>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (02.11.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kopenhaga - Zlin
Typ: x2
Kurs: 2,86
Fortuna

W tym meczu poszukałbym niespodzianki. Faworytem bez wątpienia jest Duńska Kopenhaga, ale czy murowanym tego bym nie powiedział. Do tej pory w fazie grupowej Ligi Eurpoejskiej, bez zwycięstwa 3 remisy, Zlin trochę gorzej, ale w ostatnim spotkaniu między tymi zespołami, to drużyna czeska była stroną przeważającą, co widać po statystykach, Kopenhaga od dłuższego czasu boryka się z kontuzjami, przede wszystkim brak Santandera, ale ostatnio też doszedł Boilesen, czy Gregus, ale myślę że czynnikiem mającym ogromne znaczenie w tym meczu, będzie to iż Kopenhaga gra w weekend arcyważny mecz derbowy z Brondby, i to dla nich priorytet, bo liga im ucieka tracą 8 punktów do Brondby, i wątpie aby wypruwali żyły w meczu z Czechami, dla mniej odważnych proponuje:
Kopenhaga - Zlin (handicap 0:1 - typ X2)
Kurs: 1.58
Fortuna
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Chyba łatwiej trafić szóstkę w totka niż wyniki tylu meczów w LE. Jak dla mnie te rozgrywki powstały po to aby uwalać kupony i dać zarobić bukom.
Nie tragizujmy, ja ostatnio trafilem 11 spotkan z LE na kuponie,kupon moze uwalic kazde zdarzenie z kazdej dyscypliny sportowej co to za rozumowanie dziwne,poza tym w jaki sposob rozgrywki mogly powstac w celach jak to mowisz uwalania meczow, przeciez skoro szukasz teorii spiskowych to mozesz grac na underdogi i wygrywac gruba pape, czyz nie?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:05 Lazio - Nice
Lazio @ 1.50
buk: Bah


Jak już ktoś wspomniał w dziale Ligi Europejskiej gospodarzom tak naprawdę wystarczy remis aby awansować do dalszej fazy. Wątpię jednak w to żeby włosi grali tutaj na remis, lecz jestem zdania, że po raz kolejny będą chcieli udowodnić swoją siłę, a zwycięstwo nad swoim rywalem teoretycznie zapewni im awans z pierwszego miejsca w grupie, które potem może mieć spore znaczenie. Rzymianie są w świetnej formie co pokazały ostatnio wyniki ligowe jak i te w LE, a rotacje w składzie przynoszą obecnie oczekiwany efekt. Lazio dziś bez Immobile, bez Di Gennaro, Felipe Andersona, Dusana Basty, Wallace`a i Simone Palombiego. Jednak trener Simone Inzaghi ma w ich miejsce również dobrych graczy. W ataku zobaczymy Felipe Caicedo, który ma być wspierany przez Naniego. Do obrony powróci Luiz Felipe i Patric, a odpocznie sobie Bastos i Radu. W pomocy od pierwszej minuty szansę otrzyma Alessandro Murgia i Jordan Lukaku. Francuzi przyjeżdżają do Włoch kompletnie bez formy. Nicea przegrał pięć spotkań z rzędu i nie zapowiada się na to aby dziś mieli coś ugrać w Rzymie. W dodatku goście również przyjeżdżają lekko osłabieni, gdyż na boisku nie zobaczymy min. Cardinale, Marlona, Le Bihana, Seriego, Saint-Maximina i Cypriena. Kurs na Lazio może nie jest zbyt wyśmienity, ale do jakiegoś dubla nadaje się idealnie.
Prawdopodobne składy:
Lazio:
Strakosha; Patric, de Vrij, Luiz Felipe; Marusic, Parolo, Murgia, Lulic, Lukaku; Nani, Caicedo
Nicea: Benitez; Souquet, Dante, Le Marchand, Jallet; Walter, Tameze, Mendy, Lees-Malou; Plea, Balotelli​
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Zulte Waregem over 1,5 gola @3,25
Mecz dwóch bardzo ofensywnych družyn. W pierwszym meczu 1-1, dziś liczę że bramek będzie więcej. Obie ekipy często zapominają o defensywie, oglądałem ostatni mecz Vitesse gdzie dostali czwórkę z PSV, a mogli jeszcze więcej zainkasować. Zulte ostatnio ma słaby okres, lecz wiecznie tak grać nie będą. Nie wydaje mi się żeby drugi mecz tych drużyn był underowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Nie odkryję dzisiaj Ameryki. Obrałem sobie trzy typy na dzień dzisiejszy w które będę śmielej wchodził.
Lyon 1.40, który poważnie podchodzi do rozgrywek, ma solidny, zgrany skład. Pozbawiony problemów wewnętrznych, które to pałają przeciwnikami. Typ nie musi być nawet oparty na gospodarzach. Everton w stanie jakim jest teraz sam się wyeliminuje z rozgrywek, bo są one w tym momencie najmniej potrzebne..
Young Boys 2.20 Ktoś już wcześniej wyjaśnił całą sytuację. Przewodzą w swojej lidze, także mają możliwości, żeby pograć coś na arenie międzynarodowej. W Kijowie był remis, myślę, że ten mecz już się skończy wygraną gospodarzy.
Pilzno 1.45 Ograna drużyna zmierzy się z ekipą, która zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Ostatnio zaczęli grać, ale uważam, że tutaj ciężko będzie dyskutować nad innym wynikiem..
Łącząc te mecze w tripla wychodzi @5.20 Fortuna
ad.1. Uważałbym z graniem dzisiaj na Lazio. Pokażą się oni bez Immobile, który wiadomo jak wiele jest w stanie wnieść jeśli chodzi o ofensywę. Do tego bezpieczna pozycja w tabeli
 
don-dolene 5

don-dolene

Użytkownik
A ja mam fajny kurs 1,5 na remis do 15min... Sociedad to nie żadna Barcelona ani Bayern, że zaraz pójdzie jakaś tikitaka i bramka w 2minucie. Pierwsze 15 minut meczu to może być nawet i bez strzału, a może i Vardar też coś pogra i będzie próbował powolutku coś ugrać ???? To tylko 15min meczu ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ludo - Braga
Trochę za bardzo nie ogarniam kursów na over w tym meczu. Żeby wystawiać ponad @2,15 na minimum trzy bramki w takim meczu to ja na prawdę nie wiem. Co najmniej jakby tu miał zagrać Żlin z Sheriffem albo inny beton, gdzie nie potrafią grać do przodu i pokryć overów już nie mówiąc chociażby o jednej bramce.
To są dwa fajne technicznie zespoły. Ludo ze swoją brazyljaną z przodu czy Braga, gdzie się kładzie mocny nacisk na wyszkolenie techniczne. Obie fajnie pograły z Hoffe, Braga 2-1 na wyjeździe a Ludo 2-1 u siebie. Poza tym Braga gdyby nie ten dziwny mecz z Ludo miałaby 3/3 jeśli idzie o overy. Dziwny mecz bo te bramki co traciła Braga to był kabaret i ogólnie obraz meczu był zupełnie inny niż wynik.
Ludogorets co prawda ma aż 2 undery na 3, ale od razu uspokajam. One były na wyjazdach, gdzie Bułgarzy wyglądają o wiele słabiej i ta gra w ogóle nie przypomina tego co w Ludo najlepsze. U siebie zawsze dobra robota, tak jak chociażby ostatnio z Hoffenheim. Ludo z tyłu zawsze lubi tracić. Nawet w eliminacjach takie ogóry jak Żalgiris nastawione na kontrę wciskały. A dzięki temu mam od razu przed oczami mecz Bragi w Niemczech na Hoffe jak pięknie radzili sobie z kontry.
Być może chodzi o to jak te zespoły wyglądają w swoich rodzimych ligach. Ale po pierwsze to Ludo nie ma konkurencji i oni się bawią w tej lidze po drugie Braga z tymi kilkoma underami zupełnie mnie nie zraża. Grali z outsaiderami ligi, gdzie w głowie był tylko komplet punktów i zapewne nic więcej.
Ja tam idę w ciemno w taki kurs, bo kompletnie inaczej widzę tu kursy. Te 1,68 na under to dałbym prędzej na odwrót.
Over 2,5 bramki @2,17 Uni ⛔ 1-1
 
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - Crvena Zvezda
Typ: 1 / -3.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witajcie typerzy . Zapraszam dzis do Polnocnego Londynu, gdzie kibice stolecznego Arsenalu niestety nie naciesza sie swoimi najwiekszymi gwiazdami , a obserwowac beda pilkarzy rezerwowych oraz wzrastajace gwiazdy, ktore na pewno beda chcialy sie pokazac . W pierwszym meczu jak wiemy Giroud zalatwil sprawe w koncowce kapitalnym golem po naprawde wyrownanym boju. W bramce dzisiaj ponownie wystapi Petr Cech, ktory dzielil i rzadzil dziwnym zestawieniem obrony ( Debuchy, Elneny, Holding ) . Licze, ze dzis rowniez pouklada sobie obrone i zachowa czyste konto. Pilkarze z Belgradu w swojej lidze zdecydowanie lideruja tracac tylko 3 gole w 15 meczach - robi wrazenie . Zapewne wiekszosc z atakow Arsenalu beda w stanie zatrzymac ale na Emirates Kanonierzy nie zwykli przegrywac w takich meczach z potencjalnie slabszymi rywalami, ze slabszych lig czy tez w krajowych pucharach . W jedynym do tej pory rozegranym meczu u siebie w LE Arsenal podejmowal Koeln , ktore zaaplikowalo gola po zlym wybiciu Ospiny , natomiast gole dla gospodarzy strzelali Sanchez, Bellerin oraz Kolasinac , ktorzy z pewnoscia dzisiaj nie wystapia, wiec i o gole bedzie trudniej . Przypuszczalnie z szerokiego skladu poza Cechem pojawia sie Walcott, Giroud , Wilshere , Elneny czy tez Coquelin . Obstawiam , ze Arsenal jak najmniejszym nakladem sil sprobuje wygrac to spotkanie zapewniajac sobie awans do fazy pucharowej , majac rowniez na uwadze, ze z powodu wielu kontuzji , kilku pilkarzy z dzisiejszego meczu moze sie przydac na niedzielny pojedynek z Manchesterem City .Obstawiam max 2-0 , ewentualnie przy odrobinie sczescia gosci 2-1 . Powodzenia
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bate Borisov lub remis
@2.10
Uni⛔

Ich dzisiejszy przeciwnik to FC Koln. Niemcy nic nie grają. W Bundeslidze są na ostatnim miejscu bez zwycięstwa jeszcze w lidze i ze zdobytymi 4 golami. W Lidze Europy również nic ciekawego nie pokazują. Ostatnie miejsce i wszystkie mecze przegrane. Kryzys trwa w Koloni. wielu zawodników boryka się z kontuzjami, gdzie BATE może skorzystać ze wszystkich zawodników.
Natomiast BATE gra swoje. Walczą o 1. miejsce w lidze. Dziś trener może rotować, ale powinno to wystarczyć na słabe Koln, które musi skupić się na lidze krajowej, żeby nie było później za późno na walkę o pozostanie.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Razgrad - Braga over 8,5 rzutu roźnego 1,50 totolotek
Sorki bo z telefonu. Przychylam sie do wszystkiego co kolega wyzej napisal o meczu. Dodam ze dla obu ekip LE to okno wystawowe, zawodnicy graja zwykle najlepsi maja sie pokazac z jak najlepszej strony. Braga jak i Ludogorec w ostatnich tygodniach sporo cornerow nabijanycg wiec stad ten typ.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Spotkanie: Ludogorets - Braga
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: LVBet

Ludogorecz jest bardzo dobrą drużyną. W pierwszym meczu wypunktowali Portugalczyków, tak więc nie widzę powodu dlaczego mieliby będąc gospodarzem ponownie nie wygrać. W poprzednim sezonie grał w Koronie bramkarz, który przyszedł własnie z bułgarskiej drużyny. Milan Borjan w Kielcach grał dobrze a w obecnym sezonie jest gwiazdorem serbskiej Crveny Zvezdy. W Bułgarii był za słaby. Świadczy to o potencjale zespołu grającego regularnie w europejskich pucharach w tym w LM. Stawiam na Ludogorecz.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Fc Koln-BATE
Trochę nie rozumiem tych kursów na BATE wg mnie jest zbyt zawyżony. Koln ma bardzo ciężką sytuacje w lidze i kolejny ciężki mecz w niedziele z Hoffen. Pucharu Niemiec nie odpuścili. Mają 0 pktów i małe szanse na awans w LE. Więc, nie jest wykluczone że właśnie LE odpuszczą, a nawet powinni bo gra w tej chwili na 3 frontach skończyła by się tragedią.Mocnym zakładem jest Lyon. Tam się jawnie mówi że Evertonu, LE ich nie interesuje dziś ma wyjść mocno rezerwowy zestaw ale niestety już kursy zbite do 1,4@.
To jest LE a więc, nie warto się bawić w kursy typu 1,3@ i grać je grubo ale ja próbuje dubel.
Lyon + BATE +1 handi
Ako: 2.12@
I lekko
BATE win 5.2@
 
R 125

roger12

Użytkownik
Co do San Sebastian nie warto się tam bawić w tą 15min bez gola, niby tylko 15min ale przypomnę że w 1 meczu przez te 15min RSO zmarnowało 3-4 sytuacje 100% i mogło już w pierwszych 10min prowadzić przynajmniej 2-0.Obrona Vardaru jest niczym ser szwajcarski a jeszcze dodatkowo oni grają ultra ofensywnie może być kolejny pogrom.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Partizan - Skenderbeu

Liczba fauli: over 32,5 @1,85 LVBET ✅ ✅
Skenderbeu over 17 fauli @1,9 (Jak będą mieli 17 to zwrot) LVBET ✅ ✅

E: 24-21 w faulach czyli razem 45 tyle co ostatnio ???? , znów ostry futbol, a jak Partizan strzelił na 1-0 to po tym już było izi

W pierwszym meczu padł remis 0-0. Partizan u siebie znów w roli faworyta, chociaż w ogóle mnie nie przekonują, a w Albanii Skenderbeu pokazało że w tym sezonie potrafią ugrać chociażby 1 punkty nawet z drużynami lepszymi od siebie. Jednak w takich meczach zdecydowanie lepszą opcją są faule czy kartki. Dlaczego ?, a no dlatego że Serbowie mają konflikt z Albańczykami i mimo że jest to podłoże polityczne, daje się we znaki chociażby w meczach reprezentacji (pamiętny dron i zamieszki podczas meczu Serbia- Albania kibiców, ale nawet przepychanki między piłkarzami). W pierwszym meczu w Albanii Skenderbeu popełniło aż 29 fauli, natomiast Partizan 16 (razem 45). Piłkarze obydwu drużyn za pewne wiedzą jak ważny jest taki mecz dla kibiców i nie odpuszczają żadnej piłki. Pierwszy mecz pokazał wyraźnie jak drużyny traktują to spotkanie, i tam było więcej ostrej gry, fauli niż ładnych akcji. Oczywiście jeżeli chodzi o poziom sportowy to Partizan powinien poradzić sobie bez problemu, ale nie sądzę że tak by mogło się stać. W dodatku Serbowie grają u siebie i na pewno będą pewniejsi a także będą chcieli zaprezentować się lepiej, a Skenderbeu mimo gry u siebie musiało natrudzić się żeby ugrać 0-0 to co będzie w Serbii na wyjeździe. Ja myślę że to samo co w Albanii, liczę znów na ostrą grę i zdecydowanie gram te 2 typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Pewny dubel zagrany dziś po południu. Teraz jak widzę składy to jeszcze bardziej pewny.
Lyon + Lokomotiv ako: 2.0
Lyon mocny skład, praktycznie identyczny jak w ostatnim meczu przeciwko Evertonowi, który wygrali w Angli. Everton dzisiaj podobnie też czyli mają w głębokim poważaniu ten mecz.
Lokomotiv prawie identyczny skład jak w lidze z Zenitem na wyjeździe gdzie wygrali 3-0. Tylko 2 zmiany w składzie. Sheriff murarka, ale wątpie, aby nie stracili gola, a czy sami strzelą? Przecież tam nie ma kto, a nawet jak strzelą, to i tak Ruskie wygrają.
Jeszcze na wieczór na g.21 jeden dubel ale to później
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Vitesse-Waregem
Typ; over 2.5 gola
Kurs: 1,83
Ekipy z overowych lig czyli Holandia i Belgia. Sytuacja w grupie sprawia ze nikt tu grac na remis nie bedzie. Typ polega glownie na statystyce i osobistych przeczuciach.
Waregem w lidze po 13 spotkaniach bilans bramek 24:22
Vitesse po 10 meczach w lidze ma bilans 22:12
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Guimaraes - Marseille
Typ: 2/+1,5 gola
Kurs:
2,11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy portugalską Vitorią Guimaraes a francuskim Olimpique Marseilla, w pierwszym meczu tych drużyn rozegranym 2 tygodnie temu górą była ekipa z Francji, dzisiaj podejrzewam, że wynik może być podobny, czyli wygra Marseilla i liczę na co najmniej 2 gole w ich wykonaniu. Goście w ostatnich tygodniach prezentują wysoką formę, w Ligue 1 zajmują aktualnie 4 pozycję, wyprzedza ją tylko wielka trójka PSG, Monaco i Lyon. Na ostatnie 10 meczy we wszystkich rozgrywkach wygrali 6 oraz zanotowali po 2 remisy i porażki. Dodatkowym atutem jest to, że przy teoretycznej wygranej dzisiaj Salzburga oraz Marseille&#39;y obie francuskie ekipy zameldują się w fazie pucharowej Ligi Europy i 2 ostatnie kolejki będą mogły zagrać &quot;na luzie&quot;, a skoncetrować się na rozgrywkach ligowych. Natomiast gospodarze grają w gratkę, na 10 ostatnich meczy w ich wykonaniu wygrali tylko 3, zanotowali 3 podziały punktów i 4 razy schodzili z boiska pokonani. W swojej lidze zajmują gbezpieczną pozycję w środku stawki, na chwilę obecną ani nie biją się o udział w pucharach, ani nie walczą o utrzymanie. W obecnej edycji Ligi Europy są jak narazie bez wygranej, ugrali tylko remis w pierwszym meczu z Salzburgiem i okupują ostatnie miejsce w grupie. Uważam, że po dzisiaejszych meczach układ tabeli się nie zmieni a obie francuskie ekipy dopiszą sobie po 3 punkty i praktycznie zapewnią awans do kolejnej rundy. Powodzenia.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dubel ako: 2.00
Arsenal + Plzen

Plzen u siebie rozjedzie Lugano. Czas na rewanż za przegraną w Szwajcarii. Plzen w super formie, tam się trochę oszczędzali, dzisiaj nie będzie odpuszczania z racji tego, że 3 pkt to konieczność. Kadrowo lepsi gospodarze.
Arsenal nawet rezerwami sobie poradzi. Goście to nie ten poziom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom