forza Ferrari!!! ????
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
O ile się nie mylę to skuteczność w kwalifikacjach 100%. Dobra robota Panowie ! Co do wyników to jestem niesamowicie zaskoczony i do teraz przecieram oczy ze zdumienia. Dwie czerwone strzały na dwóch pierwszych miejscach :eek: Szkoda mi trochę Kimiego, bo chłop nie zdobył Pole Position od 2008 roku, a dzisiaj miał do tego świetną okazję. Czyżby w końcu koniec hegemonii Mercedesa? Trzeba chyba robić screeny, bo Hamiltona, który kończy kwalifikacje na 4 miejscu ze stratą ponad pół sekundy do Pole Position to chyba nigdy nie widziałem :eek:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Cóż, kwalifikacje niezwykle udane. Jak już wyżej zostało wspomniane wszystkie propozycje z tego tematu na dziś udane, super. Brawo panowie! Fajnie móc podyskutować w tak zacnym gronie ekspertów ;)

No, ale nie ma chwili wytchnienia, w niedzielę czeka nas wyścig i by nie spocząć na laurach należy przedyskutować kwestie związaną z typami na wyścig.
Kwalifikacje dla duetu Ferrari. Niezwykle mnie to cieszy, ale warto zauważyć, że czołowa trójka kierowców zmieściła się w 0,1 sek! Niesamowity ścisk. Forma Scuderii niesamowita. Nie ma już mowy o przypadku, ten sezon jest od samego początku kapitalny, cieszy rywalizacja miedzy oboma zespołami bo jedni drugich nakręcają i nie ma nudy.

Ustawienie na starcie:
1. Vettel 2.Raikkonen
3. Bottas 4. Hamilton
5. Ricciardo 6. Massa
7. Verstappen 8. Hulkenberg
9. Perez 10. Ocon
11. Stroll 12. Kwiat
13. Magnussen 14. Sainz
15. Alonso 16. Palmer
17. Wehrlein 18. Ericsson
19. Grosjean 20. Vandoorne

Niestety Totolotek czy Milenium nie kwapią się z ofertą na wyścig... Ale może macie już jakieś przemyślenia na jutro i zechcecie się tym podzielić? ;)
 
L 61

luki43

Użytkownik
Jak dla mnie to gralbym przeciwko Groszkowi.ze nie dojedzie. Cały weekend problemy z hamulcami.Fatalne kwali. 2.25 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Roman Grosjean Nie Ukończy @3,3 Expekt
Jutro bardzo ciężki wyścig wyścig przez Francuzem. Bardzo kiepskie kwalikacje i start z końca stawki, cały weekend narzeka na kiepsko przygotowany bolid.
Kevin był zadowolony z pracy samochodu, ja nie. Nie miało to żadnego związku z hamulcami. Po prostu bolid nie spisywał się tak, jak oczekiwałem. Jutro czeka nas bardzo ciężki dzień.
Więc to nie hamulce są problemem Grosjeana w tym weekend. Jeśli nie hamulce to myślę że tak łatwo nie będzie można wyeliminować problemu i jutro w wyścigu pojawią się braki w przygotowaniu bolidu do wyścigu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Po pierwsze, muszę powiedzieć, że dział formuły jest chyba najlepszym działem, z tych, na które wchodzę na tym forum. Robicie Panowie świetną robotę, analizy są bardzo profesjonalne, przemyślane i fajnie się je czyta. Sam nie raz korzystam z Waszych typów. Ja formułą się średnio interesuję, dawniej, jak jeszcze była pokazywana na Polsacie i jeździł Kubica, to oglądałem wszystkie treningi. Teraz, jak sobie przypomnę, że jest właśnie Grand Prix, to włączę relację, ale nie zdarza się to tak często.

Po drugie, wszedłem na Totolotek zobaczyć kursy na dzisiejszy wyścig. Chciałem zrobić jakiś swój kupon, ale nie mam takiej wiedzy jak Wy. Jakbyście mogli się ustosunkować do moich typów, które wybrałem, coś podpowiedzieć, to byłbym wdzięczny. Przyznam, że nie bez trudu skleiłem taki kupon:

Romain Grosjean - Esteban Ocon 2 @1.4 ✅
Lewis Hamilton - Sebastian Vettel 2 @1.25 ✅
Felippe Massa - Lance Stroll 1 @1.14 ✅
AKO 1.99 Totolotek ✅✅✅

Grosjean startuje z przedostatniej pozycji, dodatkowo pisaliście, że ma jakieś problemy z bolidem. Ocon rusza z 5 linii, wydaje mi się to dość dużą przewagą na starcie, a na wszystkich treningach kierowca Force India wypadał lepiej od Francuza.

Ferrari wygrało wszystkie treningi. Vettal rusza z pole position, dodatkowo między nim, a Hamiltonem są jeszcze Kimi i Bottas. Jeżeli Sebastian nie zepsuje startu, to wydaje się, że będzie go ciężko dziś pokonać, zwłaszcza Mercedesom, które są chyba minimalnie wolniejsze w Rosji od Ferrari.

Pojedynek zawodników z tej samej ekipy. Massa duzo bardziej doświadczony od Strolla, startuje o 5 miejsc wcześniej. Na wszystkich treningach wypadł lepiej. Chyba tylko jakaś awaria może sprawić, że Brazylijczyk przegra ten pojedynek.

Czekam na Wasze opinie oraz na typy, żeby można było wybrać jak najlepszą ofertę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Po pierwsze, muszę powiedzieć, że dział formuły jest chyba najlepszym działem, z tych, na które wchodzę na tym forum. Robicie Panowie świetną robotę, analizy są bardzo profesjonalne, przemyślane i fajnie się je czyta.
Miło czytać takie opinie, ale faktycznie Panowie wykonują kawał świetnej roboty i jak wspomniałem wczoraj fajnie się z nimi współpracuje i dyskutuje ;) Też Ciebie zachęcamy częściej do udziału w dyskusji i analiz.

Jakbyście mogli się ustosunkować do moich typów, które wybrałem, coś podpowiedzieć, to byłbym wdzięczny. Przyznam, że nie bez trudu skleiłem taki kupon:

Romain Grosjean - Esteban Ocon 1 @1.4
Lewis Hamilton - Sebastian Vettel 2 @1.25
Felippe Massa - Lance Stroll 1 @1.14
AKO 1.99 Totolotek
W teorii kupon powinien wejść. Wszyscy kierowcy startują z wyższych pozycji jak wspomniałeś. Najwięcej wątpliwośći wzbudza jedynie pojedynek Vettel -Hamilton. Ferrari wczoraj lepsze, ale jak wiadomo wyścig może być różny. Hamiltona nie wolno nigdy przekreślać przedwcześnie.
Kurs też nie powala akurat na taką parę. Startuje z pole position wiadomo, ale ja się staram przeważnie takie typy omijać, bo tutaj takie 60-40 dla Vettela widzę. Aczkolwiek powodzenia życzę ;)


Ja się skupiłem pod nieco innym kątem na typy na dziś, mój główny kupon to:

GP Rosji - wyścig niedziela 14:00
Lance Stroll zostanie sklasyfikowany?
Typ; TAK @ 1,48
✅✅
Fernando Alonso zostanie sklasyfikowany?
Typ: TAK @ 1,55

AKO @ 2,03 Milenium po opodatkowaniu

Na wstępie dodam, że Totolotek ma znacznie wyższe kursy, bo w obu przypadkach po @1,70,ale niestety nie da się tego złączyć w dubla ehh ;/ wtedy by było ako @2,87 ;/ no, ale system nie przyjmie bo zabroniona kombinajca....


Dlaczego tak gram?
Stroll trzy razy już niesklasyfikowany. Młody zebrał już frycowe. W Bahrajnie Sainz w niego wjechał i Stroll kolizja. Choć przyznam, że tam też sporo winy Strolla, bo po kiego tak ścinał zakręt widząc w lusterku, że nadjeżdza Sainz?
Wiadomo Sainz był za , i w dodatku z alei wyjeżdzał więc to wina Hiszpana. Ale Stroll naiwnie złożył się w zakręt twierdząc, że przecież nikt mu nie wjedzie... Zasada ograniczonego zaufania panie Lance :razz:
No, ale teraz myślę, że już dojedzie do mety. Williamsa nie stać na marnowanie co weekend potencjału w bolidzie. Massa pokazuje, że da się ścigać. Stroll z nadziejami na top10, ale oby do mety dojechał.


Alonso w tym sezonie to zwierzę medialne. Jego infromacje przez radio są niesamowicie ciekawe. A to &quot;ciśnie jak zwierzę&quot;, a to &quot; w życiu nie miałem takich niedostatków mocy&quot;, &quot;300 metrów&quot;, a wczoraj błysnął tekstem &quot;Świetnie się prowadził samochód, balans wspaniały&quot; itp ????
Szkoda tylko, że brakuje mocy. Może wtedy Alonso by wycisnął więcej z tego bolidu.
Na konferencji wspomniał, że walczą o punkty dziś, ale muszą przy tym liczyć, że panowie przed nimi im pomogą ????
Zresztą sami zobaczcie, czytanie Alonso to zawsze przyjemność. Oby w przyszłości po zakończeniu kariery wydał książkę, to będzie co czytać ;)

Fernando Alonso (P15): To były dobre kwalifikacje w kwestii osiągów samochodu i aerodynamiki. Balans był dość dobry i przyczepność była niezła. Moje okrążenie w Q1 było bardzo dobre. Opony są dość zdradliwe na tym torze, gdyż trzeba je dość ostro rozgrzać, jednak wszystko poszło dziś dobrze. Słoneczna pogoda pomogła i myślę, że będą to dobre opony na wyścig. Celem jutro są punkty, musimy zaliczyć dobry start, dobrą strategię i dobry wyścig. Mimo tego nie będziemy wystarczająco szybcy na czołową dziesiątkę, więc musimy liczyć na pomoc chłopaków startujących przed nami.
Do tej pory Alonso podobnie jak Stroll ani razu do mety nie ...doczołgał się. Bo w przypadku McLarena to najlepsze słowo. W Bahrajnie został sklasyfikowany co prawda, ale spełnił wymóg 90% i dlatego zajął 14 miejsce, ale jak pamięamy przedwcześnie zjechał do garażu.
Mam nadzieję, że jednostka napędowa wytrzyma tym razem. W końcu jakieś tam poprawki wprowadzają więc skoro ostatnio niemal się udało to teraz musi się udać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 40

dynioglowy

Użytkownik
Roman Grosjean Nie Ukończy @3,3 Expekt
Jutro bardzo ciężki wyścig wyścig przez Francuzem. Bardzo kiepskie kwalikacje i start z końca stawki, cały weekend narzeka na kiepsko przygotowany bolid.

Więc to nie hamulce są problemem Grosjeana w tym weekend. Jeśli nie hamulce to myślę że tak łatwo nie będzie można wyeliminować problemu i jutro w wyścigu pojawią się braki w przygotowaniu bolidu do wyścigu.
Na bet365 widze taki zaklad: Roman Grosjean zostanie sklasifikowany: NIE @ 2.5 czy to jest ten sam zaklad?.

Robson// Tak, ten sam. Ale Expekt rozlicza na plus ów zakład nawet w przypadku gdyby Grosjean nie wystartował do wyścigu. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom