>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (02.11.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Fortuna - Pierwszy zakład bez ryzyka do 100zł + do 400zł od pierwszego wkładu.

Wszystko to samo co ostatnio tylko zamieniamy gospodarzy na gości. Sporo ciekawych rewanżów chociażby takich jak Slavia-Villarreal, AEK - Milan czy Lyon-Everton.​
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
od razu rzuca się w oczy kurs 1,85 na FCSB, które w LE jak na razie wszystko wygrywa. Mecz u siebie, powinni dać radę. Na pierwszy rzut oka pewne wydawały mi się zwycięstwa Kopenhagi, Lok. Moskwa i Pilzno, ale cała trójka ma bardzo ważne mecze w niedzielę i nie wiadomo jak podejdą do tych meczów. Kopenhaga zagra z liderującym Brondby, do którego ma 8 pkt straty. Lok. Moskwa zagra mega ważny mecz z CSKA Moskwa. Pilzno co prawda ma już 11 pkt przewagi, ale w niedzielę mecz z drugą Slavią Pragą, aktualnym mistrzem.
 
cieszynianin 0

cieszynianin

Użytkownik
Moje Typy LE
FCSB
Lazio

Uwazam ze kurs na Steaue jest bardzo atrakcyjny i warto grac. Druzyna z Rumuni swietnie gra w lidze a na wyjezdzie z Beer Sheva wygrała 2:1.
Lazio moja ulubiona druzyna w ostatnim czasie ktora co tydzien ląduje na moim kuponie.
Lazio u siebie jest bardzo silne na ostatnie 5 spotkań aż 4 wygrali a przegrali tylko 1 mecz z Napoli czyli jak na razie rewelacją Serii A w tym sezonie. Nice na razie za to nie imponuje formą jak w zeszłym sezonie.
Dlaczego takie Typy?/ Czekam na jakieś argumenty w przeciwnym razie Post leci. / ibis
 
damcizarobic 5

damcizarobic

Użytkownik
Plizno - Lugano.
Nie trzeba nikomu przedstawiać zespół Plizna. Na chwilę obecną ZDOMINOWALI ligę czeską. PLIZNO potrzebuję tego zwycięstwa, aby walczyć o drugie miejsce w grupie. Pierwsze zarezerwowane jest dla Steaue. Jestem pewien, że dla Lugano priorytetem będzie liga w której będą chcieli się bronić przed spadkiem, aniżeli myśleć o zawojowaniu Europy. Ponadto dochodzi chęć zrewanżowania się za ostatnią porażke 2:3
daje czystą 1, dla bardziej ryzykownych kuponów Plizno do zera
Gdybym miał obstawiać wynik, dałbym czyste 3:0
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Od razu w oczy rzucił mi się &quot;bardzo wysoki&quot; kurs na Lazio, moim zdaniem to jest nie porozumienie bukmacherzy w tym sezonie zawyżają cały kurs na graczy z Francji ponieważ mieli bardzo dobry zeszły sezon. Ale w tym sezonie drużyna już tak nie funkcjonuje jak w zeszłym. Warto podkreślić że drużyna z Nicei nie wygrała już od 5 spotkań, a jutro pojedzie na bardzo ciężki teren do Włoch. Moim zdaniem można spokojnie pograć handicap a dla mniej odważnych czysta 1 !
 
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Rijeka - Austria Wiedeń 1
Dla mnie pewniak, kurs nie zachwyca może ale spokojnie można wrzucić do jakiegoś &quot;tripelka&quot;. Owszem Rijeka ostatnio nie zachwyca, brakuje im trochę szczęścia ale w meczu z Austrią która przegrywa ostatnio wszystko i prezentuje żałosny poziom spokojnie sobie poradzą. Polecam zagrać różnież handi.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Lyon Everton 1 kurs 1,45
Dla mnie &#39;dość pewny&#39; mecz. Wszyscy widzą w jakiej formie znajduje się Everton, porażka goni porażkę, zmiana trenera, słaba atmosfera, mnóstwo straconych bramek. Myślę, że teraz będą chcieli się skupić na lidze, w której muszą zacząć zbierać punkty. Jeszcze kilkanaście kolejek takiej gry i będą na prawdę walczyć o utrzymanie... Do tego jest to mecz wyjazdowy dla Evertonu, gdzie ta gra już kompletnie im nie idzie - 3 porażki, 2 remisy. W poprzednim dobrym sezonie wyjazdy to też nie była ich mocna strona - 18 punktów w 19 meczach. Natomiast Lyon co roku bardzo poważnie traktuje Ligę Europejską, jeżeli są zmiany w składzie, to kosmetyczne. Do tego atut własnego boiska, na którym praktycznie nie przegrywają.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Mi się rzuciło w oczy spotkanie Vitesse z Weregem i sytuacja obu zespołów w grupie Ligi Europejskiej która nie wygląda za ciekawie przed tym spotkaniem gdyz obie jedenastki mają uzbierane po 1 oczku i remisie między sobą w Belgii a ja w tym meczu skorzystałebym z oferty na gospodarzy Vitesse które jeśli wygra na swoim terenie to jeszcze mogłoby powalczyć o awans do dalszej fazy rozgrywek o ile Lazio zrobi swoje czyli wygra z Nice, fakt faktem wygrana w tym spotkaniu zespołu z Holandii Uatrakcyjni dodatkowo tą grupę Ligi Europejskiej.
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Arsenal -Crvena handicap 1,5 na gości , moim zdaniem zawyżony kursik (1,85). Crvena tylko 3 bramki stracone w lidze, będą grali na remis. Arsenal już praktycznie awansował , a w lidze czeka ich ważny mecz z City, więc nie będa grali na 100 %. W pierwszym meczu 1:0 dla Arsenalu po wyrównanym meczu i golu w 85 minucie ( 80 minuta czerwona kartka dla Serbów)
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Apollon-Atalanta według mnie pewna 2 która przyblizy druzyne gosci do awansu do nastepnej fazy kurs to 1,8.Jak do tej pory Atalanta wygrała 2 mecze u siebie i raz zremisowała na ciezkim terenie Lyonu. Chcąc awansowac z 1 miejsca takie mecze jak ten z Apollonem poprostu trzeba wygrac
mało. Coś więcej dopisz, bo inaczej post leci. / edit ibis
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Arsenal -Crvena handicap 1,5 na gości , moim zdaniem zawyżony kursik (1,85). Crvena tylko 3 bramki stracone w lidze, będą grali na remis. Arsenal już praktycznie awansował , a w lidze czeka ich ważny mecz z City, więc nie będa grali na 100 %. W pierwszym meczu 1:0 dla Arsenalu po wyrównanym meczu i golu w 85 minucie ( 80 minuta czerwona kartka dla Serbów)
nie do końca się zgadzam, że nie będą grali na 100%. W Lidze europejskiej gra całkiem inna jedenastka niż w lidze angielskiej, więc nie muszą się oszczędzać. A &#39;rezerwowi&#39; Arsenalu zjadają podstawową jedenastkę Crveny. Takie nazwiska jak Giroud, Walcott czy Wilshere jednak robią wrażenie. Poza tym atut własnego boiska, na którym po prostu nie wypada remisować czy przegrywać z drużyną z serbskiej ligi. Myślę, że handi wejdzie, ale -1,5 na Arsenal.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Slavia Praga - Villarreal
BTS @1.72
Pachnie mi tu brameczkami, Slavia dobrze gra w domu 12:3 (19:4 wszystkie) i drugie miejsce w lidze za Pilznem......które narazie wygrało wszystko. Pierwsze spotkanie 2:2 i walka o lidera w grupie. Obie ekipy mają spore szanse na awans bo to materiał na następną rundę minimum. Goście trochę w kratkę, ale strzelili bramkę Atletico Madryt którzy mega tankują, praktycznie murarka w każdym meczu. U siebie co prawda ze słabym Las Palmas, ale miazga 4:0 wcześniej pokonali Girone, gdzie Real M właśnie przegrał i znowu rozbili Eibar 3:0. Myślę że mają kim postraszyć w ataku, ogólnie jako kolektyw dobrze się przesuwają na liniach. Gospodarze z drugiej strony na ostatnie 10 spotkań nie strzelili u siebie bramki jeden raz z Apoelem, który zamurował się na śmierć czego raczej Villarreal nie zrobi. Widzę tu dwie dobre ofensywy i myślę że podobnie jak w pierwszym meczu oboje trafią.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja upatruje jutro faworyta w YB.
Dynamo mocno pod formą. Mecze wyjazdowe nawet w słabej lidze ukraińskiej są dla nich problemem.
YB to zupełnie inna drużyna u siebie i na wyjeździe.
Obie ekipy spotkały się w tym roku w innym dwumeczu - eLM. Tam pierwszy mecz wygrana Dynamo 3-1, a w rewanżu Szwajcarzy odrobili straty 2-0. Można popatrzeć na statystyki, pełna dominacja.
https://www.flashscore.pl/mecz/0jX9vbwO/#statystyki-meczu;0
YB w wielkiej formie w lidze, uciekają Bazylei, a jak już wspomniałem u siebie niszczą niemalże każdego.
No i YB gra na sztucznej, więc też daje handicap gospodarzom.

YB wins @2.30 uni
YB DNB @1.67 uni

Dla mnie na wygraną powinno być max 1.80.

Dobrymi typami wydają się też:

Lyon
Real Sociedad -2.5 AH (mocna kadra meczowa, więc pewnie znowu rozbiją Macedończyków).
RBSalzburg
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Apollon-Atalanta według mnie pewna 2 która przyblizy druzyne gosci do awansu do nastepnej fazy kurs to 1,8.Jak do tej pory Atalanta wygrała 2 mecze u siebie i raz zremisowała na ciezkim terenie Lyonu. Chcąc awansowac z 1 miejsca takie mecze jak ten z Apollonem poprostu trzeba wygrac
mało. Coś więcej dopisz, bo inaczej post leci. / edit ibis
Myślę że nie będzie to najłatwiejsze spotkanie dla drużyny z Atalanty. Jasne że chcą zająć pierwsze miejsce w grupie ale pytanie kto nie chce? Każdy walczy, tak samo jak na przykład Apollon który chcę awansować z grupy i musi punktować w meczach u siebie. A potrafią to robić zremisowali z mocnym Lyonem u siebie i na wyjeździe z mocną ekipą Evertonu na ten moment nie grają rewelacyjnie a wręcz fatalnie ale mimo wszystko grają tam uznane nazwiska i remis z tą ekipą na ich terenie uznaje za sukces drużyny z Apollonu. A kolejnym faktem jest to że drużyna Atalanty nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach. Ostatni wygrany mecz na wyjeździe odbył się 21maja2017 ! Myślę że padnie remis w jutrzejszym spotkaniu, ponieważ obu ekipom będzie zależało aby nie stracić punktów w 4.kolejce LE
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Wstępnie takie coś panowie? Dziś zgodnie z dekalogiem bukmacherskim raz na jakiś czas tasiemka więc jakieś 5-6 zdarzeń rozsądnych próbuje znaleźć.
Trochę z forum trochę wlasnych przemyśleń. Jeszcze nie wyslany. Jakieś sugestie?
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Herta-Zorya 1
Ja widzę wreszcie przełamanie Herty z Zorya. Start w fazie grupowej bardzo słaby, a co za tym idzie 1 pkt na koncie. W lidze też nie wygrywaja za często, ale u siebie jednak potrafili wygrać z Leverkusen, czy zatrzymać Bayern. Rzadko zdarzają im się porażki domowe. Myślę, że 3 pkt z klubem jak Zorya jak najbardziej możliwe.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lazio - Nice
Nice lub remis
@2.50
Uni⛔

Idę w kierunku gości, bo dla gospodarzy wystarczy remis w tym spotkaniu aby zapewnić sobie grę w fazie pucharowej. Biancocelesti przystąpią do tego spotkania bez ich najlepszego piłkarza - Immobile. Oprócz Ciro w składzie Lazio zabraknie Lucasa Leivy, Luisa Alberto, Parolo oraz De Vrija. W weekend Lazio zmierzy się z Udinese, które zawsze im pasowało, ale nie można zlekceważyć rywala i zdobyć komplet punktów, aby mieć kontakt z czołówką.
Nice to gra t
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Sporo ważnego grania w niedziele a to wiadomo fundamentalna sprawa w LE.
AEK - PAOK
AEK Larnaka - Apollon
Koln-Hoffe
Kopenhaga - Brondby
Lokomotiv - CSKA Moskwa
Ludogoretz - CSKA Sofia
Sporting - Braga
St.Etienne - Lyon
Pilzno - Slavia Praga
Basel - YBB
City - Arsenal
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wstępnie takie coś panowie? Dziś zgodnie z dekalogiem bukmacherskim raz na jakiś czas tasiemka więc jakieś 5-6 zdarzeń rozsądnych próbuje znaleźć.
Trochę z forum trochę wlasnych przemyśleń. Jeszcze nie wyslany. Jakieś sugestie?
Chyba łatwiej trafić szóstkę w totka niż wyniki tylu meczów w LE. Jak dla mnie te rozgrywki powstały po to aby uwalać kupony i dać zarobić bukom. Ciężko jest ogarnąć z jakim nastawieniem do meczu przystępują drużyny, w jakich składach wyjdą. Moim zdaniem UEFA powinna wrócić do formuły pucharowej. Tam są emocje, tu przez 6 kolejek grupowych nuuuuda. Przypominam sobie z jaką niecierpliwością czekałem na kolejne pucharowe mecze Wisły w pamiętnym sezonie gdzie przeszli Schalke i innych. Obecna formuła takich emocji nigdy nie przysparzała nawet jak grał jakiś polski klub.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Chyba łatwiej trafić szóstkę w totka niż wyniki tylu meczów w LE. Jak dla mnie te rozgrywki powstały po to aby uwalać kupony i dać zarobić bukom. Ciężko jest ogarnąć z jakim nastawieniem do meczu przystępują drużyny, w jakich składach wyjdą. Moim zdaniem UEFA powinna wrócić do formuły pucharowej. Tam są emocje, tu przez 6 kolejek grupowych nuuuuda. Przypominam sobie z jaką niecierpliwością czekałem na kolejne pucharowe mecze Wisły w pamiętnym sezonie gdzie przeszli Schalke i innych. Obecna formuła takich emocji nigdy nie przysparzała nawet jak grał jakiś polski klub.
Wiem, że LE jest ciężka do typowania nawet singlu czy dubli jednak z wlasnego doświadczenia częściej ugrywam coś na LE grając przeciwko faworytom niż w LM szczerze mówiąc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom